Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 17:41   #1591
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
LE Mariah może być ciekawa

Co do Flamingo, to znalazłam tylko TO
NA Trendmoodzie piszą też, że w lutym będzie LE Zac Posen, w marcu Charlotte Olympia, a jeszcze później Selena

Miałam duo Ellie już nałożone więc tylko macnęłam Spellbindera. Ładny jest, myślę jak skołować $$$
Mnie sie marzy, ze w Mariah będzie ta szminka, co nas omineła

Dzieks
O, poodba mi sie bardzo Flaming chyba popłyne jak za dawnych starych czasów
O Posenie, Selenie i Olympii widziałam ale te LE mnie nie ciagna - Posen i Olympia wcale, a Selena musze sobie przypomniec co tam było Ale chyba nic, co bym bardzo chciała

A odłozyłas Spellbindera na wszelki wypadek przypływu gotówki?
A Pollen macałas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 18:02   #1592
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny potrzebna Wasza pomoc! Zapraszam Was na mój Instagram - zbiórka dla chłopaka na rehabilitacje u mnie szczegóły jak możecie pomóc - czy coś przekazać od siebie czy wpłata drobna,czy wysłanie smsa. Będę wdzięczna

przepraszam za off
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:22   #1593
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość

A bo ja tu okazyjnie wpadam Przy okazji okazyjnych zakupów. Ale wątek podczytuję dosyć regularnie
))
Cytat:
Napisane przez C

[QUOTE=Corii;54081781
Otóż to. Czesto tez za eksluzywnościa marki samej nie idzie nic poza tym

No jak nie prześpie tego rozu w perfumeriach, to na pewno potestuje Gdybym wiedziała, kiedy dokładnie go rzuca...
Dokładnie. Ja na przykłąd no nie wiem, nie wydałabym tyle na te szminki Chanel przezroczyste prawie... niby jakiś tint ale akurat tego typu produkt to można kupić L'Oreala albo Maybelline i efekt taki sam... tylko logo brak Jak idzie o pigment - to co innego, tu jestem w stanie przepłacić jak kolor jest super. ...
z mojej rodzimej perfumerii mam cynk, że pod koniec stycznia. Dadzą mi znać i jadę macać bo coś mi ochota przechodzi pomału...


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie się nawet to wszystko podoba Jeden typowo flamingowy róż jest

LE Mariah może być ciekawa

Co do Flamingo, to znalazłam tylko TO
NA Trendmoodzie piszą też, że w lutym będzie LE Zac Posen, w marcu Charlotte Olympia, a jeszcze później Selena
boski flaming!!!!! cienie pojedynczeeeeeeeeee! ja je kupuję bez zastanowienia to jest uzależnienie. i może jakaś ajna szminka w b2m wleci.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzieks
O, poodba mi sie bardzo Flaming chyba popłyne jak za dawnych starych czasów
haha może być czasem, że ja też
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:31   #1594
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja na przykłąd no nie wiem, nie wydałabym tyle na te szminki Chanel przezroczyste prawie... niby jakiś tint ale akurat tego typu produkt to można kupić L'Oreala albo Maybelline i efekt taki sam... tylko logo brak Jak idzie o pigment - to co innego, tu jestem w stanie przepłacić jak kolor jest super. ...
z mojej rodzimej perfumerii mam cynk, że pod koniec stycznia. Dadzą mi znać i jadę macać bo coś mi ochota przechodzi pomału...



boski flaming!!!!! cienie pojedynczeeeeeeeeee! ja je kupuję bez zastanowienia to jest uzależnienie. i może jakaś ajna szminka w b2m wleci.


haha może być czasem, że ja też
O szminkach dokładnie tak, jak pisałaś
Teraz przez Ciebie jednak sie zanstanawiam nad tymi Gwen
Tylko nie wiem, czy Wonderland czy Rocksteady

No to za jakie 2 weeki Czemu Ci ochota przechodzi?

widzę ze Flaming nami zawładnał Ciekawe, czy jak będzie wiecej zdjec i swatche oraz na zywo tez tak będzie
I mam nadzieje, ze cienie nie sa tymi ze stałej Z drugiej strony jak patrze na te 3 nudziakowe to wypisz wymaluje niemal identyczne w paletce Gwen widze Ale pewno odcieniem sie beda roznic

Ale róze ...wygladaja taaak słodko I szminy! ahhhh, uczta dla oka c'nie?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 20:53   #1595
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie sie marzy, ze w Mariah będzie ta szminka, co nas omineła

