Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 12:09   #5071
zakochana04
Raczkowanie
 
Avatar zakochana04
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: Rozpoczęcie współżycia

mysle ze te dziewczyny sie nie zabezpieczaly
jesli chodzi o tabletki napewno lekarz moze Ci je przepisac, tu gdzie mieszkam (De) to zupelnie normalne ze dziewczynom sie przepisuje tabl, nawet mlodszym. sa tez inne sposoby anty. np prezerwatywy, ktore chronia przed chorobami, sa tez plastry antykoncepcyjne, wszystko zalzey od Ciebie, co jest dla Ciebie wygodniejsze

pozdrawiam

Edytowane przez zakochana04
Czas edycji: 2013-02-08 o 12:12
zakochana04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:13   #5072
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Rozpoczęcie współżycia

Ja też przeżyłam 1 raz w twoim wieku i wystarczyła nam wtedy sama prezerwatywa. Dopiero kilka miesięcy później poszłam po tabletki.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:15   #5073
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Rozpoczęcie współżycia

Cytat:
Napisane przez mssr Pokaż wiadomość
Hej, mam 17 lat i chciałabym rozpocząć współżycie. Mam do was kilka pytań.
Jakie zabezpieczenie najlepiej stosować?
Większość dziewczyn uprawiała seks nawet w wieku wcześniejszym, zastanawia mnie jak one się zabezpieczały? Nie sądzę by w wieku np. 15 lat stosowały tabletki, więc czy sama prezerwatywa wystarczy?
Zastanawia mnie też to, dlaczego ja myślę tylko o tym jak się zabezpieczyć i nie zajść w ciążę a większość dziewczyn, które znam się tym w ogóle nie przejmuje i korzysta z życia.
Nie piszcie mi, że jestem niedojrzała i nie jest to odpowiednia pora, bo naprawdę chcę się czegoś dowiedzieć o bezpieczeństwie podczas seksu.
Z góry dzięki za odpowiedzi
Sama prezerwatywa wystarczy. Tylko trzeba uważać, żeby ją dobrze założyć, być czujnym- czy się nie zsunęła, czy nie pękła- wtedy trzeba jak najszybciej zareagować i biec do lekarza po tabletkę PO.

Jak byłam młodsza i głupsza to zdarzyło się jechać na przerywanym- nie polecam. Nie warto dla chwili przyjemności ryzykować dniami stresu w oczekiwaniu na okres. Albo dla reszty nastoletniego i studenckiego życia dla pieluch i nieprzespanych nocy

Moja koleżanka też 'korzystała z życia' jak miała 17lat. Teraz może zapomnieć o spontanicznych wypadach, beztroskich imprezkach czy romantycznych randkach sam na sam z TŻ, bo ciągle trzeba dziecko brać pod uwagę. Więc tak na prawdę wiele nie skorzystała z tej swojej wczesnej młodości.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:15   #5074
mssr
Raczkowanie
 
Avatar mssr
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 115
Dot.: Rozpoczęcie współżycia

.

