Koncert Jarre'a - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-26, 22:10   #31
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Koncert Jarre'a

Alez ta muzyka przeszywa...

Justa zazdroszcze ci!!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:11   #32
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Własnie o tym samym pomyślałam i zastanawialam sie jakiej farby uzywa
i ciekawe czy na Wizaż zagląda
ale faktycznie nie dałabym mu 57 lat,dobrze sie trzyma
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:11   #33
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Koncert Jarre'a

Oo, teraz leci mój ulubiony utwór, nie znam tytułu, ale bardzo go lubię
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:11   #34
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Koncert Jarre'a

wlasnie leci moj ulubiony kawalek
randez vous

Lovisa, chyba chodzi nam o ten sam ;]
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:12   #35
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Koncert Jarre'a

Dobrze się trzyma Podoba mi się jego oprawa oczu Ładne ma brwi.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:19   #36
Jo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Bolonia
Wiadomości: 290
Talking Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Własnie o tym samym pomyślałam i zastanawialam sie jakiej farby uzywa
Nie wiem jakiej, ale musi byc naprawde bardzo dobra, wymlodzial przy okazji tez na twarzy
I tak wogole cala jego sylwetka jest niezla
Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:27   #37
Moro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 137
Dot.: Koncert Jarre'a

Moje koleżanki włączyły koncert z nudów (nie słyszały wcześniej o artyście). Czekają... Pokazuje się Jarre na scenie i zawiedzione marudzą, że kiedy on zacznie śpiewać Następnie stwierdzają, że takiego badziewia nie będą słuchać i dziwią się, że tyle ludzi tam poszło. Starałem się im wytłumaczyć, że ta muzyka jest na prawdę świetna i wyśmienita , ale nic to nie dało i przełączyły na jakiś film
W przerwie na reklamy przełączyły na koncert i zdziwiły się, stwierdziły, że ta jego muzyka jest naprawdę fajna (jak to jedna określiła "spowolnione techno").
Żeby nie było to one są oczytane, ale chyba dziś bliskość typowych blondynek w barze tak na nie podziałała...
Moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 22:29   #38
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Koncert Jarre'a

Ja sie na nim wychowałam i na Kaczmarskim też, dlatego ciary miałam podczas nowej wersji Murów. Kurde szkoda że nie mogłam w tym uczestniczyć.
On jest łebski facet , wystarczy zamknąć oczy i pozwolić by muzyka Cię przeszyła i już mamy inny świat. Pięknie...
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:36   #39
Jo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Bolonia
Wiadomości: 290
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez Moro
Moje koleżanki włączyły koncert z nudów (nie słyszały wcześniej o artyście). Czekają... Pokazuje się Jarre na scenie i zawiedzione marudzą, że kiedy on zacznie śpiewać Następnie stwierdzają, że takiego badziewia nie będą słuchać i dziwią się, że tyle ludzi tam poszło. Starałem się im wytłumaczyć, że ta muzyka jest na prawdę świetna i wyśmienita , ale nic to nie dało i przełączyły na jakiś film
W przerwie na reklamy przełączyły na koncert i zdziwiły się, stwierdziły, że ta jego muzyka jest naprawdę fajna (jak to jedna określiła "spowolnione techno").
Żeby nie było to one są oczytane, ale chyba dziś bliskość typowych blondynek w barze tak na nie podziałała...



Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:41   #40
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Koncert Jarre'a

byłam tam z godzinkę temu, znaczy w okolicach koncertu. Jakąś fanką nie jestem, muzyka naprawde średnio fajna, ale widowisko wspaniałe. NIESAMOWITE WRAŻENIE. Morze ludzi, piękne fajerwerki i te światła

tylko ciekawe, co się tam teraz dzieje jak te kilkadziesiąt tysięcy ludzi wylegnei na ulicy :P
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:45   #41
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Koncert Jarre'a

Własnie skonczyłam ogladac koncercik. Dla mnie był cudowny. W kilku momentach bardzo sie wzruszyłam.
Jarre zagrał cudownie!!!!!!!!!
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 22:50   #42
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Koncert Jarre'a

Obejrzalam koncert i musze powiedziec ze jestem pod WIELKIM wrazeniem!!
Zawsze go cenilam jako artyste ale ten koncert byl po prostu cudowny, swietna muzyka a do tego ta cala oprawa graficzna i wizualna super!!

