Dziewczyny doradzcie mi jaki odcien blondu by do mnie pasowal najlepiej prosze was:* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 12:34   #1
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx

Dziewczyny doradzcie mi jaki odcien blondu by do mnie pasowal najlepiej prosze was:*


Hej dziewczyny. Mam pytanie. Mam kolor włosów chyba ciemny blond lub jasny brąz coś takiego.. Włosy nigdy nie były farbowane. Ostatnio sobie zamarzyłam włosów blond ale nie wiem jak mam to zrobic i jaki odcien wybrac, bo szkoda by bylo jakby odcien ktory wybiore okazal sie zly a ja juz nie moglabym wrocic do swojego naturalnego koloru. doradzcie w zalacznikach wstawilam kilak moich zdjec dalej 3zdj blondu jaki mi sie podoba i dalej moje przerobione zdjecia w happy hair :P pomozcie ktory kolor pasowalby do mnie najlepiej. ahaa na tym zdjeciu w niebieskiej bluzce wlosy sa takie ciemne bo mialam je pofarbowane szamponetka ale poza szamponetkami (ktore uzywalam gdzies ze 3 razy w zyciu) nie uzywalam nigdy nic innego.. :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DPSCamera_0073.jpg (32,6 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylaa.jpg (28,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JA (2).jpg (56,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jAx.jpg (74,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg appps.jpg (77,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg apps.jpg (67,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg apss.jpg (25,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg happyhair1303982645871.jpg (16,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg happyhair1303982732454.jpg (15,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg happyhair1303982770501.jpg (14,6 KB, 51 załadowań)
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 13:49   #2
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Dziewczyny doradzcie mi jaki odcien blondu by do mnie pasowal najlepiej prosze

Wg mnie to Ty jesteś szatynka-brunetka, do ciemnego blondu to Ci daleko

Wszystkie te blondy, które sobie zrobiłaś w programie nie pasują Ci, chyba za jasne. Nie jestem pewna, czy blond w ogóle by Ci pasował Może coś takiego jak Jennifer Aniston ma?

W każdym razie jak masz takie ciemne włosy to nie radzę robić w domu farbowania, najpierw fryzjer powinien ściągnąć Ci kolor. Inaczej wyjdą Ci rude.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 11:19   #3
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Red face Dot.: Dziewczyny doradzcie mi jaki odcien blondu by do mnie pasowal najlepiej prosze

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wg mnie to Ty jesteś szatynka-brunetka, do ciemnego blondu to Ci daleko

Wszystkie te blondy, które sobie zrobiłaś w programie nie pasują Ci, chyba za jasne. Nie jestem pewna, czy blond w ogóle by Ci pasował Może coś takiego jak Jennifer Aniston ma?

W każdym razie jak masz takie ciemne włosy to nie radzę robić w domu farbowania, najpierw fryzjer powinien ściągnąć Ci kolor. Inaczej wyjdą Ci rude.
nawet nie mialam zamiaru sama eksperymentowac pewnie ze pojde do fryzjera jak cos tylko nie jestem pewna czy mi taki kolor wlosow pasuje bo chcialabym sobie zrobic cos wlasnie z ciemniejszych odcieni blondu :p a po co sciagac kolor jak ja mialam nigdy nie farbowane:P? to chyba trzeba rozjasnic, chociaz ja nie wiem, nie znam sie na tym zbytnio
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 19:48   #4
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Dziewczyny doradzcie mi jaki odcien blondu by do mnie pasowal najlepiej prosze

