Czy sobie coś wmawiam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-05, 18:32   #1
MalowanaAnia
Raczkowanie
 
Avatar MalowanaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 76

Czy sobie coś wmawiam?


Cześć dziewczyny. Założyłam ten wątek, bo chciałabym.... w sumie nie wiem co bym chciała? indywidualnego podejścia do tej sprawy? Słów otuchy? Bo ja już po prostu nie daje rady... zawsze uważałam się za silną osobę... a tu tak wielkie rozczarowanie

Jak zwykle chodzi o faceta. Zerwał ze mną 4 miesiące temu twierdząc, że z jego strony to nie jest TO. Byliśmy ze sobą krótko... 7 miesięcy. Po rozstaniu odezwał się do byłej... nie wiem czy są razem czy nie. A ja wpadam w jakąś obsesję Cały czas sprawdzam czy jest dostępny na fb i myślę sobie co on w tej chwili robi... ale to nie jest najgorsze... bo gdyby nie mój problem, to wiem, że szybko bym się z tym rozstaniem uporała... a ja po prostu wmawiam sobie, że on o mnie myśli, że wróci, że napisze do mnie, ale boi się mojej reakcji... wmawiam? czy jednak mam przeczucie? Można mieć takie przeczucie? Wielokrotnie to co przeczuwałam się stało... teraz nie wiem co o tym myśleć? Czy to jest nadzieja? Ale nadzieja na co?! Zerwał ze mną przez facebooka! To tylko świadczy o tym, że ma mnie za nic. Ja wszystko wiem... że nie jest mnie wart, że będzie lepiej, że zasługuję na kogoś lepszego... ale czemu ja mam to cholerne przeczucie?! czy to tylko głupia nadzieja i wmawianie sobie czegoś? Czy Wy tez tak miałyście? Od zerwania codziennie się modlę o jego powrót... czasami ta nadzieja ustaje i czuję że sobie coś wmawiam a czasami to jest tak silne, że tylko to uczucie przynosi mi radość.

przepraszam Was z góry za błędy, piszę to bardzo szybko i ze łzami w oczach...
weźcie mnie uderzcie w tyłek, żebym wreszcie zmądrzała, odbierzcie ode mnie tą nadzieję... bardzo chce zapomnieć... nie chce cierpieć, to tak strasznie boli
MalowanaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 18:40   #2
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Znowu wszystko przez tej fejsbuki eh. Ale przecież Ty znasz dobrze odpowiedź, tylko musisz znaleźć wreszcie na to siłę i odwagę: odciąć się maksymalnie od niego. A czy sobie wmawiasz, że on o Tobie myśli, pewnie tak. Bo jedynie swoich myśli i zachowań możesz być w życiu pewna, reszta to tylko pobożne życzenia.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 21:17   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Zablokuj te dwojke na fejsie. Znajdz sobie zajecie, hobby inne niz stalkowanie ich. Puzzle? Rower? Fitness? Kolorowanki? Cokolwiek.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 05:47   #4
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Cytat:
Napisane przez MalowanaAnia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Założyłam ten wątek, bo chciałabym.... w sumie nie wiem co bym chciała? indywidualnego podejścia do tej sprawy? Słów otuchy? Bo ja już po prostu nie daje rady... zawsze uważałam się za silną osobę... a tu tak wielkie rozczarowanie

Jak zwykle chodzi o faceta. Zerwał ze mną 4 miesiące temu twierdząc, że z jego strony to nie jest TO. Byliśmy ze sobą krótko... 7 miesięcy. Po rozstaniu odezwał się do byłej... nie wiem czy są razem czy nie. A ja wpadam w jakąś obsesję Cały czas sprawdzam czy jest dostępny na fb i myślę sobie co on w tej chwili robi... ale to nie jest najgorsze... bo gdyby nie mój problem, to wiem, że szybko bym się z tym rozstaniem uporała... a ja po prostu wmawiam sobie, że on o mnie myśli, że wróci, że napisze do mnie, ale boi się mojej reakcji... wmawiam? czy jednak mam przeczucie? Można mieć takie przeczucie? Wielokrotnie to co przeczuwałam się stało... teraz nie wiem co o tym myśleć? Czy to jest nadzieja? Ale nadzieja na co?! Zerwał ze mną przez facebooka! To tylko świadczy o tym, że ma mnie za nic. Ja wszystko wiem... że nie jest mnie wart, że będzie lepiej, że zasługuję na kogoś lepszego... ale czemu ja mam to cholerne przeczucie?! czy to tylko głupia nadzieja i wmawianie sobie czegoś? Czy Wy tez tak miałyście? Od zerwania codziennie się modlę o jego powrót... czasami ta nadzieja ustaje i czuję że sobie coś wmawiam a czasami to jest tak silne, że tylko to uczucie przynosi mi radość.

przepraszam Was z góry za błędy, piszę to bardzo szybko i ze łzami w oczach...
weźcie mnie uderzcie w tyłek, żebym wreszcie zmądrzała, odbierzcie ode mnie tą nadzieję... bardzo chce zapomnieć... nie chce cierpieć, to tak strasznie boli
Wejdź na wątek "Rozstanie z facetem". Myślę, że pomoże Ci najbardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Zablokuj te dwojke na fejsie. Znajdz sobie zajecie, hobby inne niz stalkowanie ich. Puzzle? Rower? Fitness? Kolorowanki? Cokolwiek.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Puzzle to świetny pomysł ))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 11:22   #5
MalowanaAnia
Raczkowanie
 
