Wysokie kobiety na obcasach ? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 10:27   #631
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
dobra , kupiłam sobie dziś botki z 10cm stabilnym obcasem już widzę minę mojej mamy jak jej powiem
Mam w nich 192cm
Przybij piątkę, ja w moich koturnach mam 193
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 13:17   #632
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

jezu dziewczyny dajecie mi wiare ja wyszperałam w ciuchlandzie nowe botki... wszystkie babki w ciuchlandzie sie gapily na te buty jak je przymierzałam, a kilka mowilo bym brała bo fajne i dobrze wygladam. Tylko no wlasnie mam z 190 bo mają prawie 12cm ....

Ale wiecie co mi jeszcze przeszkadza... ze wlasnie przez takie buty proporcje mi sie zaburzają, mam takie dłuuugieee chuuude nogi, nie wiem, moze powinnam jakis plaszcz kupić do kolan żeby jakoś to wszystko zrównoważyć.
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 21:11   #633
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Przybij piątkę, ja w moich koturnach mam 193



Nie wiem jak Wy, ale ja to potrzebuję zawsze dużo czasu, żeby odważyć się i wyjść na ulicę w takich butach Ludzie się tak strasznie gapią, szczególnie babki takie starsze ,one najbardziej, nie wiem zazdrosne czy co.
Agniesiaa jeśli zobaczysz na ulicy młodą kobitkę wielkości 192 to możliwe , że to będę ja

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
jezu dziewczyny dajecie mi wiare ja wyszperałam w ciuchlandzie nowe botki... wszystkie babki w ciuchlandzie sie gapily na te buty jak je przymierzałam, a kilka mowilo bym brała bo fajne i dobrze wygladam. Tylko no wlasnie mam z 190 bo mają prawie 12cm ....

Ale wiecie co mi jeszcze przeszkadza... ze wlasnie przez takie buty proporcje mi sie zaburzają, mam takie dłuuugieee chuuude nogi, nie wiem, moze powinnam jakis plaszcz kupić do kolan żeby jakoś to wszystko zrównoważyć.
Mam takie samo odczucie też ogólnie mam długie nogi i jeszcze gdy założę szpilki to już dziwnie to wygląda. Dlatego ja zakładam dłuższy płaszczyk do nich Zresztą ja mam długi tłów, więc te buty i płaszczyk jeszcze bardziej mnie wydłużają. I czuję się jeszcze wyższa niż w rzeczywistości
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:36   #634
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość



Nie wiem jak Wy, ale ja to potrzebuję zawsze dużo czasu, żeby odważyć się i wyjść na ulicę w takich butach Ludzie się tak strasznie gapią, szczególnie babki takie starsze ,one najbardziej, nie wiem zazdrosne czy co.
Agniesiaa jeśli zobaczysz na ulicy młodą kobitkę wielkości 192 to możliwe , że to będę ja



Mam takie samo odczucie też ogólnie mam długie nogi i jeszcze gdy założę szpilki to już dziwnie to wygląda. Dlatego ja zakładam dłuższy płaszczyk do nich Zresztą ja mam długi tłów, więc te buty i płaszczyk jeszcze bardziej mnie wydłużają. I czuję się jeszcze wyższa niż w rzeczywistości
Jak mieszkasz w Warszawie, to możemy umówić się na tournee w koturnach, niech się "paczą" i zazdroszczą
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:09   #635
Miau1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Dziewczynki kochane, nie rozumiem Waszych problemów z obcasami przy wzroście 174, itp. Ja mam 188 cm i kocham śmigać w obcasach 8-11 cm. Uwielbiam po prostu. Nie spotkałam się nigdy z żadnym negatywnym komentarzem, wyłącznie z komplementami, zainteresowaniem i podziwem. Nieskromnie powiem, że mam urodę zbliżoną do Olgi Kaczyńskiej. Może dlatego obcasy nie rażą i nie powodują, że wyglądam jak baba-herold )) W każdym razie czuję się świetnie, nogi wyglądają super, ja uwielbiam się w wersji wysokiej i otoczenie też tak to odbiera. Mój TŻ ma ponad 200 cm, ale to nieistotne. W obcasach śmigam sama. Przy nim często zakładam balerinki, bo jest zazdrosny jak widzi reakcje na obcasy )) Wizażanki drogie, biegajcie w obcasach i miejcie w d**, że jesteście wyższe od gości 160-170 cm. To jest ich problem, chociaż nie zauważyłam, by byli kiedykolwiek złośliwi na mój widok. Buziaki i życzę przyjemności z obcasów hihi

