Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Przy stosowaniu tabletek pojawiły się u mnie:
niewielki wzrost wagi 735 19,73%
znaczący wzrost wagi (kilka kg lub więcej) 635 17,05%
niewielki spadek libido 549 14,74%
znaczący spadek libido 1 051 28,21%
ból głowy 769 20,64%
depresja 669 17,96%
plamy po opalaniu 234 6,28%
uczucie opuchnięcia 643 17,26%
żylaki 229 6,15%
ryzyko zakrzepicy 168 4,51%
plamienia, krwawienie 547 14,68%
cellulit/rozstępy 847 22,74%
ból brzucha, nudności 540 14,50%
pogorszenie stanu cery 406 10,90%
inne 471 12,64%
NIE POJAWIŁ SIĘ ŻADEN SKUTEK UBOCZNY 734 19,70%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 3725. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-05, 09:24   #61
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

moj poped sexualny spadl do poziomu prawie zerowego
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 09:32   #62
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Cytat:
No bo co innego jak nie tabletki albo patentex? gumkom nie ufam...
Ziuziunia istnieje wiele innych metod przecież, np. spirala (która wbrew obiegowym opiniom też jest zakładana nieródkom, dzięki hormonowi jest równie skuteczna jak pigułki, a nie wpływa na jelita) albo implanty podskórne (na przedramieniu) - to hormony omijające żołądek i jelita, czy nawet plastry Evra - to też hormony omijające układ pokarmowy.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 10:06   #63
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

WERONISIA ja właśnie myślałam że spirala jest dla mnie nieodpowiednia bo nie rodziłam. To by było super rozwiązanie dla mnie.
Muszę odwiedzić ginekologa i się dowiedzieć czy mogłabym. A plastry są dosyć drogie
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 10:27   #64
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

ja nie wiem co jest grane
w sobote dostalam okres, krwawiłam jak zwykle obficie, wieczorem wzięlam pierwszą tabletkę Logest- miałam przerwę w braniu tabletek
na drugi dzień okres znikł jak ręką odjął (pytałam ginekologa, normalna rekacja), ale wczorajszy dzień był koszmarem, cały przeryczałam! mój chłopak już nie wiedział co ma ze mną począć, i to nie było zwykłe chlipanie a ryczenie jakby mnie bili i nie potrafilam tego zahamowac, po prostu chcialo mi sie plakać....
dziś juz jestem mniej płakliwa, za to kręci mi się w glowie i czuję ze zaraz padnę...
mam nadzieje, ze niedłgo to przejdzie bo długo tak nie pociagne
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 10:34   #65
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Agatka ile czasu bierzesz pigułki? Dopiero zaczęłąś ? Co znaczy długa przerwa?
Jeśli przerwę miałaś dłuższą niż 3 miesiące, to organizm musi na nowo przyzwyczaic sie do hormonków. Niestety pierwsze 3-4 opakowania to przeważnie same przykre skutki uboczne (wahania nastroju, bóle głowy, mdłości, bóle podbrzusza itp.). Dopiero w 4 cyklu wszystko się reguluje. Jeśli po 4 opakowaniu nadal jest więcej skutków niepożądanych to pigułki trzeba zmieniac na inne.


Ziuziunia większośc lekarzy jest przeciwna zakłądaniu spirali nieródce. Jednak już wielokrotnie słyszałam, że idąc prywatnie jest zupełnie inna rozmowa, tym bardziej jeśli przekona się gina, że pigułki czy inne metody nie wchodzą w rachubę, a dzieci nie planujesz przez parę najbliższych lat.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 10:41   #66
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Agatka ile czasu bierzesz pigułki? Dopiero zaczęłąś ? Co znaczy długa przerwa?
Jeśli przerwę miałaś dłuższą niż 3 miesiące, to organizm musi na nowo przyzwyczaic sie do hormonków. Niestety pierwsze 3-4 opakowania to przeważnie same przykre skutki uboczne (wahania nastroju, bóle głowy, mdłości, bóle podbrzusza itp.). Dopiero w 4 cyklu wszystko się reguluje. Jeśli po 4 opakowaniu nadal jest więcej skutków niepożądanych to pigułki trzeba zmieniac na inne.

wiem wiem, ale to trochę dziwne, gdyz poprzednie tabletki to były diane35 wiec o wieskzym stężeniu hormonów, a zadnych skutków ubocznych nie było...
no fakt przerwa była dosc długa, bo prawie 4 miesiace
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 17:08   #67
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Dziewczyny, czytam Wasze wypowiedzi i prawie każda z Was odnotowała spadek libido po zażywaniu tabletek.