Dzieks
O, poodba mi sie bardzo Flaming chyba popłyne jak za dawnych starych czasów
O Posenie, Selenie i Olympii widziałam ale te LE mnie nie ciagna - Posen i Olympia wcale, a Selena musze sobie przypomniec co tam było Ale chyba nic, co bym bardzo chciała

A odłozyłas Spellbindera na wszelki wypadek przypływu gotówki?
A Pollen macałas?
Ja już nie chciałam kupować róży, ale jak wejdzie Flamingo to nie wiem co będzie

Z Posena paleta wydaje się być ciekawa. Na razie czekam na więcej informacji, może coś innego mi wpadnie w oko

Tak, odłożyłam

Nie macałam, to nie moje kolory zupełnie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:01   #1596
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja już nie chciałam kupować róży, ale jak wejdzie Flamingo to nie wiem co będzie

Z Posena paleta wydaje się być ciekawa. Na razie czekam na więcej informacji, może coś innego mi wpadnie w oko

Tak, odłożyłam

Nie macałam, to nie moje kolory zupełnie
Wiadomo, co będzie - ulegniemy i z 1 lub 2 wyjdziemy

Paleta kolorystycznie fajna, ale raz ze mam w ciul takich kolorów, wiec przynajmniej ta nie woła A dwa nie wiadomo czy to nie z tych LE drozszych.

Ha ha, no widzisz, jak Cie znam A jak tam teraz z odkładaniem jest? Na czas okreslony, czy jak będziesz miala kase to przyjdziesz po niego?

A myślałam ze może mimo to zmacałas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:08   #1597
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Corii wiesz może czy w gk zostało jeszcze duo ellie czy już wymiecione ? ��
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 21:12   #1598
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Corii wiesz może czy w gk zostało jeszcze duo ellie czy już wymiecione ? ��
Nie wiem, jak byłam pod koniec zeszłego tygodnia to z 4-5 sztuk chyba zostało.
Moze Neath bedzie wiedziała? Dzisiaj była.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:16   #1599
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiadomo, co będzie - ulegniemy i z 1 lub 2 wyjdziemy

Paleta kolorystycznie fajna, ale raz ze mam w ciul takich kolorów, wiec przynajmniej ta nie woła A dwa nie wiadomo czy to nie z tych LE drozszych.

Ha ha, no widzisz, jak Cie znam A jak tam teraz z odkładaniem jest? Na czas okreslony, czy jak będziesz miala kase to przyjdziesz po niego?

A myślałam ze może mimo to zmacałas
Hah, możliwe... a raczej pewne Jak tak patrzę, to już ze dwa wołają o zmacanie.

No właśnie... Opakowaniami przypomina Pedro Lourenco, ale nie pamiętam jak tam było z cenami. Chyba nie Prabalowo?

Na razie odłożyłam na tydzień, pewnie będę przedłużać, chyba że Douglas się spisze i szybko ogarnie zwrot z paczkomatu

Na Cheek Pollen tylko tak rzuciłam okiem, jak byłam w zeszłym tygodniu, ale niczego mi nie urwał. Zresztą teraz brązowych róży mam po kokardę

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Corii wiesz może czy w gk zostało jeszcze duo ellie czy już wymiecione ? ��
Jak wychodziłam przed 16, to jeszcze 2 były
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:17   #1600
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hah, możliwe... a raczej pewne Jak tak patrzę, to już ze dwa wołają o zmacanie.

No właśnie... Opakowaniami przypomina Pedro Lourenco, ale nie pamiętam jak tam było z cenami. Chyba nie Prabalowo?

Na razie odłożyłam na tydzień, pewnie będę przedłużać, chyba że Douglas się spisze i szybko ogarnie zwrot z paczkomatu

Na Cheek Pollen tylko tak rzuciłam okiem, jak byłam w zeszłym tygodniu, ale niczego mi nie urwał. Zresztą teraz brązowych róży mam po kokardę
Ja tez 2 wypatrzyłam na macanko

Nie, Pedro miał normalne ceny. Moze tu też nie pojada
Bo tak patrzę na to białe kwadratowe - to rozswietlacz biały? Bo przydałby mi sie chyba taki

A to widzę, spokojowo z odłozeniami limitek, bo kiedyś sie zbuntowali na dłuzej z tego co pamiętam.


A widzisz przypomniałas mi, ze dostałam bon na 40 zł z Douga I tak myśle, na co go wykorzystac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 21:39   #1601
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez 2 wypatrzyłam na macanko

Nie, Pedro miał normalne ceny. Moze tu też nie pojada
Bo tak patrzę na to białe kwadratowe - to rozswietlacz biały? Bo przydałby mi sie chyba taki

A to widzę, spokojowo z odłozeniami limitek, bo kiedyś sie zbuntowali na dłuzej z tego co pamiętam.


