Plotkowy dla porzuconych - część 4 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 08:37   #451
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Rodo przykro mi z powodu roweru


a ja sie z samego rana z jakas baba poklocilam bo zaczela wyzywac mojego psa ona jakas nie normalna jest... a inna kobitka ktora stala obok mnie i tez sie z nia klocila to powiedziala ze tamten babsztyl kiedys jej psa kopnal...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 09:01   #452
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

A ja jestem ciekawa jak dzisiaj długo zabawie w pracy

Rodo jakby mi ciuchy ukradli to powiesiłabym na suchej gałęzi. A myślałam ze "takie" rzeczy dzieją sie tylko w Polsce
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 09:09   #453
Astra24.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: CENTRUM
Wiadomości: 863
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry
Rodo, mojemu bratu kiedyś ukradli siodełko jak zaparkował rower, w dodatku MÓJ ROWER.
Siodełko może i komuś się przydalo, no ale jak mojemu koledze, który mieszka na parterze ukradli suszącą się bieliznę to byłam w lekkim szoku.
Muszę się wziąć za sprzątanie, zostały mi 2 dni wolnego, więc trzeba je jakoś pożytecznie wykorzystać.
__________________
"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę...cudownie tak rozmawiać bez niemiłych wspomnień..."
Astra24. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 11:41   #454
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Mi chyba nic nie ukradli Chociaz nie, przypomniało mi się W podstawowce nagle znikneła moja sieciowka Pamietam ze sie bałam powiedziec bo bym dostała ochrzan ze zgubiłam A nie zgubiłam tego byłam pewna Jakieś pół roku pozniej jak miałam nową koleżanka z klasy znalazla u siebie w kurtce i mi oddała W sumie niewiadomo jak to sie stało w koncu Ale jako ze nie wiedziałam co z nia zrobic, bo przeciez nie powiem ze sie znalazła bo znowu by było ze jestem łamaga To podkradłam sie do śmietnika, pociełam nożyczkami i wyrzuciłam...
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 12:00   #455
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Przeżyłam

Kamila, bardzo fajne te zdjęcia
Piesek uroczy tak jak i właściciel

Rodo, ja też bym się wkurzyła :/
A co do kradzieży to ja chyba już raz opowiadałam swoje starcie ze złodziejami w domu...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 14:10   #456
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
- Pojechalam do szkoly na rowerze ktory mi ukradli Spedzilam godzine w security office, robili zdjecia, sprawdzali camere, jak na filmie sie czulam, wyslali mnie na policje, na pilicji wypelnilam raport po czym policjant z usmiechem na ustach grzecznie mnie poinformowal ze nic nie da sie zrobic. To nic ze wart byl 900 dolcow, ze przy stojakach byla kamera.
.


Ale jak to nic nie mogą zrobić??Ręcę opadają.To do jasnej ciasnej po co jest policja??
Szok.

Dziś A. ma do mnie przyjechać
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 14:12   #457
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Nina_84 Pokaż wiadomość
Astra, zazdroszczę Też byłam z Exem na Słowacji i wiem jaki tam piękne widoki...

Wiecie jakich ostatnio miałam klientów?
Przyszli z dzieckiem tak na oko 6-letnim (choć ja się nie znam na dzieciach, więc mogę się mylić) i dziewczynka zamówiła sobie (mimo moich ostrzeżeń) deser tiramisu, a do tego espresso ....

Z kolei inni poszli z dzieckiem (tych to miałam ochotę udusić) na rejon dla palących, a jak powiedziałam, że chyba się pomylili, skoro tam z dzieckiem zawędrowali, a oni na to : "Niech się hartuje" ... No miałam ochotę powiedzieć, żeby tę głupią babę wysłano do pracy przy azbeście, żeby się pohartowała
Co za ludzie...

Kamilka nam tu rozkwita

Szok

Kamila M. śliczny, pies też

Rodo porazka jakas z ta policja....u nas to chociaz udaja ze cos robia hahah

Iza uwielbiam takie bojownicze dziewuchy! Ja zawsze w podstawowce bylam raczej z tych spokojnych, opanowanych, nie ze dawalam soba pomiatac, bo nie pomiatana mna bo wszyscy mnie lubili ale bylo wiadomo, ze jak cos sie stanie to ja ani nie oddam, ani nie odpyskuje ani nic. potem mi sie zmienilo o 180 stopni

Pamietam jak byla taka sytuacja ze kolega mi zabral sandalka i po jego odzyskaniu chcialam go uderzyc tym sandalkiem, zlapalam go i kurcze no nie moglam. Nie umialam.

