Ach te studniówki.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-21, 17:25   #1
terezz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2

Ach te studniówki..


Hej jestem tu po raz pierwszy i bardzo liczę na waszą radę. Obiecałam koleżance makijaż studniówkowy(juz w ten piątek) ale teraz mam obiekcje, że mogę temu zadaniu nie sprostać
dlatego prosze o pomoc. Niestet nie dysponuję jej zdjeciem ale proszę chociaz o podrzucenie jakiegoś pomysłu. Dziewczyna jest jasna blondynką z niebieskimi oczami, jasną gładką cerą(ma skłonnośc do przebarwień). Twarz jest w zarysie bardziej okrągła niż podłużna ale szczupła. Nie ma zarysowanych kości policzkowych(sprawia wrażenie młodszej niż w rzeczywistości jest). Oczy są troszkę położone zbyt blisko siebie(chciałabym je pomalowac tak aby zminimalizować tę wadę). Koleżanka ma bardzo delikatną urodę i nie chcialabym zniszczyć jej nieodpowiednim makijażem. Dodam jeszcze, że włsy będa upięte w kok, a sukienka ma kolor czarny z białymi akcentami). Liczę BARDZO na Pań podpowiedz. Pozdrawiam gorąco w ten mrożny dzień.
terezz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-21, 21:26   #2
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Ach te studniówki..

Witam Ciebie gorąco Terezz
Myśle że powinnaś sama potrenować przed studniówką (np jutro) różne makijaże na koleżance, a później wybrać ten w którym najlepiej wyglada... chcesz ją pomalować delikatnie czy troszke mocniej?
Pozdrawiam
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 17:19   #3
terezz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2
Re: Ach te studniówki..

Myślę, że mogłabym pomalować Ją troszkę mocniej, rozświetlic twarz i powieki, niestety nie wiem jeszcze jaki wybrać cień do powiek
Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.
terezz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.