Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-07-04, 07:28   #91
JowitaS2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Odkąd pamiętam wszędzie uczono nas, aby ciągle myć ręce. Przed posiłkiem, po przyjściu z dworu, po korzystaniu z toalety. Będąc dzieckiem miałam dość pytania: A rączki umyłaś? Tak, wiem, że to jest bardzo ważne. Teraz swoim dzieciom pokazuję, że rączki można umyć w tradycyjny sposób bądź za pomocą żelu antybakteryjnego. Dzieci bardzo to lubią! Choć najlepiej sprawdza się to w podróży, szczególnie tej pociągiem. Jest to super wynalazek, który ułatwia życie mamom jak i ich pociechą. Bo zdrowe i czyste dzieci to szczęśliwe dzieci!
JowitaS2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 07:51   #92
1roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Dlaczego w podróży warto mieć przy sobie antybakteryjny żel do rąk? To bardzo proste pytanie Wszędzie czają się niechciane bakterie i zarazki skutkujące niechcianą chorobą przenoszoną za pomocą zwykłego dotyku. Jak wiadomo to nikt nie chciałby zachorować przez to, że dotknął czegokolwiek podróżując środkami transportu zbiorowego na swoje wymarzone wakacje. Taki antybakteryjny żel jak np. CLEANHANDS ogranicza możliwość zachorowania, ponieważ usuwa 99,9% bakterii bez użycia wody. Tak więc można zawsze mieć go pod ręką i z niego korzystać w każdej sytuacji bez obaw, że nie ma w pobliżu toalety.
1roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 08:58   #93
anhe89
Przyczajenie
 
Avatar anhe89
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Antybakteryjne produkty to dla mnie wybawienie każdego dnia. Pracuję w firmie, w której na porządku dziennym są niespodziewane spotkania z interesantami, Klientami. Nigdy nie wiem, kiedy te osoby pojawią się w firmie dlatego zawsze muszę być przygotowana na niespodziewane odwiedziny. Żele antybakteryjne są w takich momentach niezbędne - bardzo szybko można odświeżyć swoje dłonie i czuć się komfortowo.
anhe89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:34   #94
Halzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Dzisiaj trudno sobie wyobrazić podróż bez tak łatwego i przyjemnego sposobu zachowania higieny rąk, jaki daje antybakteryjny zestaw CleanHands. Bakterie i zarazki są wszechobecne a od dawna wiadomo, że podstawowym warunkiem zdrowia są czyste ręce. Mając ze sobą taki zestaw, możemy poczuć się bezpiecznie i komfortowo.
Halzel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:41   #95
Syba4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Jestem mamą małego szkraba który musi wszystko i wszędzie dotknąć i sprawdzić. Nie ważne czy jesteśmy w domu czy też w podróży rączki są bardzo często brudne i wymagają szybkiej interwencji W każdej sytuacji żel antybakteryjny będzie się sprawdzał rewelacyjnie zarówno dla mnie jak i synka. Dlaczego warto go mieć ze sobą- ponieważ nie zawsze mamy możliwość umycia rąk w tradycyjny sposób, a jest to konieczne by były zadbane i czyściutkie.
__________________
Syba4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:31   #96
MirabelleMonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Dbanie o czyste ręce jest dla mnie bardzo ważne. Mam małe dzieci, często z nimi wyjeżdżam, mają kontakt z przyrodą i zwierzętami, dlatego antybakteryjne żele do myci arąk sa nam po prostu niezbędne na co dzień
MirabelleMonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:40   #97
fonka35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

