Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 10:36   #151
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja w zasadzie rzadko kiedy w ogole miewam zakwasy, bo cwicze "zrywami" a pierwsze intensywniejsze cwiczenia pamietam jak mialam 11 lat i biegalam z mama na aerobic 2 x w tygodniu. Potem znow jakas przerwa, znow po jakism czasie cwiczenia itp, nawet w miedzyczasie karate mi sie zdarzylo (mordercze, godzinne rozgrzewki!) a poza tym cwiczylam Jillian na wiosne i na poczatku lata, takze zakwasy jako takie sa mi obce, co nie oznacza ze Jillian mnie nie meczy, bo po niektorych workoutach moge tylko pelzac do lazienki
mi stuknie jutro pelne 5 tygodni, i zacznie sie 6 tydzien czyli prawie polowa! uwielbiam metamorfoze moich posladkow i bioder moze obiektywnie nie jest to nic wielkiego ale ja subiektywnie widze poprawe
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 12:56   #152
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

dziewczyny w tym tygodniu poleglam..nie cwiczylam ani razu zaczelo sie od imprezy swiatecznej, wypilam kilka drinkow no i wiadomo na drugi dzien nic i tak sie zaczelo. nie mialam ochoty... zle sie z tym czuje. ale moze taki tydzien przerwy dobrze mi zrobi...? a wam jak idzie?
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 13:32   #153
ika0604
Przyczajenie
 
Avatar ika0604
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witam ja też pracuję nad sobą z Jillian. To już będzie miesiąc i nie powiem jest zadowolona z wyników. Na razie robię Banisha bo chcę najpierw zrzucić trochę kilogramów a potem zajmę się modelowaniem. Bardzo dobrym pomysłem było opisanie w pierwszym poście poszczególnych programów to na pewno ułatwi niektórym dobranie sobie właściwego.
__________________
Jutro jest jeszcze wolne od błędów
ika0604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 13:39   #154
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez maadziara86 Pokaż wiadomość
dziewczyny w tym tygodniu poleglam..nie cwiczylam ani razu zaczelo sie od imprezy swiatecznej, wypilam kilka drinkow no i wiadomo na drugi dzien nic i tak sie zaczelo. nie mialam ochoty... zle sie z tym czuje. ale moze taki tydzien przerwy dobrze mi zrobi...? a wam jak idzie?
Jeśli czujesz, że musisz, to zrób sobie przerwę, przetrenowanie też jest niebezpieczne. Ale dopiero środa, tydzień się nie skończył, jeśli to tylko kwestia motywacji, to od jutra marsz ćwiczyć, potem będziesz zadowolona, że się przemogłaś i dałaś radę.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:07   #155
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Jeśli czujesz, że musisz, to zrób sobie przerwę, przetrenowanie też jest niebezpieczne. Ale dopiero środa, tydzień się nie skończył, jeśli to tylko kwestia motywacji, to od jutra marsz ćwiczyć, potem będziesz zadowolona, że się przemogłaś i dałaś radę.
dokladnie. Ja jak nie cwicze wiecej niz jeden dzien to tez sobie mowie ze moze to dla mnie dobre ale wcale nie dobre, lepiej sie czuje w te dni w ktore cwicze, a jak odpuszcze tak ze 3 dni po kolei to z kazdym nastepnym coraz gorzej sie zmobilizowac
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:52   #156
ika0604
Przyczajenie
 
Avatar ika0604
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez maadziara86 Pokaż wiadomość
dziewczyny w tym tygodniu poleglam..nie cwiczylam ani razu zaczelo sie od imprezy swiatecznej, wypilam kilka drinkow no i wiadomo na drugi dzien nic i tak sie zaczelo. nie mialam ochoty... zle sie z tym czuje. ale moze taki tydzien przerwy dobrze mi zrobi...? a wam jak idzie?
Ja miałam dwa dni przerwy bo się trochę przeziębiłam i nie chciałam jeszcze bardziej męczyć organizmu ale dzisiaj już ćwiczyłam. Jak zrobisz sobie dzień czy dwa wolnego co jakiś czas to chyba nic złego się nie stanie. Sądzę że jak przez tydzień nie poćwiczysz to będzie ci ciężko wrócić.
__________________
Jutro jest jeszcze wolne od błędów
ika0604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:05   #157
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Rzeczka wszystkiego najlepszego w dniu urodzin
dziękuję kochana

