Plotkowy dla porzuconych - część 4 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 11:26   #1171
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
dziekuje


haha widzisz, a Karolcia pisalas cos dzis ze takiego jeszcze nie bylo....
teraz zamiast plaga M. to rozpocznie się plaga J.

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
Karolcia, nie musiałam brać nr tel. bo go mam - już jakiś czas się znamy, czasem spotykamy, chodzimy na basen itp. Wszystko w tajemnicy przed tę dziewczyną i z tego powodu mi źle. Ale ciągnie mnie do niego jakoś

M. nie pisał jak na razie. Myślę że pożegnałam się z nim w taki sposób że zrozumiał.
No właśnie nie zrozumiałam do końca jak napisałaś ze spotkałaś(myślałam że nagle przez przypadek wracając i tak jakoś wyszło że poszliście na piwo) J. a później że go lubisz(i tu mi nie pasowało bo przecież nie mogłaś go polubić w 5 min), ale nie dopytywałam
Hmmm... ja tu nie będę scenariuszy wymyślać(a podobno dobrze wychodzi mi "wkręcenie sobie i innym filmów") ale może cię traktuje nie jak koleżankę, no bo czemu dziewczynie miałby nie mówić o spotkaniach ze zwykła koleżanką wiesz może z jakich powodów to ukrywa?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 11:29   #1172
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
No właśnie nie zrozumiałam do końca jak napisałaś ze spotkałaś(myślałam że nagle przez przypadek wracając i tak jakoś wyszło że poszliście na piwo) J. a później że go lubisz(i tu mi nie pasowało bo przecież nie mogłaś go polubić w 5 min), ale nie dopytywałam
Hmmm... ja tu nie będę scenariuszy wymyślać(a podobno dobrze wychodzi mi "wkręcenie sobie i innym filmów") ale może cię traktuje nie jak koleżankę, no bo czemu dziewczynie miałby nie mówić o spotkaniach ze zwykła koleżanką wiesz może z jakich powodów to ukrywa?
tez mi sie tak cos zdaje ...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 11:32   #1173
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Liwiaaaa ja czekam na foto
Szkoda , ze randevuuu sie nie udało...ale tak jak dziewczyny, sadzę , ze tego starego kolege coś do ciebie ciagnie... może jest nieszczesliwy z dziewczyną skoro sie potajemnie widujecie, cos mówił dlaczego jej o waszych spotkaniach nie wspomina??


EDIT: Dostałam fotoBardzo ładna jestes, kurcze i jestescie chyba z Plina troszkę podobne do siebie

Edytowane przez megi_t
Czas edycji: 2008-05-19 o 12:13
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:38   #1174
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Nina dziękuję za PW Odpowiedz już poleciała do Szczecina! Hihi, mamy trzech wspólnych znajomych Małe to nasze miasto Ciekawe czy też ich wypatrzysz.

Martinko w moim przypadku wydaje mi się to nieosiągalnym marzeniem, dlatego właśnie tak bardzo Ci zazdroszczę. Dzięki za miłe słowa A swoją drogą to absolutnie nie wierzę, że Twojemu eksowi chodzi po głowie wspólny wyjazd na stopie koleżeńskiej
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:54   #1175
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
Madzia czemu??? bo tu polacy sa inni niz w Pl.Wiesz wydaje im sie ze sa niewiadomo czym,po prostu sa beznadziejni...ehhh dola mam:/
Oj całkowita racja,ja w pracy mam tutaj w UK do czynienia z Polaczkami w pełnym sensie tego znaczenia. Dlatego też wole pracowac z samymi brytyczyjkami niż z polaczkami.Niestety.


Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Witajcie babolki
Niestety musze sie zgodzic. Ci ktorym sie "powiodlo" wyzej s.... niz d....maja, snobizm i nowobogactwo. Druga grupa to ci ktorzy utkneli w jakims punkcie, sa sfrustrowani i zawistni ale i tak maja lepiej niz w Polsce. Ja nie zamykam sie na Polonie, wprost przeciwnie, ale przyjelam z ulga fakt z TZ jest tubylcem (moze po moim ex mam uprzedzenia.
I i ja również musze się zgodzić.Smiać mi się chce z niektórych polaczków chce,że kariere tu przyjechali zrobić i jeśli są tu pare lat to się wywyższają.To nie są pomocni ludzie,to są tacy którzy noge jeszcze podstawią.Najwidoczniej "biedni" w Polsce nie byli doceniani.