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Acha, jeszcze jedno gdybym miała 175 cm jak niektóre z Was, to nie odpuściłabym sobie mega koturnów po 14-16 cm DD ograniczam się do 10/11 na razie )
Miau1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:35   #636
Larkwei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Trochę mi się włos na głowie jeży, jak czytam, ze dziewczyny o wzroście 175cm mają opory co do noszenia obcasów, jednakowoż w sumie mogę je zrozumieć.
Ja mam 187cm wzrostu, obcasy noszę, a i owszem, i to nawet całkiem wysokie, bo trzynaście centymetrów szpilki nie stanowi dla mnie problemu, na jest to około ośmiocentymetrowy słupek. Ludzie zwracają uwagę, to oczywiste i czasem można poczuć sie za wysoko, ale prawdziwy problem zaczyna się w środkach komunikacji miejskiej np. W niektórych tramwajach nawet w płaskich butach mam problem z wyprostowaniem sie, a co dopiero, gdy założę ukochane obcasy.
Mimo mojego podejścia do wysokich obcasów i wielkiej do nich miłości, teraz pojawił się w mojej główce problem, mianowicie: jaskrawożółte/jaskrawoturkusowe lity o wysokości 14cm. I tu zwracam sie z pytaniem do Was, co o tym myślicie? Czarne czółenko na szpilce, jest jednak butem innego typu niż lity, w dodatku we wściekłym kolorze... Chciałabym poznać Wasze opinie.
Witam i pozdrawiam.
Larkwei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:51   #637
barbarka444
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Larkwei Pokaż wiadomość
Trochę mi się włos na głowie jeży, jak czytam, ze dziewczyny o wzroście 175cm mają opory co do noszenia obcasów, jednakowoż w sumie mogę je zrozumieć.
Ja mam 187cm wzrostu, obcasy noszę, a i owszem, i to nawet całkiem wysokie, bo trzynaście centymetrów szpilki nie stanowi dla mnie problemu, na jest to około ośmiocentymetrowy słupek. Ludzie zwracają uwagę, to oczywiste i czasem można poczuć sie za wysoko, ale prawdziwy problem zaczyna się w środkach komunikacji miejskiej np. W niektórych tramwajach nawet w płaskich butach mam problem z wyprostowaniem sie, a co dopiero, gdy założę ukochane obcasy.
Mimo mojego podejścia do wysokich obcasów i wielkiej do nich miłości, teraz pojawił się w mojej główce problem, mianowicie: jaskrawożółte/jaskrawoturkusowe lity o wysokości 14cm. I tu zwracam sie z pytaniem do Was, co o tym myślicie? Czarne czółenko na szpilce, jest jednak butem innego typu niż lity, w dodatku we wściekłym kolorze... Chciałabym poznać Wasze opinie.
Witam i pozdrawiam.
Na prawdę nie wiem jak wytrzymujesz te spojrzenia ludzi, ja mam 182 i jak zakładam taki 4cm to po prostu czuje się jak małpka w zoo Nie wiem może dlatego, że jestem bardzo szczupła i u mnie bardziej widać tą wysokość?
A co do butów myślę, że jak masz ochotę i się nie przejmujesz to kupuj, ale też warto się zastanowić czy taki but będzie na pewno wygodny i praktyczny
barbarka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 05:45   #638
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Wg. mnie fajnie to wygląda sama mam chyba 172cm jak nie więcej i podobają mi się tylko bardzo wysokie szpilki, ale niestety chodzę jak łamaga i na razie pozostaję wierna adidasom
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 07:42   #639
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Larkwei Pokaż wiadomość
Trochę mi się włos na głowie jeży, jak czytam, ze dziewczyny o wzroście 175cm mają opory co do noszenia obcasów, jednakowoż w sumie mogę je zrozumieć.
Ja mam 187cm wzrostu, obcasy noszę, a i owszem, i to nawet całkiem wysokie, bo trzynaście centymetrów szpilki nie stanowi dla mnie problemu, na jest to około ośmiocentymetrowy słupek. Ludzie zwracają uwagę, to oczywiste i czasem można poczuć sie za wysoko, ale prawdziwy problem zaczyna się w środkach komunikacji miejskiej np. W niektórych tramwajach nawet w płaskich butach mam problem z wyprostowaniem sie, a co dopiero, gdy założę ukochane obcasy.
Mimo mojego podejścia do wysokich obcasów i wielkiej do nich miłości, teraz pojawił się w mojej główce problem, mianowicie: jaskrawożółte/jaskrawoturkusowe lity o wysokości 14cm. I tu zwracam sie z pytaniem do Was, co o tym myślicie? Czarne czółenko na szpilce, jest jednak butem innego typu niż lity, w dodatku we wściekłym kolorze... Chciałabym poznać Wasze opinie.
Witam i pozdrawiam.
Cieszę się, że kolejna osoba, która nie ma obaw Ja co prawda, mam "tylko" 183cm, ale też uwielbiam koturny, teraz noszę w kobaltowym, rzucającym się w oczy kolorze i często mi się walnąć głową w coś albo w komunikacji miejskiej albo w jakąś framugę
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 22:09   #640
Larkwei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Uderzania glowa nie da sie uniknac, a chodzic mozna sie nauczyc :p Odmawianie sobie niewatpliwej przyjemnosci chodzenia na obcasach to glupota.
Larkwei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 19:55   #641
teaLady
Raczkowanie
 
