Męska depilacja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-04, 12:35   #61
elasticheart
Raczkowanie
 
Avatar elasticheart
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 83
Dot.: Męska depilacja

Mój pierwszy partner seksualny się golil i jakoś za normalne to uznawalam.
Drugi też się golil, ale tak z ciekawości jak to wygląda z włosami, poprosiłqm żeby przestał, i nie goli się już z rok
elasticheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 13:18   #62
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Męska depilacja

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7322687 6]No tak bo owłosiony facet jest taaki męski. Powiedz to kulturyście, który goli się na 0.
Golisz się? Jesli tak to po co, skoro lubisz taką naturalność?
Czepiam się, ale wkurza mnie nazywanie facetów, którzy się golą chłopcami, cio*ami, ped*łami itd.[/QUOTE]

Też mnie to rozwala. Poza tym zauważyłem, że wiele kobiet przy ogolonych mężczyznach ma jakieś niezdrowe, pedofilskie skojarzenia. Przeszedłbym się z tym do psychologa.

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Jedyne co goli to pachy bo dezodorant lepiej leży jak nie ma włosów.
Już wolałbym sobie nogi ogolić, niż pachy. To mi się źle kojarzy.
Miałem dwie stałe partnerki. Obydwie uznawały że poniżej pasa facet powinien być ogolony a gdy pytałem o pachy to było "bez przesady". Możliwe że dzięki temu iż nie mam tam nie wiadomo jakich krzaczorów i z zachowaniem higieny nigdy nie było problemu.

I teraz możemy zobaczyć jak różne gusta można mieć i w jak różnych wariacjach. Proponuję nie przejmować się gdy ktoś znowu palnie jakąś głupotę pt. "wszyscy faceci powinni się golić" lub "gołe jajka to mają przedszkolaki".
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 13:37   #63
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Też mnie to rozwala. Poza tym zauważyłem, że wiele kobiet przy ogolonych mężczyznach ma jakieś niezdrowe, pedofilskie skojarzenia. Przeszedłbym się z tym do psychologa.



Już wolałbym sobie nogi ogolić, niż pachy. To mi się źle kojarzy.
Miałem dwie stałe partnerki. Obydwie uznawały że poniżej pasa facet powinien być ogolony a gdy pytałem o pachy to było "bez przesady". Możliwe że dzięki temu iż nie mam tam nie wiadomo jakich krzaczorów i z zachowaniem higieny nigdy nie było problemu.

I teraz możemy zobaczyć jak różne gusta można mieć i w jak różnych wariacjach. Proponuję nie przejmować się gdy ktoś znowu palnie jakąś głupotę pt. "wszyscy faceci powinni się golić" lub "gołe jajka to mają przedszkolaki".
Te ogolone pachy to mnie ani ziębią ani grzeją ale jakby zaczął golić nagle okolice intymne na zero to średnio by mi to pasowało.

Masz rację że każdy ma w tym temacie inne gusta i żadne nie są lepsze czy gorsze. Po prostu trzeba się dobrać z partnerem który ma podobne poglądy co do owłosienia, resztę ludzi to nie powinno specjalnie interesować.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 14:19   #64
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Już wolałbym sobie nogi ogolić, niż pachy. To mi się źle kojarzy.

Czemu Ci się źle kojarzy?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 17:14   #65
Omych
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Męska depilacja

Ja bym nie dał się ogolić
Omych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 18:54   #66
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Te ogolone pachy to mnie ani ziębią ani grzeją ale jakby zaczął golić nagle okolice intymne na zero to średnio by mi to pasowało.
Mój były kiedyś z nienacka ogolił same jądra. Skojarzyły mi się od razu z ptasimi jajkami w gnieździe
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 09:16   #67
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Mój były kiedyś z nienacka ogolił same jądra. Skojarzyły mi się od razu z ptasimi jajkami w gnieździe

No to teraz już będę miała podobne skojarzenia!
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-06, 11:01   #68
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Męska depilacja

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7322687 6]No tak bo owłosiony facet jest taaki męski. Powiedz to kulturyście, który goli się na 0.
Golisz się? Jesli tak to po co, skoro lubisz taką naturalność?
Czepiam się, ale wkurza mnie nazywanie facetów, którzy się golą chłopcami, cio*ami, ped*łami itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Kulturyści się nie golą, włosy same im wypadają na skutek zażywania "pewnych środków" wspomagających przyrost mięśni

