Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-05, 12:05   #181
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Ja nie stosuje niczego. Wyglądam jak wyglądam. Czasami jak nie zapomnę to użyje kremu przeciwzmarszczkowego. Na codzień używam tylko pomadki ochronnej i kremu do rąk.
Ja jestem atopowcem i od dziecka jestem przyzwyczajona do różnych smarowideł.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 12:49   #182
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Nie mam skóry atopowej, ale od dzieciaka nie posmarowanie twarzy w powiedzmy 30-40 sek po umyciu i wytarciu powoduje ból i ściągnięcie. Zazdroszczę, że ktoś może zapominać o kremie
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 12:52   #183
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nie mam skóry atopowej, ale od dzieciaka nie posmarowanie twarzy w powiedzmy 30-40 sek po umyciu i wytarciu powoduje ból i ściągnięcie. Zazdroszczę, że ktoś może zapominać o kremie
Ja zaczynałam od (konieczności) smarowania ciała, gdzieś tak w wieku 4 lat, twarz bez kremu, zaczęła mnie doprowadzac do szału, gdzieś tak koło 16 r.ż

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 13:01   #184
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nie mam skóry atopowej, ale od dzieciaka nie posmarowanie twarzy w powiedzmy 30-40 sek po umyciu i wytarciu powoduje ból i ściągnięcie. Zazdroszczę, że ktoś może zapominać o kremie
mam to samo - mimo suplementowania, olejowania, nawilżania itp.
Jak po nurkowaniu wychodzę z wody, usta mam czasem popękane do krwi - i jeśli od razu nie przemyję twarzy i nie nawilżę (nie zawsze się da) tak samo zaczyna pękać naskórek w okolicach nosa i warg
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 13:42   #185
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam od (konieczności) smarowania ciała, gdzieś tak w wieku 4 lat, twarz bez kremu, zaczęła mnie doprowadzac do szału, gdzieś tak koło 16 r.ż

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
A to widzisz u mnie wiór na twarzy od zawsze, ale ze skóra na reszcie ciała okej. Do zeszłego roku zanim nie miałam pewnych problemów dermatologicznych będących skutkiem jeszcze czegoś innego - balsamów używałam raz w tygodniu, teraz tak 2-3 razy.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
mam to samo - mimo suplementowania, olejowania, nawilżania itp.
Jak po nurkowaniu wychodzę z wody, usta mam czasem popękane do krwi - i jeśli od razu nie przemyję twarzy i nie nawilżę (nie zawsze się da) tak samo zaczyna pękać naskórek w okolicach nosa i warg
O jeny wolę sobie nie wyobrażać siebie po nurkowaniu.... nie nurkuję, ale uwielbiam pływać, praktycznie latem jeśli tylko jest możliwość jeżdżę nad jezioro. Jeśli pomoczę twarz po wyjściu z wody od razu używam kremu. Współczuję takich reakcji, ale zapewne nurkowanie to wynagradza
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 11:01   #186
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

- wypełnienie lwiej zmarszczki - co 1,5 - 2 lata
- depilacja laserowa zrobiona,
- tatuaże są
- aparat na zęby był, wybielanie również, ale nie chcę powtarzać - było zbyt bolesne, widocznie mam nadwrażliwe zęby,
- włosy farbuję 'od zawsze'
- hybrydę robię sobie sama
- makijażu nie lubię, robię od wielkiego święta, na co dzień tylko tusz do rzęs i henna na brwi
- chciałabym permanentny (brwi) oraz zrobić sobie rzęsy - niestety, nie spotkałam jeszcze nikogo kto by dobrze wyglądał, nie chcę ryzykować
- z ust i biustu jestem zadowolona z tego co mam, nie planuję poprawiać
- nie wykluczam innych ingerencji w przyszłości, jak uznam że jest potrzeba to zapewne będę robić

i jeszcze znamiona usuwałam

Edytowane przez Bossana
Czas edycji: 2017-12-06 o 13:47
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:36   #187
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Na tyle, na ilę będę miała potrzebę i finanse. Makijaż? Noszę prawie na co dzień, do pracy zawsze. Włosy farbowałam, rozjaśniałam. Nosiłam przedłużane paznokcie i hybrydę. Miałam przedłużane rzęsy. Noszę aparat na zęby. Mam w planach wybielanie zębów. Myślę o zrobieniu brwi. Mam tatuaż. Regularnie chodzę na depilację woskiem.

