Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-11, 09:14   #61
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez aga01
Ja pamiętam jeden tekst Sarenki i zawsze mi się przypomina jeżeli chodzi o depilację intymną.....
Sarenka powiedziała kiedyś, że te włoski jednak chronią, jak coś "plumknie" przy korzystaniu z publicznych toalet Wzięłam sobie to do serca i przypomina mi się to nawet w prywatnej toalecie

HIHI... napisałam o tym w wątku o naszych zwyczajach, ale tu tez mogę. Na takie plumkanie najlepiej jest położyć na tafli wody kawałek papieru toaletowego lub chusteczkę. Wtedy nie plumknie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 10:11   #62
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Agniesia18
Ponoć (czytałam gdzies i nie wiem czy to prawda) ale niektórzy lekarze zalecają nie golenie włosów łonowych, bo zabezpieszają one przed drobnoustrojami itp. Stanowią swoistą ochronę dla narządów rodnych
to prawda, wlasnie po to sa wlosy lonowe walsnie po to ogolnie sa wlosy
ja nie jestem gola w tym miejscu, mojemu TZ to nie przeszkadza zupelnie, za to jak najbardziej swoja ja przycinam, bo nielubie jak mam za dlugie, za ro raz jak poszlam wydepilowana do ginekologa to na mnie nakrzyczal i powiedzial, ze nie wolno, bo do tego moza sie mnozyc zapalenia, ktore i tak mam :P
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 11:01   #63
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Dot.: fryzurki intymne :D

Ja także poszłam do ginekologa kiedyś całkowicie wygolona i na dodatek wtedy byłam bez stalego miejsca zatrunienia. Na pytanie czy jestem ubezpieczona, odpowiedziałam, że nie. WIęc ginekolog wziął mnie na pannę lekkich obyczajów
A tak serio, to szkoda, że w Polsce nie ma gabienetow w ktorych można by sobie zrobić intymna fryzurkę, taką z prawdziwego zdażenia. Żeby było równo, ładne i w może nawet w kolorze?
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 11:04   #64
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Talking Dot.: fryzurki intymne :D

Bąbelku a ja slyszałam, ze właśnie takie gabinety są. Nie pamiętam dokladnie gdzie, ale znając życie to pewnie w Warszawie
P.S. Ponoć cieszą sie dużą popularnością
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 11:11   #65
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Dot.: fryzurki intymne :D

Ja o takich nie słyszałam :-(
A nawet jeżeli są w Warszawie, to przeciez tam nie pojadę, żeby sobie zrobić "kićki" na małej! A zresztą nasze społeczeństwo jest na tyle purytańskie, że taki gabinet szybko by zbankrutował...
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 11:28   #66
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: fryzurki intymne :D

Ja mam pytanie do dziewczyn które golą się całkowicie, czy przed wizyta u ginekologa powracacie do bardziej naturalnego wyglądu?
Osobiście preferuję goliznę, ale przed każdą wizytą mam dylemat, bo nie chcę się w jakiś sposób wyróżniać, z drugiej strony myślę, że gdybym była na miejscu lekarza wolałabym badać kobiety wygolone całkowicie.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 11:33   #67
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: fryzurki intymne :D

a ja myslałam ze tu bedą zdjęcia....

a gabinety są sa, kiedys w Tv ogladałam,nawet mozna sobie delfinka z cyrkoni wmontować
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 11:34   #68
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ja sobie rece czasem przejade maszynka, jak mnie wkurzaja wlosy, nic mi nie jest, odrastaja bardzo naturalnie - ale moze dlatego, ze mam je z natury cieniutkie (tylko dlugie, cholery) wiec nie tworza sie tzw klujki. ja tam uwazam, ze dlugosc i grubosc wlosa zaprogramowana jest genetycznie i golenie nie zmieni tych cech...
Ja równiez czasami przejadę sobie po rękach maszynką, włosy mam bardzo delikate i jasne i jakoś nie zauważyłam, żeby od tego golenia wyrastały mi twradsze i bardziej gęste. Włosy, zarówno te na głowie jak i na rękach to nie trawnik, który jeśli często się przycina wyrasta bujniejszy, chociaż czasem żałuję, że tak nie jest bo natura nie obdarzyła mnie zbyt hojnie
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 11:38   #69
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Ela
a ja myslałam ze tu bedą zdjęcia....

