Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 17:32   #1
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179

Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?


Dziewczyny, szykuje mi się ważna impreza, na której chcę ładnie wyglądać.

Założę tunikę H&M (foto w załączniku, zdjęcie pochodzi z Allegro). Nie chcę zakładać do niej spodni, tunika zasłania pupę, sięga mniej więcej do połowy uda, ale podczas schylania może odsłaniać co nieco.
Wolałabym założyć legginsy lub grube rajstopy. Pytanie tylko - jakie? Czy Waszym zdaniem szare grube rajstopy będą odpowiednie, czy lepiej wybrać w innym kolorze (jakim?), a może postawić na legginsy (jakie?)? Podobają mnie się strasznie ażurowe rajstopy, ale te raczej nie będą pasowały do tej tuniki, czyż nie? Czy czarne botki za kostkę będą odpowiednie?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:45   #2
Cyss
Rozeznanie
 
Avatar Cyss
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie / Lublin
Wiadomości: 606
GG do Cyss
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Hm, osobiście też bym nie założyła koronkowych rajstop. Jak dla mnie byłby za duży miszmasz, ale w sumie do odważnych świat należy. Założyłabym za to szare rajstopy, ale nie takie gładkie, tylko z hmm takimi "wyżłobionymi" wzorkami- paski, albo każde inne w sumie (chodzi mi o coś w stylu tych, które ma na sobie Renee na fotce). Nie będzie tak biło po oczach, jak koronkowe, ale nie będzie też tak zwyczajnie zupełnie. A dodatki to już zupełnie inna bajka, może poszaleć . Masz długie włosy? Ja bym założyła jakąś dużą przepaskę, jeśli masz krótką fryzurę- to może coś wpiąć?
A botki za kostkę byłby ok, jeśli nie jesteś zbyt niska .
__________________
http://modna-komoda.blogspot.com
http://facebook.com/modnakomoda
...
WPiA UMCS - V ROK


Cyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:52   #3
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Cytat:
Napisane przez Cyss Pokaż wiadomość
Hm, osobiście też bym nie założyła koronkowych rajstop. Jak dla mnie byłby za duży miszmasz, ale w sumie do odważnych świat należy. Założyłabym za to szare rajstopy, ale nie takie gładkie, tylko z hmm takimi "wyżłobionymi" wzorkami- paski, albo każde inne w sumie (chodzi mi o coś w stylu tych, które ma na sobie Renee na fotce). Nie będzie tak biło po oczach, jak koronkowe, ale nie będzie też tak zwyczajnie zupełnie. A dodatki to już zupełnie inna bajka, może poszaleć . Masz długie włosy? Ja bym założyła jakąś dużą przepaskę, jeśli masz krótką fryzurę- to może coś wpiąć?
A botki za kostkę byłby ok, jeśli nie jesteś zbyt niska .
Właśnie chciałam założyć takie rajstopy, o których napisałaś, ale nie wiedziałam za bardzo jak je opisać. Włosy sięgają mi do brody, myślałam o jakiejś przepasce, ale noszę okulary i nie chcę, żeby działo się za dużo. Zresztą obawiam się, że mogę wyglądać dziecinnie, ale z chęcią przejdę się do sklepu i sprawdzę, czy jest tak jak myślę. Mam 165 cm, więc wzrostem nie grzeszę. Chodziło mi o botki na obcasie ok 6 cm.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:57   #4
C_l_a_u_d_i_a
Raczkowanie
 
Avatar C_l_a_u_d_i_a
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: EKU :)
Wiadomości: 225
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Hmmm a ja na Twoim iejscu załozylabym szare gładkie rajstopy gdyż tunika ma falbanki i wzorki to bedzie ładnie odbijać. Botki jak najbardziej TAK a co do dodatków to zgadzam sie z kolezanka mozna poszalec hmm moze jakis mix bransoletek na reku duza drewniana i jakies inne do tego a jesli masz przebite uszy to jakies fajne kolczyki do tego a włosy wyprostowane i zostawione rozpuszczone Udanej imprezy.
__________________
i'm pretty optimistic ^^


