Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-31, 10:30   #31
Leinaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Przeczytaj sobie chociażby badania dotyczące korelacji pomiędzy ilością partnerów seksualnych a późniejszym ryzkiem rozwodu. Już jeden partner seksualny przed ślubem oznacza 20% ryzyko rozwodu, a w raz z ilością ryzyko wzrasta. Nie wiem, czy można wklejać tu linki, jak chcesz mogę podesłać Ci wszystko na pw. Mogę również podesłać badania dotyczące chemii mózgu, hormonów i neuropeptydów mających wpływ na stan zakochana vs ilość partnerów seksualnych.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Czy ja powiedziałam gdziekolwiek, że ona ma się nie badać? Zachęciłam jedynie do sprawdzenia partnera, skoro miał dużo kontaktów seksualnych z nie wiadomo kim. Po drugie, statystycznie najwięcej osób, chociażby z onkogennymi szczepami HPV, ma kontakt przez pierwszą inicjację seksualną ,dlatego szczepi się dziewice/prawiczków. W przypadku chorób takich jak HIV, zakażenia jatrogenne to niewielki odsetek spośród wszystkich zakażeń, zaś do zakażenie HCV dochodzi w większości przypadków przez wstrzykiwanie narkotyków i stosowanie w tym celu jednej igły przez wiele osób. Co nie oznacza, że należy bagatelizować inne drogi zarażeń. Warto się przebadać również na obecność innych chorób takich jak kiła utajona czy chlamydioza. A najlepiej iść do punktu i zrobić komplet wszystkich badań.
Leinaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 11:13   #32
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Cytat:
Napisane przez Leinaya Pokaż wiadomość
Przeczytaj sobie chociażby badania dotyczące korelacji pomiędzy ilością partnerów seksualnych a późniejszym ryzkiem rozwodu. Już jeden partner seksualny przed ślubem oznacza 20% ryzyko rozwodu, a w raz z ilością ryzyko wzrasta. Nie wiem, czy można wklejać tu linki, jak chcesz mogę podesłać Ci wszystko na pw. Mogę również podesłać badania dotyczące chemii mózgu, hormonów i neuropeptydów mających wpływ na stan zakochana vs ilość partnerów seksualnych.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Czy ja powiedziałam gdziekolwiek, że ona ma się nie badać? Zachęciłam jedynie do sprawdzenia partnera, skoro miał dużo kontaktów seksualnych z nie wiadomo kim. Po drugie, statystycznie najwięcej osób, chociażby z onkogennymi szczepami HPV, ma kontakt przez pierwszą inicjację seksualną ,dlatego szczepi się dziewice/prawiczków. W przypadku chorób takich jak HIV, zakażenia jatrogenne to niewielki odsetek spośród wszystkich zakażeń, zaś do zakażenie HCV dochodzi w większości przypadków przez wstrzykiwanie narkotyków i stosowanie w tym celu jednej igły przez wiele osób. Co nie oznacza, że należy bagatelizować inne drogi zarażeń. Warto się przebadać również na obecność innych chorób takich jak kiła utajona czy chlamydioza. A najlepiej iść do punktu i zrobić komplet wszystkich badań.
Ja poproszę te badania na pw jeśli można .
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 12:56   #33
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Cytat:
Napisane przez Leinaya Pokaż wiadomość
Przeczytaj sobie chociażby badania dotyczące korelacji pomiędzy ilością partnerów seksualnych a późniejszym ryzkiem rozwodu. Już jeden partner seksualny przed ślubem oznacza 20% ryzyko rozwodu, a w raz z ilością ryzyko wzrasta. Nie wiem, czy można wklejać tu linki, jak chcesz mogę podesłać Ci wszystko na pw. Mogę również podesłać badania dotyczące chemii mózgu, hormonów i neuropeptydów mających wpływ na stan zakochana vs ilość partnerów seksualnych.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Czy ja powiedziałam gdziekolwiek, że ona ma się nie badać? Zachęciłam jedynie do sprawdzenia partnera, skoro miał dużo kontaktów seksualnych z nie wiadomo kim. Po drugie, statystycznie najwięcej osób, chociażby z onkogennymi szczepami HPV, ma kontakt przez pierwszą inicjację seksualną ,dlatego szczepi się dziewice/prawiczków. W przypadku chorób takich jak HIV, zakażenia jatrogenne to niewielki odsetek spośród wszystkich zakażeń, zaś do zakażenie HCV dochodzi w większości przypadków przez wstrzykiwanie narkotyków i stosowanie w tym celu jednej igły przez wiele osób. Co nie oznacza, że należy bagatelizować inne drogi zarażeń. Warto się przebadać również na obecność innych chorób takich jak kiła utajona czy chlamydioza. A najlepiej iść do punktu i zrobić komplet wszystkich badań.

