Lumigan Latisse - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 14:35   #31
mrs_curious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Lumigan Latisse

czy ktos moze wie gdzie w Warszawie mozna znalesc lekarze ktory wypisze recepte na lumigan?
mrs_curious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:00   #32
Semifredo
Raczkowanie
 
Avatar Semifredo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 152
Dot.: Lumigan Latisse

żaden lekarz nie przepisze ci Lumiganu na porost rzęs. Mam znajomą ktora ma aptekę. jak usłyszala ze tego używam to sie złpała za głowe i powiedziala ze to bardzo silne leki. Poprostu wątpie zeby jakiś lekarz wziął odpowiedzialnosc za to. Musisz go kupic online.

Ja lumiganu używam od lutego z małą przerwą i mam czerwone powieki gorne i dolne, ale nic wiecej
Semifredo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 12:12   #33
mrs_curious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Lumigan Latisse

a gdzie mozna kupic go online, i czy jest to mozliwe bez karty kredytowej?
mrs_curious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 14:57   #34
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Lumigan Latisse

Dziewczyny zapodajcie zdjęcia!
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 23:25   #35
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Lumigan Latisse

nie chcialabys widziec moich zdjec po Lumiganie... Ojciec wypisal mi ten lek, wiec z zalatwieniem nie bylo problemu. Pierwszego dnia po uzyciu oczy nic zlego sie nie dzialo, rano powieki jak i galka byly zaczerwienione (uzylam 2 krople nanoszone pędzelkiem tylko na skore powiek), kolejnego dnia znow uzylam (po kropli na kazde oko, gorna i dolna powieka, rano i wieczorem), cieszylam sie ze zaczerwienienie przeszlo.
Trzeciego dnia, rano budze sie, oczy wygladaja normalnie, nieco szczypia (jak piasek pod powiekami), chce pomalowac rzesy, a pod gorna powieka czerwona plama - wylew krwi, wyglada to makabrycznie, jak z horroru.
Nic w ulotce nie bylo napisane o takim efekcie ubocznym ani nic w internecie nie znalazlam. Mam zdjecie ale jest zbyt hardcorowe by wstawiac na forum.
Niezle sie przestraszylam, stosowalam tylko na skore, ale musialo splynac tez na galke. Stan ten trwa 3 dzien i nie przechodzi.

Lekarz twierdzi ze moze to byc moja indywidualna reakcja na ten lek (np. po aspirynie mam krwotoki z nosa), ale chcialabym was ostrzec zebyscie b yly ostrozne i obserwowaly swoje oczy w pierwszych dniach stosowania.
Ja niestety musze sobie odpuscic. Chociaz kusi mnie by jeszcze raz sprobowac;-/ najpierw jednak pokde do okulisty i porozmawiam na ten temat i dowiem sie jaka mogla byc przyczyna.

Moze jakbym stosowala mniej i rzadziej tak by nie mialo szans wpasc do oka to by bylo inaczej...

Lumigan ma 10x wieksze stezenie bimatoprostum niz Latisse.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 10:33   #36
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Lumigan Latisse

Ja stosuję to od prawie miesiąca
Żaden lekarz nie wypiszę ? nieprawda.
To nie jest lek ścisłego zarachowania jak narkotyki, więc receptę może wypisać nawet dentysta. Wystarczy szczerze pogadać z lekarzem (prywatnym, na państwowych nie ma co liczyć) . Ja obiecałam ,że będę stosowała uważnie żeby nic się nie dostało do oka...
no i efekty - po 4 dniach smarowania patyczkiem rzęs musiałam przestać, spuchnięte powieki i szczypiące oczy mnie to nie sluży...

teraz smaruję brwi, mam nadzieję ,że pomoże bo nie chcę iść do chirurga na przeszczep ....
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:03   #37
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Lumigan Latisse

wydaje mi sie ze to i tak musi czesciowo splynac do oka skoro smarujemy tym linie rzęs (przeciez trzeba dosc blisko byl efekt).
Martnabcm, ciesz sie ze skonczylo sie tylko na spuchnietych powiekach a nie wylewem jak u mnie. Tez slyszalam ze na brwi tez moze przyniesc efekt (raczej takie uzytkowanie bedzie bezpieczne, bo nie ma kontaktu z okiem)

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

[/COLOR]warto załatwić sobie rceptę od okulisty - poprostu wytłumaczyć w jakim celu potrzbne są te krople, bo kosztują 10 zł.