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Rzeczka jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia

Chciałbym ćwiczyć rano, ale nie mogę zmobilizować, za to wieczorem to jak "chleb powszedni"
Miłego dnia dziewczyny.
również dziękuję

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Rzeczka spełnienia marzeń!
także bardzo dziękuję

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Właśnie, Rzeczka, sto lat jeszcze raz!
dzięki serdeczne



ja dzisiaj cardio 2 i kb&t level 3 i powiem Wam, że świetny do wykonania chociaż męczący. Miałam w planach jeszcze zumbę ale w końcu odpadłam. Trudno nadrobię jutro
A tak na marginesie, uwielbiam Was dziewczyny. Codziennie zaczynam dzień od kubka kawy i lektury na wątku fajnie, że jesteście

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ika0604 Pokaż wiadomość
Witam ja też pracuję nad sobą z Jillian. To już będzie miesiąc i nie powiem jest zadowolona z wyników. Na razie robię Banisha bo chcę najpierw zrzucić trochę kilogramów a potem zajmę się modelowaniem. Bardzo dobrym pomysłem było opisanie w pierwszym poście poszczególnych programów to na pewno ułatwi niektórym dobranie sobie właściwego.
witamy!

Edytowane przez Rzeczka
Czas edycji: 2012-12-12 o 16:04
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 16:06   #158
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

macie racje! w te dni jak sie zmobilizuje i cwicze to czuje sie lepiej a tak juz od soboty nie cwicze i ciezko sie wkrecic w rutyne znowu... jutro musze pocwiczyc z Jillian!!!!!!! dzieki za mobilizacje
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:42   #159
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

a ja jeszcze 2 dni i będę po drugim levelu 30 DS jest tragiczny,daję z siebie ile mogę,ale i tak robię prostszą wersję ale czego się nie robi dla figury i lepszego samopoczucia
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:16   #160
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez maadziara86 Pokaż wiadomość
macie racje! w te dni jak sie zmobilizuje i cwicze to czuje sie lepiej a tak juz od soboty nie cwicze i ciezko sie wkrecic w rutyne znowu... jutro musze pocwiczyc z Jillian!!!!!!! dzieki za mobilizacje
Koniecznie jutro poćwiczdzisiaj jestem zasmarkana i gardło boli ale z 2 levelem poradziłam sobie,ja nie ćwiczę w weekend ,czasami tylko w niedziele i tak mam już spore rezultaty więc do dzieła od tego można sie powoli uzależnić
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:27   #161
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Ooo tam zakwasów jeszcze nie miałam

Przyznam się , że pobieżnie przejrzałam wszystkie workouty ale cardio 2 i 3 opuściłam. Dla mnie 1 to killer więc nie chciałam patrzeć na wyższe poziomy.


Ależ jestem zlana potem. Ćwiczyłam dziś przed lustrem. Kiepski widok póki co ale... pojawiło się światełko w tunelu Podczas biegu w miejscu zobaczyłam bowiem pod skaczącym tłuszczykiem ekstra mięśnie Zwłaszcza na udach. Taki fantastyczny zarys mięśni mi się marzył. Także brzusio prezentował się całkiem nieźle.
W poniedziałek stuknie mi 2 miesiące pod rząd ćwiczeń z Jillian
2 miesiące to już bardzo dużo! Też widzę mięśnie pod tłuszczem, nogi baaardzo się zmieniły, choć tak naprawdę nie wiem kiedy, bo dopiero od niedawna czuję, że są faktycznie ćwiczone. Jillian układa tak ćwiczenia, że są one wykorzystywane jakoś tak nieświadomie, a i tak działają

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość

Mnie wedlowskie ptasie mleczko od dawna smakowało płynem do mycia naczyń, podobnie jak wszystkie wyroby Wedla, może oprócz torcików, ale tu raczej zasugerowałam się narzekaniem mamy, która słodyczy w ogóle nie lubi. Natomiast też czytam teraz Jillian i prawda, że coraz mniejszy mam apetyt na wszelkie niezdrowe rzeczy - nawet białe pieczywo przestałam jeść, a to była moja wielka miłość.



Gratulacje!! U mnie dwa miesiące będą w Sylwestra. Ciekawe, czy się zmotywuję, żeby jeszcze przed imprezą poćwiczyć, czy bezczelnie sobie odpuszczę.