Avatar teaLady
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 68
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

ja mam 18 lat i 173 cm... do tego jestem szczupła i wgl nie wiem czy się odważę na obcasy bo nawet jak jestem w płaskim obuwiu słyszę ''o Boże jakaś ty wysoka'' ( nie nawidze tego zdania ) a najgorsze jest to ze jak jeszcze rok temu sie mierzyłam miałam 170 cm i myslałam ze juz nie urosne.. teraz sie boje dalej ze jeszcze rosnę . ta myśl nie opuszcza mnie odkąd się własnie dowiedziałam ze przybyło mi 3 cm w rok :/ czy to normalne ?? mam juz 18 lat.. cholerka niech te krasnoludy które stoją z tym samym wzrostem od gimnazjum urosną a nie jaa ;/
teaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 19:58   #642
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja mam 180 m i chodzę na 6 cm obcasach ; pp i jest dobrze , co mnie obchodzą zdania innych . Jestem wysoka szczupła to czemu mam odmówić sobie obcasów ; D
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 20:44   #643
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez arashii Pokaż wiadomość
Ja mam 180 m i chodzę na 6 cm obcasach ; pp i jest dobrze , co mnie obchodzą zdania innych . Jestem wysoka szczupła to czemu mam odmówić sobie obcasów ; D
A wysoka-grubsza ma sobie odmawiać?
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 22:04   #644
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Jeśli chodzi o mnie to - ja bym sobie odmówiła ponieważ sądzę ,że "gorzej"bym wyglądała oraz czułabym się zle , poza tym czemu się tłumaczę ? każdemu co innego pasuje . Takie jest moje zdanie , piszę to co czuję . Inne dziewczyny mogą nosić co chcą , ja patrzę na siebie .
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 08:46   #645
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez arashii Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mnie to - ja bym sobie odmówiła ponieważ sądzę ,że "gorzej"bym wyglądała oraz czułabym się zle , poza tym czemu się tłumaczę ? każdemu co innego pasuje . Takie jest moje zdanie , piszę to co czuję . Inne dziewczyny mogą nosić co chcą , ja patrzę na siebie .
Z mojej strony nie mam do ciebie więcej pytań, ale na pewno inne dziewczyny będą wdzięczne za tą informację
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 15:29   #646
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Dokładnie . Nie jestem na komisariacie ;]...
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 17:09   #647
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja mam 177 i jak już od wielkiego dzwonu wkładam szpilki to porządne 10 cm Mam dwie pary takich, efekt jest obłędny. Nie ma faceta, który by się nie zagapił, słowo daję Na co dzień obcasów nie noszę wcale, płaskie buty są zdrowsze i wygodniejsze, poza tym nienawidzę drobić jak gejsza i poruszać się w tempie żółwia

