Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-02, 19:51   #2911
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Dasz radę! Ja też miewam gorsze dni ale nie pozwalam wtedy rządzić mną chorobie. I już nawet mój nieidealny brzuszek pokochałam, który zawsze był moim kompleksem. Trzymam kciuki i życzę powodzenia
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 21:08   #2912
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Bralam kiedyś hydroksyzyne a potem olanzapine. Teraz mam fluo cos tam poprawiajace nastrój. Ogólnie najgorsze jest to myślenie. A czasem tak się zastanawiam czy robię coś bo lubię i chcę i mam ochotę czy robię coś żeby spalić
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 21:38   #2913
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
Bralam kiedyś hydroksyzyne a potem olanzapine. Teraz mam fluo cos tam poprawiajace nastrój. Ogólnie najgorsze jest to myślenie. A czasem tak się zastanawiam czy robię coś bo lubię i chcę i mam ochotę czy robię coś żeby spalić
Fluoksetyna? Kto Ci ją dobierał?
Jestem bardzo negatywnie nastawiona do tego leku, dostawałam go w szpitalu w końskich dawkach, które kazali mi brać również po wyjściu. Efekt był taki, że zupełnie zatraciłam siebie, a jak tata spróbował mi ją odstawić, było ciężko... No i, co najistotniejsze, nie pomagała zbytnio.
Prawda jest taka, że szpitale mają jedynie leki starszych generacji - za mojego pobytu praktycznie cały oddział, niezależnie od choroby, brał to samo, z minimalnymi różnicami w dawkach.

Czujesz, że Ci ten lek pomaga?

Niech się ktoś mądrzejszy ode mnie wypowie.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 21:57   #2914
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

bylam w szpitalu na OZO w Łodzi. tam w oogle nie dawali nam lekow. i to mnie akurat bardzo cieszy.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

i widze, ze ktos tu mnie jeszcze pamieta, no tak,trudno zapomniec. po polrocznym pobycie w szpitalu stwierdzam,ze anoreksja to parszywa swinia, taka maciora jak ich malo.
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 23:03   #2915
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Bibiannaa Pokaż wiadomość
bylam w szpitalu na OZO w Łodzi. tam w oogle nie dawali nam lekow. i to mnie akurat bardzo cieszy.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

i widze, ze ktos tu mnie jeszcze pamieta, no tak,trudno zapomniec. po polrocznym pobycie w szpitalu stwierdzam,ze anoreksja to parszywa swinia, taka maciora jak ich malo.
Na ozo nie dawali leków? A to nowość, serio! Moje znajome niejednokrotnie słyszały od pani Ś., że "da im takie dawki, że od razu będą ułożone".

A tak zwyczajnie po ludzku pytając - jesteś w stanie stwierdzić, że faktycznie Ci pomogli, czy po prostu "odbębniłaś" pobyt??
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 07:50   #2916
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

szczerze mówiąc to nie czuje różnicy jak to biorę. Przepisala mi learka to biorę. Mam tylko raz dziennie wiec to mała dawka. Osobiście uważam, ze otepianie kogoś lekami żeby ktoś przespał cały dzień to nie jest wyjście
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 08:50   #2917
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Bibiannaa Pokaż wiadomość
bylam w szpitalu na OZO w Łodzi. tam w oogle nie dawali nam lekow. i to mnie akurat bardzo cieszy.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

i widze, ze ktos tu mnie jeszcze pamieta, no tak,trudno zapomniec. po polrocznym pobycie w szpitalu stwierdzam,ze anoreksja to parszywa swinia, taka maciora jak ich malo.
Byłaś tam pół roku??? A chociaż Ci pomogli? Jak sobie radzisz?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 20:32   #2918
Bibiannaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

hm czy pomogli? psychicznie to srednio,ale wagowo podciagneli,chociaz wydalam multum pieniedzy na dojadanie, az szok,ze wieczorem moglam zjesc bule granole i do tego owsianke. PSychiczna pomoc tam jest ZNIKOMA.
Tak prawde mowiac wieksza pomoc otrzymalam od mojej aktualnej psychiatry,ktora wiele mi wyjasnila,dala jakiegos kopa zyciowego. Ze szpitala wyszlam wczesniej, na wlasne zadanie. Inaczej posiedzialabym jeszcze z pol roku.
Bibiannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 22:02   #2919
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

a jak sie czujesz Bibiannaa? radzisz sobie z objawami ?