W podróży warto mieć przy sobie antybakteryjny żel do rąk, aby likwidować bakterie na rękach w sytuacji gdy nie ma dostępu do bieżącej wody, ani nie ma innej możliwości utrzymania rąk w czystości. Antybakteryjny żel do rąk daje pewność, że w każdej sytuacji mamy środek który da nam czystość którą się czuje, gęsta konsystencja starcza na bardzo długo, a niewielkie opakowanie sprawia że bez problemu można go wszędzie ze sobą nosić. Antybakteryjny żel do rąk to mój niezastąpiony środek nie tylko podróży.
fonka35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 12:23   #98
Aneta_mc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Telefon, książka, klamka, toaletowa spłuczka,
Nie myjesz rąk? To cierpisz! - Taka jest nauczka!
Ale że się nie da sterylnie podróżować,
Musisz do bagażu żel CleanHands zapakować!
Z nim możesz na 100% poczuć się bezpiecznie,
Krótki wypad czy długa podróż - zabierz go koniecznie.
I nie bój się wykonywać naturalnych czynności,
rób co zwykle, a żel zaradzi wizycie nieproszonych gości.
I kiedy poczujesz potrzebę czystości dla swoich dłoni,
CleanHands zadziała szybko i wszystkie zarazki przegoni!
Baw się, korzystaj z lata, uśmiechaj od ucha do ucha,
I nie martw się ani trochę widmem bolącego brzucha!
Aneta_mc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 13:33   #99
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Gdy jesteśmy w podróży mamy styczność z przedmiotami, których dotykało wiele osób. Co więcej, jadąc co chwile coś przekąszamy lub z nudów dotykamy swojej twarzy. W ten sposób możemy nabawić się różnych przykrości. Mając przy sobie żel antybakteryjny, nie tylko odświeżymy dłonie, ale z myjemy z nich niebezpieczne dla nas bakterie. Jest to szczególnie ważne, gdy w podróż zabieramy dzieci, które dotykają jeszcze więcej rzeczy i jeszcze częściej wkładają ręce do buzi.
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 13:49   #100
Agniesia B
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia B
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tam, gdzie słychać szum morza..
Wiadomości: 153
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Dlaczego w podróży warto mieć przy sobie antybakteryjny żel do rąk? To bardzo proste! Wyobraźmy sobie, że wybieramy się na "wycieczkę" do innego miasta. Jako środek transportu obieramy pociąg- bo tańszy, szybszy i w ogóle. Jest 30 stopniowy upał, w środku tłum ludzi jadący akurat na Woodstock Brak miejsc, stoimy kurczowo trzymając się jakiejś pierwszej napotkanej rurki. Co 5 sekund przesuwamy bagaże bo akurat ktoś pilnie musi wstać i pójść do znajomych z drugiego wagonu. Czujemy się baaardzo niekomfortowo, pot leje się z czoła, chusteczki gdzieś głęboko na samym dnie torebki (pech chciał ) więc pozostaje nam dłoń. Tak tak, to ta sama, która mocno trzymała się rurki To już pierwszy powód, dla którego warto mieć przy sobie żel, w małej kieszonce torebki Ale co to? Okazuje się, że jakimś cudem przebrnęliśmy już przez połowę drogi i większość osób wysiada. Widzimy wolne miejsca uśmiechające się do nas. O czym wtedy marzymy? Taaak, usiąść wygodnie, zjeść w końcu drugie śniadanie i poczytać książkę... a przecież wiemy doskonale, co się robi przed jedzeniem Czy taki żel nie jest miłym i pożytecznym akcentem podróży??
__________________
Uśmiecham się do samej siebie idąc przez ulicę. Niech ludzie się zastanawiają czy właśnie urwałam się z zakładu zamkniętego, czy jestem zwyczajnie szczęśliwa
Agniesia B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 16:19   #101
RockowaBallada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Bo to bezpieczny, szybki, wygodny sposób na zdrową i piękną skórę
RockowaBallada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 16:37   #102
xaniaxania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Podróże to stały kontakt z miejscami publicznymi- toalety, restauracje i inne miejsca które są siedziba bakterii. Nasze dłonie wciąż są w kontakcie z nimi- a jedyny sposób, by zjeść posiłek i nie narażać się na choroby, to dezyfekcja. Najlepszy sposób to oczywiście zel antybakteryjny, który pomieści każda torebka. Jest wygodny, poręczy i działa cuda. Może wesprzeć nas w wielu sytuacjach.
xaniaxania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 17:01   #103
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

W podróży? Nie tylko w podróży a ZAWSZE! Żyjemy ciągle w biegu, codziennie mijamy tysiące innych osób, podróżujemy komunikacją miejską stykając się z mnóstwem bakterii, a w podróży w szczególności. Nie możemy pozwolić by naszą głową zaprzątały obawy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. To że nie widzisz bakterii to nie znaczy że nie są niebezpieczne. Podróżuj, szalej, baw się i korzystaj z życia ale zawsze bezpiecznie. Dbaj o siebie i o swoich najbliższych!
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 18:21   #104
anetanowacka
Przyczajenie
 