Na recepte kosztuje 52zł a nie 10zł.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 13:19   #38
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Lumigan Latisse

U mojej aptece - z receptą zwykłą 59 zł ,a na receptę dla osób z zaznaczonym ''P'' choroby przewlekłe 6 zł
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:46   #39
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Lumigan Latisse

hehe gdyby to tak sie tragicznie nie skonczylo poprosilabym o "P"
zwracam honor
jak na razie z moim okiem wcale nie jest lepiej, a tak sie cieszylam z rozpoczecia zabawy z Lumiganem ;-/
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:29   #40
nettesheim
Raczkowanie
 
Avatar nettesheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 433
GG do nettesheim
Dot.: Lumigan Latisse

Hej dziewczyny!
Stosowałam lumigan ponad 15 tygodni, zrobiłam przerwę i teraz do niego wracam: ) efekty sa powalające... polecam smarować powieki waselinką żeby uniknąć zaczerwienienia i rozprzestrzeniania sie lumiganu tam gdzie nie trzeba: ) Ja aplikowałam go 2 razy dziennie pędzelkiem z eyelinera yoko- myśle że jest do tego najlepszy!
Rezultaty możecie zobaczyć tu:
http://brunettesheart.blogspot.com/2...1_archive.html
mam nadzieje że nie jest to jakaś rekalam nie do zniesienia
Niesety ciagle szukam w necie jakiś inforamcji o złym wpływie długotrwałego stosowania lumiganu... jakby nie było nie jest to najzdrowsze rozwiazanie...
pozdrawiam wszystkie dziewczyny walczące o dłuższe rzęsy!
nettesheim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 10:52   #41
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: Lumigan Latisse

Dziewczyny zastanówcie się 5 razy zanim użyjecie tego leku. Pogadałam sobie od serca z moją okulistką, receptę dostałam, bo pani stwierdziła, że jestem dorosła i robię to na swoją odpowiedzialność.

Ale dowiedziałam się, że błonka, z której "zrobione" są nasze powieki jest bardzo cienka + aplikowanie leku nawet tylko na linie rzęs NIE ZAPOBIEGA dostawaniu się leku w okolice gałki ocznej, zwłaszcza, że przecież ciągle mrugamy, więc śladowe ilości leku zawsze wpadają do oka po tym jak zetkną się z drugą powieką. Wtedy wytwarza się ciśnienie i małe ilości leku zawsze są przesuwane w sam dół powieki a potem "wtłaczane" do środka.

Reasumując: biorąc pod uwagę powyższą prawidłowość i po przeczytaniu ulotki - ja podziękuję. Dziś ładne rzęsy a za 5 lat możliwość operacji oczu? Moim zdaniem - nie warto
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 09:15   #42
Agatka000
Raczkowanie
 
Avatar Agatka000
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: Lumigan Latisse

Mam już wypisaną receptę na lumigan, kupię go, bo dużo nie wydam (jakoś 15 zł) ale zaczynam się zastanawiać czy go użyję... Nie chce chodzić z przekrwionymi oczami
Agatka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:39   #43
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Lumigan Latisse

nie wiem czy moge tuetaj to napisać,ale zaryzykuję-może któraś zechce odsprzedać w/w kropelki, ponieważ jestem załamana i zdesperowana
przed sylwestrem przykleiłam u kosmetyczki kępki i niestety po 3 dniach kępki odpadły wraz z moimi rzęsami tzn. tak 2/3
wierzcie mi ja mam dosłownie łyse powieki-jestem załamana tylko nadzieję,że odrosną...
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 17:10   #44
Dejana
Dejana
 
Avatar Dejana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lumigan Latisse

Nie ma któraś z Was lumiganu do odsprzedania?
Dejana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:04   #45
oliwia281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Lumigan Latisse

Hm,..ceny na allegro są powalające Lumigan kosztuję 150 zł...
oliwia281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:59   #46
Dejana
Dejana
 
Avatar Dejana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lumigan Latisse

Jasne! Przecież to widać ze na tych zdjęciach rzęsy są przedłużone metodą 1:1. Jak by tak było to żadna z nas by się nie męczyła bo miałybyśmy cudowny środek!
Dejana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:59   #47
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Lumigan Latisse

wiecie co, jest taka jedna wizażanka,która używała któregoś z tych prepraratów i owszem,ma długie rzęsy,ale po pierwsze każda rośnie w inną stronę i po wytuszowaniu wygląda to raczej nie ciekawie,a po drugie część jest bardzo długich,a część krótkich. To już chyba lepiej mieć własne,a wszystkie podobne.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 09:44   #48
Sniezyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Lumigan Latisse

ciach

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-04-20 o 17:13
Sniezyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:38   #49
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Lumigan Latisse