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:53   #43
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Chetnie sie z toba zamienie
no to teraz się pewnie jeszcze chętniej zamienisz, bo jednak poszliśmy Jarre'a na żywo pooglądać chociaż z daleka przed końcem koncertu ochroniarze zaczęli już barierki usuwać, więc dotarliśmy w miarę blisko sceny właśnie wróciłam.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:54   #44
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez justa79
no to teraz się pewnie jeszcze chętniej zamienisz, bo jednak poszliśmy Jarre'a na żywo pooglądać chociaż z daleka przed końcem koncertu ochroniarze zaczęli już barierki usuwać, więc dotarliśmy w miarę blisko sceny właśnie wróciłam.
O Jesuuuu jak ja ci zazdroszcze
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:59   #45
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Koncert Jarre'a

bardzo mily koncert
artysta z wielka klasa
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:42   #46
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Koncert Jarre'a

Obejrzałam od dechy do dechy z żalem, że nie mogłam być na miejscu.
Swego czasu fascynowałam się ogromnie muzyką Jarre'a, płyty "Oxygene" i "Equinox" nie mają sobie równych. W czasach, w których świat nie słyszał ani o Chemical Brothers ani o Prodigy, uznawanych dziś (haha..) za prekursorów muzyki eletronicznej, grał i nagrywał JMJ.
Myślę, że wybór był słuszny. Muzyka okraszona obcojęzycznymi (bo kto niby z naszych, krajowych, miał tam być? Budka suflera??@!) tekstami nie zgrałaby tak na emocjach. Inna rzecz, że po medialnych zachłystach oczekiwałam więcej. Więcej gry na emocjach, więcej wykorzystania scenerii, więcej wspomnień, a mniej promocji własnej muzyki. A jeszcze inna rzecz, że zazdroszczę poniekąd JMJ ciągłego spąglądania w przyszłość, pomimo swojego wieku. Facet ma prawie 60 lat (ok, jego "eliksir młodości" nazywa się "Dr X-Y" ), ale jednak konceptualnie stara się nie zasklepiać w ideach z czasów swojej młodośc, co szczerze podziwiam).
Miałam dziś wątpliwą przyjemność uczestniczyć w "niszowej" solidarnościowej uroczystości rocznicowej. Natchnęła mnie takim smutkiem, że aż musiałam ewakuować się do PDT, wąchać nowości perfumiarskie . Rzecz w tym, że płakać mi się autentycznie chciało oglądając panów wcale niewiele starszych od JMJ, wręczających sobie jakieś odznaczenia, za "walkę z systemem", z którym (wg. wypowiedzi) wcale walczyć nie chcieli, tylko naiwnie wierzyli, że "postulaty" zostaną spełnione ot tak. Że "chcemy podwyżek" będzie tym "abrakadabra", które podwyżki zapewni.
Mam mieszane uczucia. Jako niegdysiejsza fanka JMJ jestem pełna zachwytu, że w ogóle do nas przyjechał. Wiem, że tak naprawdę lepsze byłoby np. ogromnie zaangażowane politycznie U2. Ale niestety, wszystko rozbija się w tym przypadku o publiczności znajomość języka (ewentualną), co z kolei rozbija się o niegdysiejszy system. I zataczamy koło...
All in all: czekam na recenzje Trójmieszczanek, efekt "live" był na pewno nieporównywalny do smętnej tv!

