pytanie o serię Specjalite Dermiki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 16:50   #1
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353

pytanie o serię Specjalite Dermiki


W dzisiejszych Wysokich obcasach przeczytałam reklamę serii Specjalite do której należą kremy i "mikrozastrzyk" Dermiki.Tekst promocyjny mówi o rewelacyjnych efektach.A jak jest w rzeczywistości?Czy któraś z Wizażystek używała już kremów z tej serii i może potwierdzić(lub zaprzeczyć) tym rewelacjom?
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 19:28   #2
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

Od siebie dodam ten link:
http://www.dermika.pl/engine/index.p...seria&seria=21
gdzie można sobie o tych kremach poczytać. Ale na razie pewnie nie będzie wielu opinii, faktycznie jest to nowość, a kremów przeciwzmarszczkowych nie da się raczej docenić po jednym dniu stosowania... mimo że to wg Dermiki "światowe odkrycie", "dynamiczny lifting 3D" i "czteropoziomowe działanie przeciwzmarszczkowe" A taki np. kwas hialuronowy można też znaleźć w innych kremach - na dodatek te od Dermiki kosztują powyżej 100 zł To już bardziej mnie przekonuje Redermic LPR, mimo że tak naprawdę działanie przeciwzmarszczkowe mają retinoidy... tak piszą na Biochemii kosmetycznej, osobiście na razie nie testuję takich kremów. Ale opinie owszem, chętnie poczytam
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 20:21   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

to koszmarne jak te firmy naciągają klientki. Wg mnie o żadnym odkryciu na sklae miezygalaktyczną nie może być mowy. Na cerę dojrzałą nic nie podziała skuteczniej niż retinoidy [pochodne wit A], filtry p/sloneczne, ewentualnie kwasy: AHA, BHA, hialuronowy. Do tego solidna porcja anytoksydantów na skórę i doustnie: C, E, Q10, Omega3.

Te wszystkei doniesienia o wypałnianiu zmarszczek, efektach 3d nasuwają mi tylko jedną myśl - krem jest napchany silikonami i faktycznie wyrówna twarz - do momentu demakijazu.

Od siebie polecę: filtry, hydracid alpha plus od SVR, redermic od la roche posay, ystheal albo elouage od avene, retin-a, jesli sie uda kupic. testowana na 46 letniej mamie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 22:18   #4
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

Też mnie,powiedzmy-zainteresowała ta seria,zwłaszcza krem pod oczy.
Ale ceny zaporowe-140zł.Nie bede sie spieszyć z kupnem,poczekam na opinie innych )))
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 23:39   #5
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

No wlaśnie takich odpowiedzi się spodziewałam.Dobrze wiem,że reklama jest dzwignią handlu a jednak ciągle daję się nabierać. Dziękuję,że zatrzymałyście moją rękę,która chciała sięgać do portmonetki aby wysupłać ostatnie grosze w nadziei,że wynaleziono kosmetyk na miarę nagrody Nobla. Cieszę się,że trafiłam na to forum.W odróżnieniu od innych nie ma tu zawiści,złośliwości, wulgaryzmów .Wprost odwrotnie,chęć pomocy,duża kultura.Jak fajnie wiedzieć,że nie zostajesz sam ze swoim problemem i nie chodzi mi tylko o krem czy lakier do paznokci,ale o naprawdę poważne sprawy,które znajduję w różnych wątkach.Ktoś chce w rozpaczy odejść z tego świata i już natychmiast dziesiątki wspaniałych osób próbują trzymać go mocno.Jest konflikt z rodzicami (teściową,mężem,TŻ)-ileż dzieczyn (w różnym wieku) dzieli się doświadczeniami,wspiera,p omaga. To lepsze niż wizyta u psychoterapeuty.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 03:28   #6
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

Staramy się
Co do pielęgnacji cery dojrzałej, o której już sporo napisała L_V, chciałabym jeszcze dodać linka:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=119148
Tu zebrane są informacje na temat tego, jakie sposoby pielęgnacji przeciwzmarszczkowej polecamy naszym mamom - nie tylko tym po 50-tce Myślę, że jest tam sporo użytecznych informacji; ja sama wydrukowałam mojej mamie ten wątek i chyba niedługo wybierzemy się razem na większe kosmetyczne zakupy... I proszę nie zrażać się tym, że temat nosi tytuł "Pielęgnacja cery po 50-tce" - po prostu myślę, że Panie szukające skutecznych kremów przeciwzmarszczkowych wiedzą, że ich skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji - a tam właśnie taka jest opisana. Pozdrawiam serdecznie
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:18   #7
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

Cytat:
Napisane przez starsza pani
No wlaśnie takich odpowiedzi się spodziewałam.Dobrze wiem,że reklama jest dzwignią handlu a jednak ciągle daję się nabierać. Dziękuję,że zatrzymałyście moją rękę,która chciała sięgać do portmonetki aby wysupłać ostatnie grosze w nadziei,że wynaleziono kosmetyk na miarę nagrody Nobla. Cieszę się,że trafiłam na to forum.W odróżnieniu od innych nie ma tu zawiści,złośliwości, wulgaryzmów .Wprost odwrotnie,chęć pomocy,duża kultura.Jak fajnie wiedzieć,że nie zostajesz sam ze swoim problemem i nie chodzi mi tylko o krem czy lakier do paznokci,ale o naprawdę poważne sprawy,które znajduję w różnych wątkach.Ktoś chce w rozpaczy odejść z tego świata i już natychmiast dziesiątki wspaniałych osób próbują trzymać go mocno.Jest konflikt z rodzicami (teściową,mężem,TŻ)-ileż dzieczyn (w różnym wieku) dzieli się doświadczeniami,wspiera,p omaga. To lepsze niż wizyta u psychoterapeuty.
Starsza Pani, zapraszam na forum Biochemia Kosmetyczna - mamy tam skupisko sekretnych informacji dotyczących walki z czasem. Jest np. wątek "Pielęgnacja po 50-tce od A do Z" - nie miej mi tylko za złe, jesli nie masz 50tki To są uniwersalne rady, ponadwiekowe, powiedziałabym No i jeszcze wiele innych patentó i sekretów
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 09:19   #8
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

