Gra o tron - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-23, 22:01   #91
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Gra o tron

12 lipca wyszła nowa część po angielsku "A dance with dragons" Zastanawiam się czy wiecie gdzie można znaleźć nieoficjalne przekłady na język polski?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 13:33   #92
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Gra o tron

Przekladow nie znam, czytam w oryginale. Tez tak macie ze pomijacie watki? Mnie ciekawia watki Arii, Danny, ale jakos watek Branna w ogole ;/
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 10:13   #93
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Gra o tron

Parę dni temu skończyłam DwD w oryginale (na polskie wydanie przyjdzie nam poczekac podobno do grudnia ),ale szybko się czyta, Martin raczej prostym językiem operuje, a jak się powtórzy nazwy własne to już w ogóle, czyta sie jak po polsku


Wątków żadnych nie pomijałam, ale jestem zawiedziona książką na którą czekałam tyle lat Nie chce spojlerować, więc trochę na biało napiszę:

Myślałam że się porzy....m jak czytałam rozdziały Dany,ile można czytać o tym,jaki to Daario jest piekny i co by z nim zrobiła, bleee dobrze,że w końcu to zrobiła Zmieniłam o niej zdanie i coraz mniej ją lubię, wiem że jest młoda i ciągle sie uczy,ale zaczyna się zachowywać jak druga Cersei. I robi wszystko, co jak się jej zdaje, zrobił by Rhaegar gdyby żył.


bardzo się zdenerwuję jak Martin zafunduje nam kolejnego zombiaka, (z Jona ) bo znając życie, Melisandre go uratuje (ożywi swoją magią).

W końcu poznalismy tez Gryfa z przepowiedni, to nie było duże zaskoczenie,a młody kolejny Targaryen wyskoczył jak Filip z konopii. Zaczynam się zastanawiać czy tam w ogóle ktoś umarł

jednym słowem nic się nie wyjaśniło, a tylko wszystko bardziej zagmatwało
i teraz pozostaje czekać kolejnych kilka lat na Winds of winter
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...


Edytowane przez Sephinrot
Czas edycji: 2011-07-28 o 08:43
Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 10:39   #94
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Gra o tron

To moze bedzie jedna z tych serii gdzie wszystkie watki sie wyjasniaja na ostatnich dwoch stronach ostatniego tomu. Tak jak w modzie na sukces dopiero w ostanim odcinku wyjasni sie z kim jest Brooke i kto umarl i nie zyje a kto umarl i ma sie dobrze.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 10:44   #95
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Przekladow nie znam, czytam w oryginale. Tez tak macie ze pomijacie watki? Mnie ciekawia watki Arii, Danny, ale jakos watek Branna w ogole ;/
A mnie właśnie interesuje wątek Branna, za to nie cierpię Danny
Cytat:
Napisane przez Sephinrot Pokaż wiadomość
Parę dni temu skończyłam DwD w oryginale (na polskie wydanie przyjdzie nam poczekac podobno do grudnia ),ale szybko się czyta, Martin raczej prostym językiem operuje, a jak się powtórzy nazwy własne to już w ogóle, czyta sie jak po polsku
Skoro nie jest takie trudne to chyba dziś zacznę
Ale mnie kusi by podejrzeć spojler, ah!
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 10:55   #96
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Gra o tron

A to prawda, az sie zdziwilam jakie ubogie slownictwo, w kolko powtarza te same slowa, na wszystko ten sam czasownik. Ale to bardzo dobrze, ksiazka jest przystepna, jak dorwalam Tolkiena w oryginale, profesora kurde jezykow zapomnianych to nie wiedzialam po jakiemu to jest, czy to jeszcze jest angielski.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 11:04   #97
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
To moze bedzie jedna z tych serii gdzie wszystkie watki sie wyjasniaja na ostatnich dwoch stronach ostatniego tomu. Tak jak w modzie na sukces dopiero w ostanim odcinku wyjasni sie z kim jest Brooke i kto umarl i nie zyje a kto umarl i ma sie dobrze.
hehe
ale poważnie , to właśnie tego się boję, bo ilość nowych wątków i bohaterów na to wskazuje

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
A mnie właśnie interesuje wątek Branna, za to nie cierpię Danny


