Niszowce-moje nowe odkrycie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 09:52   #1
ania105
Zadomowienie
 
Avatar ania105
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 782

Niszowce-moje nowe odkrycie


Niszowce-moje nowe odkrycie czyli zgłębiam troszeczke dalej swoje hobby i pasje.Kochane wizażanki te które moja pasję podzielacie w stosunku do zapachów niszowych oraz te bardzo obyte w tego typu perfumach prosze o pomoc w wyszukaniu tego czego szukam. Problem tkwi w tym ze znudziły mi się juz te pospolite choć piękne sklepowo-sephoroskie perfumy.Szukam czegos nowego dla siebie.Ogólnie nie szukam gorących żelazek ,mokrego lasu, ani trzepotu skrzydeł Anioła, ani też kościelnych kadzideł ale.....szukam pieknie pachnących ogrodów kwiatowych w gorący upalny dzień w których znajdzie się tulipan pszczeli pył, róża, lawendowe pole ,kolorowe wrzosy ,bzy , a przede wszystkim promienie słońca te ciepłe kiedy zamykam oczy i czuje na policzkach-zapach kobiecy,erotyczny troszkę wyuzdany, a z drugiej strony grzeczny i ułożony jeśli coś takiego wpadło wam kiedyś do ręki bardzo proszę o nazwę bo na takie perfumy mam odłożony grosz.
ania105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:03   #2
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

mmm... ładnie to ujęłaś sama bym chciala takie znaleźć, ale póki co niszowce wg mnie są bardzo do siebie podobne i niestety, odbiegają od Twoich (i moich ) wyobrażeń...
ale powodzenia
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:17   #3
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

Może Dianthus Etro?
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:42   #4
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

Annick Goutal Quel Amour, Brosseau Rose
i jeszcze Creed Acqua Fiorentina
__________________

Edytowane przez pozzzziomka
Czas edycji: 2011-04-26 o 10:43 Powód: dopisek
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:29   #5
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

Grzeczne, ale ładne kwiatowe zapachy to np. perfumy z serii Fleurs D'Ombre J. Ch. Brosseau, Eau de Charlotte A. Goutal, Acqua Fiorentina Albo Fleurissimo Creed'a, Scent of Peace Bond'a, Freesia et Musc E. Coudray... może w Micallefach coś poszukasz?
A z tych trochę niegrzecznych, lekko buduarowych, to np. Fifi Chachnil, Putain des Palaces, Lipstick Rose, Musc Ravageur, Moulin Rouge, klasyczna róża Les Parfums de Rosine, Drole de Rose...
W każdym razie nie kupuj w ciemno, zaopatrz się w próbki, żeby obeszło się bez rozczarowania.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 13:28   #6
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

Poszukałabym wśród Annick Goutal, jak już poziomka wspomniała, no i może Kilian - Cruel Intentions(ja tam czuję kwiaty)
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 14:09   #7
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Grzeczne, ale ładne kwiatowe zapachy to np. perfumy z serii Fleurs D'Ombre J. Ch. Brosseau, Eau de Charlotte A. Goutal, Acqua Fiorentina Albo Fleurissimo Creed'a, Scent of Peace Bond'a, Freesia et Musc E. Coudray... może w Micallefach coś poszukasz?
A z tych trochę niegrzecznych, lekko buduarowych, to np. Fifi Chachnil, Putain des Palaces, Lipstick Rose, Musc Ravageur, Moulin Rouge, klasyczna róża Les Parfums de Rosine, Drole de Rose...
W każdym razie nie kupuj w ciemno, zaopatrz się w próbki, żeby obeszło się bez rozczarowania.
O właśnie, jeszcze dobrze by było posprawdzać w wodach Les Parfums de Rosine i też jestem za Scent of Peace.
Dorzuciłabym Paestum Rose i Durbano Pink Quartz.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 14:46   #8
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Putain des Palaces
zabiła mnie ta nazwa ciekawe jak pachną
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 19:45   #9
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