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-08-27 o 00:09
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:46   #47
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Koncert Jarre'a

koncert ogladałam - żałuje że nie pojechałam - na żywo to musiało być coś wyjątkowego. przez 3 godziny fajerwerki i od tego niezła muzyka. Jarre rzeczywiście nie wygląda na swój wiek - ja miałam problem z określeniem ile mniej więcej ma lat- chyba włosy go tak odmłądzają..hm..ma sympatyczną twarz
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 00:11   #48
Jej_Ekscelencja
BAN stały
 
Avatar Jej_Ekscelencja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 514
Dot.: Koncert Jarre'a

jarre jest świetny. trzeba go słuchać na słuchawkach.
Jej_Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 00:36   #49
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Koncert Jarre'a

Recenzji pisać nie będę, bo jestem zbyt zmęczona... ale było pięknie Od dziecka mieszkam bardzo niedaleko stoczni, toteż nie mogłam się nie wzruszyć oglądając na telebimie moje rodzinne strony za czasów strajku... Historia działa się dosłownie na moim podwórku
Najpiękniejszy moment - "Mury" - poczułam, kurcze, jedność z tymi wszystkimi ludźmi, niesamowite uczucie, wzruszyłam się niezmiernie. Jeśli ktoś nie wiedział do końca po co się na tym koncercie pojawił, to myślę, że ten utwór właśnie pozwolił zrozumieć niezwykłość tego wydarzenia muzycznego... i to, że nie był to zwykły koncert, ale prawdziwy hołd - i hołd prawdziwy został oddany przez publiczność w czasie "Murów". Nie do opisania. Jestem z nas dumna
W mojej rodzinie słuchało się muzyki Jarre'a od kiedy pamiętam. Toteż bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym widowisku. Oprawa naprawdę przepiękna i bardzo efektowna. A dźwięk ...
No ale to już można było obejżeć i w telewizji i w internecie. Ja chciałam krótko od tej innej strony podejść, tej której żadne medium nie odda...

Pozdrawiam
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 00:46   #50
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Koncert Jarre'a

A ja nie widziałam całego, normalnie się poryczę, jak czytam Wasze zachwyty Chowałam się m.in. na jego muzyce (czego słuchał starszy brat, tego ja dziś słucham ). Podobno ma to wyjść na DVD, tak zapowiadano na konferencji.
A tak już plotkarsko: Jarre twierdzi, że jego młody wygląd to wyłącznie sprawa genów (mówił to już z 7 lat temu). Nie wiem, czy miał operacje i czy się farbuje, czy nie, ale jak patrzę na moich przyszłych teśców, którzy mają po 60 lat i żadnego siwego włoska na głowie, to jestem skłonna we wszytsko uwierzyć
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 09:29   #51
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez pixie7
efekt "live" był na pewno nieporównywalny do smętnej tv
No właśnie - w TV to wszystko wyglądało raczej smętnie

Uwielbiam muzykę JMJ - nie muszę ściągać dyskografii z netu, bo mam ją na własnej stercie z kompaktami (oczywiscie z wyjątkiem "Muzyki dla supermarketów" ) - ale ten koncert telewidzów porwał dopiero pod koniec (może to kwestia relizacji telewizyjnej?), a przecież w założeniu nie miał być chyba aż tak martyrologiczny.

A jeśli chodzi o fakt, że Jarre wyglada dziś tak samo, jak 25 lat temu? jestem skłonna uwierzyć w geny: Maurice Jarre też się świetnie trzyma. Ale jak się pomyśli, że JMJ jest jednym z kompozytorów muzyki do serialu "Kosmos 1999" ... dla wielu Wizażanek, to przecież już prehistoria - wtedy do szkoły chodziło się również w soboty!
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:38   #52
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez Moro
Moje koleżanki włączyły koncert z nudów (nie słyszały wcześniej o artyście). Czekają... Pokazuje się Jarre na scenie i zawiedzione marudzą, że kiedy on zacznie śpiewać Następnie stwierdzają, że takiego badziewia nie będą słuchać i dziwią się, że tyle ludzi tam poszło. Starałem się im wytłumaczyć, że ta muzyka jest na prawdę świetna i wyśmienita , ale nic to nie dało i przełączyły na jakiś film
W przerwie na reklamy przełączyły na koncert i zdziwiły się, stwierdziły, że ta jego muzyka jest naprawdę fajna (jak to jedna określiła "spowolnione techno").
Żeby nie było to one są oczytane, ale chyba dziś bliskość typowych blondynek w barze tak na nie podziałała...


