Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-03, 20:20   #61
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez sylwia18
dziewczyny ale zazdroszczę wam tych facetów którzy potrafią czekać na was tyle czasu...ja to zawsze trafie na jakiś napaleńców i muszę ich rzucać bo zaczynają mi działać na nerwy problem pewnie w tym że gustuję w chłopakach typu bad boy a oni wszyscy mają jedno w głowie i powiedzcie mi co ja mam biedna zrobić? musiałabym chyba jakiegoś porządnie zauroczyć ale tego właśnie nie umiem:/
Nie martw sie ja mialam w zyciu tylko jednego faceta w wieku 16 lat na dodatek pil wiec dalam mu rok zeby skonczyl ale po roku czasu jeszcze wiecej pil wiec dalam sobie spokoj pomyslalam nie bede sie pakowac w taki zwiazek ale nie trace nadziei i mysle ze znajde faceta z ktorym bedzie mi dobrze i swoj pierwszy raz przezyje tak ze bede go wspominac bardzo dobrze do konca zycia
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 13:19   #62
klaudziora
Raczkowanie
 
Avatar klaudziora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 30
Dot.: Mój pierwszy raz

moj pierwszy raz.... dawno to było.. 5 lat temu prawie.... to było przed moimi 16 urodzinami... on był o rok młodszy... wakacje, kolonie, on... od początku pobytu nad morzem bylismy kolonijną parą... podobał mi się... i tyle... byłam ciekawa jak diabli jak to jest... więc po "kolonijnych zaślubinach" w przedostatnią noc zrobiliśmy to. Po bożemu, w moim pokoju... jak było? czy ja wiem... bałam sie jak cholera ale mnie akurat strach mobilizuje... więc się skusiałam... nie czułam nic poza bólem... szczeniackie podejście chyba mnie pokarało brakiem przyjemności z mojego pierwszego razu... najgorsze było to, że on zachwowywał się jakoś tak oschle... po powrocie do domu spotkaliśmy się chyba 2 razy (bo mieszkał niedaleko)... i na tym koniec. troche żałuję troche nie... po tej przygodzie miałam przerwę w seksie dość długą... z moim ex chłopakiem byłam 1,5 roku i po chyba 3 razach (albo raczej próbach) daliśmy sobie spokój... jakoś do siebie nie pasowaliśmy... bolało mnie za każdym razem. a teraz jestem z chłopakiem 5 miesięcy i mogę powiedzieć, że dopiero teraz stałam się kobietą. dopiero teraz wiem jakie to przyjemne. Widać nie ważne ile się jest z chłopakiem ale czy sie go kocha.
klaudziora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 17:10   #63
Misiaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska/Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 350
Dot.: Mój pierwszy raz

hmmmm moj pierwszy raz byl po 3 latach znajomosci mialam 17 lat on 19 to juz 3 lata od tego czasu minely jestesmy ze soba nadal bylo super domek nad jeziorem tylko my dwoje nic nie planowane calkowity spontan ogolnie bylo pieknie mimo ze bardzo bolalo i dosc silnie krwawilam ale moj TŻ byl bardzo delikatny i spokojny dla nas obojga to byl pierwszy raz i do tej pory jest cudownie niczego nie zaluje i jestem szczesliwa
__________________

Misiaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 09:54   #64
darmozjad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 3
GG do darmozjad
Dot.: Mój pierwszy raz

mój pierwszy raz przezyłam w wieku 16 lat po... 3 tyg. znajomości. mój partner był... 12 lat starszy ode mnie i juz doswiadczony tak, ze potrafil tak pokierowac wszystkim, ze w ogole nie czulam bolu, a nawet troche przyjemnosci z tego mialam, choc orgazmu wtedy nie doznalam. jestem z nim do dzis bardzo szczesliwa, a co wiecej spodziewamy sie dziecka
darmozjad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 18:20   #65
covera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Wink Dot.: Mój pierwszy raz