Natomiast powiem Wam coś: w poniedziałek poszłam jak zwykle na jogę - chodzę do takiego instruktora, który jest największą piłą w całej tej szkole. TERMINATOR. No i ostatnio zwłaszcza się szaleju najadł, bo kazał położyć się na plecach, ręce za głową i podnosić proste nogi w górę pod kątem 30, 60 i 90 stopni - i tak trzy serie. Czułam się jak Kmicic, tak mnie brzuch palił. Jillian nigdy mnie tak nie zmasakrowała. ALE, na drugi dzień w ogóle nie miałam na brzuchu zakwasów, a jeszcze niedawno byłyby murowane! Jeśli to nie jest dowód na jej skuteczność, to ja nie wiem.
Kocham ptasie mleczko i torcik wedlowski... Na szczęście od dawna nie jadłam.
Właśnie ja nie wiem jak to jest z tymi zakwasami. Czasami strasznie mnie palą mięśnie w czasie ćwiczeń, a zakwasów następnego dnia nie ma, a czasem wręcz przeciwnie: prawie nie czuję nic w czasie ćwiczeń, a następnego dnia umieram.
Cieszę się, że jednak ich nie masz to też motywuje.


[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3809575 1]ja w zasadzie rzadko kiedy w ogole miewam zakwasy, bo cwicze "zrywami" a pierwsze intensywniejsze cwiczenia pamietam jak mialam 11 lat i biegalam z mama na aerobic 2 x w tygodniu. Potem znow jakas przerwa, znow po jakism czasie cwiczenia itp, nawet w miedzyczasie karate mi sie zdarzylo (mordercze, godzinne rozgrzewki!) a poza tym cwiczylam Jillian na wiosne i na poczatku lata, takze zakwasy jako takie sa mi obce, co nie oznacza ze Jillian mnie nie meczy, bo po niektorych workoutach moge tylko pelzac do lazienki
mi stuknie jutro pelne 5 tygodni, i zacznie sie 6 tydzien czyli prawie polowa! uwielbiam metamorfoze moich posladkow i bioder moze obiektywnie nie jest to nic wielkiego ale ja subiektywnie widze poprawe [/QUOTE]

Mam wrażenie, że w programach Jillian najszybciej poprawiają się pośladki. Ja na zdjęciach porównawczych widzę największe zmiany właśnie w tyłku i w lędźwiach/boczkach/biodrach
Półmetek! już tylko z górki

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Koniecznie jutro poćwiczdzisiaj jestem zasmarkana i gardło boli ale z 2 levelem poradziłam sobie,ja nie ćwiczę w weekend ,czasami tylko w niedziele i tak mam już spore rezultaty więc do dzieła od tego można sie powoli uzależnić
Spokojnie można robić przerwy, tylko faktycznie, to rozleniwia, ciężej jest się zebrać. Dlatego dla mnie 1-2 dni w tygodniu przerwy są optymalne.

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze 2 dni i będę po drugim levelu 30 DS jest tragiczny,daję z siebie ile mogę,ale i tak robię prostszą wersję ale czego się nie robi dla figury i lepszego samopoczucia
Jeszcze 2 razy tylko! Level 3 jest fajny! 12 dni i już możesz zaczynać coś nowego
__________________


Edytowane przez rudo
Czas edycji: 2012-12-12 o 18:29
rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 18:30   #162
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Koniecznie jutro poćwiczdzisiaj jestem zasmarkana i gardło boli ale z 2 levelem poradziłam sobie,ja nie ćwiczę w weekend ,czasami tylko w niedziele i tak mam już spore rezultaty więc do dzieła od tego można sie powoli uzależnić

jestem z siebie dumna: wlasnie skonczylam cwiczyc shreda level 2 i leje sie ze mnie, nie ma co daje popalic robilam z 1.5 kg cizarkiem i wersje Natalii ide pod prysznic i bez wyrzutow sumienia sie realksowac. do jutra dziewczyny
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 19:20   #163
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
2 miesiące to już bardzo dużo! Też widzę mięśnie pod tłuszczem, nogi baaardzo się zmieniły, choć tak naprawdę nie wiem kiedy, bo dopiero od niedawna czuję, że są faktycznie ćwiczone. Jillian układa tak ćwiczenia, że są one wykorzystywane jakoś tak nieświadomie, a i tak działają
....
Mam wrażenie, że w programach Jillian najszybciej poprawiają się pośladki. Ja na zdjęciach porównawczych widzę największe zmiany właśnie w tyłku i w lędźwiach/boczkach/biodrach
Półmetek! już tylko z górki
moje uda nie drgneły. To znaczy widze lekki zarys mięsni i mniejszy cellulit ale nie mogę zgubić nic na obwodzie
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 20:33   #164
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3810564 2]moje uda nie drgneły. To znaczy widze lekki zarys mięsni i mniejszy cellulit ale nie mogę zgubić nic na obwodzie [/QUOTE]