a gabinety są sa, kiedys w Tv ogladałam,nawet mozna sobie delfinka z cyrkoni wmontować
A jak się te cyrkonie montuje?
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 11:40   #70
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: fryzurki intymne :D

kiedys(nie wiem czy nadal) byl taki program na polsacie "wywiad z wampirem" czy jakos tak,jeden z odcinkow byl wlasnie poswiecony fryzurkom byla tam pani od tego rodzaju zadan i sie o tym szeroko wypowiadala i chwalila swoj zaklad.byly nawet modelki ktore pokazywaly fryzurki wykonania tej pani

ja tam na kodzaka sie nie robie bo ogolnie to golenie ciazy mi jak kloc...nie lubie tego ale nie lubie miec krzaczastych nog,pach i chaszczy w oklicach bikini.nogi traktuje na przemiennie depialtorem lub zwykla maszynka.kiedys golilam rowniez pachy depilatorem ale bolalo choc po kilku razach bol byl mniejszy.bikini nie raz potraktowalam depilatorem i bylam zadowolona z efektu(podbnie jak z pachami bol po ktoryms tam radzie byl mnieszy) jednak wkurzaja mnie te czerwone kropki i te wrastajce wloski niby peelingi cos daja ale potem takie wydlubywanie wloskow spod skory zostawia brzydkie blizny uzywanie pesetki tez nie jest mi obce ale tu tez pojawial sie problem wrastajcyh wloskow.ja teraz zbieram na depilacje laserowo i bikini wezme pod laser.jak juz pisalam wczesniej na kodzaka sie nie zrobie-zostaiwe se paseczek albo jakis sexy trojkacik
jedna z was pisala ze faceci lubia jak jest gladko bo w penych sytuacjach wloski im przeszkadzaja,no niby tak ale my tez mozemy powiedziec ze w pewnych sytuacjach ich wloski nam przeszkadzaja... ja tam nie mam nic przeciwko delikatnym kepkom wloskow u kobiet i siersciuchowatym facetom
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 11:48   #71
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: fryzurki intymne :D

Moi partnerzy byli zawsze zachwyceni tym, ze jestem "łysa", ale na moje propozycje, żeby tez sie "podgolili" byli zawsze obrazeni - jak to, oni maja sie golic?!? Nie do pomyslenia! Jednak zawsze w koncu udalo mi sie ich do tego przekonac, moze nawet bylo to podyktowane ich ciekawoscia? Moj obecny partner tez sie goli - moze nie calkiem, ale to mnie satysfakcjonuje, bo ma jasne, delikatne wloski. Nie ma dla mnie nic bardziej obrzydliwego u faceta niz geste czarne wlosy, ktore po stosunku znajduje we mnie lub na mnie, brrrr!!!!!!
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-14, 00:44   #72
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Bąbel
Ja o takich nie słyszałam :-(
A nawet jeżeli są w Warszawie, to przeciez tam nie pojadę, żeby sobie zrobić "kićki" na małej! A zresztą nasze społeczeństwo jest na tyle purytańskie, że taki gabinet szybko by zbankrutował...