Dzieki Bogu jakos tak mi sie ulozylo w zyciu ze zawsze kolo mnie byl jakis postrach osiedla/szkoly/klasy i "najgorsze mendy" mnie lubily wiec nigdy nie bylam ofiara jakis okrutnych zartow albo np. tych durnych pistolecikow na kulki.

Co do kradziezy itd to ja mam temat bardzo na czasie, taka dalsza znajoma pracuje w biurze dostala firmowego laptopa z internetem i cos tam sie popsulo wiec dostala polecenie odeslania go firmie ktora sprzedala tego lapka i dala gwarancje. Odeslala, laptopa naprawili, przyslali ponownie kurierem wszystko pieknie cacy....Babka otwiera paczke a tu wegiel rozumiecie! powazna firma! jakis buc na magazynie podmienil laptopa z weglem!!

Sprawa jest zgloszona na policje ale takich spraw jest podobno kilkadziesiat dziennie.....ciekawe czy znajda tego barana z magazynu, jak mozna okradac ludzi ktorzy posrednio daja ci prace!!!(przeciez pracuje dla firmy ktorej ona jest klientka). Eh...


Mnie ostatnio w klubie ukradli sweter. Kiedys ukradli mi komorke, ale to przez moja wlasna glupote i nalezalo mi sie A kiedys z ogrodka hamak, jakis palant odcial sznurki bo nie mogl rozwiac- ciekawe po co mu bedzie pociety hamak.
W ogole kradzieze drzewek to plaga.... U mnie i na dzialkach niedaleko kilka lat temu to byl horror, drzewka wcale nie sa tanie zwlaszcza jak ktos ma duzy ogrod i 20 swierkow po 20 zl, w koncu postawili patrole i odpukac nie jest zle.


AAAA i najlepszekiedys ukradli nam z ogrodka lampki na baterie sloneczne, taka chinszczyzna za 15 zl. Moja mama nie zglaszala kradziezy, ale policja sama przyszla bo ktos tam z blokow na przeciwko powiedzial ze nam kradna lampki znalezli zlodzieja (nie wiem jakim cudem bo nie na goracym uczynku) i co sie okazalo koles jest wlascicielem apteki ma kasy powyzej uszu a ukradl bo byl pijany i za malo adrenaliny mu bylo. DEBILIZM.

Za to kiedys jechalam busem i jakis bezdomny mnie zaczepil, byl pijany i chyba lekko uposledzony(albo moze po jakims wylewie?) w kazdym razie nie rozumialam co do mnie mowi wiec olalam sprawe. A on stoi za mna i mnie szturcha. W koncu sie odwracam a on trzyma w reku 50 zl i mowi - wystawalo pani z kieszeni i zaraz by wypadlo.....
(bo ja portfela zaczelam na studiach dopiero uzywac)

Bylam na imprezie. Opisze wam potem jak zostalam lesbijka basia
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 14:40   #458
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

ja mialam dzis dzien paszteta to pojechalam na miasto na zakupy i wydalam mnostwo kasy, duzo za duzo wiec bede przez reszte miesiaca biedowac...

slyszalyscie moze cos o tabletkach belissa wzmacnajacych wlosy skore i paznokcie?
wlasnie je kupilam, ciekawe czy dobre
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 14:57   #459
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Martinka czasami kazdemu sie nalezy;D

Veiovis a mnie sie zawsze wydawalo ze Ty starsza jestes
co jeszcze bedziesz zdawac?
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:17   #460
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ja mialam dzis dzien paszteta to pojechalam na miasto na zakupy i wydalam mnostwo kasy, duzo za duzo wiec bede przez reszte miesiaca biedowac...

slyszalyscie moze cos o tabletkach belissa wzmacnajacych wlosy skore i paznokcie?
wlasnie je kupilam, ciekawe czy dobre
Dobre Dzieki nim zapusciłam paznokcie na studniowke ;p a sa w opłakanym stanie, non stop sie łamia i rozdwajaja. Ale potem mi sie skonczyly nowych nie kupiłam i wszystko .... strzelił
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:23   #461
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Dobre Dzieki nim zapusciłam paznokcie na studniowke ;p a sa w opłakanym stanie, non stop sie łamia i rozdwajaja. Ale potem mi sie skonczyly nowych nie kupiłam i wszystko .... strzelił

a to super


kupilam sobie tusz astora, potem patrze na kwc recenzje kiepskie, rzeczywiscie robi grudki, kruszy sie i skleja rzesy, trzeba kilka razy przeczesac ale jakie sa dlugie matko jak moje oczy inaczej od razu wygladaja
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 15:35   #462
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

A ja nadal kisze sie w pracy , a na dworze taka ładna pogoda
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:36   #463
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Veivois pewnie juz po ale trzymam kciuki
Kasia a ty tez zdajesz mature?