mi w obwodzie też nie drgnęły... Ale są jakieś takie fajniejsze. spodnie nie ściskają już. wyglądają lepiej
__________________

rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 21:20   #165
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Oficjalnie zakończony level 2 30DS

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3810564 2]moje uda nie drgneły. To znaczy widze lekki zarys mięsni i mniejszy cellulit ale nie mogę zgubić nic na obwodzie [/QUOTE]

Też nie widzę jakiegoś wielkiego WOW, ale ten właśnie zarys mięśni to taka wisienka na torcie
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 22:00   #166
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja za parę dni kończę 30 day shred i nie wiem co potem....
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 06:56   #167
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
ja za parę dni kończę 30 day shred i nie wiem co potem....
body revolution!
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:06   #168
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Też nie widzę jakiegoś wielkiego WOW, ale ten właśnie zarys mięśni to taka wisienka na torcie
ja zarys miesni mialam juz wczesniej - ale go na chwile zgubilam - wiec dla mnie to nawet nie wisienka mialam nadzieje na jakies male wow w tej kwestii no ale trudno. Wazne ze pupa ladna i talia i brzuch, nad udami jeszcze popracuje w killer b&t, nmtz i bfbm
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 08:10   #169
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
ja za parę dni kończę 30 day shred i nie wiem co potem....
Ja jeszcze w sumie 10 dni Shreda, ale też analizuję za co się brać i strasznie jestem ciekawa tego BR, tyle tu dziewczyny o nim piszą, że aż palę się by zacząć

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3811130 1]ja zarys miesni mialam juz wczesniej - ale go na chwile zgubilam - wiec dla mnie to nawet nie wisienka mialam nadzieje na jakies male wow w tej kwestii no ale trudno. Wazne ze pupa ladna i talia i brzuch, nad udami jeszcze popracuje w killer b&t, nmtz i bfbm[/QUOTE]

Uda to ciężka sprawa, widzę, że mamy podobnie. Czasem to chciałbym ściąć skalpelem ich nadmiar (nie operacją tylko tak sama w zlości ) Taka tam fantazja.
Kochana będzie coraz lepiej, potrzeba czasu, w końcu na ten tłuszczyk pracowałyśmy latami, 6 tygodni ćwiczeń rewolucji nie zrobi (niestety)
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 09:44   #170
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
body revolution!
Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Ja jeszcze w sumie 10 dni Shreda, ale też analizuję za co się brać i strasznie jestem ciekawa tego BR, tyle tu dziewczyny o nim piszą, że aż palę się by zacząć

własnie skłaniam się trochę ku Insanity, ale w sumie muszę zobaczyć który program będzie do ściągnięcia
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:20   #171
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja dzis mam przerwe bo cwicze co drugi dzien ejj a skad sciagacie swoje programy? bo ja zazwyczaj z youtuba ale body revolution nie ma i ripped ...
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:32   #172
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
własnie skłaniam się trochę ku Insanity, ale w sumie muszę zobaczyć który program będzie do ściągnięcia
Ja też chciałam Insanity, ale pewnie zrobię go po paru programach Jillian, bo podobno ma moc walca drogowego, na to jeszcze nie jestem gotowa.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 10:59   #173
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez maadziara86 Pokaż wiadomość
ja dzis mam przerwe bo cwicze co drugi dzien ejj a skad sciagacie swoje programy? bo ja zazwyczaj z youtuba ale body revolution nie ma i ripped ...
ja z chomika

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Ja też chciałam Insanity, ale pewnie zrobię go po paru programach Jillian, bo podobno ma moc walca drogowego, na to jeszcze nie jestem gotowa.
ja tez chce zrobic Insanity ale po pierwsze nie czuje sie jeszcze gotowa i chce pocwiczyc jeszcze z Jilian a po drugie widzialam ze tam jest duzo skakania a nie chce za bardzo tupac sasiadom z dolu
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 11:24   #174
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Ja też chciałam Insanity, ale pewnie zrobię go po paru programach Jillian, bo podobno ma moc walca drogowego, na to jeszcze nie jestem gotowa.
Piękne określenie Ale fakt, coś w tym jest