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Mam kolor włosów chyba ciemny blond lub jasny brąz coś takiego.. Włosy nigdy nie były farbowane. Ostatnio sobie zamarzyłam włosów blond ale nie wiem jak mam to zrobic i jaki odcien wybrac, bo szkoda by bylo jakby odcien ktory wybiore okazal sie zly a ja juz nie moglabym wrocic do swojego naturalnego koloru. doradzcie w zalacznikach wstawilam kilak moich zdjec dalej 3zdj blondu jaki mi sie podoba i dalej moje przerobione zdjecia w happy hair :P pomozcie ktory kolor pasowalby do mnie najlepiej. ahaa na tym zdjeciu w niebieskiej bluzce wlosy sa takie ciemne bo mialam je pofarbowane szamponetka ale poza szamponetkami (ktore uzywalam gdzies ze 3 razy w zyciu) nie uzywalam nigdy nic innego.. :P
Jak już koniecznie chcesz blond to najprędzej ten pierwszy z tych montowanych, ciemniejszy raczej. Absolutnie nie żadne platyny ani jasne słoneczne blondy Widzę Cię w takim miodowym, karmelkowym

A swoją drogą, skoro podkreślasz czarną kredką oko to nie zapominaj o brwiach są jasne i mało widoczne, wyreguluj i przyciemnij je trochę (na początek może kredką)

Edytowane przez pamfilia
Czas edycji: 2011-11-18 o 19:49
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:52   #5
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Dziewczyny doradzcie mi jaki odcien blondu by do mnie pasowal najlepiej prosze

Moim zdaniem nie pasuje Ci blond, nie ten typ karnacji. Przynajmniej ja tego nie widzę.

Poza tym zgadzam się z koleżanką wyżej: podkreślaj brwi. Zrezygnowałabym też z takiego obrysowywania oczu, bardzo Ci się pomniejszają w ten sposób. Jak już musisz mieć kreski, to może tylko na górnej powiece?
Prostujesz włosy?
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-11-19 o 17:56
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 18:16   #6
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Dziewczyny doradzcie mi jaki odcien blondu by do mnie pasowal najlepiej prosze

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
nawet nie mialam zamiaru sama eksperymentowac pewnie ze pojde do fryzjera jak cos tylko nie jestem pewna czy mi taki kolor wlosow pasuje bo chcialabym sobie zrobic cos wlasnie z ciemniejszych odcieni blondu :p a po co sciagac kolor jak ja mialam nigdy nie farbowane:P? to chyba trzeba rozjasnic, chociaz ja nie wiem, nie znam sie na tym zbytnio
Z tego co mi się wydaje (nie jestem w 100% pewna, bo mam naturalnie jasne blond włosy i nie miałam okazji farbować z ciemnego na jasny :P) to każda dziewczyna, która ma ciemne włosy - czy to naturalne, czy farbowane - musi najpierw ściągnąć im kolor, żeby potem wyszedł im blond. Włosy naturalnie zawierają w sobie pigment i trzeba go wypłukać.

No, ale tak jak dziewczyny Ci radzą - coś ciemniejszego, karmelkowego
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 19:40   #7
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Red face Dot.: Dziewczyny doradzcie mi jaki odcien blondu by do mnie pasowal najlepiej prosze

Dzieki dziewczyny no ja wlasnie chcialam cos z ciemniejszego wiem ze platyna mi nie pasuje ale w tym programie nie bylo ciemnych blondow niestety. a brwi nie lubie malowac bo uwiercie ze probowalam i wygladam karykaturalnie w pomalowanych a kreski lubie na oczach ale moze i racje ze powinnam jedynie na gorze dziekuje za cenne rady
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 19:46   #8
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Dziewczyny doradzcie mi jaki odcien blondu by do mnie pasowal najlepiej prosze

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny no ja wlasnie chcialam cos z ciemniejszego wiem ze platyna mi nie pasuje ale w tym programie nie bylo ciemnych blondow niestety. a brwi nie lubie malowac bo uwiercie ze probowalam i wygladam karykaturalnie w pomalowanych a kreski lubie na oczach ale moze i racje ze powinnam jedynie na gorze dziekuje za cenne rady
Albo musisz się dopiero nauczyć je malować, albo tylko się przyzwyczaić - uwierz że takie są za jasne i zbyt rozmyte poprzeglądaj filmiki na yt jak malować brwi, będzie o wiele lepiej
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.