moj 1 raz był bardzo nie typowy ehhe .kochalismy sie w aucie ;mało miejsca ,zestersowani ,ale jakos to wyszło nam bardzo dobrze ze mam takiego kochanego faceta no juz meza który jest ciepły i bardzo wyrozumiały nastepne nasze razy były bardziej tradycionalne ....
covera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 17:06   #66
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez darmozjad
mój pierwszy raz przezyłam w wieku 16 lat po... 3 tyg. znajomości. mój partner był... 12 lat starszy ode mnie i juz doswiadczony tak, ze potrafil tak pokierowac wszystkim, ze w ogole nie czulam bolu, a nawet troche przyjemnosci z tego mialam, choc orgazmu wtedy nie doznalam. jestem z nim do dzis bardzo szczesliwa, a co wiecej spodziewamy sie dziecka
to chyba calkiem niedawno musialo byc?
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 18:08   #67
natisska
Rozeznanie
 
Avatar natisska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 494
GG do natisska
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez elly2
to chyba calkiem niedawno musialo byc?
Hmm... sprawdzałam w profilu i dziewczyna ma lat 17 więc rok temu.... i już dziecko.... i 12 lat starszy facet... życze szczęścia, pewnie się przyda w takim układzie - trzeba przyznać, że odbiega od normy.


Mam przyjaciół, którzy po 2 latach bycia razem zdecydowali sie na swój pierwszy raz ( dla nich obojga miało to być pierwsze zetknięcie z seksem), mieli po 18 lat. Mimo zabezpieczenia (prezerwatywy) właśnie w tą piękną, wyjątkową noc spłodzili Darusię to trzeba mieć pecha maja teraz po 24 lata i nadal są razem, co najważniejsze - szczęśliwi i to jako małżeństwo.
__________________
Ślub









natisska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 22:52   #68
darmozjad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 3
GG do darmozjad
Dot.: Mój pierwszy raz

hehehehe
zdaję sobie sprawę, że moje podejście do spraw tak powaznych jak macieżyństwo czy małżeństwo może szokować, no ale cóż... rózni ludzie po tym świecie chodzą i różnie swoje zycie układają. moge tu tylko dodać, że decyzję o ślubie podjęliśmy po 5 miesiącach bycia razem a dziecko - możecie wierzyć lub nie - było od A do Z zaplanowane. może trochę wyjaśni fakt, że od lat bardzo poważnie choruję i muszę być przygotowana na to, że za kilka lat zdrowie nie pozwoli mi na urodzenie dziecka. na moim miejscu chyba nikt nie czekałby bezsensownie aż może zrobić się zbyt późno.
darmozjad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-09, 14:52   #69
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez darmozjad
hehehehe
zdaję sobie sprawę, że moje podejście do spraw tak powaznych jak macieżyństwo czy małżeństwo może szokować, no ale cóż... rózni ludzie po tym świecie chodzą i różnie swoje zycie układają. moge tu tylko dodać, że decyzję o ślubie podjęliśmy po 5 miesiącach bycia razem a dziecko - możecie wierzyć lub nie - było od A do Z zaplanowane. może trochę wyjaśni fakt, że od lat bardzo poważnie choruję i muszę być przygotowana na to, że za kilka lat zdrowie nie pozwoli mi na urodzenie dziecka. na moim miejscu chyba nikt nie czekałby bezsensownie aż może zrobić się zbyt późno.
Zycze powodzenia Podziwiam Cie bo ja majac teraz 20 lat nigdy nie zdecydowalabym sie na dziecko...nie dlatego, ze nie lubie dzieci, ale przede wszystkim dlatego, ze jestem jeszcze mloda musze sie wyszumiec i nauczyc sie prawdziwej odpowiedzialnosci. No, ale nie bede sie rozgadywac bo moj post nijak sie ma do tematu watku Pozdrawiam
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 18:11   #70
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