Ręce opadają... lek na jaskrę! wykorzystujecie tak naprawdę efekt uboczny... a to, że lekarz wypisuje na własną odpowiedzialność - gucio prawda, jego pieczątka na recepcie niestety mówi "biorę za to odpowiedzialność", chyba że podpisywałaś w karcie chorobowej oświadczenie: powiadomiono mnie o ryzyku... bla bla bla... LOL.
A już wyciąganie jako przykład Apapu - bardzo dobry przykład tego, jak ludzie sami sobie krzywdę robią i przyjmują leki OTC bez konsultacji oraz rozwagi. Działania niepożądane nie są opisane dla czyjegoś widzi mi się, ale ku przestrodze...

Ach i jeszcze jedno - dla pewnych, że dentysta może wypisywać recepty na wszystko, jak leci - prędzej, czy później zostanie skontrolowany i poproszony o wyjaśnienie dlaczego wypisał receptę na preparat, którego nie stosuje się powszechnie w jego dziedzinie (to samo dotyczy radiologów, którzy są co jakiś wzywani do wyjaśnienia skąd u nich recepta na antybiotyk). Recepta to nie jest świstek, który nie podlega kontroli. Czasami słono się płaci za błędy przy wypisywaniu...

Edytowane przez BajaderkowaBaba
Czas edycji: 2011-03-10 o 10:43
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 17:19   #50
Sikorka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lumigan Latisse

Witajcie
Ja stosuję Lumigan od ponad roku, niestety z konieczności bo leczę się na jaskrę. Szczerze mówiąc, rozumiem że chcecie ładnie wyglądać ale zastanówcie się przed użyciem tego leku. Moje doświadczenia są nieco inne niż wymieniane przez niektóre z Was... Rzeczywiście, rzęsy są o wiele dłuższe i ciemniejsze (przed stosowaniem miałam bardzo jasne rzęsy, teraz są czarne) ale też nie są zachwycające...Każda rzęsa rośnie w inną stronę, nawet tuszem nie można ich poskromić, w dodatku często wypadają. A efekty uboczne w moim wypadku były straszne... Przez kilka pierwszych dni stosowania Lumiganu miałam popękane naczynka krwionośne, czułam okropny ból oczu i głowy przez co nie mogłam nawet spać. W dodatku nie mogłam wyjść z ciemnego pomieszczenia przez światłowstręt. Po kilku dniach przeszło, ale do tej pory nie wszystkie problemy zniknęły... Mam ciemniejszą skórę wokół oczu, często pękają mi naczynka, kolor tęczówek rozjaśnił się... Często boli mnie głowa, czuję pieczenie, swędzenie, mam dziwne uczucie jakbym miała piasek pod powiekami, nie mogę długo oglądać telewizji czy siedzieć przed monitorem komputera, mam problemy z widzeniem na słońcu. Gdybym miała wybór już dawno zrezygnowałabym z tego leku, ale niestety... Wolę widzieć tak niż nie widzieć wogóle Nie chcę Was straszyć, tylko ostrzec. Niektóre kobiety mają zbyt wrażliwe oczy żeby używać tego typu kropli. Jesteście dorosłe, wiecie co robicie ale moim zdaniem, zdrowie przede wszystkim I nie warto niszczyć oczu dla wyglądu.

Edytowane przez Sikorka93
Czas edycji: 2011-03-17 o 17:25
Sikorka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:58   #51
nettesheim
Raczkowanie
 
Avatar nettesheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 433
GG do nettesheim
Dot.: Lumigan Latisse