Edytowane przez mssr
Czas edycji: 2013-02-08 o 13:44
mssr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 14:10   #5075
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mssr Pokaż wiadomość
Większość dziewczyn uprawiała seks nawet w wieku wcześniejszym, zastanawia mnie jak one się zabezpieczały?
a po co Ci wiedzieć, jak ktoś się zabezpieczał?
chyba wiesz, jakie środki antykoncepcyjne są dostępne na rynku, a jesli nie to google i po minucie będziesz wiedzieć, więc myślę, że to lepsze wyjście niż dowiadywanie się, jak ktoś tam kiedyś się zabezpieczał.
Cytat:
Napisane przez mssr Pokaż wiadomość
Nie sądzę by w wieku np. 15 lat stosowały tabletki, więc czy sama prezerwatywa wystarczy?
Tez bym nie chciała w takim wieku stisować tabletek, ale kto wie, może ktoś stosuje tylko i wyłącznie po to, żeby chronić się przed niechcianą ciążą (pomijam teraz kwestie zdrowotne).
Czemu prezerwatywa miałaby nie wystarczyć? To tak jakbyś pytała, czy garnek wystarczy na wlanie do niego szklanki wody. Wystarczy? No tak. O ile nie będzie dziurawy, o ile wodę wlejesz ostrożnie... Więc właściwie uzywając prezerwatywy ona też zda egzamin.
Cytat:
Napisane przez mssr Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie też to, dlaczego ja myślę tylko o tym jak się zabezpieczyć i nie zajść w ciążę a większość dziewczyn, które znam się tym w ogóle nie przejmuje i korzysta z życia.
Może chcą mieć dziecko? Co zrobisz, można się też zastanawiać, dlaczego ludzie jeżdżą bez kasku na motocyklu, przecież może się im coś stać. Tu tak samo. Więc to od świadomości i oleju w głowie zależy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 19:24   #5076
naatiibdg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

pierwszy raz w samochodzie, spontan, nie jesteśmy już razem, nie żałuje, chociaż bolało strasznie i krew się także polała
naatiibdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 21:51   #5077
201706121013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 184
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

mssr
Proponuje globulki.

Edytowane przez 201706121013
Czas edycji: 2013-02-08 o 21:53
201706121013 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 23:13   #5078
Abrianna
Raczkowanie
 
Avatar Abrianna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 37
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

w końcu mogę się tu udzielić ! pierwszy raz (mam 19l.) odbył się wczoraj z moim tż z którym jestem 2 lata w sumie bolało i tak średnio przyjemnie było ale z kazdym dniem coraz lepiej nam idzie
zabezpieczamy się tabletkami i kurde musze wam powiedzieć ze tak mi libido skoczylo ze az mnie tz nie poznaje wszyscy mowia ze po tabsach libido spada a ja kurde tylko o jednym mysle ;d
Abrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 07:09   #5079
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Abrianna Pokaż wiadomość
w końcu mogę się tu udzielić ! pierwszy raz (mam 19l.) odbył się wczoraj z moim tż z którym jestem 2 lata w sumie bolało i tak średnio przyjemnie było ale z kazdym dniem coraz lepiej nam idzie
zabezpieczamy się tabletkami i kurde musze wam powiedzieć ze tak mi libido skoczylo ze az mnie tz nie poznaje wszyscy mowia ze po tabsach libido spada a ja kurde tylko o jednym mysle ;d
Może się czepiam, ale jak z każdym dniem może iść wam co raz lepiej skoro pierwszy raz zrobiliście to wczoraj?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:05   #5080
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Może się czepiam, ale jak z każdym dniem może iść wam co raz lepiej skoro pierwszy raz zrobiliście to wczoraj?

Miałam pytać o to samo
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:55   #5081
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez migdaska Pokaż wiadomość
Miałam pytać o to samo
I ja tak rzuciło mi się w oczy to dziwne stwierdzenie
Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 20:07   #5082
Abrianna
Raczkowanie
 
Avatar Abrianna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 37
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

dobra bedzie szlo ;d
Abrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 20:12   #5083
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

oni zaginają czasoprzestrzeń!
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:02   #5084
alouettes
Raczkowanie
 
Avatar alouettes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
pierwszy raz