A widzisz przypomniałas mi, ze dostałam bon na 40 zł z Douga I tak myśle, na co go wykorzystac


Zobaczyłam inne zdjęcia z Posena i taka sobie ta paletka... Uzupełnię sobie lepiej 4-kę, mam już nawet koncepcję

Lepiej rozświetlacz niż puder transparentny Tak czy inaczej nie chcę, bo dalej nie przeszło mi uwielbienie do Lightscapade

Tak, bez problemu odkładają

Ja też powinnam dostać bon do D. - będzie na nowe LE
Z innych marek to nic mnie nie kusi. Przed świętami byłam na stoisku Laury Mercier, żeby zobaczyć co tam ciekawego. Dostałam z łaski 1 próbkę podkładu, po której mnie wysypało, więc chyba już podziękuję

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-01-11 o 21:43
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 21:55   #1602
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Zobaczyłam inne zdjęcia z Posena i taka sobie ta paletka... Uzupełnię sobie lepiej 4-kę, mam już nawet koncepcję

Lepiej rozświetlacz niż puder transparentny Tak czy inaczej nie chcę, bo dalej nie przeszło mi uwielbienie do Lightscapade

Tak, bez problemu odkładają

Ja też powinnam dostać bon do D. - będzie na nowe LE
Z innych marek to nic mnie nie kusi. Przed świętami byłam na stoisku Laury Mercier, żeby zobaczyć co tam ciekawego. Dostałam z łaski 1 próbkę podkładu, po której mnie wysypało, więc chyba już podziękuję
No najlepiej uzupelnic

A ja bym chyba chciała taki białawy rozświetlacz czaderski jakis

No ja chyba tez na le zostawię albo kupie korektor lub tusz ze stałej ktory i tam muszę bo korektor na wykonczeniu

To fakt, nie popisali sie. A przypomniałaś mi o LM pudrze pod oczy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-01-11 o 21:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 22:09   #1603
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość



Jakie kupiłaś?

A różne. Tak co mi teraz do głowy przychodzi to np. Aquadisiac, Orb, Mulch, Omega, Bronze, Club, Corduroy, Mystery, Wedge, Shale i jeszcze pare których nie pamietam Żałować, to sobie nie żałowałam Teraz musze znalesc czas i kiedys to wszystko wydepotowac.

Chciałam Patine w końcu kupic, ale oczywiscie nie zdazyłam


A tu jeszcze kilka zdjęć promo Flamingo Park - bedzie bardzo kolorowa paletka 9 cieni i 3 pigmenty - ciekawe czy ze stałej...

http://www.elite-magazin.com/news/be...on-m2219a2219c
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 22:43   #1604
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No najlepiej uzupelnic

A ja bym chyba chciała taki białawy rozświetlacz czaderski jakis

No ja chyba tez na le zostawię albo kupie korektor lub tusz ze stałej ktory i tam muszę bo korektor na wykonczeniu

To fakt, nie popisali sie. A przypomniałaś mi o LM pudrze pod oczy.

Jakbym miała kupić teraz rozświetlacz, to z Anastasii - jest tam taki jeden jaśniutki Może kiedyś S. albo D. zlitują się i wprowadzą ABH, bo nie chce mi się zamawiać z zagranicy...


Ja mam full korektorów i tuszów, więc chociaż takie wydatki mnie omijają póki co



A tak, zapomniałam o tym pudrze LM. Mnie się przypomniała nowa kredka do brwi Bobbi, ale nawet z bonem jest droga :/

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A różne. Tak co mi teraz do głowy przychodzi to np. Aquadisiac, Orb, Mulch, Omega, Bronze, Club, Corduroy, Mystery, Wedge, Shale i jeszcze pare których nie pamietam Żałować, to sobie nie żałowałam Teraz musze znalesc czas i kiedys to wszystko wydepotowac.

Chciałam Patine w końcu kupic, ale oczywiscie nie zdazyłam


A tu jeszcze kilka zdjęć promo Flamingo Park - bedzie bardzo kolorowa paletka 9 cieni i 3 pigmenty - ciekawe czy ze stałej...

http://www.elite-magazin.com/news/be...on-m2219a2219c

Ładne zakupy


Chcesz moją Patinę?