Cytat:
Napisane przez sweetthink Pokaż wiadomość
http://pinkthink.blog.onet.pl/ czytajcie i komentujcie !!!!!!!!!!!!!!
Nie spamuj na prawie każdym wątku wklejając swój link do bloga.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:59   #1176
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

atko a jak Ci żyje w UK?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2008-05-19 o 13:34
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 13:02   #1177
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Już tracę cierpliwość do tego dziewczęcia spamującego swoim blogiem gdzie popadnie

Jeśli wróci, dajcie znać.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 13:06   #1178
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.......
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:13
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 13:11   #1179
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
atko a jak Ci zuje w UK?
A nawet spoko,mija mi dopiero 3 miesiąc.Chwilami czuje się super,a czasami mam dość i chce wracać do Polski/rodziny. Dobrze,że zakupy poprawiają humor. Pracuje od poniedziałku do piątku,wracam dopiero o 18 do domu,ale właśnie z tej pracy zrezygnowałam bo mam okazje dostać prace na miejscu a nie pod Londynem gdzie się jedzie ponad godzine w tą i spoworotem. Tu bardzo szybko czas leci,zwiedzam jak mam czas,piekną są tu miejsca do zwiedzania.Polecam.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 13:46   #1180
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Liwio a jaką masz pewnosc ze gdyby był wolny i np. związał sie z Toba, nie znalazłby innej koleżanki, z która by sie umawiał za Twoimi plecami? Myslisz ze taki facet jest wiarygodny i godny zaufania?

Atko to dobrze, ze jesteś (w miarę) zadowolona. Życze Ci znalezienia pracy bliżej no i wiadomix ze lepiej płatnej
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:02   #1181
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Liwio a jaką masz pewnosc ze gdyby był wolny i np. związał sie z Toba, nie znalazłby innej koleżanki, z która by sie umawiał za Twoimi plecami? Myslisz ze taki facet jest wiarygodny i godny zaufania?
a

Liwio, ja mam do tego dokładnie takie samo podejście jak Camilla. Zresztą, po róznych wcześniejszych zauroczeniach, po moim dwuletnim związku z eksem i po wielu obserwacjach mam coraz więcej takich "kryteriów" odnośnie facetów. Głównie patrzę na nich pod kątem tego czy mogłabym ufać...i muszę powiedzieć, że nie związałabym się z kimś, o kim wiedziałabym, że robi coś w tajemnicy przed swoją dziewczyna. Co ja mówię, nie związałabym się- od razu byłby skreślony, choćby nie wiem jak fajny. Pomijając fakt, że bardzo trzezwym okiem i dosc chlodno jak mi sie wydaje patrze na facetow teraz i jak na dloni widze wszystkie potencjalne zagrozenia To jest tez to o czym pisala martinka wczesniej-jestem swiadoma teraz, jak bardzo niektorzy naduzywaja zaufania, bardzo boje sie ponownego cierpienia i to jest jeden z powodow, dla ktorych nie wyobrazam sobie znowu kogos kochac. A ile tutaj w Rzymie napatrzylam sie na zdrady i luzne podejscie do zwiazkow, szok Przykladowo, dwoch barmanow ma zaklad juz od zeszlego roku, kto przeleci wiecej turystek w sezonie Liczby dochodza do 40. Juz samo w sobie jest to obrzydliwe, zwlaszcza ze naprawde patrza na te dziewczyny jak na mieso. A wczoraj sie dowiedzialm, ze jeden z nich ma dziewczyne w kraju Zostawia ja na 8 miesiecy w roku, przyjezdza tutaj i....do dziela! Sluze tez dalszymi licznymi przykladami jakby ktos chcial...