U mnie nic takiego nie nastąpiło Ochote, jak zawsze miałam, tak dalej mam i mogłabym się kochać kilka razy dziennie
Tabletki biorę już ok 3 rok, nie przytyłam, nie mam żadnych skutków ubocznych Jedym słowem - utrafiłam w tabletki
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-05, 20:15   #68
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Giraffe, moge Ci jedynie powiedziec: TY SZCZĘŚCIARO
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 20:21   #69
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Wiem wiem
Ale teraz przestałam zażywać tabletki - i musze powiedzieć, że mimo iż dopiero pierwszy dzień beeeez już się z tym źle czuje. Chyba jestem uzależniona od tabletek. Od komfortu psychicznego jaki daje zażywanie, od poprawy cery spowodowanej tabletkami... Hmm chyba wrócę do nich szybciej niż myślę
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 21:44   #70
**pysiaczek**
Raczkowanie
 
Avatar **pysiaczek**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z domciu;p
Wiadomości: 231
hmmm zastanawiajace wnioski;p

Tabletki biore juz dłuuuugo, od ponad roku<dla mnie to długi czas > i powiem wam, ze gdy tylko je odstawiam, tzn gdzies w 3 dniu odstawienia nabieram ogromnej ochoty na seks!!! przez całe 21 dni brania tabletek w ciagu miesiaca bywa róznie...ciezko mi sie zmotywowac niekiedy do seksu... po prostu mi sie nie chce... Ale nie moge narzekac..bo bywaja tez takie dni, gdzie codziennie moge po kilkanascie razy !! Mysle, ze jeszcze przez 2 lata bede je brac..<biore Rigevidon> ale pzniej odstawiam.. mam zamiar wtedy postarac sie o dzidziusia

pozdraiwma wszystkie Wizażanki
__________________
Jesteś dla mnie wszystkim, marzeniem, przyszłością... Jesteś całym światem, ogromną miłością!
I choć będziemy na ziemi to chyba mówić nie trzeba, że stworzę specjalnie dla Ciebie taki malutki kawałek nieba
.....................moje postanowienie noworoczne............... .:
**pysiaczek** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 22:50   #71
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Generalnie tabletki antykoncepcyjne sa do niczego!!! teraz to wiem, lekarz mi je przepisal abym miala regularne miesiaczki...ale co z tego ze mialam regilarne miesiaczki jak co chwilke musialam zmieniac tabletki bo cis mi bylo..przy kazdych cos albo smutno...albo bylam nerwowa...albo bylo mi niedobrze albo cos w tym stylu w koncu je zucilam i dopiero teraz dowiedzialam sie o jduzo duzo gorszych minusach brania tabletek i napewno juz bym do tego nie wrocila zreszta jak juz sie kochac to z milosci a nie dla aportu nio i z tm z ktorym ewentualnie jak sie w padnie to bedzie milusi
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-07, 23:00   #72
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

dziewczyny a po jakim czasie zauwazylyscied poprawe cery ?? ja biore dopiero tydzien i jak narazie jest gorzej ... jestem nA dodatek chora i moze to tym spowodowane??? help
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 08:33   #73
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

natylla na pcozatku moze byc gorzej jesli bierzez diane ja zwuazylam efekty po 3 opakowaniu dopiero a kolezanki nawet po 6... jesli do 6 mc nie zmieni sie nic trzeba inne zmienic
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 14:50   #74
bakali
Raczkowanie
 
Avatar bakali
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 200
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Po Microgynonie:
- bardzo duzy wpływ na psychikę na minus: ciągła nerwowość, stany depresyjne, rozdraznienie
- przytylam 2 - 3 kg
- obnizenie libido

Po Cilescie:
- przez pierwsze dni stososwania rozdraznienie i przygnebienie, potem nastrój wrocił do normy
- piersi: bolą i troche spuchły
- suchosc pochwy
- libido: bez wplywu, a nawet jakby troche wyzsze

Ale wszystko i tak zalezy od waszego organizmu, kazdy zareaguje inaczej.
bakali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 15:42   #75
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Ja brałam 6 rodzajów tabletek. I bywało róznie.
Po jednych byłam złośliwa, miałam humorki, po innych nie miałam wcale ochoty na seks, po kolejnych miałam plamienia itp itd.
Teraz biorę novynette, a czuje się najlepiej od czasu kiedy biorę tabletki, ogolnie humor ok, nic mi nie dolega, ale tak jak przy każdych tabletkach: spadek libido
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 18:21   #76
Kurczeeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

...........