Avatar MalowanaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 76
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Macie wszyscy rację. Zachowuję się jak stalker. Obiecałam sobie, że się odcinam. Żebym w tym postanowieniu wytrzymała jak najdłużej. Uwierzcie mi, że mam co robić. Pracuję, trenuję, uczę się języków, spotykam się ze znajomymi. Najgorzej jest w samotne wieczory. Wtedy nachodzą mnie myśli, że on chce do mnie wrócić tylko nie wie jak... ale jestem głupia. Jakby chciał to by wiedział jak. Nie czekałby tak długo. On po prostu nie chce. Prawda?
MalowanaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 11:27   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Cytat:
Napisane przez MalowanaAnia Pokaż wiadomość
Macie wszyscy rację. Zachowuję się jak stalker. Obiecałam sobie, że się odcinam. Żebym w tym postanowieniu wytrzymała jak najdłużej. Uwierzcie mi, że mam co robić. Pracuję, trenuję, uczę się języków, spotykam się ze znajomymi. Najgorzej jest w samotne wieczory. Wtedy nachodzą mnie myśli, że on chce do mnie wrócić tylko nie wie jak... ale jestem głupia. Jakby chciał to by wiedział jak. Nie czekałby tak długo. On po prostu nie chce. Prawda?
Prawda. Krzywdzisz sama siebie takimi myslami.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 11:56   #7
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Cytat:
Napisane przez MalowanaAnia Pokaż wiadomość
Macie wszyscy rację. Zachowuję się jak stalker. Obiecałam sobie, że się odcinam. Żebym w tym postanowieniu wytrzymała jak najdłużej. Uwierzcie mi, że mam co robić. Pracuję, trenuję, uczę się języków, spotykam się ze znajomymi. Najgorzej jest w samotne wieczory. Wtedy nachodzą mnie myśli, że on chce do mnie wrócić tylko nie wie jak... ale jestem głupia. Jakby chciał to by wiedział jak. Nie czekałby tak długo. On po prostu nie chce. Prawda?
W samotne wieczory obejrz Gotowe na wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 12:10   #8
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Cytat:
Napisane przez MalowanaAnia Pokaż wiadomość
Macie wszyscy rację. Zachowuję się jak stalker. Obiecałam sobie, że się odcinam. Żebym w tym postanowieniu wytrzymała jak najdłużej. Uwierzcie mi, że mam co robić. Pracuję, trenuję, uczę się języków, spotykam się ze znajomymi. Najgorzej jest w samotne wieczory. Wtedy nachodzą mnie myśli, że on chce do mnie wrócić tylko nie wie jak... ale jestem głupia. Jakby chciał to by wiedział jak. Nie czekałby tak długo. On po prostu nie chce. Prawda?
Serio liczysz, modlisz się, marzysz o powrocie kogoś kto zerwał z Tobą przez fejsa?? Serio? Kto poleciał od razu do byłej?

Pomyśl tylko po co Ci ktoś taki?

I racja gdyby chciał to by już dawno wrócił. W samotne wieczory zajmij się czymś co sprawia Ci radość, a byłego zablokuj na wszystkim co się da.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 12:24   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Powodem rozstania byla jego eks ? Macie wspolnych znajomych ?



Wieczorami nie musisz siedziec sama w domu. Wychodz koniecznie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 15:38   #10
MalowanaAnia
Raczkowanie
 
Avatar MalowanaAnia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 76
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Rozstanie było nagłe... nie spodziewałam się tego. Tutaj rozmawiamy o oświadczynach a nagle coś takiego i to przez fejsa... Wiem, że dopiero po rozstaniu się do niej odezwał. A czy są razem? Nie mam pojęcia. Gdy był ze mną mówił, jaka to ona jest zła i niedobra. Wiecie o co chodzi. Że ze mną jest inaczej itp... Zero słowa wyjaśnienia... Gdy spytałam czemu? Odpowiedział, że on raczej nie czuje tego czegoś.

Nie mamy wspólnych znajomych.

Edytowane przez MalowanaAnia
Czas edycji: 2016-09-06 o 15:39
MalowanaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 16:35   #11
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Nie, on nie wróci. Jest łajzą, nie umiał odejść z klasą. Po co ci ktoś taki?
Za każdym razem, gdy o nim pomyślisz, poślij mu parę epitetów. Na nic innego nie zasługuje.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 16:55   #12
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Olej faceta. On cię nawet nie szanował, bo jak można być z kimś i zrywać nagle znajomość przez fb? Jak dla mnie zero szacunku względem drugiej osoby i jej uczuć. Na dodatek wychodzi, że z faceta to totalny tchórz. Otwórz się na ludzi, a o nim myśl raczej jak o facecie beznadziejnym.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 12:05   #13
cullera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 45
Dot.: Czy sobie coś wmawiam?

Wiesz, możliwe, że Twoje przeczucie jest trafne. Sama często takie miewam i się sprawdzają. Możliwe, że on nagle odezwie się i będzie chciał wrócić (wielu facetów po czasie żałuje rozstania, zwłaszcza, jeśli widzą, że dziewczyna super sobie radzi). No i...co wtedy? Przyjmiesz go? Będziesz umiała zaufać? Przecież on Cię potraktował obrzydliwie, zerwał przez fejsa, zero szacunku do Twojej osoby. Ludzi poznaje się po tym, jak kończą.

Coś Ci jeszcze powiem. Mam kumpelę, 8 lat była z facetem, po 8 latach on jej zasadził tekst:chyba Cię już nie kocham. - Ponoć już od pół roku to czuł, ale wolał ją okłamywać!
Ona miała podobne myśli co Ty, chciałą jego powrotu (choć zachował się jak świnia)....po 3 miesiącach znalazła sobie super faceta, a były? nagle zaczął pisać, że chce wrócić itd.
Ty też z pewnością poznasz kogoś wyjątkowego, a wtedy będziesz się tylko śmiać , że kiedykolwiek marzyłaś o powrocie tego buca.
cullera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:05:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.