Dziewczyny ile miałyście latek jak straciłyście dziewictwo ? Kiedy był Wasz pierwszy raz ?
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 18:26   #71
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

19
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 18:56   #72
agusia_1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 121
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

14
agusia_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 19:04   #73
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

Hej, dziewczyny, zanim wątek sie rozpędzi to zapraszam na forum intymnie. Tutaj z założenia są wątki ginekologiczne w sensie "medyczne", takie, na które może wypowiedzieć sie Pan Doktor. Choć może da się wciagnać w ten temat...
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 19:08   #74
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17
Dziewczyny ile miałyście latek jak straciłyście dziewictwo ? Kiedy był Wasz pierwszy raz ?
Ponieważ:

- jest to forum ginekologiczne z poradami ginekologa, zastanawiam się, jak też Pan Waldemar miałby odpowiedzieć na Twoje pytanie
- nie rozumiem istoty problemu ginekologicznego

wątek przenoszę na Intymne.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 19:14   #75
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ponieważ:

- jest to forum ginekologiczne z poradami ginekologa, zastanawiam się, jak też Pan Waldemar miałby odpowiedzieć na Twoje pytanie
- nie rozumiem istoty problemu ginekologicznego

wątek przenoszę na Intymne.

A ja po pierwszym spojrzeniu na ten wątek i autora ostatniego w nimposta pomyślałam " No prosze, prosze Admin zdradza kiedy stracił swój kwiatuszek"

Ja miałam wówczas 17 lat.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 19:22   #76
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

mam 18 lat i pierwszy raz jeszcze przede mna
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 19:29   #77
a6usia
Przyczajenie
 
Avatar a6usia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 29
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

A ja... nie powiem kiedy!

Edytowane przez a6usia
Czas edycji: 2012-12-08 o 22:16
a6usia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 19:31   #78
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

22, a było to w czerwcu tuż przed obroną pracy licencjackiej
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 19:31   #79
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Pierwszy raz ... Ile miałyście latek ?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Ponieważ:

- jest to forum ginekologiczne z poradami ginekologa, zastanawiam się, jak też Pan Waldemar miałby odpowiedzieć na Twoje pytanie
- nie rozumiem istoty problemu ginekologicznego

wątek przenoszę na Intymne.

A może Pan Wojciech?

Ja natomiast łączę wątki, ponieważ podobny już istnieję. Nie widze sensu powielać tematów.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 23:19   #80
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Mój pierwszy raz

mój pierwszy ra byl w noc sylwestrowa 2001 r w pokoju jego siostry w ktorym spalismy sami nie bolalo ale byly problemy z gumka wiec duzo smiechu bylo,ale nie bolalo byl deikatny i czuly.pytal po tysiac razy czy jestem pewna tego.pozniej rozstalismy sie ale z pwoodow ktorych nie bede wymieniac,jednak wrocilismy do siebie jest jeszcze lepiej i piekniej i za kazdym raezm jest nam cudownie ze soba.nie wyobrazam sobie ze moglam zrobic to z kims innym.on sprawil ze stalam sie kobietka i nauczyl kochacmam nadzieje ze spedzimy ze soba cale zycie, on tez
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 00:33   #81
beatkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 69
Dot.: Mój pierwszy raz

hehe wiecie co dziewczyny a ja juz myslalam ze jestem jedyna 18-letnia dziewica na tym swiecie, ktora jest z chlopakiem 2 lata i jeszcze sie do konca nie zdecydowala :P moj TŻ nie naciska, ale czesto wspomina o "tym" i wzdycha ze bardzo by chcial, ale nie zmusza mnie i czeka ja glownie boje sie 3 rzeczy: bolu , ciazy i tego, ze po "tym" zepsuje sie miedzy nami a ja bede czula sie wykorzystana chociaz czytajac wasze wypowiedzi patrze, ze nie tylko ja mam lub- mialam taki problem mysle ze troche psychiczna jestem i za bardzo sie boje a coraz bardziej chce