Dziewczyny, noście po prostu, co lubicie i w czym się dobrze czujecie A już w ogóle nie należy słuchać, co niskie dziewczyny mówią wysokim i na odwrót, bo to zupełnie inne światy, wtedy się nosi zupełnie inne ubrania, ma kompletnie różne problemy z ich doborem i też inną perspektywę patrzenia na siebie oraz ocenę ciała.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez teaLady Pokaż wiadomość
ja mam 18 lat i 173 cm... do tego jestem szczupła i wgl nie wiem czy się odważę na obcasy bo nawet jak jestem w płaskim obuwiu słyszę ''o Boże jakaś ty wysoka'' ( nie nawidze tego zdania ) a najgorsze jest to ze jak jeszcze rok temu sie mierzyłam miałam 170 cm i myslałam ze juz nie urosne.. teraz sie boje dalej ze jeszcze rosnę . ta myśl nie opuszcza mnie odkąd się własnie dowiedziałam ze przybyło mi 3 cm w rok :/ czy to normalne ?? mam juz 18 lat.. cholerka niech te krasnoludy które stoją z tym samym wzrostem od gimnazjum urosną a nie jaa ;/
???
173 wzrostu to żaden problem - ciuchy kupisz bez problemu standardowe, faceci też na ogół są choć troszkę wyżsi. Nie narzekaj, nie masz powodu
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 17:26   #648
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Niom , powinniśmy traktować nasz wzrost jako atut a nie jako " karę od boga " . Buty na obcasach są dla każdej kobiety , nikt nie powiedział że TYLKO dla niskich osób .
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 08:52   #649
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Ja mam 177 i jak już od wielkiego dzwonu wkładam szpilki to porządne 10 cm Mam dwie pary takich, efekt jest obłędny. Nie ma faceta, który by się nie zagapił, słowo daję Na co dzień obcasów nie noszę wcale, płaskie buty są zdrowsze i wygodniejsze, poza tym nienawidzę drobić jak gejsza i poruszać się w tempie żółwia

Dziewczyny, noście po prostu, co lubicie i w czym się dobrze czujecie A już w ogóle nie należy słuchać, co niskie dziewczyny mówią wysokim i na odwrót, bo to zupełnie inne światy, wtedy się nosi zupełnie inne ubrania, ma kompletnie różne problemy z ich doborem i też inną perspektywę patrzenia na siebie oraz ocenę ciała.
Dokładnie, a już najbardziej mnie śmieszy, jak ktoś mówi, masz 183 cm i ejszcze takie wysokie buty zakładasz
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 11:03   #650
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Ja się powtórzę, bo już w jakimś wątku na ten temat pisałam.
Dziewczyny! nie traktujcie szpilek, obcasów i koturnów jako szczudeł. Te buty owszem, dodają wzrostu, ale przede wszystkim poprawiają wygląd sylwetki, automatycznie prostujemy plecy, napinamy pośladki, podnosimy wyżej głowę .

173 cm wzrostu to jest wzrost dość przeciętny, nie tylko w skali ludzi wysokich, ale i w skali populacyjnej zdaje się. Osobiście mam 184 cm wzrostu, na co dzień poruszam się na 8 centymetrowych koturnach, bo są dla mnie znacznie wygodniejsze niż płaskie podeszwy. Latem chodzę w 12 centymetrowych koturnach i nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, natomiast oglądanie się na ulicy i gwizdy podziwu już owszem:P A do super chudziaczków nie należę
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 11:05   #651
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Ja się powtórzę, bo już w jakimś wątku na ten temat pisałam.
Dziewczyny! nie traktujcie szpilek, obcasów i koturnów jako szczudeł. Te buty owszem, dodają wzrostu, ale przede wszystkim poprawiają wygląd sylwetki, automatycznie prostujemy plecy, napinamy pośladki, podnosimy wyżej głowę .