Ech, zmykam do pracy, dzis wlasnie pracuje za barem z wyzej wymienionym
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 14:33   #1182
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Pobiły mnie
Kochane jesteście,ale ja myślę,że doszłam do trafnych wniosków.Martinka rozumie.Tak apropo martinko zauważyłas,że czesto jest tak,ze jak nawet nikogo na wątku nie ma,bo wszystkie panny gdzieś szlaeją na imprezach czy randkach to my dwie jesteśmy?
Dziś A. wiecle udawał,że się zmartwił,ze wyjeżdżam na długi weekend do domu,bo on w środe ma niby ostatni egzamin i będzie miał wreszcie czas.Ja nie wiem po co takie gierki skoro chce się koles ode mnie uwolnić.Nie lepiej zamiast "sweetheartować" to powiedzieć wprost,ze ma mnie w d?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:44   #1183
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.....
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:13
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 15:58   #1184
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość
Martinko w moim przypadku wydaje mi się to nieosiągalnym marzeniem, dlatego właśnie tak bardzo Ci zazdroszczę. Dzięki za miłe słowa A swoją drogą to absolutnie nie wierzę, że Twojemu eksowi chodzi po głowie wspólny wyjazd na stopie koleżeńskiej
kochana ja tez sadzilam ze to niemozliwe...
twierdzilam,ze zawsze bede go kochac i nigdy o nim nie zapomne
ale z czasem na prawde jest lzej, cofnij sie do moich postow kiedy powoli uczylam sie zyc bez niego, sama w to nie wierzylam, bylo mi dziwnie...
wierze ze i ty sobie poradzisz



Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość
A ile tutaj w Rzymie napatrzylam sie na zdrady i luzne podejscie do zwiazkow, szok Przykladowo, dwoch barmanow ma zaklad juz od zeszlego roku, kto przeleci wiecej turystek w sezonie Liczby dochodza do 40. Juz samo w sobie jest to obrzydliwe, zwlaszcza ze naprawde patrza na te dziewczyny jak na mieso. A wczoraj sie dowiedzialm, ze jeden z nich ma dziewczyne w kraju Zostawia ja na 8 miesiecy w roku, przyjezdza tutaj i....do dziela! Sluze tez dalszymi licznymi przykladami jakby ktos chcial...

Ech, zmykam do pracy, dzis wlasnie pracuje za barem z wyzej wymienionym


to tylko potwierdza moje obaswy....
straszne bydlaki

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Pobiły mnie
Kochane jesteście,ale ja myślę,że doszłam do trafnych wniosków.Martinka rozumie.Tak apropo martinko zauważyłas,że czesto jest tak,ze jak nawet nikogo na wątku nie ma,bo wszystkie panny gdzieś szlaeją na imprezach czy randkach to my dwie jesteśmy?
Dziś A. wiecle udawał,że się zmartwił,ze wyjeżdżam na długi weekend do domu,bo on w środe ma niby ostatni egzamin i będzie miał wreszcie czas.Ja nie wiem po co takie gierki skoro chce się koles ode mnie uwolnić.Nie lepiej zamiast "sweetheartować" to powiedzieć wprost,ze ma mnie w d?
haha bo ja to nie mam zycia osobistego.... czasem tylko gdzies wyskocze jak mi sie laskawie zechce (np. jutro na piwko z kumpelami)

ale serio Magda od kiedy mowie sobie "skoro nie idzie ci w zyciu uczuciowym, to przestan sie do cholery nad soba uzalac i zabierz sie za cos w czym mozesz byc dobra i spelniaj marzenia". powtarzam to sobie za kazdym razem kiedy nachodza mnie jakies glupie sentymenty, biore sie wtedy za siebie, zbieram do kupy i mam bojowy nastroj... to na prawde dziala....
od kiedy zaczelam tak myslec czuje sie lepiej, lzej, szczesliwiej. jestem jakas wyzwolona z emocjonalnego uzaleznienia od uczuc i potrzeby posiadania drugiej osoby... dojrzalam do samotnosci i juz mi to nie przeszkadza.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:02   #1185
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry
Dobry dzien mam dzisiaj mimo meczacego kataru lewej dziurki
Na sprawdzianie z maty przyszła do nas telewizja, no i bedziemy na ekranie
Spodnie w koncu kupiłam wiec obkupiona jestem, 3 bluzki + spodnie w tym tygodniu i na wiosne starczy

Liwio Ja to bym sie chyba gapiła na ta jego brudna kurtke cały czas...zwracam uwage na takie rzeczy No i zgadzam sie z Camilla co do tego drugiego.

Magda Chciałam cos napisac...ale cholera stwierdziłam ze nie ma co bo wszystkie juz wszystko powiedziały Ogolnie to uwazam ze narazie nie ma co myslec, tylko czekac az sie samo wszystko rozwinie..