a ja mam takie pytanie:
jak był taki jeden utwor i na ekranach pokazywali sie ludzie z lornetkami nie skojarzyli sie wam oni z Jaruzelskim? chodzi o te okularki moja mama, uczaca historii, porownala tych ludzi do działaczy WRON-u. przesylam fotke, zdjecie nie najlepszej jakosci bo z wp chodzi o tło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0004075.jpg (8,9 KB, 35 załadowań)
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:08   #53
kocie_oko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 72
Dot.: Koncert Jarre'a

JMJ ... hmmm ... nie rozumiem Jego muzyki, nie przemawia do mnie. Ale szacunek dla Niego i tego co robi.
kocie_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:16   #54
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Koncert Jarre'a

Koncert jak dla mnie był super, ale raziła mnie bardzo kiepska jego realizacja w TV..tzn kamerzyści jakby nie mogli odnależć sie w zaistniałej sytuacji i przekaz telewizyjny byl wg mnie troche chaotyczny i nie zawsze udawało im sie uchwycić to,co najważniejsze.

A tak przy okazji, wie ktos może jak nazywa sie ten utwór, który był grany jako pierwszy w hołdzie papieżowi?
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:19   #55
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez Jo
noooo 57 latek i wcale nie wyglada na tyle
57!!! O rany, myslalam, ze ma jakies 47 a jak na niego popatzrylam to stwierdzilam ,ze to nie mozliwe, tak mlodo wyglada i jest calkiem, calkiem przystojny

jak to mowi moja kolezanka: "ciacho", hehe.

co do koncertu - ogladalam, bardziej nostalgiczny byl, mysle, ze gdybym znalalzla sie wsrod tych ludzi, odzialywal by bardziej. Moze ta muzyka nie jest moja ulubiona, ale do odpoczynku w sam raz, poza tym, zgrabnie wyszlo polaczenie muzyki z historia.

ehh, moj TZ marudzi, ze nie poszlismy, bo on jest fanem, tylko ajk wrocilismy z wyjazdu to biletow juz nie bylo
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:22   #56
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez kodeina
koncert ogladałam - żałuje że nie pojechałam - na żywo to musiało być coś wyjątkowego. przez 3 godziny fajerwerki i od tego niezła muzyka. Jarre rzeczywiście nie wygląda na swój wiek - ja miałam problem z określeniem ile mniej więcej ma lat- chyba włosy go tak odmłądzają..hm..ma sympatyczną twarz
oj symaptyczna, sympatyczna bardzo mi sie spodobala, a jak sie usmiechnie...ehhhh hihi
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:03   #57
kocie_oko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 72
Dot.: Koncert Jarre'a

Na pytanie co robi, żeby zachować tak młody wygląd? - JMJ odpowiedział, że to dzięki Chopinowi - dużo słucha jego muzyki i czasami pije.
Piękne !!!
kocie_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:59   #58
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Koncert Jarre'a

no to od tej pory tylko Chopin! Musimy wrzucic to na "kosmetyczne"
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 14:07   #59
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez ufcio


a ja mam takie pytanie:
jak był taki jeden utwor i na ekranach pokazywali sie ludzie z lornetkami nie skojarzyli sie wam oni z Jaruzelskim? chodzi o te okularki moja mama, uczaca historii, porownala tych ludzi do działaczy WRON-u. przesylam fotke, zdjecie nie najlepszej jakosci bo z wp chodzi o tło
Nie, nie skojarzyli nam się z Wojciechem Jaruzelskim. Te "łebki", to okładka drugiej płyty JMJ - "Equinoxe" (czyli "zrównanie dnia z nocą"), wydanej w 1978 roku. Wierz mi, albo zapytaj mamy, o WRON gen. Jaruzelskiemu (wówczas ministrowi obrony narodowej) nawet jeszcze wrony nie krakały
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 14:25   #60
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Koncert Jarre'a

Cytat:
Napisane przez kocie_oko
Na pytanie co robi, żeby zachować tak młody wygląd? - JMJ odpowiedział, że to dzięki Chopinowi - dużo słucha jego muzyki i czasami pije.
Piękne !!!
Słyszałam ale już prędzej uwierzę, że to czary - w końcu jego syn jest znanym iluzjonistą
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.