Wesoła paletka, wszystko talie wiosenne i kolorowe O ile róże i szminki są ok, to dla mnie paletka jest nie do przejścia - tzn. tylko do popatrzenia
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 04:48   #1605
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jakbym miała kupić teraz rozświetlacz, to z Anastasii - jest tam taki jeden jaśniutki Może kiedyś S. albo D. zlitują się i wprowadzą ABH, bo nie chce mi się zamawiać z zagranicy...


Ja mam full korektorów i tuszów, więc chociaż takie wydatki mnie omijają póki co



A tak, zapomniałam o tym pudrze LM. Mnie się przypomniała nowa kredka do brwi Bobbi, ale nawet z bonem jest droga :/

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------




Ładne zakupy


Chcesz moją Patinę?

Wesoła paletka, wszystko talie wiosenne i kolorowe O ile róże i szminki są ok, to dla mnie paletka jest nie do przejścia - tzn. tylko do popatrzenia
O nie, nie, w tym miesiącu juz mam banik Czekam jeszcze jedynie na limitke Chanela zeby obmacac, a poza tym juz nic nie biore kosmetycznego
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 08:09   #1606
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ja bym chyba chciała taki białawy rozświetlacz czaderski

biały rozświetlacz ma Becca, kolor Pearl, chyba w jakichś polskich sklepach internetowych jest firma dostępna, ale to nowy kolor więc pewnie trzeba chwilę poczekać aż się pojawi

Dziewczyny, czy róż typu Frankly Scarlett ma rację bytu na jasnej karnacji? Da się to zrobić żeby nie wyglądać jak klaun? I czy ktoś coś wie o dostępności w Polsce koloru Salsarose ?
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 08:53   #1607
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hah, możliwe... a raczej pewne Jak tak patrzę, to już ze dwa wołają o zmacanie.

No właśnie... Opakowaniami przypomina Pedro Lourenco, ale nie pamiętam jak tam było z cenami. Chyba nie Prabalowo?

Na razie odłożyłam na tydzień, pewnie będę przedłużać, chyba że Douglas się spisze i szybko ogarnie zwrot z paczkomatu

Na Cheek Pollen tylko tak rzuciłam okiem, jak byłam w zeszłym tygodniu, ale niczego mi nie urwał. Zresztą teraz brązowych róży mam po kokardę

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------



Jak wychodziłam przed 16, to jeszcze 2 były


---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość


A tu jeszcze kilka zdjęć promo Flamingo Park - bedzie bardzo kolorowa paletka 9 cieni i 3 pigmenty - ciekawe czy ze stałej...

http://www.elite-magazin.com/news/be...on-m2219a2219c
A mi się spodobały lakiery do paznokci z tej kolekcji
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 09:07   #1608
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
biały rozświetlacz ma Becca, kolor Pearl, chyba w jakichś polskich sklepach internetowych jest firma dostępna, ale to nowy kolor więc pewnie trzeba chwilę poczekać aż się pojawi
Ja nie mówie o rzeczach u nas niedostepnych w perfumeriach typu Sephora, Douglas A nie bawi mnie kupowanie gdzies w ciemno bez macanka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 09:07   #1609
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczęta ładnie proszę o dalsze info na temat różo-brązera z Ellie Goulding (w sensie: zachwyt trwa albo przeszedł ).
Spellbindera kliknęłam w D., ale chwilowo mam pilniejsze wydatki, więc jeszcze zamówienia nie opłaciłam, a teraz jeszcze zachciało mi się (przez Was zresztą ) I'll Hold My Breath.
W MAC online wyprzedany, w D. na razie nie ma (nie wiem, czy w ogóle ta kolekcja będzie - ktoś coś wie?) i w sumie mam to duo tymczasowo odłożone we Wrocku, ale nie mam kiedy jechać .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 09:10   #1610
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jakbym miała kupić teraz rozświetlacz, to z Anastasii - jest tam taki jeden jaśniutki Może kiedyś S. albo D. zlitują się i wprowadzą ABH, bo nie chce mi się zamawiać z zagranicy...


Ja mam full korektorów i tuszów, więc chociaż takie wydatki mnie omijają póki co
Z ABH mam ten Kit do konturowania i 3 rozswietlacze i bardzo je lubuie Chciałabym jeszcze jakeis ale cena mnie zniecheciła