Edytowane przez Kurczeeli
Czas edycji: 2012-02-23 o 15:21
Kurczeeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 18:21   #77
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

hmm dopiero po 3-6 opakowaniach? ja sie zalamie((( ja biore dianette nie wiem czy dostepne w polsce bo mieszkam w IRL.
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 20:54   #78
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

ja się po tabletkach anty stałam wrazliwa a zarazem agresywna
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 20:59   #79
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

a ja biorę tabletki półtorej roku i jak nie brałam a jak biorę to nie ma to dla mnie różnicy, wg mnie jest tak poniekąd, że zażywam je póżno - o 23. a tabletki lepeij działają w nocy
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 20:59   #80
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

niby czemu lepiej działają w nocy?przeciez to nie ma znaczenia:|
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 21:19   #81
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

organizm jest w stanie spoczynku i lepiej przyjmuje działania tabsów, jest napisane na ulotce nawet
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 22:12   #82
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Niestety muszę Cię zasmucić reeva. Brałam przez prawie 10 lat tabletki o 22-ej i ich skutki dla organizmu okazały się opłakane. Więc albo ta godzina robi różnicę, albo strach się bać, co by było, gdybym je brała rano.
O ulotce jakich tabletek piszesz? Z ciekawością bym o tym przeczytała.
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 13:43   #83
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

ja tez z chęcią bym przeczytała, bo pierwsze słyszę. W końcu tabletki anty mają działać 24 godziny na dobę
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 17:32   #84
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

przeczytałam to na ulotce Stediril30, ale niestety na razie ich nie ma biorę Rigevidon (ten sam skład) i właśnie patrzę czy tam jest
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-16, 19:05   #85
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

bralam steridil...czulam sie fatalnie ... bylam taka dziwna...jak wciazy tyle ze nie 9 miesiecy a caly czas:P
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 08:07   #86
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

ja sie wypowiem tak ze dla mnie tabletki sa zbawieniem całuje po nozkach kto je wymyslił ale jest ALE

zaczynajac od tegoz e juz po 2 miesiacach moje piersi stały sie okropne bynajmniej dla mnie bo urosły tzn napuchły mojemu TZ to sie podoba bo wiadomo jacy sa faceci, ale nie mi!!mialam taka fajna miseczke B a teraz mam duze C naprawde duze ciezko mi kupic nawet stanik ogolnie to troche utłam przez tabsy... a tak to w sumie nic do nich nie mam, samopoczucie zawsze mialam dobre po CIlescie moze czasem mnie mdliło jakos takak chodziłam zdołowana albo cuś...

Ale plusów było wiecej zaczynajac od cery mam taka idealna cere ze codziennie sie nie moge nadziwic jaka jest piekna i tu jest wlasnie to uzaleznienie od tabletek bo chce je przestac brac ale sie boje ze moja cera znowu sie pogorszy bo tak bywa ogolnie tabletki mi dały taki komfort podczas seksu ze po prostu nie wyobrazam sobie sexu na gumkach zadnych schiz dotyczacych ciazy po prostu nic a nic!! a teraz jak mi przyjdzie sie kochac z facetem to az juz mi cairki przebiegaja przez skóre wtedy zapomina sie o tych bolach zoładka o tych mdłosciach o tmy wiecznym pamietaniu ze trzeba wziac tabletke.... wtedy liczy sie tylko to ze JESTEM PEWNIE ZABEZPIECZONA
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 14:45   #87
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