Botoksu i wszelkich wypełniaczy na razie nie potrzebuję, jeśli z wiekiem uznam że pozwoli mi to lepiej wyglądać to skorzystam jak najbardziej.

Gdybym miała pieniądze pewnie skorzystałabym z usług chirurga plastycznego, bo czemu nie? Podejrzewam, że kiedyś do niego trafię.

Wszystko jest dla ludzi. Niech każdy robi tyle, ile potrzebuje by czuć się komfortowo z samym sobą i nie wtrynia się w działania innych w zakresie własnego wyglądu.


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-06, 13:42   #188
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość

O jeny wolę sobie nie wyobrażać siebie po nurkowaniu.... nie nurkuję, ale uwielbiam pływać, praktycznie latem jeśli tylko jest możliwość jeżdżę nad jezioro. Jeśli pomoczę twarz po wyjściu z wody od razu używam kremu. Współczuję takich reakcji, ale zapewne nurkowanie to wynagradza
No w słonej wodzie jest masakra. Ale poczucie idealnej kontroli nad ciałem w trzech wymiarach i to uczucie najbliższe lataniu (plus podobne widoki) sprawia, że bez żalu poświęcam ''urodę"


Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2017-12-06 o 13:49
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:45   #189
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
No w słonej wodzie jest masakra. Ale poczucie idealnej kontroli nad ciałem w trzech wymiarach i to uczucie najbliższe lataniu (plus podobne widoki) sprawia, że bez żalu poświęcam ''urodę"
Mam atak paniki od samego zdjęcia. Mój koszmar: woda mnie ściska ze wszystkich stron i czuję jej ciężar nad sobą.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:50   #190
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 116
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
No w słonej wodzie jest masakra. Ale poczucie idealnej kontroli nad ciałem w trzech wymiarach i to uczucie najbliższe lataniu (plus podobne widoki) sprawia, że bez żalu poświęcam ''urodę"

Mega. Kiedyś się tym zajmę, ale to już jak trochę mnie życie pomarszczy i nie będę wydawała na pilniejsze potrzeby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:53   #191
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mam atak paniki od samego zdjęcia. Mój koszmar: woda mnie ściska ze wszystkich stron i czuję jej ciężar nad sobą.
Tak naprawdę nacisku wody się nie czuje (zwłaszcza w suchym skafandrze jak się dopompuje powietrza)-
ludzkie ciało dostosowuje się do ciśnienia panującego na danej głębokości - powiedziałabym, że jest wręcz przeciwnie - nie czuje się ciężaru butli i sprzętu i człowiek czuje się wolny i lekki.
Aczkolwiek nurkując w polskich jeziorach gdzie widoczność sięga czasami poniżej metra, można naprawdę mieć poczucie klaustrofobii, osaczenia ''zamknięcia"