Dziekuje za kondolencje z powodu mojej straty. A niech tej osobie sie fajnie jezdzi (a od czasu do czasu wpadnie jakis patyczek w kola) Jade zaraz ogladac mojego nowego rumaka i jak wszytsko bedzie ok, kupuje. A ok 14 jade do veta. Mam nadzieje ze ostatni raz w tym miesiacu przynajmniej.

Magda pokaz nam A

Ja ostatnio tylko moge uzywac kolorowych kosmetykow dla alergikow
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:37   #464
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Kocham długie rzęsy.Kiedyś miałam tusz Estee Lauder i to co on robił z rzęsami to.Wszyscy mi komplementy prawili.No,ale skończył się,a że drogi to już więcej nie kupiłam.Teraz mam zielony Maybeline i też fajny

Nie bardzo moge pokazać A. bo nie mam jego fotek,a on nie lubi zdjęć więc nie wiem kiedy mu cykne.Ale będę próbować,nie ma co
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:48   #465
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość


AAAA i najlepszekiedys ukradli nam z ogrodka lampki na baterie sloneczne, taka chinszczyzna za 15 zl. Moja mama nie zglaszala kradziezy, ale policja sama przyszla bo ktos tam z blokow na przeciwko powiedzial ze nam kradna lampki znalezli zlodzieja (nie wiem jakim cudem bo nie na goracym uczynku) i co sie okazalo koles jest wlascicielem apteki ma kasy powyzej uszu a ukradl bo byl pijany i za malo adrenaliny mu bylo. DEBILIZM.
Faktycznie adrenalina

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Veiovis a mnie sie zawsze wydawalo ze Ty starsza jestes
co jeszcze bedziesz zdawac?
Wszyscy mi mówią, że i wyglądam na starszą i się zachowuje na kilka lat więcej...
A zdaje jeszcze geografie (największa porażka. Całe życie chcialam zdawać matmę, wydaje mi się, że bez problemu bym sobie poradziła... Nie wiem co mi odbiło :/)

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
kupilam sobie tusz astora, potem patrze na kwc recenzje kiepskie, rzeczywiscie robi grudki, kruszy sie i skleja rzesy, trzeba kilka razy przeczesac ale jakie sa dlugie matko jak moje oczy inaczej od razu wygladaja
Mój KWC to Max factor Masterpiece max
Szczerze mówiąc to nigdy nie miałam tuszu wydłużającego...


Ale się dzisiaj rzeczy dowiedziałam o samej sobie...
x 14:50:49
Twoj system uwodzenia jest duzo bardziej zlozony od systemu normalnego czlowieka
x 14:51:33
podekrzewam,ze Twoj mozg produkuje co najmniej 6-krotna dawke feromonow
x 14:52:14
przez to mimo, ze nie chcesz teoretycznie prowokowac samcow, robisz to
x 14:58:46
wszystko zalezy od sposobu patrzenia na plec przeciwna
x 14:59:03
Ty po prostu rozbierasz faceta wzrokiem
x 14:59:16
i zjadaz go z rowna latwoscia

Ten kolega zawsze mi humor poprawi
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:50   #466
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Rodo ja juz chwala Bogu na studiach Hmmm a ze tak spytam Ty przypinasz ten rower czyms czy tak stal ze go ktos zwinal?

Vei ale geografia jest przydatna, na wielu uczelniach ja chca

kolega ekstra

A moja kolezanka miala ostatnio spotkanie z policjantem, lazila w nocy po miescie z kolezanka i dwoch policjantow stwierdzilo ze wygladaja nieletnie i chcieli je wylegitymowac. Nawiazala sie rozmowa i nagle jeden z nich do mojej kolezanki:
Widziałem Cię na naszej klasie!

Jak sie potem okazalo faceci w moim wieku i chcieli je po prostu poderwac

A propos kradziezy, kolezanka mi wlasnie powiedziala ze zgubila karte i ktoscos juz sobie kupil za 50 zl.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:01   #467
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Martinka ja biorę Bellisę już jakiś czas. Zaczęłam mocno od Vitapliu i teraz zeszłam na B. Dużo jest opinii na Wizażu. Ona oczyszcza egzamin, więc wysyp raczej gwarantowany

Astor to chyba najgorsze tusze do rzęs :/ Niestety! Za to Max Factor to rewelacja
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:19   #468
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.......
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:31
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:22   #469
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Liwia!!! Gratuluję! Widziałam opis na GG, kciuki trzymałam


Wiedziałam, że dasz radę! Co ma być to będzie poskutkowało

Ja nadal przed... Powiedz mi, że to formalność, że wszyscy zdają, że... Uhh...