173 cm wzrostu to jest wzrost dość przeciętny, nie tylko w skali ludzi wysokich, ale i w skali populacyjnej zdaje się. Osobiście mam 184 cm wzrostu, na co dzień poruszam się na 8 centymetrowych koturnach, bo są dla mnie znacznie wygodniejsze niż płaskie podeszwy. Latem chodzę w 12 centymetrowych koturnach i nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, natomiast oglądanie się na ulicy i gwizdy podziwu już owszem:P A do super chudziaczków nie należę
Tez mam tyle wzrostu, ale sie nie moge odwazyc, bo wydaje mi sie, ze bede zle wygladac. Jestem szczupla(waze 60 kg) i mam wrazenie, ze bede przypominac patyczaka.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 19:24   #652
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Też mam tyle wzrostu co autorka i jestem z tego zadowolona.
Cóż nie potrzebujemy obcasów żeby się podwyższyć.
Mam proporcjonalną budowę ciała, ale nogi i tak są długie. Kiedy mierzyłam szpile śmiesznie wygladałam a nogi jak szczudła, albo jak gazelina
Jak trzeba jakieś założyć, bo lepiej to wygląda czy pasuje czy wypada to zakładam jakieś 5 cm, grubszy, słupkowy obcas, bo nie umiem w innych chodzić
Myślę, że wysokie osoby w takich obcasach dziwnie wyglądają. Czasem duży obcas zaburza proporcje ciała...
Wnioski: Jak musisz to noś niski ok. 5cm
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 19:51   #653
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, a już najbardziej mnie śmieszy, jak ktoś mówi, masz 183 cm i ejszcze takie wysokie buty zakładasz
mnie to raczej nie śmieszy lecz irytuje. To to, że jestem wysoka już ma mnie dyskfalifikować, bo nie potrzebuje już podwyższenia, ale czy ja te buty noszę, bo chcę być jeszcze wyższa
Ciągle ktoś mi z takim tekstem wyskakuje.. no wg mnie, nikogo nie urażając, wysoka kobitka wygląda znacznie lepiej w obcasach niż jakaś niższa.
Niema nic piękniejszego jak "długie nogi w obcasach "
Ja tam przy 182cm noszę spokojnie noszę.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;39400037]Też mam tyle wzrostu co autorka i jestem z tego zadowolona.
Cóż nie potrzebujemy obcasów żeby się podwyższyć.
Mam proporcjonalną budowę ciała, ale nogi i tak są długie. Kiedy mierzyłam szpile śmiesznie wygladałam a nogi jak szczudła, albo jak gazelina
Jak trzeba jakieś założyć, bo lepiej to wygląda czy pasuje czy wypada to zakładam jakieś 5 cm, grubszy, słupkowy obcas, bo nie umiem w innych chodzić
Myślę, że wysokie osoby w takich obcasach dziwnie wyglądają. Czasem duży obcas zaburza proporcje ciała...
Wnioski: Jak musisz to noś niski ok. 5cm [/QUOTE]

ja takich słupków 5 cm nie założę, źle się czuję. Albo płasko albo min. 8-9

Edytowane przez Ieka
Czas edycji: 2013-02-22 o 19:49
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 20:11   #654
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
mnie to raczej nie śmieszy lecz irytuje.
Ja to olewam
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 07:40   #655
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;39400037]Myślę, że wysokie osoby w takich obcasach dziwnie wyglądają. Czasem duży obcas zaburza proporcje ciała...
Wnioski: Jak musisz to noś niski ok. 5cm [/QUOTE]
Wytłuszczone - owszem, wysoki obcas może zaburzyć proporcje... ale u niskich dziewczyn. Przecież to, co napisałaś, jest nielogiczne. Wysoki obcas w przypadku niskiej osoby może wyglądać tak, że stanowi na przykład pół łydki takiej osoby - i co jak co, ale im wyższa osoba (ze stosunkowo do tego długimi nogami - bo generalizuję w tym momencie), tym wysoki obcas mniej dominuje nad resztą ciała.
Choć ja osobiście preferuję obcasy na co dzień właśnie około 4 - 6 cm, ale wynika to z wygody i z troski o kręgosłup, bynajmniej nie z tego, że wyglądam na wyższych obcasach nieproporcjonalnie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 08:07   #656
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Melduję się po długiej nieobecności
Dziewczyny majace 175-185cm wzrostu proszę Was nie mówcie, że jesteście nie wiadomo jak mega wysokie bo są wśród Was wyższe (w tym ja), które już w ogóle są nad wymiar

Ja się tylko teraz zastanawiam jak wyglądać lepiej przy takim wzroście jeśli chodzi o szerokość..
Jestem dosyć chuda, ale nie należę do anorektyczek więc samo to powoduje że wydaję się jeszcze wyższa.
Z kolei kobiety wysokie i "cięższe" wyglądają na duże.

