Podkład Maybelline Pure... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 22:04   #1
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363

Podkład Maybelline Pure...


Widziałam reklame nowego podkładu Maybelline Pure ( dalej nie pamiętam:P). W każdym bądź razie, podobno ma w sobie wode zamiast tych wszystkich "tłustych" substancji i dzieki temu skóra sie nie błyszczy
Warto go kupić, czy nie? Zastanawiałam się jeszcze nad Dream Matte Mousse...który jest lepszy? Widziałam już pozytywne opinie na temat DMM, a jak z tym pierwszym?
Pomóżcie
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 22:15   #2
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Podkład Maybelline Pure...

Ja mam pure, nie jestem specjalnie zadowolona, może i kryje, ale po nałożeniu wygląda jakbym miała maskę z pudru, od razu tworzą się 'załamania" w miejscu "zmarszczek" od nosa w kierunku ust. Jeśli zaś usiłuję nałożyć mniejsza ilość, to ściera się, tworzy białe kulki.
Poza tym trzyma się niezbyt długo i powoduje efekt 'świecenia' twarzy. Generalnie nie jestem zadowolona.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 22:22   #3
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Podkład Maybelline Pure...

Ja natomiast polecam. Miałam też DMM, którym na początku też byłam zachwycona, ale porównując Pure do DMM uważam, że Pure jest lepszy. Jest mniej tłusty i lepiej matuje niż DMM. I w dodatku jest tańszy. A jeśli chodzi o długotrwałe matowienie tłustej cery, to ja jeszcze nie spotkałam podkładu, który byłby w stanie zmatowić mi buźkę na dłużej niż 3-4 godz. Używam matującej bazy, na to matującego podkładu, na to sypkiego matującego pudru, myję buźkę matującym żelem, przecieram matującym tonikiem i nie używam kremu, a moja buzia i tak się po kilku godzinach świeci. Ale używając wielu podkładów (z niższej i średniej półki) mogę stwierdzić, że z tego jestem baaardzo zadowolona i następnym razem kupie sobie ten sam (co u mnie rzadko się zdarza).
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 22:44   #4
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Maybelline Pure...

Witaj! na tym forum sa juz dwa obszerne watki dotyczace tych podkaladow jeden musu a jeden linii PMU takze odszukanie ich przez wyszukiwarke i przeczytanie napewno pomogloby Ci znalezc odpowiedzi.

od siebie dodam ze uzywam PMU i na 5 gwiazdek dam mu 4 bo przez ta cala wode i konsystencje zelu nalozyc godobrze jest ciezko... nie wyobrazam sobie robic tego bez pomocy pedzla bo fakt zostawia wtedy biale placki, raz nakladalam paluszkami i mialam uczucie maskowatosci mnie matowi na 8-10h a cere mam mieszana...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 09:01   #5
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Podkład Maybelline Pure...

Pure Makeup jest super.Tani,wydajny i nie wysusza skóry jak ten mus maybelline.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.