może zacznę od tego, że między mną(17), a moim chłopakiem(22), jest pięć lat różnicy i pewnie znajdzie się bardzo dużo osób, które:
a) powiedzą, że jestem za młoda
b) oburzą się tą różnicą wieku,
no ale cóż... miłość nie wybiera. od razu powiem też, że jesteśmy razem już od 3lat, więc nie jest to przelotne zauroczenie. i właśnie dlatego już od dłuższego czasu zastanawiam się na tym właśnie pierwszym razem. mój chłopak miał już wiele partnerek, sam bardzo wcześnie rozpoczął życie seksualne i może to właśnie dlatego, to on sam najbardziej namawia mnie do zastanowienia się, czy na pewno jestem gotowa. w tym przypadku odpowiedź jest dla mnie jasna, już od dłuższego czasu: tak, jestem gotowa i to właśnie z nim chcę przeżyć swój pierwszy raz. jednak pojawiają się inne "problemy".
z racji tego, że mój chłopak miał już wiele partnerek, boję się, że nie będę dla niego wystarczająco dobra. wiem, że to głupie, ale tak już mam. dodatkowo, mam kompleksy na punkcie swoich ud i pośladków, ponieważ, niestety w okresie szybkiego wzrostu, pojawiły mi się na nich rozstępy. wiem, że mnie kocha i zawsze od wszystkich słyszę, że na takie rzeczy nie zwraca się uwagi, ale wiem jak wyglądały tamte dziewczyny...
ale w sumie nie o to mi chodziło... chciałam się Was zapytać, jak się do tego przygotować. naprawdę mi zależy na tym, żeby było idealnie. może macie jakieś rady?
__________________
razem od 09.02.2010

15.03.2013 - projekt X z Ewą Chodakowską i Mel B
15-22.03
22-29.03
29.03-5.04
5-12.04


15.03.2013 - zaczynamy się zdrowo odżywiać
alouettes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:16   #5085
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez alouettes Pokaż wiadomość
dodatkowo, mam kompleksy na punkcie swoich ud i pośladków, ponieważ, niestety w okresie szybkiego wzrostu, pojawiły mi się na nich rozstępy. wiem, że mnie kocha i zawsze od wszystkich słyszę, że na takie rzeczy nie zwraca się uwagi, ale wiem jak wyglądały tamte dziewczyny...
A jak Twój chłopak reaguje na Twoje uda? Jak w ogóle reaguje na Twój wygląd? Czujesz się przy nim pewnie? Czujesz, że podobasz mu się?

Cytat:
ale w sumie nie o to mi chodziło... chciałam się Was zapytać, jak się do tego przygotować. naprawdę mi zależy na tym, żeby było idealnie. może macie jakieś rady?
Przede wszystkim… Pogódź się z tym, że może nie być idealnie. Co więcej, to nic strasznego. To nie zawody, w których jesteś oceniana, to seks z ukochaną osobą. Błędy, głupie sytuacje i inne nieprzewidziane rzeczy zdarzają się i nie ma co się nimi za bardzo przejmować.

A poza tym, to standardowo (no i też klasycznie zakładam, że Wasz związek jest udany, czujecie się pewnie w swoim towarzystwie, znacie już swoje ciała i etap pieszczot/pettingu macie już za sobą):
  • zadbajcie o dobrą antykoncepcję;
  • ustalcie przed współżyciem co zrobicie, jeśli zajdziesz w nieplanowaną ciążę;
  • zadbajcie o odpowiednie warunki – brak toalety obok czy np. obecność całej rodziny za ścianą to raczej niezbyt dobry pomysł ;
  • nie stresujcie się i przygotujcie się na to, że zwyczajnie może nie wyjść za pierwszym razem;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:53   #5086
alouettes
Raczkowanie
 
Avatar alouettes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A jak Twój chłopak reaguje na Twoje uda? Jak w ogóle reaguje na Twój wygląd? Czujesz się przy nim pewnie? Czujesz, że podobasz mu się?
czuję, że mu się podobam, szczerze mówiąc, czasem nawet udaje mu się wyleczyć moje kompleksy na pewien czas, ale to zawsze wraca, poza tym... nie mogę przestać myśleć o tym, że one wyglądały zdecydowanie lepiej niż ja.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
  • ustalcie przed współżyciem co zrobicie, jeśli zajdziesz w nieplanowaną ciążę;
o tym rozmawialiśmy już nie raz i prawdę mówiąc, on boi się chyba bardziej niż ja, i nawet chciał czekać jeszcze dłużej z pierwszym razem, żebym w razie czego nie "zmarnowała sobie życia". ale jestem prawie pewna, że oboje wiemy jak zabezpieczyć się, aby tej ciąży uniknąć. mówię PRAWIE, ponieważ przecież nigdy nie można być w 100% pewnym, że się jej uniknie.
__________________
razem od 09.02.2010

