Rozstanie z facetem XXXVIII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-03, 23:03   #91
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Ech.. ciezka sytuacja. Bardzo Ci wspolczuje. Jedyne co mogę doradzić (z własnego doświadczenia) to zero kontaktu. Zadnej przyjazni, rozmow, pytan itd. Odetnij sie po prostu. Jesli bedziesz chciala sie wygadac, pisz tutaj
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 23:07   #92
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Ech.. ciezka sytuacja. Bardzo Ci wspolczuje. Jedyne co mogę doradzić (z własnego doświadczenia) to zero kontaktu. Zadnej przyjazni, rozmow, pytan itd. Odetnij sie po prostu. Jesli bedziesz chciala sie wygadac, pisz tutaj
Musimy ustalić kilka kwestii dotyczących mieszkania, muszę zabrać swoje rzeczy, ale to wszystko. A kusi jak cholera. Mam ochotę mu przypomnieć, że powinien się umówić do lekarza, porozmawiać z nim tak zwyczajnie.
Czytałam pierwszy post, zero kontaktu, wiem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 23:13   #93
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Musimy ustalić kilka kwestii dotyczących mieszkania, muszę zabrać swoje rzeczy, ale to wszystko. A kusi jak cholera. Mam ochotę mu przypomnieć, że powinien się umówić do lekarza, porozmawiać z nim tak zwyczajnie.
Czytałam pierwszy post, zero kontaktu, wiem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Tak, wiem.. ja też tak mialam. Co prawda przez pierwsze 2 tyg po rozstaniu ja nie reagowalam na zadne proby kontaktu, nie chciałam. Ale tak sobie teraz mysle, ze ja wtedy bylam w takim szoku, ze w ogole to do mnie nie docierało. Moze dlatego bylam taka obojętna. Pozniej, jak sie spotkaliśmy i to on zaczal sie kontaktowac to 'ruszyla maszyna'. I tez pamiętam, ze pisalam zeby wzial lekarstwa, zadzwonil do urzędu, odebrał paczke od mamy itd..
Ale to tylko przedluza cierpienie. Dlatego nie popelniaj moich błędów.
Ja np od jakiegos czasu pisze do eksa listy : ) których oczywiscie nie wysylam. Swoja droga, od 2 tyg zebrała mi sie juz ladna kupka haha
Ale przynajmniej nie robie juz z siebie idiotki.. bo kiedys nad tym nie panowalam i jak tylko mialam gorszy dzień to lapalam za telefon. Ech.. sciskam Cie mocno! Trzymaj sie, trzymam kciuki zeby wszystko poszlo sprawnie w kwestiach dotyczących mieszkania itd. <3
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 07:00   #94
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
A Twoj eks pojechal na te wakacje sam?
Jeżeli pytasz o kobietę, to nie wiem. Ale ogólnie pojechał ze znajomymi do znajomych. Wszystkich ich znałam i też miałam zaproszenie.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja ciagle mam wrazenie ze blokuje swoje uczucia. czasami sama mam wrazenie ze jestem tykajaca bomba, jakbym sie hmmm... wylaczyla? I tylko jest taki strach ze za chwile ta bomba uczuciowa wybuchnie.
A próbujesz się z kimś spotykać, poznawać nowych facetów?

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Ja np od jakiegos czasu pisze do eksa listy : ) których oczywiscie nie wysylam. Swoja droga, od 2 tyg zebrała mi sie juz ladna kupka haha
Ale przynajmniej nie robie juz z siebie idiotki.. bo kiedys nad tym nie panowalam i jak tylko mialam gorszy dzień to lapalam za telefon


Bandra, współczuję i równie życzę powodzenia ze sprawą mieszkaniową ciężki czas przed Tobą, ale dasz radę! kibicujemy Ci. pisz do nas, nie do niego

Edytowane przez Milagros_90
Czas edycji: 2017-08-04 o 07:02
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 07:46   #95
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Musimy ustalić kilka kwestii dotyczących mieszkania, muszę zabrać swoje rzeczy, ale to wszystko. A kusi jak cholera. Mam ochotę mu przypomnieć, że powinien się umówić do lekarza, porozmawiać z nim tak zwyczajnie.
Czytałam pierwszy post, zero kontaktu, wiem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kochana sama mam teraz porownanie. Kiedys myslalam ze ten brak kontaktu to brednie, ale teraz wiem ze to swieta racja