Avatar anetanowacka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Czy to w górach, czy nad morzem,
Wiele się przytrafić może...
A to nagle głód cię najdzie,
Tu na ziemi grosz się znajdzie,
Nie daj Boże w brzuchu kręci,
W toaletę miejską pędzisz...
Gdzie cię nogi zaprowadzą,
Tam o jednym myśl z powagą:
Że bakterie są już wszędzie,
Lepiej żel mieć w torbie będzie!
On bakterie zwalczy łatwo,
Ty pozwiedzasz więc świat gładko
anetanowacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 19:23   #105
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

wszelkiego rodzaju żele antybakteryjne do rąk to według mnie jeden z najlepszych wynalazków. Nie zawsze jest czas i możliwość umycia rąk, a podróżując szczególnie komunikacją miejską jest to wskazane. i wcale nie musi być to podróż w siną dal ;-) . Ja żel mam zawsze w torebce odkąd miejski autobus stał się moim środkiem komunikacji do pracy, na zakupy etc. Wiele badań wskazuje, że włąsnie komunikacja miejska to największe siedlisko bakterii. Nie trudno się z tym zgodzić, bo z danego środka transportu korzystają codziennie setki, ba nawet tysiące osób, które nie wiadomo gdzie wcześniej trzymały swoje ręce. Według mnie warto używać żele antybakteryjne, szczególnie podczas podróży, a także wtedy gdy nie ma możliwości umycia rąk. Jest to na pewno w jakimś stopniu ochrona przed różnego rodzaju chorobami. Oczywiście żel tego typu nie „umyje” brudnych rąk (czarów nie ma, do tego potrzebna woda i mydło!), ale jest świetnym neutralizatorem dyskomfortu spoconych dłoni. Jedna kropla żelu sprawia, że dłonie są odświeżone i przyjemne. W przypadku niektórych produktów mają dodatkowo przyjemny świeży zapach! Więc jeśli czujemy, że nasze dłonie są nieświeże, nie mamy czasu lub możliwości by je umyć, a mamy do czynienia z kartkami papieru, chcemy komuś podać dłoń, bądź poprostu czujemy się źle warto mieć taki mały magiczny produkt przy sobie
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 20:00   #106
SalsaFogosa
Przyczajenie
 
Avatar SalsaFogosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Dlaczego w podróży warto mieć przy sobie antybakteryjny żel do rąk?

Odpowiedź jest tylko jedna i słuszna bo higiena to podstawa zdrowego życia.
Nie wyobrażam sobie podróży bez tych żeli. Od lat je używam. Zarazki są wszędzie. Nie wiemy kto przed nami korzystał z danej rzeczy, czy to fotel w busie, ławka w parku, ubikacja (woda może i jest ale mydło to już rzadkość ). No po takiej podróży to w najlepszym przypadku biegunki możemy dostać, o gorszych wolę nie myśleć. Nie ma sytuacji w podróży w której nie potrzebujemy zachować czystości. Nie wyobrażam sobie sięgnąć po coś do jedzenia brudnymi rękoma. Lato upał moje ręce się pocą, dla swojego komfortu i lepszego samopoczucia od czasu do czasu użyję żelu by je odświeżyć.
SalsaFogosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 20:52   #107
akinom44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

żeby wirusy i bakterie nie dostały swojego 500+.........
akinom44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 21:27   #108
klaudiaphelps
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudiaphelps
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 535
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Czasami zdarzają się takie sytuacje, że trzeba coś dotknąć palcami, dłońmi a czujemy że ich czystość nie jest pierwszej klasy. Oczywiście najczęściej zdarza się to w podróży, dlatego te "wynalazki" znacznie ułatwiają życie. Choćby przy zażywaniu leków, jedzeniu, czy też opiece małym dzieckiem. Oprócz tego nie ma chyba gorszego uczucia niż to, że mamy brudne ręce. Ja osobiście nienawidzę tego i dlatego zawsze przy sobie mam tego typu żel. Brat zawsze wtedy nazywa mnie Sheldonem (z Teorii Wielkiego Podrywu), mnie te śmieszki jednak nie przeszkadzają, komfort jest ważniejszy.
__________________
Płatne ankiety :

YouGov


opinie.pl


Toluna




"Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane" klik
klaudiaphelps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 21:31   #109
maretka_89
Przyczajenie
 
Avatar maretka_89
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Przeworsk
Wiadomości: 13
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Od zawsze używam preparatów antybakteryjnych w podróży, ponieważ nigdy nie wiemy co nas podczas podróży może spotkać. Ja jestem bardzo osobą pedantyczną, tak samo mój narzeczony i zależy mi na czystości rąk, ponieważ wiadomo, że ręce dotykają wszystkiego, a podczas podróży, nie mam zamiaru spędzić swojego wolnego czasu w łazience z biegunką, bądź wymiotami z powodu zatrucia, co często się zdarza, kiedy nie dbamy o higienę rąk. Nigdy bowiem nie wiemy, na jak "czystą" łazienkę trafimy, nigdy też nie wiemy jacy ludzie i z jakimi chorobami dotykali klamek w tych łazienkach i czy w ogóle jest kran i mydło we wszystkich łazienkach jakie napotkamy na swojej drodze. Dlatego właśnie uważam, że posiadanie preparatów antybakteryjnych to must have jeżeli chodzi o podróże.
__________________
Zasady proste w życiu mam,
nie rób drugiemu tego,
czego ty nie chcesz sam!
maretka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 21:32   #110
badromance1992
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2016
 