Ja dzisiaj byłam u pani psycholog i ona kazała mi wymyślic sobie przyjemne rzeczy które lubię robic w chwilach gdy np nie wiem co mam robic więc idę się przejśc. Taką liste ma u siebie w mieszkaniu moja starsza siostra która jaieś 9 lat temu miała bulimie i kiedy chciała się najeśc a potem zwrócic to patrzyła jak się uspokoic
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 05:41   #2920
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Bibiannaa Pokaż wiadomość
hm czy pomogli? psychicznie to srednio,ale wagowo podciagneli,chociaz wydalam multum pieniedzy na dojadanie, az szok,ze wieczorem moglam zjesc bule granole i do tego owsianke. PSychiczna pomoc tam jest ZNIKOMA.
Tak prawde mowiac wieksza pomoc otrzymalam od mojej aktualnej psychiatry,ktora wiele mi wyjasnila,dala jakiegos kopa zyciowego. Ze szpitala wyszlam wczesniej, na wlasne zadanie. Inaczej posiedzialabym jeszcze z pol roku.
Z tego co wiem to w szpitalach mogą trzymać maz 3 miesiące.... no chyba że jestem w błędzie... dlaczego dłużej by Cię trzymali? Miałaś aż tak niską wagę, czy nie chciałaś współpracować?

Jesli chodzi o terapię w szpitalach to nic nowego. Teraz to psycholodzy odwalają "lipie". Przychodzą do szpitala aby odbębnić godziny pracy i idą.. niestety Cieszę się, że w końcu trafiłaś na dobrego psychologa i że są jakieś postępy. Tylko nie przerywaj terapii i cały czas pracuj nad sobą. Nie poddawaj się i walcz.

A jak tam z wagą? Masz jeszcze dużą niedowagę?
Cytat:
Napisane przez antenn087 Pokaż wiadomość
a jak sie czujesz Bibiannaa? radzisz sobie z objawami ?

Ja dzisiaj byłam u pani psycholog i ona kazała mi wymyślic sobie przyjemne rzeczy które lubię robic w chwilach gdy np nie wiem co mam robic więc idę się przejśc. Taką liste ma u siebie w mieszkaniu moja starsza siostra która jaieś 9 lat temu miała bulimie i kiedy chciała się najeśc a potem zwrócic to patrzyła jak się uspokoic
Współczuję z powodu siostry Wyszła z tego na dobre?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 05:53   #2921
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Na oddziale na ed moga trzymać 24 tyg..

Oswieccie mnie co to jest OZO?
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 06:00   #2922
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Na oddziale na ed moga trzymać 24 tyg..

Oswieccie mnie co to jest OZO?
Oddział Zaburzeń Odżywiania w Łodzi przy Czechosłowackiej.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 06:15   #2923
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Oddział Zaburzeń Odżywiania w Łodzi przy Czechosłowackiej.
No tak myślałam.. :p ale tam jest tylko młodzieżowka nie?
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 06:21   #2924
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
No tak myślałam.. :p ale tam jest tylko młodzieżowka nie?
Nie. Przyjmują od 13r.ż. wzwyż - zdarzają się osoby około czterdziestki.
Mały oddzialik, wydzielony z części diagnostyczno-obserwacyjnej.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 06:32   #2925
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Nie. Przyjmują od 13r.ż. wzwyż - zdarzają się osoby około czterdziestki.
Mały oddzialik, wydzielony z części diagnostyczno-obserwacyjnej.
Serio? No to niezły masz masz.. To w ogóle zgodne z prawem jest żeby dzieci z dorosłymi leżały?
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 06:40   #2926
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Serio? No to niezły masz masz.. To w ogóle zgodne z prawem jest żeby dzieci z dorosłymi leżały?
Na prawie się nie znam, ale to akurat jest tam najmniejszym problemem.