Skoro nie jest takie trudne to chyba dziś zacznę
Ale mnie kusi by podejrzeć spojler, ah!
zaczynaj, zaczynaj dasz radę a potem podyskutujemy


rozwaliło mnie pierwsze zdanie z rozdziału Tyriona (to nie spojler, bo to cały on ) "He drank all his way across the Narrow Sea"
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 21:10   #98
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Gra o tron

Jakoś mnie to nie porwało...
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 15:16   #99
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Gra o tron

Echhhh, jak dla mnie nudnawy...
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 13:40   #100
nija12
Raczkowanie
 
Avatar nija12
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: Gra o tron

Najlepszy serial HBO Nie mogę doczekać się następnej serii
nija12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 01:20   #101
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Gra o tron

Strasznie spodobał mi się ten serial, uwielbiam tego typu klimaty, kocham filmy kostiumowe, brudne średniowiecze itp itd

Chyba rozejrzę się za książkami ; )
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:24   #102
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Strasznie spodobał mi się ten serial, uwielbiam tego typu klimaty, kocham filmy kostiumowe, brudne średniowiecze itp itd

Chyba rozejrzę się za książkami ; )
Na prawdę warto

Zastanawiacie się kto zagra Melisandre albo Stannisa?
http://www.accesshollywood.com/game-...4/image_149469
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 02:09   #103
Sissi7
Raczkowanie
 
Avatar Sissi7
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 208
Dot.: Gra o tron

Ja teraz czytam Gę o Tron i przyznam, że absolutnie przeraża mnie ilość bohaterów w książce. Naliczyłam się ich około 100 w tym tomie, ciągle ktoś ginie, autor nazywa raz bohatera po "ksywce" innym razem po imieniu i przyznam, że na poczatku naprawdę trudno było mi to ogarnąć. Serial jest fenomenalny. Książka również świetna- tylko jak mówiłam moim zdaniem przegiął z ilością tych ludzi, ledwo zorientuje się człowiek z kim ma do czynienia i klapa, zginął, a niech to.. Śmiechowe są za to wstawki autora co pewien czas np "eunuch dotknął jądra prawdy" itp. Małym mankamentem są też momentami bardzo dziwacznie i niespójnie brzmiące zdania, na szczęście zdarza się to rzadko. Z wielkich plusów ciekawa fabuła trzymająca w napięciu, różnorodność postaci. Oraz mój ulubieniec - TYRION . Dla niego choćby warto czytać książkę :P

Edytowane przez Sissi7
Czas edycji: 2011-08-24 o 02:12
Sissi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:17   #104
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Gra o tron

.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat

Edytowane przez kosovitz
Czas edycji: 2011-09-02 o 10:54
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 00:40   #105
Sissi7
Raczkowanie
 
Avatar Sissi7
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 208
Dot.: Gra o tron

No tak, z wszystkiego co popularne i lubiane trzeba w ostateczności zrobić szit. :/
Sissi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:54   #106
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Sissi7 Pokaż wiadomość
No tak, z wszystkiego co popularne i lubiane trzeba w ostateczności zrobić szit. :/
jaki pojazd, już usuwam z wątku
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 06:30   #107
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Sissi7 Pokaż wiadomość
No tak, z wszystkiego co popularne i lubiane trzeba w ostateczności zrobić szit. :/
Kultura na poziomie zerowym.

Dziewczyna chciała tylko pokazać swoją twórczość, czy w realu też prosto w twarz powiedziałabyś jej, że to gówno?

Ja rozumiem, że szczerość jest teraz modna, ale to jest zwyczajnie niemiłe.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 13:46   #108
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Gra o tron

Grę o tron obejrzałam z wypiekami na twarzy i z niecierpliwością czekam na drugi sezon^^
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 17:26   #109
Sissi7
Raczkowanie
 
Avatar Sissi7
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 208
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Kultura na poziomie zerowym.

Dziewczyna chciała tylko pokazać swoją twórczość, czy w realu też prosto w twarz powiedziałabyś jej, że to gówno?

