Zaffiro na piersi obwisłe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-12, 13:02   #1
ja_go_da
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14

Zaffiro na piersi obwisłe?


Witam,

szukam informacji na temat zabiegu zaffiro na piersi - na obwisłe po karmieniu dziecka.

Robiłam zaffiro na twarz i super! Ale ostatnio dotarły do mnie za pośrednictwem TVN style wiadomości, że zabieg można zrobić też na piersi, aby odzyskały "życie". Bardzo proszę o info, czy ktoś robił taki zabieg? Czy faktycznie to działa - na twarz extra, wyprostowało mi to i owo

Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam.
Jagoda
ja_go_da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 22:34   #2
stokroteczka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Zaffiro na piersi obwisłe?

Czy możesz powiedzieć coś więcej o tym zabiegu na twarz?
Jak to mniej więcej wygląda i jakie jest działanie? Widziałam zdjęcia w internecie - ale wolę wiedzieć od kogoś kto to robił Zawsze to wiedza praktyczna, a nie zdjęcia w internecie

I mniej więcej jak wygląda cenowo taki zabieg?
stokroteczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 09:46   #3
ja_go_da
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Zaffiro na piersi obwisłe?

cześć, zabieg trwa około 45-60 minut. Generalnie wygląda to tak, że trzeba zmyć make up i się położyć - to cała moja praca zabieg polega na przykładaniu do buzi głowicy, która podgrzewa skórę (ale i chłodzi na przemian). Czuć, że jest ciepło, ale do wytrzymania - nic nie boli. Ja szukałam czegoś co jest właśnie lekkie, bez igieł i nie ma śladów na skórze po zabiegu - pod tym względem zaffiro bije wszystkie zabiegi! Skóra po zabiegu - ehhh bajka! natychmiastowy efekt liftingujący! - to po pierwsze, a po drugie po 3-4 zabiegach zmienia się struktura skóry (nie wiem, czy to dobrze tłumaczę) ale skóra staje się bardziej zbita, napięta taka podniesiona. Mnie zależało na odżywieniu i pobudzeniu skóry - udało się! Poza tym na czole miałam dwie zmarchy - takie już duże, zmniejszyły się i wyglądają ok. Cała twarz nabrała też takiego zdrowego wyglądu - te całe fibroblaty są pobudzone przez ciepło i zaczynają się odnawiać, dlatego skóra przez dłuższy czas jest extra. Ja z jakąś zniżką płaciłam za zabiegi, ale normalnie 1 to koszt chyba 800 zł. Nie pamiętam, bo właśnie ta zniżka załapałam się na jakąś letnią promocję))
Pozdrawiam
ja_go_da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 23:26   #4
mkobus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 18
Dot.: Zaffiro na piersi obwisłe?

zdecydowalaś się? bo ja się właśnie zastanawiam - też jest okazja zalapac sie na letnia promocę za 600 zł za brzuch - mi piersi najpierw trzeba powiększyc zeby bylo co ujędrniać
mkobus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-31 00:26:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.