Aż mnie zmobilizowałaś, idę się uczyć
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 17:24   #470
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Oczyszcza?? Ja po tej Belissie miałam własnie bardzo ładna cere, poprawiła mi sie po niej. Ja to chyba zawsze musze byc wyjatkiem od reguły.

A z tuszy to sie napalałam na Max Factor ale mam za małe kiesonkowe na niego Mam z Maybelline Volume Express Curved Brush i efekt jest u mnie bardzo dobry. Z tym ze teraz mam braki w rzesach i je regeneruje, nie maluje wogole

Liwia gratulacje?
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:00   #471
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Camilla ja też się przyłączam do komplementów na Twój, M i psa temat
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:18   #472
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Martinka ja biorę Bellisę już jakiś czas. Zaczęłam mocno od Vitapliu i teraz zeszłam na B. Dużo jest opinii na Wizażu. Ona oczyszcza egzamin, więc wysyp raczej gwarantowany

Astor to chyba najgorsze tusze do rzęs :/ Niestety! Za to Max Factor to rewelacja

Oj Iza, Iza
odpocznij Ty sobie slonce od tej nauki

Liwia BRAWOOOOOOO

Mam caly dzien lenia...nie zebym narzekala lalalala
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:22   #473
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Liwia, gratuluje
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:29   #474
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Martinka ja biorę Bellisę już jakiś czas. Zaczęłam mocno od Vitapliu i teraz zeszłam na B. Dużo jest opinii na Wizażu. Ona oczyszcza egzamin, więc wysyp raczej gwarantowany

Astor to chyba najgorsze tusze do rzęs :/ Niestety! Za to Max Factor to rewelacja

ooo nie
wlasnie na to ma mi pomoc

a co do astora to ja sie nie znam na tuszach i wzielam na zywiol, ale na przyszlosc bede omijac skoro tak chwalicie nastepny bedzie Max Factor
w zasadzie efekt ok, ale na samym poczatku trzeba sie pomeczyc zeby rozczesac i zlikwidowac grudki i to co sie obsypie.

Cytat:
Napisane przez Liwia26 Pokaż wiadomość
to ja Pani Magister





Edit: Idę z babami na piwko, odezwę się poźniej


gratuluje \

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Oczyszcza?? Ja po tej Belissie miałam własnie bardzo ładna cere, poprawiła mi sie po niej. Ja to chyba zawsze musze byc wyjatkiem od reguły.
o matko zeby ja tez tak miala
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:15   #475
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

A ja mam zamiar się wziąc za pisanie mgr włalsnie,Liwio gratuluje!!Nawet nie wiesz jak chciałabym też być już po.
A. już poszedł,troche zakotowałam zapłotowałam
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:20   #476
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość


o matko zeby ja tez tak miala
Życze ci zeby tak było

Magda no nooo ładnie


Ja jutro juz niestety do szkoły Mam godzine wychowawcza, zobaczymy co znowu ta kobieta wymysli
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:26   #477
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Madziaaaa no co Ty? i JAK?!

Ty to masz w ogole egzotyke, tu obrzezany, tu taki egzotyczny pan

Przy okazji dziewczyny mam niesmiale pytanie do Poznanianek czy ktoras z Was bedzie sie moze krecila gdzies w okolicy River Island? Poniewaz Wasze piekne miasto jest jednym z dwoch na cala Polske ktore zostalo obdarzone tym sklepem to chcialabym sie o cos zapytac
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:37   #478
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

No Magda to niezle ma a mi to sie tylko przypalony trafia a ona takie rewelacje Ładnie tu sie z A. rozwija, oby tak dalej Zasłuzyła sobie dziewczyna
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:47   #479
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Mnie tu nie zawstydzac.Było milusio.ALe jak shewa mówi należy mi się.Kasiu,a mam Ci ze szczegółami opowiedzieć jak?
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:51   #480
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Kasia ja po obronie wybieram się na zakupy. Z tego co pamiętam RI jest w Browarze, w dobudówce
A na co polujesz? Ciuchy może fajnie, ale drogie dosyć :/

No i masz rację - świruję Tabletki oczyszczają egzamin
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.