Edytowane przez beatkaaa
Czas edycji: 2005-12-21 o 21:53
beatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 05:56   #82
Artur_z_daleka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 59
Dot.: Mój pierwszy raz

Pierwszy raz baaaardzo dawno temu Od jakiegos czasu bylo miedzy nami wszystko oprocz tego najblizszego zblizenia. Pojechalismy do Krakowa. Noc w hotelu po dniu zwiedzania. Piescilismy sie w wannie. W pewnym momencie oboje wiedzielismy, ze tego chcemy. Bez slow, po prostu to poczulismy. Sprobowalismy w wannie, ale z przyczyn technicznych nie wyszlo. Zanioslem ja mokra do lozka i tam oboje oddalismy sobie swoja cnote Bylo pieknie. Nie bolalo jej, nie krwawila. Kochalismy sie jeszcze wiele razy uczac sie nawzajem erotyki. Bylismy para jeszcze przez jakis czas. Pozniej nasze drogi sie rozeszly. Nadal jestesmy w kontakcie, jestesmy przyjaciolmi. Ja w Chicago, ona w Wiedniu, mimo odleglosci, lat, innych zwiazkow nadal jestesmy sobie bliscy, szanujemy sie i na swoj sposob sie kochamy.
Co do czekania do nocy poslubnej, uwazam, ze kompatybilnosc w seksie jest niezmiernie istotna i jej brak moze doprowadzic do rozpadu zwiazku. Dlatego uwazam, ze tak jak poznaje sie swojego partnera i przekonuje o kompatybilnosci lub jej braku w wielu innych dziedzinach, tak powinno sie wiedziec i w kwestii seksu, czy odpowiada sie sobie nawzajem zanim podejmie sie decyzje o spedzeniu zycia razem.
Artur_z_daleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 20:03   #83
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Mój pierwszy raz

mam 19 lat i jestem dziewica. Jeszcze nie spotkalam mężczyzny ktoremu moglabym to ofiarowac. Wierze ze sie pojawi i wole na niego czekac niz pokusic sie o inne rozwiazania. szczerze mowiac jestem dumna z tego ale wytracil mnie z rownowagi pewnien artykul ze jesli koboeta nie zacznie wspolzyc do 20 roku zycia to potem szybko stanie sie oziebla itp. i w ogole jest juz na starconej pozycji. Nie wiem co o tym myslec ?? a Wy jak sadzicie ?
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 00:01   #84
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez gosiaska
mam 19 lat i jestem dziewica. Jeszcze nie spotkalam mężczyzny ktoremu moglabym to ofiarowac. Wierze ze sie pojawi i wole na niego czekac niz pokusic sie o inne rozwiazania. szczerze mowiac jestem dumna z tego ale wytracil mnie z rownowagi pewnien artykul ze jesli koboeta nie zacznie wspolzyc do 20 roku zycia to potem szybko stanie sie oziebla itp. i w ogole jest juz na starconej pozycji. Nie wiem co o tym myslec ?? a Wy jak sadzicie ?
Nie przejmuj sie Ja rowniez jestem dziewica mam 20 lat i mam swojego ukochanego TŻ juz od 3,5 roku...wiec wszystko przede mna I nie wierz w takie bzdury.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 08:40   #85
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Mój pierwszy raz