__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:19   #73
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez mania19
qrfaaaa mac przestancie sie obrzucac blotem. Kazdy nosi to co chce - jednemu sie podoba bikini brazylijskie innemu gaszczyk , inna ma literke g ( tak jak w tej reklamie gucci ) i nic wam do tego . Przestancie z siebie kpic !!! Najbardziej denerwuje mnie zachowanie niektorych wizazanek z dlugim stazem ktore nasmiewaja sie i obrazaja inne ( najczesciej te co maja mniejsza cyferke w liczbie postow ) Zamiast dawac dobry przyklad by nowe nie robily z wizazu drugiej kafeterii to same uwazacie ze jak siedzicie tu pol zycia to jestescie lepsze ??? zenada ... ja mialam na pipce wszystko ( doslownie ! ) i nie zauwazylam zeby cos bylo nieigieniczne jesli sie trzyma w ryzach . A co do kolesi to jesli o chodzi o seks to wielu to ne przeszkadza , gorzej z oralem ale prawdziwy koles potrafi
a kto tu sie obrzuca blotem lub sie nasmiewa???
widze ze jestes poczatkujaca i chyba nie zauwazylas ze my tutaj nie uzywamy takiego jezyka jakim Ty sie poslugujesz w tym poscie.
Nie robimy drugiej kafeterii ale jak wszystkie bedziemy pisac takie wiad. jak Ty to chyba Wizaz sie nia stanie
sorrki ze tak pisze, ale nie rozumiem skad Twoje zarzuty bo nikt tutaj na nic nie narzeka ani sie nie skarzy
pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 10:03   #74
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez mania19
qrfaaaa mac przestancie sie obrzucac blotem. Kazdy nosi to co chce - jednemu sie podoba bikini brazylijskie innemu gaszczyk , inna ma literke g ( tak jak w tej reklamie gucci ) i nic wam do tego . Przestancie z siebie kpic !!! Najbardziej denerwuje mnie zachowanie niektorych wizazanek z dlugim stazem ktore nasmiewaja sie i obrazaja inne ( najczesciej te co maja mniejsza cyferke w liczbie postow ) Zamiast dawac dobry przyklad by nowe nie robily z wizazu drugiej kafeterii to same uwazacie ze jak siedzicie tu pol zycia to jestescie lepsze ??? zenada ... ja mialam na pipce wszystko ( doslownie ! ) i nie zauwazylam zeby cos bylo nieigieniczne jesli sie trzyma w ryzach . A co do kolesi to jesli o chodzi o seks to wielu to ne przeszkadza , gorzej z oralem ale prawdziwy koles potrafi
Mania19 przeczytałam cały wątek i nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi?
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 13:00   #75
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: fryzurki intymne :D

Mania19 - chyba źle trafiłaś, bo tutaj takiego języka sie nie używa. A tak poza tym, to równiez nie mam pojęcia o co Ci chodzi, na pewno uważnie czytałas ten wątek? Bo odnosze inne wrażenie.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 22:47   #76
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Hm. Widzę, że idę z linią - czyli na golasa trąci prokuratorem, a w gąszczu można się zgubić Dlatego trawnik kosić trzeba, ale nie do korzeni!

Ale biorę to bardziej pod kątem estetycznym. Związek higieny z gąszczem jest moim zdaniem niewielki. Wystarczy przeprosić się z mydłem i prysznicem odpowiednio często i po problemie. Dlatego nie rozumiem argumentów odnośnie związku owłosienia i higieny, bo brud czy "goly" czy też przykryty włosiem brudem pozostaje.

W kwestii golenia facetów. U mnie odpada, bo poza plecami i wysokim, orlim czołem powinienem golić się cały. Dlatego mydełko Fa i ognia. Myję się, w nadziei, że czysty włos pozostaje czystym.
A mój stosunek do wydepilowanych torsów i moszn jest dość jednoznaczny. Jak ktoś depiluje sobie jajka (woskiem), to ja przepraszam, pojadę dalej tramwajem bo zemdleję No i na starość zdziebko się wyciągną woreczki-bidulki...


Amoim zdaniem tu jest wszystko
Raz depilowałam - straszna pomyłka- efekt krótkotrwały, a mój chłopak sie zapytał " czy napewno byłam zdrowa jak to zrobiłam", bo jemu się to w głowie nie mieści.......... a jego rocznik to 85. Wiec wyciagam wniosek: nie wazny rocznik, ważne do czego kobieta swojego faceta przyzwyczai . Jesli odpowiada ci łyso - to usuwaj, jeśli nie - to nie usuwaj. Każdego własna broszka Ja się podcianam na krótko, linię bikini - pęsetka. I dobrze mi ztym. Co do depilatora - to sama myśl mnie przeraża. Myslę o paseczku, ale jaki on powinen być??

I będę troszke flirtowna
dla admina
__________________
Be Yourself. Always.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-01-05 o 20:51 Powód: Post pod postem.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 22:55   #77
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez elganja
Myslę o paseczku, ale jaki on powinen być??
przede wszystkim w miare prosty
ja mam cienki paseczek

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 23:12   #78
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: fryzurki intymne :D

ja tez mam paseczek
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 23:19   #79
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: fryzurki intymne :D

też mam paseczek , równiutki wychodzi zwykłą maszynką
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 00:05   #80
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: fryzurki intymne :D