Napisze cos jeszcze pozniej jak poczytam dokladnie co zescie naskrobały
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:17   #1186
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

w robocie jestem.nic mi sie nie chce.o sorry-jesc mi sie chce
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 18:37   #1187
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

A ja leze w lozku i dogorywam
Bola mnie miesnie, gardlo, glowa... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 19:06   #1188
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
A ja leze w lozku i dogorywam
Bola mnie miesnie, gardlo, glowa... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu
Biedactwo Ja jestem od wczoraj pociągająca

Wiecie co wam powiem. M. do D. napisała... co tam słychac i czemu nam sie nie układa bo takie opisy mam ze napewno cos jest nie tak
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 19:35   #1189
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

A mnie głowa boli I jak ja mam się uczyć . Ide zaraz polezec z zeszytem od rozszerzenia z historii ... Gorąąący wieczór z historią

http://gunia92.wrzuta.pl/audio/3dkPp...ra_-_ostroznie
to o mnie

Shewa - przeważnie wiele domysłów mozna snuc na podstawie opisów ... Dziwisz się tej M.? Ja chyba tez bym tak pomyslala. Przynajmniej ja czasami jak rzucę okiem na moją liste kontaktow to widze, czy ktos sie rozstal, poklocil itp... Nie u wszystkich, ale u wielu tak jest.

Liwia - nie znosze flejtuchów ... Już lepiej z pedantami się spotykać
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 19:53   #1190
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
po raz kolejny pytam jak ufac? myslisz sobie ze facet taki zakochany, ze jemu bardziej zalezy, powtarza to caly czas a potem co....


ja nie wyobrazam sobie zebym drugi raz miala przechodzic przez takie cierpienie. po prostu nie dalabym rady, przeciez juz teraz bliska bylam kompletnemu zalamaniu...

to bedzie brzmialo tragicznie, glupio a i banalnie, ale to ja juz wole sie nie zakochiwac, ze strachu przed zranieniem...
hmm.... Martinko właściwie mogę powiedzieć to samo. Z natury jestem cholernie nieufna i podejrzliwa, kiedyś myślałam że w ogóle nie jestem w stanie się zakochać - eks pokazał mi że jednak mogę, to jemu pierwszemu tak zaufałam, uwierzyłam w wszystko co mówił w te całą bajkę o miłości i szczęściu po czym ten sam człowiek skutecznie mnie do tego uczucia zniechęcił.
Od chwili rozstania nie zainteresowałam się żadnym facetem, nie byłam na żadnej randce właściwie mężczyźni mogliby dla mnie nie istnieć. Coś mi się zdaje że nawet księcia na białym koniu bym pogoniła dla samej zasady.
I właściwie z tego wszystkiego, piękna zakochania i miłości bardziej pamiętam jednak to rozczarowanie, ból i odrzucenie uczuć gdy eks odkrył że przestał mnie po prostu kochać...

Liwia Twoja randka przypomniała mi moje przygody z poznawaniem ludzi przez net Często to też kończyło się dramatami, właściwie do dziś wspominam miło może ze dwa spotkania. Do tej pory utrzymuje kontakt jedynie z jednym facetem - z którym też miałam różne przejścia bo musiałam się wyplątywać z jego zauroczenia moją osobą. Jakoś mi się udało bo stał się moim przyjacielem, dziś oczywiście nasz kontakt wygląda nieco inaczej - chłopak już ustalił datę ślubu i jest mega szczęśliwy.

W ogóle to jakoś dziwnie się czuję gdy dowiaduję się że faceci którym kiedyś dałam kosza dziś są szczęśliwi, mają żony, dziewczyny a ja nadal jestem sama... jakoś wniosek nasuwa się sam że problem chyba tkwi we mnie

Exa (żeby nie było także M.) też poznałam przez net...