---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mega. Kiedyś się tym zajmę, ale to już jak trochę mnie życie pomarszczy i nie będę wydawała na pilniejsze potrzeby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jest skarbonka bez dna.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 15:33   #192
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
No w słonej wodzie jest masakra. Ale poczucie idealnej kontroli nad ciałem w trzech wymiarach i to uczucie najbliższe lataniu (plus podobne widoki) sprawia, że bez żalu poświęcam ''urodę"
Cudowne zdjęcie, mogę spytać gdzie zostało zrobione? Ja tak jak napisałam, nie nurkuję tylko sobie rekreacyjnie pływam powierzchniowo , ale też zawsze to porównuję do latania, w końcu żadną kończyną nie dotykam lądu. Im więcej metrów pode mną tym się jakoś lepiej czuję
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 15:55   #193
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Cudowne zdjęcie, mogę spytać gdzie zostało zrobione? Ja tak jak napisałam, nie nurkuję tylko sobie rekreacyjnie pływam powierzchniowo , ale też zawsze to porównuję do latania, w końcu żadną kończyną nie dotykam lądu. Im więcej metrów pode mną tym się jakoś lepiej czuję
Malta - wrak P29
Jeśli nie masz oporów przed brakiem dna w zasięgu nóg powinnaś spróbować nurkowania. Tylko w jakimś fajnym miejscu bo w Polsce (poza Zakrzówkiem, Piechcinem i Koparkami), to można się zniechęcić.

No i włosom i skórze twarzy nie sprzyja - zwłaszcza jak ktoś ma wrażliwą cerę i skłonność do pękających naczynek (jak ja)

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2017-12-06 o 15:57
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 16:24   #194
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
No w słonej wodzie jest masakra. Ale poczucie idealnej kontroli nad ciałem w trzech wymiarach i to uczucie najbliższe lataniu (plus podobne widoki) sprawia, że bez żalu poświęcam ''urodę"

Zazdroszczę

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 12:35   #195
FridaKalho
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 100
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Farbowanie i makijaż to nic takiego, jeżeli ktoś ma ochotę, to może przecież dbać o takie sprawy.
FridaKalho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 16:04   #196
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Rzęsy -od ponad 2 lat przedłużam,kocham i nie wyobrażam sobie siebie bez.
Hybrydy-tak
Tatuaze-mam 7
Włosy farbuję ojjj wiele lat.
Planuję powiększyć usta,niszę soczewki.....botoksu nie wykluczam za kilka lat jeżeli będzie taka potrzeba.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 13:28   #197
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Trochę podziwiam, trochę mam mieszane uczucia. Ja nawet z hybryd zrezygnowałam, bo nie czułam się dobrze z czymś, czego nie mogę z siebie zdjąć jednym machnięciem wacika.

Regularnie odwiedzam fryzjera - farbowanie, jakieś sauny - i codziennie robię makijaż. Korzystam z depilacji woskiem a planuję też zakupić urządzenie do laserowego usuwania owłosienia. Założyłam aparat na zęby. Szaleństwo

Po głębokim zastanowieniu odrzuciłam możliwość doczepiania rzęs, a już w ogóle w grę nie wchodzi wstrzykiwanie sobie barwnika w miejsce brwi. Radzę sobie tradycyjnie z lepszym bądź gorszym skutkiem, zależy od dnia, natomiast efekty jakie widzę u niektórych kobiet mnie przerażają i totalnie zniechęcają do tego typu zabiegów.

Być może z wiekiem zmienię zdanie, na ten moment akceptuję siebie na tyle by nie zawracać sobie głowy medycyną estetyczną, bo o wiele bardziej niż moje kompleksy przytłacza mnie wizja latania po lekarzach i odkręcania tego, co poszło nie tak, a zawsze przecież coś może pójść nie tak
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 15:05   #198
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Ja na 10 stycznia mam zaplanowanego permanenta ust

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 16:31   #199
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Od dwóch lat mam permanentne brwi, kreski i usta i żałuję, że nie zrobiłam wcześniej. Jaka wygoda. Paznokcie maluję tylko odżywką, bo w pracy mam zakaz kolorowych. Myślę jeszcze nad depilacją laserową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 20:58   #200
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 116
Dot.: Na ile dopuszczacie ingerencję by lepiej wyglądać?

Laser sobie robię niedługo, żeby przestać być okularnicą.

Nienawidzę okularów, dla mnie wszyscy faceci dobrze w nich wyglądają, a wszystkie kobiety źle.

Wiem, że mniej lub bardziej i niektórym się podoba, ale no mnie nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 21:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.