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
miejsca wydepilowane są bardziej higieniczne.
Facet tak samo jak my kobiety, musi być tam wydepilowany
Łatwiej zatrzymują brzydkie zapachy, ale z kolei włosy wokół pochwy chronią przed infekcjami, tak mi mówił ginekolog
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 12:53   #69
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Exclamation Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Łatwiej zatrzymują brzydkie zapachy, ale z kolei włosy wokół pochwy chronią przed infekcjami, tak mi mówił ginekolog
Kiedyś ktoś sporządził metaanalize badań dotyczących korelacji depilacji i infekcji chorób.
I okazało się że kobiety które się depilują/golą statystycznie częściej uprawiają seks (również ten przypadkowy) niż te które się nie golą/depilują.
Do tego mogą dochodzić mikrouszkodzenia skóry w przypadku źle/na szybko przeprowadzonej depilacji/golenia.
Ale żadnego naukowo potwierdzonego związku pomiędzy posiadaniem włosów a infekcjami nie ma, i włosy same w sobie przed niczym nie chronią.
To podobny związek jak pomiędzy występowaniem bocianów a dzietnością (można to jak najbardziej wykazać- po prostu więcej dzieci rodzi się na wsiach, gdzie przy okazji występują bociany).


Co do mnie ja się depiluję (laserowo ) i sam nie lubię widoku swoich owłosionych genitaliów, no i uważam to za bardziej estetyczne i wygodne.
Pachy, dupę i brzuch też, nogi/ręce zostawiam, uda skracam. Brodę tylko przycinam.
Kobiety owłosione też mi się nie podobają...

Co do obustronnych zarzutów że depilacja kojarzy się z dziećmi i pedofilią, dla mnie jest to absurdalne i niedorzeczne.
Po pierwsze nie mogę mieć skojarzeń z czymś czego nigdy w życiu nie widziałem (nagie male dziewczynki).
A po drugie właśnie wyguglowałem że włosy łonowe u dziewczynek pojawiają się w wieku 8-14 lat, więc raczej takiemu pedofilowi raczej owłosiona cipka bardziej kojarzyła by się z 10latką, niż wydepilowana cipka dojrzałej i aktywnej seksualnie kobiety...
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 14:29   #70
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Kiedyś ktoś sporządził metaanalize badań dotyczących korelacji depilacji i infekcji chorób.
I okazało się że kobiety które się depilują/golą statystycznie częściej uprawiają seks (również ten przypadkowy) niż te które się nie golą/depilują.
Do tego mogą dochodzić mikrouszkodzenia skóry w przypadku źle/na szybko przeprowadzonej depilacji/golenia.
Ale żadnego naukowo potwierdzonego związku pomiędzy posiadaniem włosów a infekcjami nie ma, i włosy same w sobie przed niczym nie chronią.
To podobny związek jak pomiędzy występowaniem bocianów a dzietnością (można to jak najbardziej wykazać- po prostu więcej dzieci rodzi się na wsiach, gdzie przy okazji występują bociany).


Co do mnie ja się depiluję (laserowo ) i sam nie lubię widoku swoich owłosionych genitaliów, no i uważam to za bardziej estetyczne i wygodne.
Pachy, dupę i brzuch też, nogi/ręce zostawiam, uda skracam. Brodę tylko przycinam.
Kobiety owłosione też mi się nie podobają...

Co do obustronnych zarzutów że depilacja kojarzy się z dziećmi i pedofilią, dla mnie jest to absurdalne i niedorzeczne.
Po pierwsze nie mogę mieć skojarzeń z czymś czego nigdy w życiu nie widziałem (nagie male dziewczynki).
A po drugie właśnie wyguglowałem że włosy łonowe u dziewczynek pojawiają się w wieku 8-14 lat, więc raczej takiemu pedofilowi raczej owłosiona cipka bardziej kojarzyła by się z 10latką, niż wydepilowana cipka dojrzałej i aktywnej seksualnie kobiety...
Stary, masz niemodne jajka
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 14:37   #71
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Stary, masz niemodne jajka
A jakie są teraz modne?
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 15:15   #72
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
A jakie są teraz modne?
Naturalnie owłosione, bo inaczej wstyd pod prysznicem na siłowni.