Avatar badromance1992
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. łódzkie, Kustrzyce
Wiadomości: 431
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

W podróży warto mieć przy sobie antybakteryjny żel do rąk, aby bakterie nie sprawiły nam niemiłej niespodzianki. Mogą przecież wywołać choroby i różne nieprzyjemne dolegliwości, a tego nikt nie lubi. Nie zawsze podczas podróży mamy okazję umyć ręce po wizycie w toalecie, a nawet jeśli to nie zawsze ich czystość jest idealna. Żel to również dobra alternatywa dla nawilżanych chusteczek dla dzieci, ponieważ nie zostają dodatkowe śmieci do wyrzucenia. Żel to wybór idealny na podróż i nie tylko
__________________
http://cosmeticsandwoman.blogspot.com/
25-11 kuracja AT z olejkiem arganowym
26-11 Planet Spa Sleep Serenity - mgiełka i balsam
27-11 Anew Reversalist krem na dzień
28-11 balsamy Care
29-11 tusz Infinitize
05-12 krem SSS z olejkiem arganowym
badromance1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 23:35   #111
margarrrita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Antybakteryjny żel do rąk warto mieć przy sobie nie tylko w podróży, ale zawsze Czegokolwiek się nie dotknie czają się tam Panie Bakteryjki i Panowie Zarazki. Np. na wakacjach w drodze na plażę, z przystankiem na kupienie smakołyków w sklepie czy wysłanie pocztówki na poczcie już na pewno obsiada mnie spore stadko tych uroczych żyjątek i nie mogę się normalnie podrapać po nosie czy zjeść ledwo co kupionego gofra z kremem. Wtedy wyciągam antybakteryjny żel i łapki znowu nadają się do używania Żel do rąk zawsze mam przy sobie.

Ale Antybakteryjny spray do powierzchni to jest po prostu geeeeeeeeeeeeeenialneeeee eeeeeeeee! Uwielbiam was za to! Oby był z moim sklepie, bo jutro idę do kupić
Pozdrawiam
margarrrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 00:22   #112
kamcia_20
Przyczajenie
 
Avatar kamcia_20
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Żel antybakteryjny mam w torebce absolutnie zawsze. Nie wyobrażam sobie, że jadę w podróż czy to daleką czy bliską bez ochrony przed zarazkami. W każdym miejscu czyhają na nas mikroskopijni złoczyńcy! Podczas podróży dotykamy różnych rzeczy w: autobusie, pociągu, samolocie, sklepie czy stacji benzynowej. Wszędzie tam grasują bakterie i inne zanieczyszczenia. Gdy ubrudzimy rękę to wycieramy ją chusteczką, ale zapominamy, że nie wszystko da się zauważyć. Właśnie dlatego należy używać antybakteryjnych żeli, które rozprawią się z tym czego gołym okiem nie widać. Nie wyobrażam sobie zjedzenia jabłka czy kanapki wiedząc, że przed chwilą ręką którą trzymam jedzenie dotykałam miejsca, które dotykały przede mną osoby, które nie dbają o higienę. Jest to obrzydliwe. Dlatego myjcie ręce i używajcie żeli antybakteryjnych!
kamcia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 02:06   #113
aluczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Higieniczne wakacje Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Witam,
nie wyobrażam sobie wyjazdu na wakacje, bez zaopatrzenia się w chusteczki antybakteryjne, ratujące mnie w wielu sytuacjach.
Bo jak zacząć posiłek na pikniku, gdy chwilę wcześniej szalało się z psem, czy też zrywało i dotykało różnych rodzai kwiatów.
Będą w podróży, czy to autokarowej, czy też samochodowej, takie chusteczki ratują Nas podczas przymusowego postoju, gdzie nie zawsze dostępne są bieżąca woda, mydło. Codzienny spacer z małym dzieckiem, to też wyzwanie, aby upilnować by ręce Naszej pociechy, bardzo często znajdujące się przy ustach były wolne od bakterii.
aluczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 02:20   #114
Andziulek89
Raczkowanie
 