Hej Dziewczyny minęło trochę czasu od zakończenia mojej lumiganowej kuracji więc może coś napiszę
Na początek napiszę że pomimo fantastycznych rezultatów nie polecam stosowania Lumiganu- niestety faktycznie nie obywa sie bez wpływu na gałkę oczną- to że smarujemy tylko linię rzęs nie pomaga- wszystko przenika w ogromnym stopniu do naszych oczu i nie ma sposobu aby temu zapobiec. Oczywiście jest to kwestia indywidualna- na jednych to działa bardziej na innych mniej- ale de facto zmienianie ciśnienia wewnątrz gałkowego jest bardzo niebezpieczne
Ja w bardzo krótkim czasie czułam różnice- nie w widzeniu na szczęście ale w, ze tak powiem, "odczuciach ocznych"- po prostu czujemy że wpływamy na nasze oczy i że coś jest nie tak.
Na szczęście teraz- po ponad połowie roku od odstawienia lumiganu wszystko wróciło do normy-przekrwienie zniknęło, ciemniejszy obszar w okół rzęs rozjaśnił sie i oczy mają sie dobrze. mam jeszcze parę długich rzęs- trzymają sie spokojnie pół roku po odstawieniu a nawet więcej.
Ale oczywiście kusi mnie strasznie by do niego wrócić- dlatego też nie radzę z nim zaczynać...
Rzęsy wypadają i zastępują je nowe- krótkie ale tak naprawdę popracowałam nad tym żeby je polubić bo nie znam skutków długiego stosowania lumiganu i nie chcę ich sprawdzać na sobie. Wszytskie znamy Lumigan/Latisse od 2- 3 lat, dziewczyny w stanach chyba również-trzeba by poczekać i zobaczyć czy za 10 lat oczy dziewczyn długo używających lumiganu równie będą zdrowe... Ja chyba poczekam na coś bardziej bezpiecznego- może z lumiganu zostanie wyekstrahowany pojedynczy składnik wpływający na rzęsy a nie wpływający na oczy?
nettesheim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:16   #52
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Lumigan Latisse

ja poszukuję Lumiganu, moja okulistka nie chciała mi go przepisać, lekarz rodzinny również, po prostu tragedia ma ktoś do odsprzedania ? ja nawet za 150 zł kupię, jestem zdeterminowana aby dostać ten lek
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 19:40   #53
nightmares
Przyczajenie
 
Avatar nightmares
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lumigan Latisse

Stosuję Lumigan od niedawna i chętnie podziele się moją opinią.

To może zacznę od pozytywów :

1. Efekty są powalające w moim przypadku zmiany było widać już po jednym dniu.
2. Jeśli któraś z Was kupi Lumigan i później zdecyduje że nie chce tak bardzo ryzykować może nakładać na brwii lub nawet na włosy co sama sprawdziłam i efekt jest również bardzo dobry tak jak w przypadku rzęs.

Zgadzam się również z Sikorką93, że w pewnym momęcie rzęsy zaczynają się nieładnie wywijać co z początku mnie przestraszyło. Natomiast jeśli stosujecie lek tylko ze względu na rzęsy to po krótkim odstawieniu rzęsy zaczynają się ładniej układać.

Co do minusów to:
1. Kolor mojej tęczówki nie uległ zmianie natomiast z dokładnych obserwacji zauważyłam że obwódka mojej tęczówki zmieniła kolor z jasno/średnio zielonego na naprawde ciemny kolor, ALE W MOIM PRZYPADKU EFEKT JEST CHWILOWY I ZNIKA PO ODSTAWIENIU NA DZIEŃ, DWA.
2. Oczy mam przekrwione na początku z rana łazawiły z pół godziny delikatnie bolą , ale nie jest to strasznie dokuczliwe jednym słowem można się przyzwyczaić i poświęcić.
3. Gdy nakładam na powieki to troszkę ciemnieją, co daje efekt delikatnego makijażu , co oczywiście szybko mija.

W rodzinie mam samych lekarzy także z receptą nie trudno i o poradę również : )

Zamierzam odstawić gdy efekty będą dla mnie wystarczjące, na razie jeszcze czekam bo naturalnie mam naprawde strasznie cienkie jasne i któtkie rzęsy .
nightmares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 17:15   #54
Sikorka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lumigan Latisse

Mi Lumigan przepisał też lekarz rodzinny, powiedziałam tylko, że mam jaskrę i krople mi się skończyły... Nie musiałam nawet pokazywać żadnych zaświadczeń czy karty, którą dostałam właśnie gdyby skończyły mi się przed wizytą u specjalisty... Troszkę nierozważne zachowanie lekarza, ale myślę że inni chcą jakichś dowodów...
Sikorka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:28   #55
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Lumigan Latisse

Dziewczyny nie używajcie tego!!!!
Na laboratorium urody dziewczynyt to testowały już dawno temu i wszystkie na początku były zachwycone a po całej kuracji chciały chociaż żeby kiedys chociaż im odrosły rzęsy do stanu SPRZED kuracji! Po odstawieniu powypadały im strasznie rzęsy !! Przeczytajcie koniecznie wątek zanim to zastosujecie!

cytuje pare wypowiedzi :