Tez mam duzo korektorów i tuszy, ale Pro Long u mnei musi zawsze byc - bo to najlepszy jaki uzywalam i nie ma dnia abym go nei uzyla
A tusze szybko sie koncza jakos zawsze A zatesknilam za grzebyczkowym maca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 09:21   #1611
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie mówie o rzeczach u nas niedostepnych w perfumeriach typu Sephora, Douglas A nie bawi mnie kupowanie gdzies w ciemno bez macanka
To jak taki znajdziesz to się pochwal, białego rozświetlacza (innego niż inglot) szukam od dłuższego czasu
I chyba się skończy na zamawianiu online bez macanka...
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 09:28   #1612
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
To jak taki znajdziesz to się pochwal, białego rozświetlacza (innego niż inglot) szukam od dłuższego czasu
I chyba się skończy na zamawianiu online bez macanka...
Moze nie całkiem biały ale dosyc jasny widziałam w nowosci Too Faced i Dior wiosenna kolekcja 2 rozswietlacze (ten jasniejszy mam na mysli).Ale trzeba by pomacac jak sie pokaza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 10:01   #1613
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No najlepiej uzupelnic

A ja bym chyba chciała taki białawy rozświetlacz czaderski jakis

No ja chyba tez na le zostawię albo kupie korektor lub tusz ze stałej ktory i tam muszę bo korektor na wykonczeniu

To fakt, nie popisali sie. A przypomniałaś mi o LM pudrze pod oczy.
Biały rozświetlacz ma Becca, ale u nas pewnie nie do kupienia.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 10:13   #1614
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Biały rozświetlacz ma Becca, ale u nas pewnie nie do kupienia.
Można kupić- w perfumerii Galilu ( osławiony odcień Pearl), ale Corri chodzi o coś dostępnego w D.lub S, coby można było zmacać
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 10:13   #1615
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

nałożyłam dzisiaj białą bazę i na to Upward'a i efekt całkiem całkiem, może jednak się do niej przekonam

w ogóle spodobała mi się paletka Zaca a Flaming fajny, ale dla mnie tylko szminy ewentualnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 10:34   #1616
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Można kupić- w perfumerii Galilu ( osławiony odcień Pearl), ale Corri chodzi o coś dostępnego w D.lub S, coby można było zmacać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 12:43   #1617
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Można kupić- w perfumerii Galilu ( osławiony odcień Pearl), ale Corri chodzi o coś dostępnego w D.lub S, coby można było zmacać
Fakt. Odpisywałam z telefonu i dopiero potem doczytałam.

Z takich jaśniutkich przychodzi mi jeszcze do głowy nowy Dior (wiosenna kolekcja), ale on będzie wpadał w róż. Z MACa - Cream Colour Base Luna i Pearl - tyle, że to już kremy.
Lovely ma rozświetlacz w odcieniu Silver, a Wibo - Diamond - można zmacać w Rossmannie. Niestety żaden nie jest typową bielą. Ale ten Zac Posen to też chyba będzie trochę "złamany" odcień - czy się mylę? Trudno ocenić po zdjęciach.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moze nie całkiem biały ale dosyc jasny widziałam w nowosci Too Faced i Dior wiosenna kolekcja 2 rozswietlacze (ten jasniejszy mam na mysli).Ale trzeba by pomacac jak sie pokaza
TF, podobnie jak Dior, też leci chyba lekko w róż. Edit: Chociaż Krysia pisze, że tam jest złoty i beżowy shimmer. Ale u mnie na monitorze to wygląda (na zdjęciu na jej twarzy) jednak trochę różowawo. Muszę chyba skalibrować sobie monitor.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2016-01-12 o 12:48
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 12:44   #1618
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Fakt. Odpisywałam z telefonu i dopiero potem doczytałam.

Z takich jaśniutkich przychodzi mi jeszcze do głowy nowy Dior (wiosenna kolekcja), ale on będzie wpadał w róż. Z MACa - Cream Colour Base Luna i Pearl - tyle, że to już kremy.
Lovely ma rozświetlacz w odcieniu Silver, a Wibo - Diamond - można zmacać w Rossmannie. Niestety żaden nie jest typową bielą. Ale ten Zac Posen to też chyba będzie trochę "złamany" odcień - czy się mylę? Trudno ocenić po zdjęciach.
O Diorze juz sama na tym wątku dwukrotnie pisałam Czekam na ta LE jak nie wiem co,bo jeden jest dosyc jasny tak samo na nowy Too Faced rozswietlacz
Licze tez na Zaca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 12:49   #1619
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O Diorze juz sama na tym wątku dwukrotnie pisałam Czekam na ta LE jak nie wiem co,bo jeden jest dosyc jasny tak samo na nowy Too Faced rozswietlacz
Licze tez na Zaca
Jestem dziś jakaś nieogarnięta Mnie na szczęście żadna z tych limitek nie kusi - mam spokój, przynajmniej na chwilę obecną.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 16:48   #1620
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Widziałyście na necie fotki z limitki Chris Chang? opakowania sa włąsnie takie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.