Ja swoj pierwszy raz przezylam majac 17 lat . Bylo to z chlopakiem w zwiazku z ktorym mam jedynie przykre wspomnienia . Bylam w nim zauroczona , nie kochalam go ,teraz juz wiem Jak bylam mlodsza to kiedys sobie jeszczce postanawialam ,ze moj pierwszy raz bedzie w moja osiemnastke i gdybym tak zrobila to byloby to z moim obecnym TZ , ktorego bardzo kocham i jest dla mnie jedyny.Teraz wiem ,ze nigdy jeszczce nikogo nie kochalam tak naprawde, dzieki niemu Szczerze mowiac to zaluje ,ze tak wazna rzecz w zyciu zrobilam z malo wartosciowym czlowiekiem.
Bylismy ze soba kilka miesiecy . On mnie namawial caly czas , ja nieulegalam W koncu ktoregos dnia pojechalismy na dzialke do znajomych i tam uleglam
Swoj pierwszy raz przezywalam bez zadnego wspomagacza ( piwko jedno czy cosik ,nic takiego) w tak cholernie jasny dzien , w srodku dnia To bylo takie krepujace , nie wiedzialam co sie stanie a tu nawet odrobiny intymnosci nie bylo Praktycznie to nie czulam zadnego bolu , nie bylo krwi .To tak jakby ktos obawial sie wielkiego zastrzyku a dostal mala szczepioneczke Moj byly tak mnie wtedy rozczarowal ,bylo mi bardzo przykro , jak juz po powiedzial do mnie ,ze ja chyba nie bylam dziewica , bynajmniej on w to nie wierzy bo nie krwawilam Potrzebowalam wtedy wsparcia a on mi prawil takie "komplementy " . Bardzo sie ciesze ,ze nie mam z tym czlowiekiem nic wspolnego teraz.
Musze przyznac ,ze dziewictwo jest jadna z najwaniejszych rzeczy w zyciu kobiety i naprawde nie warto poswiecac tak pieknych wspomnien i robic tego bez przekoniania . Jakbym poczekala , zrobila to ze swoim TZ mialabym naprawde bardzo mile wspomnienia ale niestety ,co sie juz zdarzylo tego nie wroce
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 09:04   #86
Misiaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska/Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 350
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Ja swoj pierwszy raz przezylam majac 17 lat . Bylo to z chlopakiem w zwiazku z ktorym mam jedynie przykre wspomnienia . Bylam w nim zauroczona , nie kochalam go ,teraz juz wiem Jak bylam mlodsza to kiedys sobie jeszczce postanawialam ,ze moj pierwszy raz bedzie w moja osiemnastke i gdybym tak zrobila to byloby to z moim obecnym TZ , ktorego bardzo kocham i jest dla mnie jedyny.Teraz wiem ,ze nigdy jeszczce nikogo nie kochalam tak naprawde, dzieki niemu Szczerze mowiac to zaluje ,ze tak wazna rzecz w zyciu zrobilam z malo wartosciowym czlowiekiem.
Bylismy ze soba kilka miesiecy . On mnie namawial caly czas , ja nieulegalam W koncu ktoregos dnia pojechalismy na dzialke do znajomych i tam uleglam
Swoj pierwszy raz przezywalam bez zadnego wspomagacza ( piwko jedno czy cosik ,nic takiego) w tak cholernie jasny dzien , w srodku dnia To bylo takie krepujace , nie wiedzialam co sie stanie a tu nawet odrobiny intymnosci nie bylo Praktycznie to nie czulam zadnego bolu , nie bylo krwi .To tak jakby ktos obawial sie wielkiego zastrzyku a dostal mala szczepioneczke Moj byly tak mnie wtedy rozczarowal ,bylo mi bardzo przykro , jak juz po powiedzial do mnie ,ze ja chyba nie bylam dziewica , bynajmniej on w to nie wierzy bo nie krwawilam Potrzebowalam wtedy wsparcia a on mi prawil takie "komplementy " . Bardzo sie ciesze ,ze nie mam z tym czlowiekiem nic wspolnego teraz.
Musze przyznac ,ze dziewictwo jest jadna z najwaniejszych rzeczy w zyciu kobiety i naprawde nie warto poswiecac tak pieknych wspomnien i robic tego bez przekoniania . Jakbym poczekala , zrobila to ze swoim TZ mialabym naprawde bardzo mile wspomnienia ale niestety ,co sie juz zdarzylo tego nie wroce