Ogólnie miejsc jest mało, "za moich czasów" było 8 (4 pokoiki z przeszklonymi ścianami, po 2 łóżka w każdym) + ew. przyjmowali kogoś w stanie krytycznym na korytarz, więc ciężko by było rozdzielić osoby młodsze i starsze. W większości jednak są to pacjenci w wieku nastoletnim/studenckim. Słyszałam też, że planowali zrobić (a może już zrobili?) część płatną, nie na NFZ - co dla mnie jest jakimś nieporozumieniem, żeby płacić za takie piekło, jakie tam fundują.

Edytowane przez linnek199
Czas edycji: 2015-11-04 o 06:41
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 06:43   #2927
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Na prawie się nie znam, ale to akurat jest tam najmniejszym problemem.

Ogólnie miejsc jest mało, "za moich czasów" było 8 (4 pokoiki z przeszklonymi ścianami, po 2 łóżka w każdym) + ew. przyjmowali kogoś w stanie krytycznym na korytarz, więc ciężko by było rozdzielić osoby młodsze i starsze. W większości jednak są to pacjenci w wieku nastoletnim/studenckim. Słyszałam też, że planowali zrobić (a może już zrobili?) część płatną, nie na NFZ - co dla mnie jest jakimś nieporozumieniem, żeby płacić za takie piekło, jakie tam fundują.
No właśnie słyszałam na temat tego oddziału same źle rzeczy.. Ale ponoć p4zyjmuja wszystkich.. Niezależnie od BMI..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 06:51   #2928
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
No właśnie słyszałam na temat tego oddziału same źle rzeczy.. Ale ponoć p4zyjmuja wszystkich.. Niezależnie od BMI..
Owszem. Bo ich leczenie polega na podbiciu wagi i tyle.
Na wejście, podczas pierwszej konsultacji, usłyszałam od ordynatorki "Dziewczyno, czego ty oczekujesz? My cię nie wyleczymy, my cię po prostu odkarmimy".
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 07:04   #2929
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Owszem. Bo ich leczenie polega na podbiciu wagi i tyle.
Na wejście, podczas pierwszej konsultacji, usłyszałam od ordynatorki "Dziewczyno, czego ty oczekujesz? My cię nie wyleczymy, my cię po prostu odkarmimy".
Jak tam teraz jadłospis wygląda? Wazyli was codziennie? Kroplowke I sondy tez dostawaliscie?
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 07:28   #2930
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Jak tam teraz jadłospis wygląda? Wazyli was codziennie? Kroplowke I sondy tez dostawaliscie?
Znaczy się, ja nie byłam tam na stałe... Spędziłam sporo czasu na oddziale na konsultacjach, przed "normalnym" pobytem uchroniło mnie to, że była długa kolejka i w momencie, kiedy zadzwonili z wiadomością o wolnym łóżku byłam już "za ciężka" na ich kryteria. Liczyła się tylko waga.
Ale wiem, że ważyli codziennie. Pacjenci sami musieli uzupełniać uroczy wykresik przyrostów wiszący przy łóżku. Sondy były na porządku dziennym.

Jadłospis wyglądał mniej-więcej tak:
I. Jakieś 2 bułki z masłem i wędliną/serem/dżemem/od święta (czyt. - jak miała być kontrola z zewnątrz ) twarożkiem i rzodkiewką + zupa mleczna + kakao,
II. Gratka/Jogutek (ogólnie coś wyglądającego jak jogurt, co jogurtem nie było ) + np. herbatniki + Nutridrink/Nutrison (co z tego, że Nutrison jest do sondy, przecież można dać do picia! ,
III. zupa, ziemniaki, mięso w sosie, gotowana marchewka (ogólnie b. podobnie zawsze) + woda z syropem,
IV. drożdżówka/serek/kanapki + odżywka,
V. kanapki jak na śniadanie
Wieczorem odżywka.

Ewentualnie dodatkowe Nutridrinki jak się pani ordynator podpadło. Serio, nie wiadomo za co - waga rosła, ale krzywo się spojrzałaś? Proszę bardzo, pijemy.