ja jak dokladnie wim o czym mowicie...ja biore tabletki od 4 lat i jestem na skraju nerwicy!! tragedia lapie caly czas humory,placze bez powodu,wpadam w furie...a zawdzieczam to pigulom .Wymienie jakie bralam i po wszystkich mam to samo! janin(nie pamietam czy tak to sie pisze),novynett,microgyno n(bralam go najdluzej) i teraz diane ... jeszcze trzy listki i odstaiam mam juz dosyc samej siebie,a to jest najgorsze ... ale powiem szczerze wcesniej dziewczyny pisaly o uzaleznieniu niestety to rawda -jak sie dluzej zastanawiam to co raz bardziej sie boje
a swoja droga czy znacie moze przypaki ,ktore po dluzszym czsie brania hormonow mialy pozniej problemy z zajsciem w ciaze?
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 15:37   #88
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Jedyne co trzeba zrobić to przez kilka miesięcy po odstawienu używać gumek, bo jak sie zajdzie w ciążę zaraz po odstawieniu to jest duża możliwość urodzenia bliźniąt Nie słyszałam o takim przypadku
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 15:51   #89
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Ja biorę pigułki od 10 lat z przerwami na urodzenie dzieci

Zanim znalazłam idealne pigułki wypróbowałam ich na prawdę dużo i to przynajmniej po 4 opakowania.

W końcu Jeanine okazały się trafione w '10'

Biorę je 3 lata i niestety dopiero niedawno zaczęły się problemy tzn. od jakiegoś roku kilkudniowe okropne migreny, na które nie działają żadne srodki przeciwbólowe.
Libido spadało mi przy wszystkich pigułkach, a więc na te też przyszła pora. Moje libido jest poniżej zera. W tym celu kupiłam sobie Vameę - na zwiększenie libida. Biorę ją drugi miesiąc i muszę powiedziec, że czuję jej działanie, bo ochota jest, a doznania niesamowite.

Postanowiłam rzucic pigułki raz na zawsze ze względu na libido i migreny.

Z tego względu, że prezerwatywy są dla mnie zbyt stresujące postanowiłam się trzymac NPR, a prezerwatyw używac w dni płodne
Jednak mój TŻ stanowczo się oburzył na moją decyzję i NAKAZAŁ mi dalej brac piguły, bo to jedyne co daje nam 100% pewności...
Tym sposobem wykupiłam kolejne opakowania piguł.

Jednak ja nadal jestem na 'nie' ze względu na wpływ hormonów na zdrowie i będę dążyc do rzucenia hormonów raz na zawsze.
Weronisiu witaj, tutaj jeszcze nie rozmawiałyśmy Zainteresowałaśmnie tą Vameą - jestem na tabletkach anty od kilkunastu lat, najpierw z powodu leczenia trądziku, a potem w celu zapobiegania ciąży. Ogólnie sobie chwalę, bo cykl jest jak w zegarku, cera tak nie szaleje, nie tyję, nie puchnę itp. (migreny miewam, chociaż nie wiem czy jest to akurat "zasługa" antykoncepcji). Ale do rzeczy - otóż libido to mnie opuściło już chyba całkowicie Kocham mojego TŻta i nie ma naprawdę żadnych problemów, które mogłyby się negatywnie przekładać na seks, a tymczasem ja NIGDY nie mam na to ochoty. Jeśli kocham się z moim facetem, to wyłącznie dlatego, żeby jemu sprawić przyjemność. Mnie to tak ani ziębi, ani grzeje - fajnie jest, ale mogłabym bez seksu żyć. Tylko że obawiam się, że to w końcu moze zniszczyć mój związek, a w każdym razie TŻtowi to na pewno nie jest obojętne.
Nie chcę póki co rezygnowac z pigułek, więc ta Vamea... Powiadasz, że działa? A możesz napisać coś bardziej szczegółowo?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 15:40   #90
Renatacr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kostaryka
Wiadomości: 153
Dot.: dziewczyny jakie jestescie po tabletkach anty.

Dobrych pare lat temu bralam Diane 35 i z tego co pamietam, wszystko bylo ok.
Rok temu zaczelam brac novynett i wszystko byloby tez w porzadku gdyby nie straszna suchosc jaka caly czas odczuwalam. Nie pomagaly zele, dluzsze gry wstepne, nic. Po pol roku mialam dosc. Odstawilam tabletki, bo nie moglam juz tego wytrzymac, a poza tym juz niebawem chcemy zaczac starac sie o baby wiec ta przerwa potrzebna mi jest na wyregulowanie hormonow.
__________________
Moje szczescie
B R U N O - 10 stycznia 2009 !

Renatacr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 19:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.