Myślę, że po BR powinnam być gotowa na Insanity. Teraz niestety odpadłabym po kilku minutach jak i nie po samej rozgrzewce skoro workout 3 jest dla mnie męczący.
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 12:44   #175
ika0604
Przyczajenie
 
Avatar ika0604
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja nie spotkałam jeszcze nigdzie Insanity a to jest program ogólny czy skupia się na konkretnej partii ciała. Ja też w sumie teraz czegoś po Banish bo chyba mój organizm już się do niego przyzwyczaił i coraz mniejsze efekty widzę więc trzeba coś nowego i mocnego.
__________________
Jutro jest jeszcze wolne od błędów
ika0604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:59   #176
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Piękne określenie Ale fakt, coś w tym jest

Myślę, że po BR powinnam być gotowa na Insanity. Teraz niestety odpadłabym po kilku minutach jak i nie po samej rozgrzewce skoro workout 3 jest dla mnie męczący.
Insanity to dla mnie jak na razie Mount Everest
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:47   #177
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ika0604 Pokaż wiadomość
Ja nie spotkałam jeszcze nigdzie Insanity a to jest program ogólny czy skupia się na konkretnej partii ciała. Ja też w sumie teraz czegoś po Banish bo chyba mój organizm już się do niego przyzwyczaił i coraz mniejsze efekty widzę więc trzeba coś nowego i mocnego.
Insanity to czyste cardio w hardcorowej wersji.

Ja dzisiaj zrobiłam workout 7 i kickbox fastfix. Muszę powiedzieć, że super. Robiłam na razie pierwszy z trzech workoutów na górne partie ciała i mam wrażenia bardzo pozytywne. Taki odstresowywacz gdzie można się wyładować. Jutro planuję zrobić wszystkie części razem albo jakoś je pomieszać.
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:23   #178
ika0604
Przyczajenie
 
Avatar ika0604
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja właśnie zrobiłam workout 1 z BR i mam mieszane uczucia. Po pierwsze za dużo osób ćwiczyło i nie można było się dopasować tempa bo często osoby nie zgrywały się. Źle mi się ćwiczyło jak nie miałam odnośnika do tempa. Przez to że było tyle tam osób panował moim zdaniem chaos bo Jillian praktycznie nie pokazywała ćwiczeń tylko chodziła po osoba co mi się średnio podobało. Przejść miedzy ćwiczeniami odbywały się bardzo szybko ale w sumie to było plusem BR. Ćwiczenia nie było dla mnie bardzo męczące powiedziałabym że tylko się lekko zgrzałam. Może to dla tego że to była 1 i że workout z cardio na pewno będzie ciężej. Większy wycisk daje mi Banish. Zobaczę jak będzie z kolejnymi częściami BR.
__________________
Jutro jest jeszcze wolne od błędów
ika0604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:24   #179
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

tak jak postanowiłam zrobiłam level 1 killer abs ale zastanawia mnie pewna rzecz, bo są 3 levele, czytała któraś z Was, ile dni trzeba robić poszczególny level?
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:27   #180
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

no,jutro zaczynam 3 ostatni level 30 day shred potem będę mieć tydzień przerwy (wyjazd do Anglii) i po powrocie działam z czymś nowym co do dotychczasowych efektów jest ok,nogi trochę bardziej umięśnione,lekko szczuplejsze,talia bardziej wcięta choć na to nigdy nie narzekałam ale za to moja zmora czyli wystający brzuch (pod pępkiem) raczej ani drgnął podejrzewam,że to wina tego,że nie trzymam jakoś specjalnie diety i ciężko mi odstawić słodycze ale i tak efekty są a kto wie,może po ostatnich dziecięciu dniach jeszcze coś się zmieni?
jedynie ręce mam trochę słabe ale to przez to ,że ćwiczę tylko z hantlami 0,5 kg-wiem,że to bardzo mało ale miałam kiedyś kontuzję stawu łokciowego i nie chcę go przeciążać może przez to mam takie małe efekty... ale cóż-zawsze coś
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.