Avatar Andziulek89
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 180
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Warto mieć przy sobie w podróży żel antybakteryjny,
aby nasze dłonie przeszły w stan sterylny.
Gdy nie ma łazienki ani umywalki,
to użyjesz żelu i stajesz do walki.
A walka z bakteriami to nie lada wyzwanie,
można się poradzić mówiąc to każdej mamie.
Czy to z dzieckiem w podróży,czy też w piaskownicy,
ręce umyć trzeba moi drodzy podróżnicy.
A gdy wody i mydła brak nam do tego celu,
spakuj żel do torebki mój ty przyjacielu!: love:
__________________
ANGELA
Andziulek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 03:20   #115
Cloudberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Podobno każdy człowiek ma w organizmie 2 kg bakterii . Moim zdaniem to wystarczy i nie ma co przywozić z wakacji ich więcej - tym bardziej, że to może być niebezpieczne dla zdrowia. Żelem antybakteryjnym załatwię ten problem raz-dwa. A nadbagaż? Nadbagaż mogę mieć tylko w walizce. I od niepohamowanych wakacyjnych zakupów oczywiście...
__________________
Wybrałam kuszącą Lady Berry!
Cloudberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 09:15   #116
kaskarze
Raczkowanie
 
Avatar kaskarze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 491
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Dlaczego warto go mieć w podróży? Ponieważ higiena to podstawa. Żyjemy w czasach, gdzie w ciągłym biegu mamy styczność z mutacjami bakterii różnego rodzaju i w 99% przypadków nie mamy nawet gdzie umyć rąk. (Wózki sklepowe, autobusy czy nawet ubranie w sklepie obarczone jest milionem bakterii). Starszy syn już przeszedł ciężką chorobę i nie wiadomo nawet gdzie złapał paskudną bakterię i teraz bez tego typu produktów nawet nie wychodzimy z domu.
__________________
kaskarze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 09:30   #117
redolfg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

o każdej porze należny mieć przy sobie żel antybakteryjny nigdy nie wiadomo kto dotykał i jakimi rekami powierzchnie miedzy którymi się obracamy ale nawet podczas spoconych dłoni dobrze je odświeżyć trzeba być przygotowanym na wszystko
redolfg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:41   #118
jadzka3
Przyczajenie
 
Avatar jadzka3
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Wszędzie roi się od bakterii, szczególnie w komunikacji miejskiej. Dlatego warto mieć zawsze przy sobie produkt antybakteryjny
Zawsze trzeba mieć czyste ręce, a już na pewno przy jedzeniu!
jadzka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:44   #119
izalacz
Rozeznanie
 
Avatar izalacz
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: DB
Wiadomości: 678
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

W podróży warto mieć przy sobie antybakteryjny żel do rąk ponieważ jest to idealne rozwiązanie w sytuacjach kryzysowych, gdy nie jesteśmy w stanie w żaden inny sposób zaradzić brudnym dłoniom. Jest łatwy w użyciu, poręczny i eliminuje zarazki i bakterie, które tak często umiejscawiając się na naszych rękach, szczególnie podczas podróży.
Taki żel warto mieć zawsze w swojej torebce bądź plecaku.
izalacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-05, 11:10   #120
magros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj 1 z 5 zestawów antybakteryjnych produktów marki CleanHands

Jestem mamą małej księżniczki, która na szczęście uwielbia się myć. Gdy tylko zbliżamy się do łazienki i mama odkręca kurek, córcia od razu zaczyna radośnie piszczeć. Chętnie wkłada rączki pod kran i bardzo lubi wodę. Ponieważ i jedni i drudzy dziadkowie mieszkają od nas całe 2 godziny jazdy samochodem, to częste podróże są wręcz wpisane w naszą codzienność. Córka jest na etapie ząbkowania, a więc na etapie wkładania rączek i wszystkiego wokół do buzi. Taki żel antybakteryjny w podróży z maluchem to niezbędnik podręcznej torby każdej mamy. W każdej chwili można wytrzeć maluchowi łapki po zabawie, a przed jedzeniem, co w naszym przypadku polega na włożeniu całej rączki z chrupkiem kukurydzianym do buzi. Świetnie sprawdza się też w wielu nieprzewidzianych sytuacjach, jak np. potrzeba szybkiej zmiany pieluchy. Antybakteryjny żel do rąk w podróży to niezastąpiona rzecz i dla mamy i dla dziecka, a i tata też korzysta chętnie.
magros jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-19 09:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.