Ja rozumiem, że szczerość jest teraz modna, ale to jest zwyczajnie niemiłe.
He??? Ludzie, ja już nawet nie wiem do czego to napisałam, ktoś wcześniej wysłał odpowiedź chyba tylko z jakimś linkiem. Skąd miałam wiedzieć, że to był jej link, chyba były w nim jakieś bluzki z napisami. Teraz zamiast postu jest jakaś kropka. Jak ktoś chce czymś się pochwalić, to niech napisze że jego, jak ktoś wstawia po prostu linka to skąd mozna wiedzieć że to było jego? Równie dobrze mógł to znaleźć w necie i wkleić do oceny przez ludzi... Był wstawiony tylko link, więc go oceniłam przez mój subiektywny pryzmat. Gdyby autor wpisał, że to jego twórczośc, nie zrobiłabym tego w taki sposób, choćby i dlatego, że musiał w to włożyć trochę pracy. No ale jak chcecie, nie uważam, bym zrobiła coś zupełnie bezczelnego z prostego powodu- nie miałam bladego pojęcia że to praca tej wizażanki.
Zresztą przy okazji myślałam że to projekt bluzek z jakiegoś sklepu (bo to chyba były bluzki) a ja osobiście nie cierpie, gdy nagle z jednego filmu robi się wielkie halo i jest to WSZĘDZIE. Harrego Pottera możemy już kupić jako każdy gadżet do domu, a ze "Zmierzchu" to ludzie już nawet wymyślili błyszczący wibrator, chore. Dlatego to skrytykowałam, więc przepraszam za taką formę - nie wiedziałam, że to praca autorska, tylko komercyjna, robiona przez sklep na dużą skalę.

Edytowane przez Sissi7
Czas edycji: 2011-09-04 o 17:38
Sissi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 09:20   #110
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
A to prawda, az sie zdziwilam jakie ubogie slownictwo, w kolko powtarza te same slowa, na wszystko ten sam czasownik. Ale to bardzo dobrze, ksiazka jest przystepna, jak dorwalam Tolkiena w oryginale, profesora kurde jezykow zapomnianych to nie wiedzialam po jakiemu to jest, czy to jeszcze jest angielski.

Ja też byłam miło zaskoczona, bo myślałam sobie, że z taką sagą zmnierzyć się w oryginale będzie mocno trudno, ale styl pisania jest zadziwiająco przystępny
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:22   #111
kejsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Skwierzyna
Wiadomości: 186
Dot.: Gra o tron

Hej dziewczyny, dołączam do wątku

Oglądałam serial od premiery (nie czytając wcześniej książki) i strasznie mi się spodobał podoba mi się to, że autor nie boi się uśmiercać głównych bohaterów, bo wówczas historia staje się prawdziwsza i ciekawsza mimo, że na przykład lubię Harrego Pottera, nie podobało mi się to, że mogłam przewidzieć, że główni bohaterowie przeżyją, a umierać będą Ci poboczni :/ dlatego Gra o tron jest dla mnie unikalna
Po drugie to uważam też, że wyszło mi na dobre, że książke przeczytałam po obejrzeniu serialu, bo pomogło mi to bardzo zrozumieć wszystko co się działo i nie marudziłam, że to zmienili, że tego i tamtego nie było w ogóle w książce itp, wiecie o co chodzi ale... już tak mnie cykl wciągnął, że nie wytrzymam do 2012 do premiery Starcia Królów, no i już zaczęłam czytać książkę ;p
Czytałam tu na forum, że mają być tylko dwa sezony na HBO.. ja znowu czytałam artykuł, że HBO będzie produkować serial dopóki Martin będzie pisał także dobra wiadomość dla wielbicieli serialu
No i oczywiście ulubieni i mniej lubiani bohaterowie:
Najbardziej lubię Daenerys (lubiłam też bardzo Khala no i ich wątek ogólnie) , Arya i Tyrion no i jeszcze Jon Snow i Robb. Nikt nie wspomniał o wilkorach które też są świetne
Ci nie lubiani to oczywiście pozostali Lannisterowie, Sansa mnie denerwuje, Catelyn ostatnio też coś nie bardzo mi przypada do gustu, za bardzo się wtrąca, a wątki Brana póki co są dla mnie troszkę nudnawe :/

No i to by było na tyle Ale sądzę, że im głębiej w książkę tym bardziej moja ocena może się zmieniać, ale jedno jest pewne, że zarówno serial jak i książka są ekstra
kejsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:45   #112
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Gra o tron

Dorota Wellman polecała książkę w programie"na kanapie" i tak trafiłam na film.Pierwszego wieczoru obejrzałam 4 części,dzisiaj polecę z resztą..mam słabość do karła
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 09:52   #113
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Gra o tron