bardzo dobrze to napisalas ja swoj pierwszy raz mialam w wieku 17 lat ale z czlowiekiem z ktorym jestem do tej pory z ktorym juz niedlugo stowrze rodzine i wiem ze warto bylo choc jasne moglismy poczekac ale to bylo bez nalegan stalo sie jakos tak instynktownie samo z siebie i moze dlatego bylo tak pieknie bylo tyle milosci i szczescia do tej pory wiem ze tylko z nim moglabym stracic cnote dalam mu cos najwazniejszego on to doskonale wie i do tej pory szanuje to a to wspaniale zreszta kochamy sie z kazdym dniem mocniej i dlatego moze te wspomnienia sa cudowne mimo bolu i krwi ale pamietac to bede na zawsze bo bylo to piekne bylo ziwazane z miloscia i nasza bliskoscia
__________________

Misiaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 09:50   #87
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: Mój pierwszy raz

Swoj pierwszy raz przezylam w wieku 20 lat, czyli w tym roku i w ogole tego sie nie wstydze ze tak pozno. Jedyne co bylo piekne w tym wydarzeniu to to, ze stalo sie to 8 marca, czyli w dzien kobiet A tak poza tym okropnie to wspominam, potwornie bolalo, udalo sie po kilku probach dopiero. Nic w tym nie bylo przyjemnego, milego czy romantycznego. Poza tym facet z ktorym to sie stalo byl prawiczkiem i mial male pojecie na temat seksu. mimo wsyztsko uwazam, ze pierwszy raz powinno sie przezyc z facetem doswiadczonym, ktory bedzie umial sprawic ze bedzie to cudowne przezycie.
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 21:01   #88
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mój pierwszy raz

Ja mam 19 lat i nadal dziewica. Nie wstydze sie tego Mam chlopaka z ktorym jestem 2 miesiace. Szaleje za nim i przyznam sie szczerze ze mysle a nawet czesto rozmawiamy o seksie :P Tak naprawde dopiero sie poznajemy, a ja mam na niegie strasznaaaa ochote... nie wiem czy to noramalne (dziewica, krotki zwiazek), ale chcialabym zrobic "to" wlasnie z nim. Najlepsze, ze on wcale nie naciska, a wrecz przeciwnie chce z tym zwlekac Co o tym sadzicie?
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 21:14   #89
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez blue _eyes
Ja mam 19 lat i nadal dziewica. Nie wstydze sie tego Mam chlopaka z ktorym jestem 2 miesiace. Szaleje za nim i przyznam sie szczerze ze mysle a nawet czesto rozmawiamy o seksie :P Tak naprawde dopiero sie poznajemy, a ja mam na niegie strasznaaaa ochote... nie wiem czy to noramalne (dziewica, krotki zwiazek), ale chcialabym zrobic "to" wlasnie z nim. Najlepsze, ze on wcale nie naciska, a wrecz przeciwnie chce z tym zwlekac Co o tym sadzicie?
Normalne czy nie, ale byłam w podobnej sytuacji -> dziewica, krótki związek (nawet bardzo), gdyby mi ktoś powiedział, że zrobię to tak szybko z prawdę mówiąc niedawno poznanym facetem w życiu bym nie uwierzyła ale czułam po prostu, że tego chcę, facet mnie kręcił i już, byłam lekko zaślepiona hehe, ale nie żałuję choć ze związku wkrótce nic nie wyszło
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 22:53   #90
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez blue _eyes
Tak naprawde dopiero sie poznajemy, a ja mam na niegie strasznaaaa ochote... nie wiem czy to noramalne (dziewica, krotki zwiazek), ale chcialabym zrobic "to" wlasnie z nim.

Pewnie, że normalne. Przecież dziewica, jak każda kobieta, też ma potrzeby seksualne.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.