Dziennie miało wychodzić >3500kcal.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 08:12   #2931
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

W Lublinie na Abramowickiej to codziennie na śniadanie były kanapki z dżemem, raz w tygodniu z miodem a od święta jajko lub rozwodniony twarożek (więcej w nim było mleka niż twarogu). Z tego co piszesz to typowo szpitalne jedzenie...

A w tym szpitalu kroplówki dawali jak się nie jadło czy dodatkowo?

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Owszem. Bo ich leczenie polega na podbiciu wagi i tyle.
Na wejście, podczas pierwszej konsultacji, usłyszałam od ordynatorki "Dziewczyno, czego ty oczekujesz? My cię nie wyleczymy, my cię po prostu odkarmimy".
To chyba tak wygląda w każdym szpitalu
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 09:30   #2932
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Znaczy się, ja nie byłam tam na stałe... Spędziłam sporo czasu na oddziale na konsultacjach, przed "normalnym" pobytem uchroniło mnie to, że była długa kolejka i w momencie, kiedy zadzwonili z wiadomością o wolnym łóżku byłam już "za ciężka" na ich kryteria. Liczyła się tylko waga.
Ale wiem, że ważyli codziennie. Pacjenci sami musieli uzupełniać uroczy wykresik przyrostów wiszący przy łóżku. Sondy były na porządku dziennym.

Jadłospis wyglądał mniej-więcej tak:
I. Jakieś 2 bułki z masłem i wędliną/serem/dżemem/od święta (czyt. - jak miała być kontrola z zewnątrz ) twarożkiem i rzodkiewką + zupa mleczna + kakao,
II. Gratka/Jogutek (ogólnie coś wyglądającego jak jogurt, co jogurtem nie było ) + np. herbatniki + Nutridrink/Nutrison (co z tego, że Nutrison jest do sondy, przecież można dać do picia! ,
III. zupa, ziemniaki, mięso w sosie, gotowana marchewka (ogólnie b. podobnie zawsze) + woda z syropem,
IV. drożdżówka/serek/kanapki + odżywka,
V. kanapki jak na śniadanie
Wieczorem odżywka.

Ewentualnie dodatkowe Nutridrinki jak się pani ordynator podpadło. Serio, nie wiadomo za co - waga rosła, ale krzywo się spojrzałaś? Proszę bardzo, pijemy.

Dziennie miało wychodzić >3500kcal.
Masakra.. I. Potem się dziwić że zamiast zdrowiec to się w takim szpitalu wpada w bulimie.. A właśnie? Co z osobami z anoreksja bulimiczna?
I te nutridrinki to wam dawali oni czy musieliście kupić sami?





Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
W Lublinie na Abramowickiej to codziennie na śniadanie były kanapki z dżemem, raz w tygodniu z miodem a od święta jajko lub rozwodniony twarożek (więcej w nim było mleka niż twarogu). Z tego co piszesz to typowo szpitalne jedzenie...

A w tym szpitalu kroplówki dawali jak się nie jadło czy dodatkowo?

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------


To chyba tak wygląda w każdym szpitalu
Wiesz chce jednak wierzyć że w tych gdzie jest oddział nerwic i zaburzeń osobowości nie..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 15:00   #2933
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Masakra.. I. Potem się dziwić że zamiast zdrowiec to się w takim szpitalu wpada w bulimie.. A właśnie? Co z osobami z anoreksja bulimiczna?
I te nutridrinki to wam dawali oni czy musieliście kupić sami?







Wiesz chce jednak wierzyć że w tych gdzie jest oddział nerwic i zaburzeń osobowości nie..
Miałam przed oczami 2 kontrakty - jeden "czysto" anorektyczny, drugi bulimiczny. Jednak rozmawiałam z dziewczyną, która była jak to delikatnie pani ordynator określiła "miksem totalnym" (anoreksja+bulimia+ortore ksja+anoreksja sportowa) i u niej był stosowany kontrakt anorektyczny ze względu na niską wagę + jeszcze większa kontrola toalety (bo sikanie przy otwartych drzwiach jest przecież taaakie komfortowe...).

