Fotelik samochodowy dla dziecka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-22, 09:11   #1
Koka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 17

Fotelik samochodowy dla dziecka


Cześć dziewczyny.

Jeszcze chwila i będziemy przechodzić, ze skorupy, na większy fotelik samochodowy i tutaj prosba do Was, czy możecie mi polecić jakiś fajny, bezpieczny fotelik dla dziecka?

Dziękuję za każdą odpowiedź.
Koka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 19:48   #2
kamilamhm
Przyczajenie
 
Avatar kamilamhm
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 16
Dot.: Fotelik samochodowy dla dziecka

Czesc naszym fotelikiem po skorupie jest Recaro Salia 125. Polecono mi go w sklepie i naczytalam sie o nim sporo dobrego w internecie. Mąż znal ta marke wcześniej, bo Recaro słynie też z produkcji siedzeń do samochodów rajdowych. Dla mnie najważniejsze było to, że nasza corka może w nim jezdzic do 125 cm wzrostu, a tyłem do kierunku jazdy do 105 cm - więc długo. Fotelik jest też mega wygodny w użytkowaniu, bo obraca się o 360 stopni, da się to wszystko zrobić jedna reka. Każda mama wie, jakie to ważne, jak się jedzie gdzies samemu z maluchem jeszcze z takich waznych plusów - fotelik ma ochronę boczną ASP, czyli zabezpieczenie w przypadku zderzenia bocznego. I co najwazniejsze w testach ADAC dostał pozytywną rekomendację. Ja bardzo polecam
kamilamhm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-26, 10:35   #3
Pani_davee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 26
Dot.: Fotelik samochodowy dla dziecka

My również postawiliśmy na fotelik z firmy Recaro. W sklepie polecali nam foteliki kilku marek ale ostatecznie wybór padł na markę Recaro model Salia 125 Kid.



Foteliki Recaro mają od dawna bardzo wysokie oceny w testach ADAC - a to taki wyznacznik jakości i bezpieczeństwa. My zdecydowaliśmy się na ten model - Salia125 Kid, ponieważ co jest dla nas najważniejsze to to że fotelik ten spełnia surowe normy bezpieczeństwa. W testach ADAC dostał pozytywną rekomendację.



Jest fotelik obrotowy, w którym dziecko bardzo długo może jeździć tyłem do kierunku jazdy . Fotelik posiada dodatkową ochronę boczną ASP, zwiększającą bezpieczeństwo dziecka podczas ewentualnego wypadku z uderzeniem bocznym. Imponuje długim okresem użytkowania, od urodzenia do 7 roku życia, a to pod względem ekonomicznym dla nas bardzo duży atut. Fotelik rośnie razem z dzieckiem. Ma regulowane oparcie wraz z zagłówkiem, które możesz idealnie dopasować do wzrostu dziecka. Dołączona jest też wkładka dla noworodka. Fotelik posiada system wentylacji, dzięki której zapewniona jest lepsza cyrkulacja powietrz oraz posiada fajne rozwiązanie dotyczące pasów. Z tego co wyczytałam na stronie internetowej producenta to system bezpieczeństwa HERO. Tak to się fachowo nazywa. Zintegrowanie ochraniaczy naramiennych, pasów naramiennych i zagłówka zapobiega skręcaniu i zsuwaniu się uprzęży oraz upraszcza bezpieczny i łatwy proces przypinania dziecka w foteliku 😊 Fotelik obraca się o 360 stopni i jak poprzedniczka wyżej napisała regulujesz go jedną ręką. My mamy wiemy jak czasami potrzebna jest ta kolejna ręka i jeszcze kolejna hahha. Polecam ci z pełną odpowiedzialnością😊 W razie dodatkowych pytań pisz śmiało😊
Pani_davee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:35:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.