15.03.2013 - projekt X z Ewą Chodakowską i Mel B
15-22.03
22-29.03
29.03-5.04
5-12.04


15.03.2013 - zaczynamy się zdrowo odżywiać
alouettes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:55   #5087
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez alouettes Pokaż wiadomość
czuję, że mu się podobam, szczerze mówiąc, czasem nawet udaje mu się wyleczyć moje kompleksy na pewien czas, ale to zawsze wraca, poza tym... nie mogę przestać myśleć o tym, że one wyglądały zdecydowanie lepiej niż ja.
To, że Ty uważasz, że wyglądały lepiej od Ciebie nie znaczy, że Twój facet tak sądzi.
Zresztą… Jakie znaczenie ma wygląd byłych? One są byłe. Twój facet nie będzie myślał o nich, tylko o Tobie.

Cytat:
o tym rozmawialiśmy już nie raz i prawdę mówiąc, on boi się chyba bardziej niż ja, i nawet chciał czekać jeszcze dłużej z pierwszym razem, żebym w razie czego nie "zmarnowała sobie życia". ale jestem prawie pewna, że oboje wiemy jak zabezpieczyć się, aby tej ciąży uniknąć. mówię PRAWIE, ponieważ przecież nigdy nie można być w 100% pewnym, że się jej uniknie.
Dlatego właśnie ustalcie wspólnie metodę antykoncepcyjną/metody antykoncepcyjne, którą/które będziecie stosować, bo to znacząco zmniejszy szansę na ciążę.
Ale dodatkowo ustalcie od razu co w razie, gdyby zdarzyła się nieplanowana ciąża. Lepiej od początku mieć wspólne ustalenia, żeby potem się nie okazało, że oboje macie inne wizje wychodzenia z tej sytuacji.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:27   #5088
alisia543
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