Poniedziałek a ja już jestem zmęczona tym tygodniem a jutro mam dwa egzaminy szykuje mi się upojna i długa noc
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 19:55   #1191
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Rodo zdrowka zycze
ja ide dzis do kumpeli wlosy farbowac bo juz mi braz zchodzi i sie podczerwony robi
nic mi sie nie chce,na szczescie jeszcze tylko 3 h i koniec
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:02   #1192
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość
Shewa - przeważnie wiele domysłów mozna snuc na podstawie opisów ... Dziwisz się tej M.? Ja chyba tez bym tak pomyslala. Przynajmniej ja czasami jak rzucę okiem na moją liste kontaktow to widze, czy ktos sie rozstal, poklocil itp... Nie u wszystkich, ale u wielu tak jest.
Pomijając fakt ze nie miałam zbytnio opisow ktore by mowily o mnie i o D. A jak juz to z odliczaniem dni do wylotu. Moze przewrażliwiona jestem ale mnie ona zwyczajnie wkurza ze pod byle pretekstem bedzie pisała zeby tylko wszystko wiedziec, a po cholere to ja nie wiem. D. tez w tej kwesti to taka pierdoła bo nie potrafi jej powiedziec zeby sie w koncu odwaliła bo uwaza ze to tak nie wypada
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:07   #1193
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Rodoooooooooo zdrowia
A ja licytuje spobie spódniczke, jeszce 10 min .. mam nadzieje , ze wygram
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:27   #1194
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Megi pochwal się spódniczką ja się bawię w allegro ale w drugą stronę...

Koniec tego dobrego... jutro po raz kolejny okarze się czy mam więcej szczęścia od rozumu
Dobrej nocy Dziewczątka
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:30   #1195
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Rodo zdrówka życze

Martinko masz bardzo fajne podejście do sprawy. Rób to, w czym jesteś najlepsza, realizuj swoje marzenia!

Shewa ja bym tą M. normalnie pogoniła. A co ją to obchodzi jak jest między Toba a D.

Iza i _Magda wejdźcie prosze na wątek spotkaniowy wielkopolanek. W środe przed długim weekendem planujemy spotkanie. Może byłybyście chętne?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:33   #1196
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Ja uciekam do łóżka, temperatura chyba mi idzie w góre Krople do nosa nic mi nie daja, tylko mi po nich gorzej

Camilla Też bym ja chetnie pogoniła Jak sie zdenerwuje to to w koncu zrobie. Tymbardziej ze jak z nia ostatnio rozmawiałam to tak mi delikatnie zasugerowała ze by chetnie przyszła na moja 18 Tseeee....

Branoc
P.S. Trzymajcie jutro kciuki za mnie... mam test z biologi i wazy sie mi ocena koncoworoczna ktora jest dla mnie naprawde bardzo wazna
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:48   #1197
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Camilla Też bym ja chetnie pogoniła Jak sie zdenerwuje to to w koncu zrobie. Tymbardziej ze jak z nia ostatnio rozmawiałam to tak mi delikatnie zasugerowała ze by chetnie przyszła na moja 18 Tseeee....

Tupet to ona ma

Zdrowiej

A kciuki oczywiście będą trzymane .



Co za ból głooooooowy
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:59   #1198
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Oj coś jakis wirus tutaj panuje. Ja póki co odpukać nie choruje.

Shewo oczywiście kciuki będą trzymane.

Ciekawe co tam u Izy ...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 21:30   #1199
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry! Dopiero mi net zaczął działać

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość

Ja wczoraj z Michem zlądowałam na imprezie w Opalenicy w klubie Lunatic. Wejście mieliśmy za free bo jako dj gra tam kolega M. Grali wczoraj Kalwi&Remi widziałam ich z odległości 1 m. Całkiem nawet nieźle grali. Nie wpomne o cenach w klubie. Byłam w szoku że tak tanio. Duze piwo (Tyskie) nalewane 4 zł, zapiekanka 4,5 zł, cola 2,5 zł Szkoda ze w poznańskich klubach nie jest tak tanio. Ludzie byli różni począwszy od gówniarzerii często naćpanej po ludzi w naszym wieku i nawet starszych. Tak poza tym to kolega Micha zagrał dla nas i zadedykował kawałek Dedykacja wyświetlała sie na telebimach które znajdowały sie wokół parkietu Dobrze sie bawiłam, jak zlądowałam w chacie padłam jak zabita i obudziłam sie po 11:00. Szkoda ze dzisiaj juz niedziela, ale oby do środy i potem znowu laba. Ciesze sie że nad morze jedziemy
Słyszałam kiedyś o tej imprezie. Teraz mam info z pierwszej ręki!

Fajnie z tym weekendem! Odpoczniesz sobie od pracy i w ogóle nabierzesz sił



Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Ileż to ja się zbierałam żeby napisać tu wreszcie jakąś wiadomość no ale do rzeczy. Na pewno większość z Was kojarzy mnie oczywiście jako wiernego, milczącego czytelnika tego wątku.