Nutridrinki były szpitalne. Chyba nikt nie byłby takim masochistą, żeby sobie Nutrison kupić do picia.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 15:07   #2934
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Miałam przed oczami 2 kontrakty - jeden "czysto" anorektyczny, drugi bulimiczny. Jednak rozmawiałam z dziewczyną, która była jak to delikatnie pani ordynator określiła "miksem totalnym" (anoreksja+bulimia+ortore ksja+anoreksja sportowa) i u niej był stosowany kontrakt anorektyczny ze względu na niską wagę + jeszcze większa kontrola toalety (bo sikanie przy otwartych drzwiach jest przecież taaakie komfortowe...).

Nutridrinki były szpitalne. Chyba nikt nie byłby takim masochistą, żeby sobie Nutrison kupić do picia.
no to dziany szpital..
ze tyle nutri dziennie kazdej pacjentce fundowali..

tam gdzie ja bylam to rodzice musieli je dostraczac..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 15:10   #2935
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
no to dziany szpital..
ze tyle nutri dziennie kazdej pacjentce fundowali..

tam gdzie ja bylam to rodzice musieli je dostraczac..
Jeśli się było grzecznym i waga rosła, to stopniowo było ich mniej.
Nutrison aż tak drogo nie wychodzi, szczególnie kupowany w ilościach hurtowych.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 15:23   #2936
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Miałam przed oczami 2 kontrakty - jeden "czysto" anorektyczny, drugi bulimiczny. Jednak rozmawiałam z dziewczyną, która była jak to delikatnie pani ordynator określiła "miksem totalnym" (anoreksja+bulimia+ortore ksja+anoreksja sportowa) i u niej był stosowany kontrakt anorektyczny ze względu na niską wagę + jeszcze większa kontrola toalety (bo sikanie przy otwartych drzwiach jest przecież taaakie komfortowe...).

Nutridrinki były szpitalne. Chyba nikt nie byłby takim masochistą, żeby sobie Nutrison kupić do picia.
Z tym to się nie spotkałam Czasem tylko jedna pielęgniarka zaglądała do kabiny prysznicowej jak dziewczyny brały prysznic - nie miało znaczenia kto tam siedzi
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 15:49   #2937
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Z tym to się nie spotkałam Czasem tylko jedna pielęgniarka zaglądała do kabiny prysznicowej jak dziewczyny brały prysznic - nie miało znaczenia kto tam siedzi
W Sosnowcu tez było siku przy otwartych drzwiach
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:11   #2938
asias94
Przyczajenie
 
Avatar asias94
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

I
koktajl:
250ml mleka ryżowego, banan, garść jarmużu

II
Kawa + wafel ryżowy

Kawa o smaku babeczki i mleko ryżowe
wafel ryżowy musli

III
herbata+kanapka

herbata biała lipton z granatem
Bułeczka wieloziarnista ciemna serek bieluch,schab,rukola,pomi dor

IV
Zupa:

Zupka pomidorowa (tylko na warzywach)
i 50g ryżu brązowego
asias94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:40   #2939
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez asias94 Pokaż wiadomość
I
koktajl:
250ml mleka ryżowego, banan, garść jarmużu

II
Kawa + wafel ryżowy

Kawa o smaku babeczki i mleko ryżowe
wafel ryżowy musli

III
herbata+kanapka

herbata biała lipton z granatem
Bułeczka wieloziarnista ciemna serek bieluch,schab,rukola,pomi dor

IV
Zupa:

Zupka pomidorowa (tylko na warzywach)
i 50g ryżu brązowego

Eeeee... tu nie ma chyba nawet z 800 kalorii. Bardzo, bardzo chorobowy jadłospis, tragiczny.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:59   #2940
asias94
Przyczajenie
 
Avatar asias94
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Wieeem zdaje sobie sprawe
Niestety w trybie siedzacym nie chce sie za bardzo jesc
Plus chyba najgorszy strach przed przybraniem kg
asias94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-26 00:26:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.