hmmm kurdę jakby to powiedzieć .. nie będę pisać ile mam lat , skąd pochodzę jak się nazywam. mój pierwszy raz przeżyłam dosyć nie dawno . 13 lutego. to taki jakby 'prezent' na walentynki ... tylko , że jest jeden mały problem , po pierwsze zrobiłam to z chłopakiem , którego ja nie kochałam [tylko mi się podobał] , a on mnie nie kochał . zrobiliśmy to w sumie nawet nie wiem dlaczego . wiem , że mogły być tego okropne konsekwencje , ale tak wyszło -.- jak wyglądało? przyszłam do niego , zrobił nastrój, poleżeliśmy , że oby dwoje paliliśmy poszliśmy zapalić. dodam jeszcze , że to nie był jego pierwszy raz . wróciliśmy oglądaliśmy dalej film. nagle zaczęliśmy się całować. ja przerwałam francuskie całowanie i powiedziałam, że się boję . czyli w sumie przerwałam grę wstępną. obejrzeliśmy jeszcze 4 filmy gdy nam się skończyły i powiedział , że nie długo będziemy musieli iść bo jego mama przyjdzie włączył jakiś kabaret, ja się położyłam mu na ramieniu, zaczęłam jeździć mu po brzuchu ręka zjechała coraz niżej... zaczęłam mu 'masować' po chwili on tak jakby położył się na moim ramieniu, ręka zjechała mu od razu na dół, zrobił mi palcówkę. następnie zapytał się czy chcę to zrobić . ja powiedziałam , że tak ale co z mamą . on zadzwonił się zapytał o której będzie , okazało się że mieliśmy jeszcze dużo czasu . położyłam się , zaczęliśmy się znowu całować on zaczął dotykać moich piersi , po czym jeszcze raz się zapytał czy chcę , ja znowu tak . po chwili usiadłam ściągnęłam koszulkę , znowu się położyłam , znowu zaczęliśmy się całować. po chwili oby dwoje usiedliśmy i się rozebraliśmy do końca ( z tym miałam najmniejszy problem, a tego najbardziej się obawiałam) położyliśmy się, całowaliśmy on założył 'gumkę' robiliśmy to w pozycji klasycznej, jak pewnie każdy na początku , w tedy czujemy się komfortowo . niestety nie było tak cudownie , za wcześnie doszedł... ja nie doszłam , było bardzo krótko i trochę boleśnie -.- chodź nie powiem było miło , sam bliski kontakt <3 . na koniec trochę poleżeliśmy ale musieliśmy wychodzić . tylko nie chodzi w sumie o to najgorsze jest to, że to było takie 'bez zobowiązań' ... chłopaka codziennie spotykam w szkole, nikomu nic nie powiedział więc jest dobrze , mówimy sobie cześć ale nic po za tym. nie odzywa się... ma jednym słowem wy☠☠☠ane. tylko ... ja chyba coś głębszego poczułam . nie wiem boję się do niego napisać , bo wydaję mi się w tedy , że będę się narzucać . mam ochotę na jeszcze jedno takie zbliżenie , ten chłopak mnie strasznie pociąga, myślę o nim non stop ... ;/ może nawet nie o nim ale o następnym zbliżeniu , może dlatego, że czuję taki niedosyt . nie wiem do końca jak to jest dostać orgazm ale nie dzięki sobie , tylko dzięki komuś . może mi ktoś pomoże , odezwać się czy nie? może napisać coś w stylu kiedy poprawi poprzedni raz ? dodam jeszcze , że nie jestem pełnoletnia i trochę żałuję ale to w takich kryzysowych sytuacjach .
alisia543 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 00:46   #5089
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Ja swój pierwszy raz przeżyłam 11.06.2011r.
Byliśmy razem od 8miu miesięcy, i wcześniej strasznie się wzbraniałam z obawy przed ciążą. Miałam 18 lat, i dla nas obydwu był to pierwszy raz.
Wyszło kompletnie spontanicznie i najpiękniej jak tylko mogło być, nie zamieniłabym tej nocy na nic innego.
Dalej jesteśmy razem, od lipca ze sobą mieszkamy

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ale dodatkowo ustalcie od razu co w razie, gdyby zdarzyła się nieplanowana ciąża. Lepiej od początku mieć wspólne ustalenia, żeby potem się nie okazało, że oboje macie inne wizje wychodzenia z tej sytuacji.
Dokładnie. Jak się kiedyś spytałam mojego TŻta co by zrobił gdybyśmy wpadli, on odrzekł że cieszyłby się jak głupi, i zrezygnowałby ze studiów i poszedł do pracy żebym ja mogła studiować. Od razu się bezpieczniej poczułam
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2013-03-03 o 00:44
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 17:59   #5090
mmarecki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 24
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez g700 Pokaż wiadomość
Słyszeliście może o tym, że antybiotyki zmniejszają skutecznośc tabletek antykoncepcyjnych? Ja nie wiedziałam, cud że jeszcze w ciąży nie jestem. Ciekawe o jakie antybiotyki chodzi, wiecie?
To to nawet ja (chłopak) wiem Pierwsze co to ginekolog powiedział mojej dziewczynie, że antybiotyki jak i nadmierna ilość witaminy C zaburzają wchłanianie tabletek. Nie znaczy to od razu, że zajdzie się z ciążę, ale zalecał wtedy dodatkowo gumkę.
mmarecki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 00:26   #5091
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

MÓJ PIERWSZY RAZ - CZ. II

klik
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.