Tej, a mało razy Cię tu pozdrawiałam i do tablicy wywoływałam?

A Ty nam tyle kazałaś czekać Ale lepiej późno, niż wcale! Fajnie, że wreszcie się odkryłaś. Odzywaj się jak najczęściej!

Kurczę powoli te wszystkie 'nieznajome' nicki się odkrywają!

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
A ja bylam wczoraj na koncercie Tlove - bylo bossssssko kocham muńka poznalam nawet kilku fajnych boysow, faceci sa fajni jak nie wymaga sie od nich za duzo heheh
dzis tez mialam sie wybrac ale 3 koncerty w tygodniu to moze jednak za duzo (choc reszta poszla)



Iza śliczną miałaś sukienkę. Nie mogę się doczekać Twojego spotkania z M., więc błagam Cię ZRÓB TO
Też lubię T-love i Muńka Skład to tam się chyba z tysiąc razy już zmienił, ale lider wiecznie żywy! Widziałam z nim wywiad kiedyś - przechodził kryzys wieku średniego, ale ''chłopaki nie płaczą''

Dzięki, dzięki za komplement Zrobię to!

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Same jesteście zboki
Wy tylko o jednym!


Za to Was lubię

Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość
Iza - ślicznie wyglądałaś


Danke Ochoty dostałaś po tym jak Robert się rzucił na Żmudę, czy po tym jak Krzysztof na Buzkową Też oglądałam!


P.S. Zapomniałam, że tamta zołza próbuje jeszcze wycisnąć ostatnie plemniki z Królikowskiego, żeby tylko w ciążę zajść

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość

Iza ja tez bardzo bym chciala zobaczyc kiecke na n-k Zaprosi mnie ktos? Ja chetnie pokaze zdjecia z Rzymu i nie tylko
Napiszę Ci PW!

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość

Ja walczę z puchnącą stopą, w sobotę tak mnie meszka użarła że mi cześć stopy spuchła, co zauważyłam po powrocie z imprezy . Pierwszy raz mi sie to zdarzyło Nie wiem czy te paskudy sa bardziej jadowite niz kiedyś, czy ja zaczełam tak na nie reagować

Też mnie coś w stopę ugryzło! W ogóle nie lubię tych wszelkich robali. Komary i meszki mi dokuczają okrutnie

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość


a co do mojego eksa, to pewnie tak bo chce pogadac, ale mowi ze to dluga rozmowa, nie na telefon...
Ciekawe co ma do powiedzenia

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość


Ja już też oblookałam bardzo ladnie wygladalas, a co to za butelka w rece na pierwszej fotce na n-k?



o matko pamietam ze jak odchodzilam z Gimnazjum to jak wychowawca walnal przemowienie ze drzwi sa dla nas otwarte to pierwsza zaczynałam wyć,a za mna reszta
Dzięki A to była Finlandia 0,7 Wypiłyśmy w 3 dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Ja wiem jak trudno jest zaufać. Może ostatnio jestem monotematyczna i nudna...ale wierzcie, ze mi tez pomimo iz jest fajnie cięzko zaufać.M. jest świetnym facetem super sie przy nim czuje ale..no własnie ale...
Czas...

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość





OGóLNIE DRAMAT!!!!



to chyba tyle..
Twoja relacja randkowa mnie powaliła! Jesteś udana! Najgorsze jest właśnie to, że fotki rzadko kiedy dokładnie pokazują rzeczywistość.

Ale nie ma się co zrażać!

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
a oto moja kochana suncia, wlazla mi na poduche jak nie widzialam
Słodka Ona wie, gdzie najwygodniej!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Już tracę cierpliwość do tego dziewczęcia spamującego swoim blogiem gdzie popadnie