W którą stronę nie spojrzeć jest źle..

Ja na swojej drodze spotykam różne osoby, jedne nie dają wiary że śmigam czasem w obcasie inne uważają że powinnam na codzień (dziewczyny o wzroście ok 160cm).

Najgorsza dla mnie jest komunikacja miejska, że o busikach dojeżdżających do większych miast już nie wspomnę

Ja nie mogę się przemóc do butów z 10cm-12cm obcasem chociaż widzę czasem dziewczyny wyższe ode mnie którym to nie przeszkadza.

Dla Was wszystkich, które się nie wstydzą i nie boją opinii innych wielki szacunek i prośba o recepturę jak to robicie
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 08:15   #657
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość

Dla Was wszystkich, które się nie wstydzą i nie boją opinii innych wielki szacunek i prośba o recepturę jak to robicie
Ja uwielbiam chwile, kiedy na wywiad przyjeżdża po raz pierwszy jakiś dziennikarz i wychodzę w swoich koturnach, ponad 190 cm i gość musi stawać na takim "stołku", żeby dobrze w obiektywie to wyglądało, niektórzy dziwią się, że taki wielki rzecznik Jako specjalista od wizerunku mogę tylko napisać, że nie trzeba się przejmować spojrzeniami, czy komentarzami, ważne, żeby samemu się dobrze czuć, przecież nóg sobie nie odetniemy, bo jesteśmy za wysokie i ktoś komentuje i mu przeszkadza Zwykle jest to przez zazdrość. Trzeba polubić siebie. Ja lubię siebie od zawsze
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:05   #658
ollka1994
Rozeznanie
 
Avatar ollka1994
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Mielca
Wiadomości: 577
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Witam!
Mam własnie taki problem ze moj maz jest okolo 8 cm wyzszy ode mnie kocham buty no ale niestety nie wiem czy jezeli bede wyzsza w nich od niego to nie bedzie on sie z tym zle czul noi ja. w sumie te wysokie odstawilam na bok od kad z nim jestem i stoja samotnie w szafie. noi nie wiem czy przelamac lody iiscw 14cm obcasie i byc od niego wyzsza. Doradźcie
__________________
6 I 2012 Kornelka
10 V 2014 ten dzien

“Jedynie miłość rozumie tajemnice: innych obdarowywać i samemu przy tym stać się bogatym”
- Clemens von Brentano
ollka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:49   #659
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Cytat:
Napisane przez ollka1994 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam własnie taki problem ze moj maz jest okolo 8 cm wyzszy ode mnie kocham buty no ale niestety nie wiem czy jezeli bede wyzsza w nich od niego to nie bedzie on sie z tym zle czul noi ja. w sumie te wysokie odstawilam na bok od kad z nim jestem i stoja samotnie w szafie. noi nie wiem czy przelamac lody iiscw 14cm obcasie i byc od niego wyzsza. Doradźcie
Nikt Ci nie powie jak będziesz się czuła będąc wyższą od swojego faceta bo sama najlepiej wiesz jak się z tym masz
A co do faceta uważam to samo.. powinien sam powiedzieć czy dobrze się czuje przy Tobie kiedy jesteś wyższa, ale większość facetów kocha swoje kobiety w obcasach
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 16:48   #660
ollka1994
Rozeznanie
 
Avatar ollka1994
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Mielca
Wiadomości: 577
Dot.: Wysokie kobiety na obcasach ?

Spytałam. Powiedział, że najlepiej czuć się sie będzie. Ale oczywiście patrząc co piszecie upatrzyłam sobie śliczne koturenki 12,5 cm
Powiedzcie co sądzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 42939.jpg (143,1 KB, 9 załadowań)
__________________
6 I 2012 Kornelka
10 V 2014 ten dzien

“Jedynie miłość rozumie tajemnice: innych obdarowywać i samemu przy tym stać się bogatym”
- Clemens von Brentano
ollka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-26 18:06:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.