Sorki, nawiązuję tylko do mojego ulubionego wątku dotyczącego depilacji mężczyzn

Dla mnie owłosienie to ogóle nie jest za bardzo temat do dyskusji, zależy tylko i wyłącznie od preferencji osobistych i ewentualnie preferencji partnera. Tzn spoko jest powiedzieć "ja lubię tak u siebie, a u partnerki siak", ale wtracanie się w cudze zwyczaje jest niefajne. A mieszanie do tego przez niektórych ludzi pedofilii jest według mnie niezrozumiałe i wręcz niesmaczne, dziwi mnie to zainteresowanie kto co ma w majtkach

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Kulturyści się nie golą, włosy same im wypadają na skutek zażywania "pewnych środków" wspomagających przyrost mięśni

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------



Łatwiej zatrzymują brzydkie zapachy, ale z kolei włosy wokół pochwy chronią przed infekcjami, tak mi mówił ginekolog
Nie wszystkim kulturystom wypadają włosy, jak najbardziej się gołą Zdaję sprawozdanie jako naoczny świadek, jestem zaznajomiona ze wszystkimi włosami na ciele (już byłego) kulturysty. On się na zawody golił
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 10:32   #73
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Męska depilacja

Golę się. Ale wbrew wszelkim występującym tu opiniom nie robię tego z powodów higienicznych, mody czy estetyki.
Golę się, bo gładka skóra, przynajmniej w moim przypadku, jest znacznie wrażliwsza na bodźce dotykowe. +50 do seksu, zwłaszcza oralnego.

I z tych samych powodów preferuję ogoloną/wydepilowaną Partnerkę.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 10:57   #74
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Męska depilacja

A jak partnerce nie robi to różnicy w bodźcach? xd
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:06   #75
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
A jak partnerce nie robi to różnicy w bodźcach? xd
Nie spotkałem takiej, a żyję już przeszło 30 lat
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 17:20   #76
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
A jak partnerce nie robi to różnicy w bodźcach? xd
Chyba lepiej lizać gołą niż owłosioną skórę? Przy owłosieniu powierzchnia "robocza" jest zwyczajnie dużo mniejsza...
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 18:00   #77
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Nie spotkałem takiej, a żyję już przeszło 30 lat
Mi też to nie robi różnicy.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Chyba lepiej lizać gołą niż owłosioną skórę? Przy owłosieniu powierzchnia "robocza" jest zwyczajnie dużo mniejsza...
Facetowi lepiej lizać wydepilowane łono, ale mi jako kobiecie szczerze nie robi to różnicy w dostarczanych bodźcach.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 19:02   #78
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Chyba lepiej lizać gołą niż owłosioną skórę? Przy owłosieniu powierzchnia "robocza" jest zwyczajnie dużo mniejsza...
Mi nie przeszkadza lizać owłosioną skórę. + w odpowiedzi na mad maxa nie było mowy o przyjemności dla faceta.

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Mi też to nie robi różnicy.

-

Facetowi lepiej lizać wydepilowane łono, ale mi jako kobiecie szczerze nie robi to różnicy w dostarczanych bodźcach.

Mi też nie. A była łysa, trochę zarośnięta, bardziej zarośnięta. Różnicy nie czuję.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 19:14   #79
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Mi też nie. A była łysa, trochę zarośnięta, bardziej zarośnięta. Różnicy nie czuję.
Ja też miewam regularnie cały wachlarz "fryzur" bo zaraz zostanie zarzucone, że pewnie się nie golimy/depilujemy i nie mamy doświadczenia.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 10:02   #80
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Męska depilacja

A ja jednak wolę ogolone. Zwłaszcza w takich zabawach. Zlizywaliście kiedyś miód albo nutellę z kłaków? Zaręczam że to dość kiepski pomysł.
A i w rimmingu wrażenia zupełnie odmienne.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 10:37   #81
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
A ja jednak wolę ogolone. Zwłaszcza w takich zabawach. Zlizywaliście kiedyś miód albo nutellę z kłaków? Zaręczam że to dość kiepski pomysł.
A i w rimmingu wrażenia zupełnie odmienne.
Przecież nie pisałeś o swoich odczuciach w lizaniu cipki, a o różnicy w dostarczanych kobiecie bodźcach. Jakoby mając ogolone łono czuło się więcej.
Nikt nie wątpi, że lepiej się liże ogoloną. Jeśli tylko o to Ci chodziło od początku to znaczy, że wystąpiły jakieś niejasności.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 10:58   #82
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Męska depilacja

Ja lubię przycięte, jeśli chodzi o krocze. Pod pachami.. Też przycięte. A reszta ciała może być zarośnięta. Kiedyś sądziłam, że zarośnięte plecy mi się nie podobają, ale ostatnio spotkałam faceta z lekkim misiem na plecach i jednak jakoś mnie to nawet u niego kręci :-D. A klatę zawsze lubiłam z włosami.
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 11:14   #83
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Przecież nie pisałeś o swoich odczuciach w lizaniu cipki, a o różnicy w dostarczanych kobiecie bodźcach. Jakoby mając ogolone łono czuło się więcej.
Nikt nie wątpi, że lepiej się liże ogoloną. Jeśli tylko o to Ci chodziło od początku to znaczy, że wystąpiły jakieś niejasności.
Najpierw napisałem o tym dlaczego sam się golę, a potem napisałem dlaczego lubię ogoloną Partnerkę. Nie wiem co w tym niejasnego.