Daj te badania tutaj, widziałam wielokrotnie że są linki do badań wklejane, więc można (jeśli nie to proszę moderację o upomnienie mnie).
Bo sądzę, że więcej osób się chętnie wypowie, a na priv to komu się chce
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 13:16   #34
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Baaaaardzo jestem ciekawa tych badań
Hermiona83 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 15:31   #35
CostaDeLaLuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 87
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Byłam dziewicą do 26 roku życia partnerowi też powiedziałam praktycznie odrazu, że nią jestem pomimo, że nie domyślał się. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, serio. Przy pierwszym razie stres był wielki, ból również. Mieliśmy problem z wprowadzeniem członka do pochwy, do tego stopnia, że mieliśmy dwa podejścia do mojego pierwszego razu mój partner, który jest doświadczony stwierdził, że pierwszy raz miał taką sytuację. Każda kobieta jest inna, ale weź pod uwagę, że pierwszy raz jest mocno stresujący, w szczególności dla kobiety. Jeszcze jeśli chodzi o szczegóły, to byłam kilka przed okresem kiedy doszło do pierwszego razu i z tego stresu dostałam go w trakcie xd
CostaDeLaLuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 16:49   #36
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Ja od razu powiedziałam partnerowi, że jestem dziewicą. Oczywiście wcześniej rzucałam jakieś iluzje ale on by się o tą cnotę przewrócił i nie zaskoczył.
Co do pierwszego razu on zdecydowanie bardziej był zdenerwowany. W trakcie pytał czy wszystko w porządku, czy nie odczuwam dyskomfortu, czy mi odpowiada tempo, czy nie chce przerwać. Zdecydowanie wykazał ogrom troski w trakcie jak i po. Nie wyobrażam sobie lepszego początku do życia seksualnego.
Autorko nie rozumiem czemu chcesz to ukrywać - już bez znaczenia jest fakt, że miał inne partnerki i ma doświadczenie... W trakcie wyjdzie, że jesteś "trochę niezręczna", nie wiesz co lubisz etc. Sens kłamstwa jest żaden.
Kwestia badań tak jak zauważyły dziewczyny jest bardzo ważna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-01, 22:59   #37
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Jesli będzie mu na Tobie zależało to przyjmie to do wiadomości i nie będzie naciskał. Ty masz tego chcieć a nie robić to bo on chce. Ty jesteś dziewica nasz prawo nie wiedzieć itd. W pierwszym razie kobiety chodzi o komfort kobiety a nie zaspokojenie faceta. To on ma być delikatny itd a nie ty boginią seksu. 22 lata to nie starość to nie wstyd być dziewica w tym wieku.

U mnie partner i tak by poznał ze byłam dziewica bo był opór i bolało, krwi nie było. Był nawet orgazm no ale ból pamietam i tak.

Powiedz mu to będzie delikatniejszy i bardziej wyrozumiały.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-02, 23:11   #38
snobik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Badać trzeba się zawsze. Nawet jeśli Twój partner twierdzi, że jest prawiczkiem i jeśli nawet nim faktycznie jest. Od każdego partnera seksualnego wymagać trzeba wglądu do pełni badań na choroby weneryczne.
Część wirusów można podłapać choćby w publicznej toalecie, pościeli u znajomych lub znajomych znajomych i nie trzeba się wcale z nimi w tej pościeli tarzać w sprośnych celach.

Część chorób można również dostać od razu od własnej matki w momencie narodzin.

Dlatego badajcie się. Szczepcie. Leczcie. Żaden to wstyd a samoświadomość. I zawsze wymagajcie pełni badań od waszego niedoszłego jeszcze kolegi od łóżkowych harców. Choćby twierdził, że on prawiczek, nieskalany pożądaniem do kobiet, czysty jak dziecię przystępujące do pierwszej komunii.

Lepiej zapobiegać niż leczyć. O ile w ogóle da się wyleczyć.
snobik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 23:17   #39
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Też powiedziałam facetowi wprost, że jestem dziewicą. Zresztą oboje byliśmy dla siebie pierwszymi. Nie rozumiem, po co takie coś ukrywać.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 00:23   #40
snobik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 41
Dot.: Czy facet rozpozna, że kobieta jest dziewicą?

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Też powiedziałam facetowi wprost, że jestem dziewicą. Zresztą oboje byliśmy dla siebie pierwszymi. Nie rozumiem, po co takie coś ukrywać.
"Bo Misiek, mój złoty chłopiec, mnie rzuci i wtedy nie będę jak psiapsie"
snobik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-03 01:23:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.