Jeśli wróci, dajcie znać.
Lexie rozbawiłaś mnie Dawno Cię u nas nie widziałam! Czy Ty nas tu w ogóle pilnujesz i kontrolujesz?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
A nawet spoko,mija mi dopiero 3 miesiąc.Chwilami czuje się super,a czasami mam dość i chce wracać do Polski/rodziny. Dobrze,że zakupy poprawiają humor. Pracuje od poniedziałku do piątku,wracam dopiero o 18 do domu,ale właśnie z tej pracy zrezygnowałam bo mam okazje dostać prace na miejscu a nie pod Londynem gdzie się jedzie ponad godzine w tą i spoworotem. Tu bardzo szybko czas leci,zwiedzam jak mam czas,piekną są tu miejsca do zwiedzania.Polecam.
Atka Ciebie też już dawno nie widziałam! Dziewczyny, które Atki nie znają - to jest przykład tego, że można poznać kogoś fajnego przez neta! Bo z tego co pamiętam ukochanego ma ze Skypa I przyjechał tu po nią do Polski! Kurde, aż się nie chce wierzyć, że takie rzeczy się zdarzają - a jednak!
Szczęścia życzę! Układa Wam się dobrze? Bo to jednak trochę taki skok na głęboką wodę - wspólne mieszkanie...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
A ja leze w lozku i dogorywam
Bola mnie miesnie, gardlo, glowa... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu
Zdrowiej

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Iza i _Magda wejdźcie prosze na wątek spotkaniowy wielkopolanek. W środe przed długim weekendem planujemy spotkanie. Może byłybyście chętne?
Ja w przyszłym tygodniu mam też spotkanie z M.
Co do tej środy wypowiem się później, bo nie wiem czy w pracy nie będę (obawiam się, że możemy mieć otwarte z racji długiego weekendu).

Shewa powodzenia na biologii



Ja dzisiaj byłam u dentysty. Umówiona na 14:30. Byłam 5 minut przed czasem, a przede mną 6 osób Kopara mi opadła. Lekarza nie było, to poszłam do asystentki się zapytać na którą jestem umówiona i czy czegoś nie pomyliłam Na liście byłam pierwsza na 14:30, a potem co pół godziny następne osoby. Więc nie wiem po co Ci ludzie przyszli tak wcześnie. Ale teraz skecz...

Stoję, czekam i odzywa się baba, że długo lekarza nie ma, że ona wchodzi pierwsza. Ja się odzywam, że pierwsza to jestem ja zapisana! I tutaj szok Nagle wrzawa i wszyscy z paszczą na mnie, że co to za porządki, że co ja sobie wyobrażam, że kto pierwszy ten lepszy...

Mówię kobiecie, że niech idzie spojrzy na godziny zapisów - jestem pierwsza! Nie ma tam jej nazwiska, tylko moje. Ej, wierzcie mi - zagotowałam się. Miałam ochotę czymś rzucić, rozryczeć się i wyjść. Co za bezczelni ludzie. Naskoczyli na mnie jak na jakąś gówniarę. Baba uparcie z pięć razy powtarzała, że jest zapisana na 14:30. Że ona nie jest tu pierwszy raz. Za chwilę babsko zaczęło skrzeczeć do innego, że tamta pani też jest na 14:30 i mam nie wymyślać, bo one tu były pierwsze...

Moim zdaniem po to są zapisy na konkretną godzinę, by tak wchodzić, a nie przychodzić 3 godziny wcześniej i koczować w poczekali - byle by być pierwszym. Owszem jest to lekarz, który ma umowę z NFZ, ale jeszcze nigdy nic tam nie miałam za darmo zrobione. Dzisiaj za plombę płaciłam 80 zł.

Coś mnie pokusiło i poszłam do asystentki po kolejny termin wizyty (chciałam już iść do domu), ale w tym momencie wszedł mój ulubiony dentysta do gabinetu.

No i tak stałam tam twardo, asystentka (która słyszała moją kłótnię) mruga do mnie i mówi 'siadaj'. No to ja siup na fotel i zostałam obsłużona jako pierwsza

Za prawdę powiadam Wam - mina ludzi po moim wyjściu z gabinetu - BEZCENNA Ale szczerze to wyglądali jak banda szakali, która chce mnie rozszarpać

A ja z dziarskim uśmiechem pokicałam do domu
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 22:00   #1200
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza znam ten ból użerania sie i wykłócania u lekarzy z wrednymi babskami, najgorsze są takie, które są na emeryturze, mają full wolnego czasu, ale wszedzie muszą byc obsłuzone jako pierwsze, bo one pierwszy przyszły i czekały, no i kłamią w zywe oczy, ze były zapisane na tą samą godzine Dobrze że dałaś im popalić

Mykam spać.
Branoc
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.