Tak, mając ogolone łono i pupę chyba każda moja partnerka odczuwała coś więcej. To był jeden z powodów dla których się goliły.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 11:22   #84
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Najpierw napisałem o tym dlaczego sam się golę, a potem napisałem dlaczego lubię ogoloną Partnerkę. Nie wiem co w tym niejasnego.

Tak, mając ogolone łono i pupę chyba każda moja partnerka odczuwała coś więcej. To był jeden z powodów dla których się goliły.
My napisałyśmy, że nie czujemy różnicy, a Ty na to, że Tobie się lepiej liże. Ot niejasność.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 11:44   #85
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Tak, mając ogolone łono i pupę chyba każda moja partnerka odczuwała coś więcej. To był jeden z powodów dla których się goliły.
Ogolona pupa? To jest dziwne...
Poza tym różnicy czy ogolony czy nie też mi nie robi. Ale ze względów higienicznych łono lepiej jak przycięte.
Jak wielki busz pod pachami to też dobrze ogolić zwłaszcza jak ćwiczy. Reszta, powinna zostać tak jak natura chciała.
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 12:09   #86
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Allosia_wawa Pokaż wiadomość
Ogolona pupa? To jest dziwne...
Jednych dziwi seks na kuchennym stole, innych seks ze związaną partnerką, a jeszcze innych ogolony tyłek. Życie
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 12:17   #87
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Jednych dziwi seks na kuchennym stole, innych seks ze związaną partnerką, a jeszcze innych ogolony tyłek. Życie
Naprawdę powinieneś popracować nad jasnością wypowiedzi
Najpierw piszesz, że chodzi o odczuwanie bodźców przez kobietę, a jak dziewczyny pokazują, że nie, to jednak twierdzisz, że chodzi o Twoje odczycia. A teraz zamiast sprecyzować, że chodzi o konkretne okolice szpary pośladkowej, to piszesz o całym tyłku. Nie dziw się zatem, że spotykasz się z dziwnymi reakcjami.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 13:02   #88
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Naprawdę powinieneś popracować nad jasnością wypowiedzi
Problem chyba tkwi w tym, że moje wypowiedzi o moich (i moich partnerek) upodobaniach filtrujecie przez własne doświadczenia. Nie do końca wiem po co, stąd zgrzyt.

A więc:
1. Golę się, bo seks jest lepszy.
2. Lubię ogoloną partnerkę, bo seks jest lepszy.
3. Moje partnerki goliły się, bo seks był lepszy.

To są fakty z mojego życia seksualnego. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że każdy ma inne upodobania i przyzwyczajenia, ale po co mi to komentować? Każdy jest inny.

A pupę goli się tam, gdzie rosną włosy. I między pośladkami i na nich, jeśli zachodzi taka potrzeba. Każdy jest inny i każdemu włosy mogą rosnąć w innych miejscach. Nie wiem co w tym dziwnego.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 14:54   #89
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Problem chyba tkwi w tym, że moje wypowiedzi o moich (i moich partnerek) upodobaniach filtrujecie przez własne doświadczenia. Nie do końca wiem po co, stąd zgrzyt.

A więc:
1. Golę się, bo seks jest lepszy.
2. Lubię ogoloną partnerkę, bo seks jest lepszy.
3. Moje partnerki goliły się, bo seks był lepszy.

To są fakty z mojego życia seksualnego. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że każdy ma inne upodobania i przyzwyczajenia, ale po co mi to komentować? Każdy jest inny.
Po to jest forum żeby dyskutować, ja tego nie odebrałam jako zgrzyt, raczej mnie zaintrygowałeś, że każda tutaj nie czuje różnicy, a Ty spotkałeś same, które się golą, żeby odczuwać więcej. My też przecież nie negujemy Twoich doświadczeń.
Jak byłam młodsza widziałam inną różnicę ogolona czułam się pewniejsza siebie. Teraz mojemu facetowi przeszkadza tylko kompletny busz, parodniowy zarost mam często, bo po prostu nie da się być kompletnie gładkim non stop bez trwałej depilacji. Przy tak częstym goleniu/depilacji mam całe krocze w czerwonych swędzących kropkach i dopiero wtedy nie mogę w pełni odczuwać.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 15:31   #90
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Męska depilacja

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Po to jest forum żeby dyskutować,
Dyskutować można o wszystkim, ale nie o gustach
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-21 16:45:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.