"Smak szczęścia w Jego ramionach poznałam"

od 06.11.2008 - przeszczęśliwa Narzeczona

18.08.2012 Big Day będę żonką
C_l_a_u_d_i_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:58   #5
Smunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 81
GG do Smunia
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Bardzo fajna bluzeczka Szare rajstopki faktycznie ladnie, ale moze tez jakis jasny fiolet by pasowal? Chyba fioletowe sa te wzorki na bluzce? czy nie dowidze;p a Botki mysle ze jak najbardziej
Smunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:08   #6
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

ja bym załozyła czarne kryjące, zwykłe rajstpy. Sama tuniak bardzo zwraca uwagę więc rajstopy klasyczne bym dała. Botki na za kostkę bardzo odpowiednie jeśli tylko są na obcasie do tego duża kopertówka jeśli taką posiadasz i będzis super
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:09   #7
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Cytat:
Napisane przez C_l_a_u_d_i_a Pokaż wiadomość
Hmmm a ja na Twoim iejscu załozylabym szare gładkie rajstopy gdyż tunika ma falbanki i wzorki to bedzie ładnie odbijać. Botki jak najbardziej TAK a co do dodatków to zgadzam sie z kolezanka mozna poszalec hmm moze jakis mix bransoletek na reku duza drewniana i jakies inne do tego a jesli masz przebite uszy to jakies fajne kolczyki do tego a włosy wyprostowane i zostawione rozpuszczone Udanej imprezy.
Jeszczy pomyślę z tymi rajstopami, może masz rację. Bransoletek nie noszę, ale kolczyki jak najbardziej tak. Włosy będą rozpuszczone, ledwo daję radę związać je w kitkę, ponieważ z tyłu są krótsze.
Nie dziękuję na zapas.
Cytat:
Napisane przez Smunia Pokaż wiadomość
Bardzo fajna bluzeczka Szare rajstopki faktycznie ladnie, ale moze tez jakis jasny fiolet by pasowal? Chyba fioletowe sa te wzorki na bluzce? czy nie dowidze;p a Botki mysle ze jak najbardziej
Wzorki na bluzce są w kolorze przygaszonego granatu, możliwe że odrobinę wpadającego w fiolet, ciężko mi go zdefiniować. Pomyślę nad fioletem, chociaż skłaniam się ku odcieniom szarości.

Dziękuję za dotychczasowe rady.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 18:09   #8
Rose Peri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

A ja bym załozyła czarne legginsy lub rajstopy, ale szare na pewno też będą wyglądać ładnie.
Rose Peri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:14   #9
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Gładkie rajstopy szare mogą być lub czarne. Odważne dodatki mogą być bransolety, duze kolczyki rzucajace sie w oczy, rozpuszczone włosy, mocne oko lub mocne usta. Taki zadzior
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:42   #10
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

hej
ja również jestem za gladkimi rajstopami - czarne lub szare
ale mozesz takze zaszalec z kolorem i zalozyc np. kobaltowe lub nawet różowe, to zależy, czy lubisz takie połączenia

rajstopy z wytloczonym wzorem - tak, jednak musialabys zobaczyc na żywo, czy wzorki z tuniki nie gryzą się za bardzo z tymi z rajstop, jesli bedzie ich za duzo, moze to zepsuc efekt

botki na obcasie - świetny wybór
duża koperta -
biżuteria - bransolety, jak najbardziej! OK, wiem, ze nie nosisz w takim razie proponuję jakiś naprawde duży wyrazisty wisior/naszyjnik lub np. łańcuchy (takie, gdzie jest ich wiele )
kolczyki - jesli zdecydujesz się na cos "bogatego" na szyję, w uszy odwrotnie, coś malutkiego

acha, możesz spóbować założyć pod tę tunikę zwykłą obcisłą mini, która będzie wystawała jakies 10 cm w dół, na pewno poczujesz się bardziej komfortowo, a seksapilu Ci nie ubędzie

pzdr!
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 19:02   #11
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Dziękuję Wam jeszcze raz za wszystkie rady i sugestie - to dla mnie bardzo ważne, każdą z rad biorę pod uwagę.
Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
hej
ja również jestem za gladkimi rajstopami - czarne lub szare
ale mozesz takze zaszalec z kolorem i zalozyc np. kobaltowe lub nawet różowe, to zależy, czy lubisz takie połączenia

rajstopy z wytloczonym wzorem - tak, jednak musialabys zobaczyc na żywo, czy wzorki z tuniki nie gryzą się za bardzo z tymi z rajstop, jesli bedzie ich za duzo, moze to zepsuc efekt

botki na obcasie - świetny wybór
duża koperta -
biżuteria - bransolety, jak najbardziej! OK, wiem, ze nie nosisz w takim razie proponuję jakiś naprawde duży wyrazisty wisior/naszyjnik lub np. łańcuchy (takie, gdzie jest ich wiele )
kolczyki - jesli zdecydujesz się na cos "bogatego" na szyję, w uszy odwrotnie, coś malutkiego

acha, możesz spóbować założyć pod tę tunikę zwykłą obcisłą mini, która będzie wystawała jakies 10 cm w dół, na pewno poczujesz się bardziej komfortowo, a seksapilu Ci nie ubędzie