Serialu nie widziałam, a książkę zaczęłam czytać na długo zanim usłyszałam, ze ją filmują. Miałam problemy z dostaniem nawałnicy mieczy (dostałam dopiero tydzień temu) więc zaczynam od początku bo pozapominałam części wątków

Jak dla mnie cała książka jest absolutnie genialna. Ma bardzo wiarygodnych bohaterów i nie przeszkadza wcale, że jest 'przegadana'. Moje ulubione rozdziały to te z perspektywy Tyriona Lannistera- uwielbiam tę postać, jego cynizm, realizm, spryt i poczucie humoru, ale każdy wątek ma w sobie coś ciekawego i porywającego. mam tylko wielką nadzieję, że jak saga się skończy to zakończenie mnie nie rozczaruje, jak to często w wielotomowych sagach bywa.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 10:39   #114
Richardo
Przyczajenie
 
Avatar Richardo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Gra o tron

Serial bardzo dobry, jednocześnie oglądałem i czytałem książkę w wolnym czasie Polecam obie opcje.
Richardo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 18:09   #115
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Gra o tron

hej. widzę, że nie tylko ja jestem zakochana w charakterze Tyriona Lannistera. Ubóstwiam jego postać serial w całości genialny, chociaż żałuje, że mi zabili Khala Drogo. No ale jakoś wytrzymam. I zachęcona Waszymi opiniami sięgam po książkę, bo aż wstyd się przyznać ale nie czytałam I szkoda, że tak długo trzeba czekać na drugą serię. Ale serial jest tego warty
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 18:20   #116
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
hej. widzę, że nie tylko ja jestem zakochana w charakterze Tyriona Lannistera.
Ja też należę do zwolenniczek Tyriona Zresztą nie tylko charakteru, bo w serialu wygląda też całkiem nieźle. Po opisie książkowym można by się w każdym razie spodziewać kogoś znacznie brzydszego, ale nie zamierzam narzekać z tego powodu
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 19:24   #117
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Gra o tron

Ja też uwielbiam Tyriona. I nie mogę doczekać się polskiego przekładu Dance with dragons, bo będą wreszcie wątki z jego perspektywy.
No i muszę się zgodzić, w serialu Tyrion nie jest tak odstraszający, jak był opisany w książce. Chociaż - SPOJLER - ciekawe, jak będzie wyglądał bez nosa
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:58   #118
Malinka_gosiaczek
BAN stały
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 258
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez nija12 Pokaż wiadomość
Najlepszy serial HBO Nie mogę doczekać się następnej serii

witam też jestem fanką serialu czekam z utęsknieniem na kolejną serię, a tymczasem zaczęłam czytać kolejną część książki starcie królów, na razie natrafiłam na nieco nudny wątek o branie ktoś czyta?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez soulsweeper Pokaż wiadomość
Ja też należę do zwolenniczek Tyriona Zresztą nie tylko charakteru, bo w serialu wygląda też całkiem nieźle. Po opisie książkowym można by się w każdym razie spodziewać kogoś znacznie brzydszego, ale nie zamierzam narzekać z tego powodu

ten aktor co gra Tyriona ma coś w sobie, w 2 części powieści jest w centrum wydarzeń
Malinka_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 21:42   #119
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
hej. widzę, że nie tylko ja jestem zakochana w charakterze Tyriona Lannistera.
oj nie tylko jestem strasznie ciekawa co będzie z nim dalej no i z daenerys, moja ulubiona postacią. Fajnie było patrzeć jak się rozwija a finałowa scena: boska
Serial "połknęłam" w dwa dni i muszę przyznac że to jeden z lepszych jakie widziałam w życiu. Szkoda tylko że uśmiercili Khala i Edda, mozna by było ciekawe wątki z ich udziałem stworzyć.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 14:26   #120
Malinka_gosiaczek
BAN stały
 
Avatar Malinka_gosiaczek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 258
Dot.: Gra o tron

Khala i Daenerys tworzyli fajną parę, szkoda że ich nie będzie, zaczytana jest w kolejnej części t.j. starcie królów i dotychczas mało było o Daenerys a już połowę przeczytałam właściwie nic sensownego mam nadzieję że producenci serialu nie wyrzucą jej wątku, liczę na to.
Malinka_gosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 14:32:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.