Trudna sprawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-01, 20:39   #1
MIGOTKA1801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7

Trudna sprawa


Mam nadzieje że ktos mi pomoże.3 tygodnie temu urodziłam synka,niestety musiałam przejśc łyżeczkowanie gdyż łożysko nie było w całości poza tym musieli mi zszywać szyjke macicy.Cały czas od tego czasu krwawie ale dzisiaj miałam bardzo lekkie bóle jak przy miesiączce i takie krwawienie,a po pewnym czasie poczułam na podpasce jak bym miała pełno krwi ale takiej gęstej.Kiedy jednak zdjęłam bielizne zobaczyłam cos okropnego ,to wyglądało jak zakrwawione jelita,nie wiem co to.Teraz cały czas krwawie jasną krwią.Błagam pomóżcie co to może byc.
MIGOTKA1801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 20:45   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Trudna sprawa

Cytat:
Napisane przez MIGOTKA1801 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że ktos mi pomoże.3 tygodnie temu urodziłam synka,niestety musiałam przejśc łyżeczkowanie gdyż łożysko nie było w całości poza tym musieli mi zszywać szyjke macicy.Cały czas od tego czasu krwawie ale dzisiaj miałam bardzo lekkie bóle jak przy miesiączce i takie krwawienie,a po pewnym czasie poczułam na podpasce jak bym miała pełno krwi ale takiej gęstej.Kiedy jednak zdjęłam bielizne zobaczyłam cos okropnego ,to wyglądało jak zakrwawione jelita,nie wiem co to.Teraz cały czas krwawie jasną krwią.Błagam pomóżcie co to może byc.
nie pisz na forum tylko jedź na pogotowie, dziewczyno czego Ty oczekujesz na forum, diagnozy?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 22:06   #3
zygier82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 33
Dot.: Trudna sprawa

Jedz szybko na pogotowie bo to może byc bardzo powzne.
zygier82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 23:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.