pzdr!
Myślę, że postawię na czerń, odcienie szarości, ewentualnie granat (kolor wzorków na bluzce). Na nogach wolę nie szaleć z kolorami, bo mam awersję do moich odnóży. Na pewno kupię rajty z wytłoczonym wzorem, najwyżej przydadzą się do czegoś innego, jeżeli nie będą pasować. Mam srebrne cienkie łańcuszki z H&M, myślisz że będą dobrze wyglądały? Bardzo spodobała mnie się Twoja rada odnośnie tychże, ostatnio zabrakło mi pomysłów do czego je nosić, chociaż bardzo je lubię.
Świetny pomysł z mini, na pewno byłoby mi wygodniej, ale gdzie mogę taką dostać? W H&M widziałam z ćwiekami, gdzie można kupić gładką? Mam czarną mini, ale ma lekko bombkowaty fason, więc raczej nie będzie się nadawać do falbaniastej tuniki.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 20:18   #12
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Sliczna jest ta tunika Tez na Twoim miejscu ubralabym szare, czarne lub biale rajstopy.

Pokaz koniecznie efekt koncowy
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:50   #13
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
..
Mam srebrne cienkie łańcuszki z H&M, myślisz że będą dobrze wyglądały? Bardzo spodobała mnie się Twoja rada odnośnie tychże, ostatnio zabrakło mi pomysłów do czego je nosić, chociaż bardzo je lubię.
Świetny pomysł z mini, na pewno byłoby mi wygodniej, ale gdzie mogę taką dostać? W H&M widziałam z ćwiekami, gdzie można kupić gładką? Mam czarną mini, ale ma lekko bombkowaty fason, więc raczej nie będzie się nadawać do falbaniastej tuniki.
łańcuszki powinny pasować!
jesli nie masz czasu biegac za mini po sklepach, mozesz ja uszyc sama! naprawde to nie bedzie nic trudnego, poszukaj jakiejs starej bluzki, np. czarnej lub szarej, takiej typu top z troche rozciagliwego materialu, wystarczy, ze nozyczkami odetniesz górę bluzki, mozesz wstawic gumkę na górę, igla, nici lub maszyna i gotowe
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:53   #14
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
łańcuszki powinny pasować!
jesli nie masz czasu biegac za mini po sklepach, mozesz ja uszyc sama! naprawde to nie bedzie nic trudnego, poszukaj jakiejs starej bluzki, np. czarnej lub szarej, takiej typu top z troche rozciagliwego materialu, wystarczy, ze nozyczkami odetniesz górę bluzki, mozesz wstawic gumkę na górę, igla, nici lub maszyna i gotowe
Jesteś genialna!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:18   #15
magdulaa
Raczkowanie
 
Avatar magdulaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 124
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

A jeśli na przykład tak jak ja masz dwie lewe ręce do szycia lub po prostu nie masz na to czasu to polecam popatrzeć w Cubusie. Są zwykłe czarne elastyczne mini na przecenie za 30 czy 40 zł.
Zgadzam się co do szarych gładkich rajstop i botek i byłabym za srebrnymi dodatkami. Łańcuszki jak najbardziej na tak.
magdulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:29   #16
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jesteś genialna!
ciesze sie, ze moglam pomoc

i fajnie, ze magdulaa napisala, gdzie mozna dostac zwykle mini,
ja w ogole nie mam czasu na sklepy, jak gdzies wpadne, to tam nakupie i mam spokoj albo kombinuje sama
pzdr!
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:38   #17
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Ja to widzę tak:
Ta tuniczka, gladiatorki na obcasie, lateksowe legginsy, kopertówka z ćwiekami i rządisz No teraz jest taki naszyjnik że tak dużo długich srebrbych łańcuchów jest, a co!
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.


Edytowane przez a_njunia
Czas edycji: 2009-11-16 o 21:39
a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:20   #18
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Chcę wyglądać bosko! Co ubrać do tej tuniki?

Kobietki, jesteście wieeeeeeelkie!

Cytat:
Napisane przez magdulaa Pokaż wiadomość
A jeśli na przykład tak jak ja masz dwie lewe ręce do szycia lub po prostu nie masz na to czasu to polecam popatrzeć w Cubusie. Są zwykłe czarne elastyczne mini na przecenie za 30 czy 40 zł.
Zgadzam się co do szarych gładkich rajstop i botek i byłabym za srebrnymi dodatkami. Łańcuszki jak najbardziej na tak.
Nie ma u mnie Cubusa. Będę musiała kupić nową koszulkę, ponieważ wczoraj robiłam przegląd w szafie, wszystkie są rozciągnięte. W każdym sklepie kupię zwykły elastyczny top? Tylko nie 100% bawełny, musi mieć w składzie elastan czy coś rozciągliwego.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.