Oooo, widzę ktoś lubi to co ja W niszy teraz łatwiej znaleźć fajny kwiatowy zapach o odpowiednim ciężarze gatunkowym. Ewentualnie wśród starszych perfum Ale miało być o niszy, to napiszę o niszy. Popieram sugerowany już typ: Etro Dianthus - pachna jak lipcowa noc, maciejka, goździki, powietrze ciepłe, ale już z zimnym, nocnym powiewem Penhaligon's Ellenisia - bardzo wdzięczny, kwiatowy bukiet, Frederic Malle Lys Mediterranee - czysty zapach lilii, Micallef Note Poudree - zmysłowy musujący zapach, Montale Black Aoud - ciężki zapach krwistoczerwonej róży i piżma z nutami oud, Lubin L'Eau Nueve - rozgrzane powietrze przepojone zapachem ziół, The Different Company Jasmin de Nuit - jaśmin i cynamon, Serge Lutens Sa Majste La Rose - jedne z moich ulubionych różanych perfum, Annick Goutal Songes - zmysłowa, zawiesista mieszanka jaśminu, gardenii i wanilii, Amouage Reflection - zimne, białe kwiaty, Micallef Hiver - pudrowy kwiat pomarańczy, La Rose de Rosine Rose d'Amour - róża , Les Parfums de Rosine Diabolo Rose - róża, konfitura różana i mięta, Etat Libre d'Orange Antiheros - lawenda, Jean Charles Brosseau Ombre Rose - kremowy zapach wypielęgnowanej kobiety, Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime - róża i mango, Annick Goutal Un Matin d'Orage - gardenia i nutki zielone plus orzeźwiający haust powietrza po deszczu, z najgrubszej kwiatowej rury powalające tuberozy: Frederic Malle Carnal Flower, By Killian Prohibited, Robert Piguet Fracas
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 20:30   #10
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
zabiła mnie ta nazwa ciekawe jak pachną
Nazwa może trochę za mocna, ale myślę, że zapach wpasowuje się w klimat
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:57   #11
klystianek
Rozeznanie
 
Avatar klystianek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 570
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

nie trzeba niszy seria Aqua Allegoria jest doskonalym przykladem, mozna tam znalezc cos dla siebie od ogrodkow kwiatowych po sklepy zielarskie
__________________
Przekaż Hugo, że juz nie jest Boss'em
Twoje ulubione nieruchomości gorzów
klystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 07:47   #12
ania105
Zadomowienie
 
Avatar ania105
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 782
Dot.: Niszowce-moje nowe odkrycie

Truskawko widzę że masz przebogaty arsenał doznań niszowo- kwiatowych i nie tylko mi osobiscie ostatnio spodobał sie M.Bakkali songe pour elle i zastanawiam się nad jego zakupem ,ale jeśli wpadnie mi w łapsko coś fajniejszego bardziej zblizonego do mojego widzenia w główce -hehe to warto jeszcze poczekać.W każdym bądz razie przetestuje zgodne wypowiedzi perfumeryjne i te truskawkowe podpowiedzi i oczywiscie czekam co wam tam jeszcze na myśl przyjdzie.Aha zamówiłam ostatnio w Missala w ciemni Etro-Etra i messe de minut ponieważ czasem się zdaża że moje upragnione zapachy są tam gdzie najmniej bym się tego spodziewała jeśli chodzi o skład oczywiście.


Serge Lutens Sa Majeste la Rose-własnie podoba mi sie ten skład bo jest przełamany miodem co moze dawać efekt ciepła ale czy ten zapach jest lekko zadziorny hm..skusze się pewnie na testy


czy któraś z was oprócz znajomej z rozbiórki spotkała sie wczesniej z zapachem Boadicea the Victorious Intense??-bardzo prosze o opinie ponieważ skład baaardzo inponujacy nawet jakies owocowe nutki w nim widze ale tylko na początku później rozwija się na kwiatowo -miodowy -tak myśle.

dziękuję wam za podpowiedzi bo z niejednej skorzystałam.Zapachy są piękna a szczególnie etro D.

Edytowane przez ania105
Czas edycji: 2011-05-09 o 08:18
ania105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.