Hmm, może coś ze mną nie tak, że mnie równo nie wyjdzie (za bardzo mi się ręka trzęsie hahaha)...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 01:59   #81
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Hmm, może coś ze mną nie tak, że mnie równo nie wyjdzie (za bardzo mi się ręka trzęsie hahaha)...
to ja oprzyj o cos
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 07:51   #82
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez ooliwka
czyli co?? nie musze się golic pod pachami?
tego ze nie ma związku nikt mi nie wcisnie!!!!! jest i to duży!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A golisz głowę?
Przecież zgodnie z tokiem myślenia włos=brud powinnaś...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 16:02   #83
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
A golisz głowę?
Przecież zgodnie z tokiem myślenia włos=brud powinnaś...
na głowie nie nosze za przeproszeniem bielizny i dzinsów przez cały dzień i wyobraś sobie ze okres też mam w innym miejscu nie wspominając o ...

z tego co piszesz wnioskuje że pod pachami też się nie golisz??
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:01   #84
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Question Dot.: fryzurki intymne :D

Witam Was ciepło

mam do Was pytanko..co myślicie o kremach depilujących, bo niby stosowałam, ale szczerze, to działanie jakieś nie bardzowiem, że włoski przy okolicy bikini są twardsze, ale czemu kremy na nie nie działają?? macie jakiś sprawdzony kremik??

jeszcze zastanawiam się nad tą pastą cukrową i widze, ze wiele dziewczyn(i nie tylko) ją chwali..tylko jak uniknąć "zarostu" przy tym?? bo to mnie najbardziej denerwuje..co z tego, że bede mieć gładką skóre 3 tygodnie skoro potem bede mieć zarost kolejne tyle ...jak Wy sobie z tym radzicie??

z góry dziękuje
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:16   #85
maluchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Talking Dot.: fryzurki intymne :D

Hmmm spokoj,baby i nie baby ;]
Kwesia gustu,napewno nie higieny!
Przeciez to nie ma nic wspolnego z higiena :|
Ja osobiscie lubie golic wszystko,chodz czasem pozwole sobie na odrobinke ekstrawagancji :P Np brazylijski paseczek delikatny,lub starzałeczka ;]
Kiedys nawet sobie udekorowalam i powycinalam litere mojego TŻ - "M"
Mojego faceta to strasznie kręci :P
maluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:37   #86
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Wink Dot.: fryzurki intymne :D

Jeśli chodzi o mnie , to podgalam linię bikini a resztę króciuteńko przycinam.
A jeśłi chodzi o lekarzy, to moja pani ginekolog nie powiedziała nic zlego. Powiedziała mi raz tylko, cytuję "widze, że pani jest tu tez zadbana i bardzo dobrze" i uśmmiechnęła się szeroko......
A tak wogóle to kazdemu według gustu, smaku i chęci...
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 21:26   #87
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: fryzurki intymne :D

preferuje wlosy tylko na glowie ;- )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 22:13   #88
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: fryzurki intymne :D

mnie, tak jak niektorym poprzedniczkom, zupelna golizna kojarzy sie z przedszkolem. paseczek, strzaleczka zeby bylo estetycznie (nie mylic z higienicznie, bo tu wlosy znaczenia dla mnie nie maja)
a facetow lubie takich, jakich ich Bozia stworzyla

Edytowane przez guia
Czas edycji: 2005-10-31 o 22:15 Powód: literowken ;]
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 22:54   #89
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez guia
mnie, tak jak niektorym poprzedniczkom, zupelna golizna kojarzy sie z przedszkolem. paseczek, strzaleczka zeby bylo estetycznie (nie mylic z higienicznie, bo tu wlosy znaczenia dla mnie nie maja)
a facetow lubie takich, jakich ich Bozia stworzyla
a jak taka strzaleczke zrobic? bo mnie cos cierpliwosci brakuje
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 00:21   #90
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: fryzurki intymne :D

Cytat:
Napisane przez srubka
a jak taka strzaleczke zrobic? bo mnie cos cierpliwosci brakuje
brak cierpliwosci? to wyobraz sobie, ze ja glownie bawie sie penseta bo maszynka za bardzo mnie podraznia.. kurcze, nie wiem jakby Ci wytlumaczyc, jak zrobic strzaleczke.. rysunkow przeciez zamieszczac nie bede to zadne dzielo sztuki "wycinasz" bardzo nisko trojkacik, a nad nim po prostu paseczek
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.