"
Lenno, a co się dzieje z rzęsami jak odstawiłaś lumigan?

nic ciekawego - wypadaja.
mam nadzieje, ze chociaz uda mi sie osiagnac etap przedlumiganowy. pod kazdym wzgledem...

w koncu wyrosly mi wlasne rzesy, tj bez lumiganowej stylumacji. jest ich jak na razie mniej niz przed eksperymentem, ale sa. krotsze niz byly. w sumie ma to tez swoje plusy, bo w koncu moge spokojnie pomalowac sie tuszem bez robienia z siebie lampucery.

tak wiec jesli ktos sie obawia o odstawienie, to wyglada na to, ze powoli jednak wszystko wraca do normy.

z nieproszonymi wloskami na ciele gorzej...
"

"no i ja złapałam się na luminganowy lep..
niestety, nie dla mnie ta zabawa - oczy piekły jak szalone przez cały czas; próbowałam wziąć to na przeczekanie, ale nic się nie zmieniało, brzegi powiek mocno zaczerwienione (a z natury mam je ciemniejsze, więc widok był nie za ciekawy), piach pod powiekami, o soczewkach można zapomnieć, a bez nich nie umiem funkcjonować
i jeszcze żeby efekty były powalające.. ale nie, nic z tego; no, może coś tam się ruszyło po jakichś dwóch tygodniach, potem nagle stop i wypadanie rzęs - w nosie mam taki interes, uważam, że w moim wypadku wyniki nie są warte tych męczarni, kropelki odstawiam, mam nadzieję, że rzęsy wrócą chociaż do stanu wyjściowego
a jak jeszcze teraz czytam o tym, co się dzieje przy zmniejszeniu częstotliwości.. o kant t.... potłuc ten eksperyment "
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:18   #56
Sikorka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lumigan Latisse

Przykre... Ciekawe co by się stało, gdybym po ponad roku stosowania Lumiganu odstawiła go... Mam nadzieję, że nie wypadną wszystkie rzęsy
Moje i tak są rzadkie bo wypadają częściej niż normalnie...
Liczę jeszcze na możliwość stosowania innych leków na jaskrę, powywijane rzęsy mnie nie kręcą
Sikorka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 23:52   #57
wizazanka685
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Lumigan Latisse

Kurczę,tak myślę czy by nie zacząć używać Lumiganu,akurat niedługo wyjeżdżam na wycieczkę 2 tygodniową za granicę ze znajomymi i nie chcę robić henny. Już od dłuższego czasu śledzę ten wątek... Może, dziewczyny któraś z Was mogłaby pokazać na zdjęciach efekty ?
wizazanka685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 19:25   #58
majeczk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 169
Dot.: Lumigan Latisse

szok, nie myslałam ze ktos moze byc tak głupi. Jeszcze proponuje żrec wilcza jagode, zeby zrenice sobie powiekszyc
majeczk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 20:02   #59
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Lumigan Latisse

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Ręce opadają... lek na jaskrę! wykorzystujecie tak naprawdę efekt uboczny... a to, że lekarz wypisuje na własną odpowiedzialność - gucio prawda, jego pieczątka na recepcie niestety mówi "biorę za to odpowiedzialność", chyba że podpisywałaś w karcie chorobowej oświadczenie: powiadomiono mnie o ryzyku... bla bla bla... LOL.
A już wyciąganie jako przykład Apapu - bardzo dobry przykład tego, jak ludzie sami sobie krzywdę robią i przyjmują leki OTC bez konsultacji oraz rozwagi. Działania niepożądane nie są opisane dla czyjegoś widzi mi się, ale ku przestrodze...

Ach i jeszcze jedno - dla pewnych, że dentysta może wypisywać recepty na wszystko, jak leci - prędzej, czy później zostanie skontrolowany i poproszony o wyjaśnienie dlaczego wypisał receptę na preparat, którego nie stosuje się powszechnie w jego dziedzinie (to samo dotyczy radiologów, którzy są co jakiś wzywani do wyjaśnienia skąd u nich recepta na antybiotyk). Recepta to nie jest świstek, który nie podlega kontroli. Czasami słono się płaci za błędy przy wypisywaniu...
Mało kto wie, że i Apapem można się zatruć (paracetamol w większych dawkach jest trujący).
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:13   #60
19radek87
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Lumigan Latisse

http://allegro.pl/show_item.php?item=1679713569

zapraszam mam do sprzedania! na pewno wam sie przyda na Wakacje
19radek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-08 13:40:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.