Cytat:
Napisane przez Rayne
Staramy się

I proszę nie zrażać się tym, że temat nosi tytuł "Pielęgnacja cery po 50-tce" - po prostu myślę, że Panie szukające skutecznych kremów przeciwzmarszczkowych wiedzą, że ich skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji - a tam właśnie taka jest opisana. Pozdrawiam serdecznie
No własnie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:28   #9
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

Rayne,L_V,dziękuję,dzięku ję,dziękuję.Nie wiedziałam,że są takie wątki na forum,które mi podałyście.Przyznam się teraz ze strachem(żeby nie narazić się na drwiny i przykre lub nawet obrażliwe słowa) ,że jestem nie starszą lecz mocno starą panią.Skończyłam 65 lat ale jeszcze rzutem na taśmę chcę coś zrobić ,nie poddawać się,godnie zejść kiedyś z tego świata.Po przeczytaniu Waszych wskazówek mam w głowie wielki mętlik.Czy nie mogłybyście wypunktować jakich po kolei kosmetyków mam używać rano i wieczorem.Cerę mam suchą choć ostatnio po używaniu filtru La Roche-Posay 60+ powstały mi na nosie pory,których nie mialam od 30 lat.Mam liczne zmarszczki wokół ust i kurze łapki-konsekwencje nie tylko wieku ale tego,że w wieku 17 lat pozbywałam się piegów(które mam zresztą do dziś) złuszczając skóre przy pomocy kwarcówki-nic innego 50 lat temu zaklady kosmetyczne nie oferowały.Problemu z naczyńkami nie mam,natomiast worki pod oczami i opadające powieki-niestety okropne.Boję się,że przeczytawszy moją spowiedż machniecie ręką-nie ma co sobie głowy zawracać,szkoda czasu.Ale jeśli wyciągnięcie pomocną dłoń macie moją dozgonna wdzięczność.Acha,wymienia jąc wskazane dla mnie kosmetyki nie używajcie skrutów lecz pełnych nazw takich jak mam podawać w aptece czy drogerii.Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,że nie wyrzucacie nas starych ludzi poza nawias społeczeństwa.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 12:14   #10
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

Ręką nikt machać nie będzie, to zapewniam Myślę sobie, że najlepiej by było, gdyby ten cały post z opisem Pani cery wkleiła Pani właśnie do tego wątku, który podawałam (pielęgnacja cery 50+ na Biochemii kosmetycznej) - opis cery z prośbą o dobór odpowiedniej pielęgnacji i wypunktowanie kosmetyków. Ja się po prostu nie czuję odpowiednią osobą do dobierania, ponieważ sama korzystam z porad dziewczyn, które tam piszą (na Biochemii właśnie) - też jestem na etapie ustalania odpowiedniej pielęgnacji dla siebie i mojej mamy. Zapewniam, że tam na pewno niejedna wizażanka poda pomocną dłoń, ja ze swojej strony również służę pomocą, choć raczej tylko w kwestii nazw kosmetyków i tym podobnych drobiazgów, gdyż są osoby (multum zresztą), które na pewno doradzą lepiej, niż ja. Dlatego serdecznie zapraszam do tamtego wątku; wiem, że ilość informacji zawarta tam może początkowo dezorientować, ale zapewniam - na każde pytanie zawsze ktoś chętnie odpowie Co do filtrów - myślę, że odpowiednie mogłyby być dla Pani produkty Avene, gdyż uchodzą ogólnie za najbardziej odżywcze ze wszystkich filtrów, ale - jak pisałam wcześniej - w tamtym polecanym wątku autorytety "biochemiczne" polecą Pani na pewno odpowiedni produkt (podając oczywiście pełną jego nazwę).
I jeszcze raz - proszę nie bać się zadawać pytań Żadnego machania ręką nie przewiduję i nikt inny też tego robić na pewno nie będzie.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 17:23   #11
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: pytanie o serię Specjalite Dermiki

Cytat:
Napisane przez Rayne
Ręką nikt machać nie będzie, to zapewniam Myślę sobie, że najlepiej by było, gdyby ten cały post z opisem Pani cery wkleiła Pani właśnie do tego wątku, który podawałam (pielęgnacja cery 50+ na Biochemii kosmetycznej) - opis cery z prośbą o dobór odpowiedniej pielęgnacji i wypunktowanie kosmetyków.
Ja też tak uważam, na forum są dziewczyny-kobiety 20-to, 30-to i więcej letnie, naprawde warto.

Od siebie zaproponuję:

Na dzień:
Filtr - ja polecam Avene - są doskonae do suchej skóry i nie wchodzą w interakcje z makijażem
Redermic - witamina C i kwas hialuronowy

Na noc:
cos z retinoidami: ystheal albo elouage
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.