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość


A próbujesz się z kimś spotykać, poznawać nowych facetów?
Nieee... nie potrafie. Sama mysl ze mialabym z kims sie spotykac mnie hmmm nie wiem jak to okreslic. Denerwuje?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 08:06   #96
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

To ja mam zdecydowanie inny charakter .
Nie mówię, że rozstania spływają po mnie jak po kaczce, natomiast dość szybko umiem się pozbierać.
Muszę się wypłakać, przemyśleć, szybka żałoba i rzucam się w wir nowych wydarzeń.
Wychodzę z założenia, że życie jest zbyt krótkie, żeby siedzieć i rozpaczać latami. Rozumiem, że ktoś może właśnie tak przeżywać rozstanie, natomiast nie rozumiem po co.
Nie ten to inny. Jeśli nie inny to trudno. Lubię siebie na tyle, że bycie singlem mi nie przeszkadza.
Zdecydowanie ma wiele zalet .

Natomiast potwierdzam, że brak kontaktu pomaga.
Warto też w pierwszej fazie szoku, niedowierzania i bólu zrobić wszędzie porządki- w domu i na kompie. Wrzucic wszystko do jednego pudła, zamknąć wieko i zacząć żyć bez obciążenia, że się na coś natkniemy, co ewidentnie związane jest z exem.
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 08:46   #97
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Tak, wiem.. ja też tak mialam. Co prawda przez pierwsze 2 tyg po rozstaniu ja nie reagowalam na zadne proby kontaktu, nie chciałam. Ale tak sobie teraz mysle, ze ja wtedy bylam w takim szoku, ze w ogole to do mnie nie docierało. Moze dlatego bylam taka obojętna. Pozniej, jak sie spotkaliśmy i to on zaczal sie kontaktowac to 'ruszyla maszyna'. I tez pamiętam, ze pisalam zeby wzial lekarstwa, zadzwonil do urzędu, odebrał paczke od mamy itd..
Ale to tylko przedluza cierpienie. Dlatego nie popelniaj moich błędów.
Ja np od jakiegos czasu pisze do eksa listy : ) których oczywiscie nie wysylam. Swoja droga, od 2 tyg zebrała mi sie juz ladna kupka haha
Ale przynajmniej nie robie juz z siebie idiotki.. bo kiedys nad tym nie panowalam i jak tylko mialam gorszy dzień to lapalam za telefon. Ech.. sciskam Cie mocno! Trzymaj sie, trzymam kciuki zeby wszystko poszlo sprawnie w kwestiach dotyczących mieszkania itd. <3
Do mnie też chyba nie dociera, jestem taka odrętwiała, jestem w wielkim szoku.
To był mój pierwszy, jedyny tak poważny związek. Miał być na zawsze, a on się odkochał nadal to do mnie chyba jeszcze nie dotarło... :-(

Śniło mi się, ze szliśmy ulicą, uśmiechnięci, zakochani. Boli.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-04, 09:36   #98
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Ja dzisiaj ostatni dzień w pracy i 3 tygodnie urlopu, jutro wyjeżdżam i tak sobie myślę, że mimo wszystko będę za nim tęsknić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 09:37   #99
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Laptopek Pokaż wiadomość
Wiem, nic na to nie poradzę Czuje, że tu potrzebna jest dłuższa przerwa, może wtedy spotkamy się jak gdyby nigdy nic, wyjdziemy gdzieś na randkę, tak jakby zacząć to od nowa. No ale jeśli będzie z tamtym już w "stałym związku" to będzie chyba lekki kłopot.
Między innymi przez takich ludzi jak Wy ten wątek jest stale pełny
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 09:37   #100
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

I przez to trochę mi smutno..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 09:40   #101
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Madzia, jaki masz plan urlopu?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-04, 10:05   #102
Magdalenaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 82
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Dziewczyny, dołączam do wątku
Było tak pięknie, jak w bajce. Mam za sobą 3 związki, ale z żadnym nie było tak pięknie jak z nim. Miał mnóstwo cech, o których zawsze marzyłam. Dziś mnie zostawił, nie ma żadnych szans na powrót. Mam wrażenie, że serce pękło mi na pół, nie mogę przestać ryczeć. Ile czasu upłynęło u Was zanim przestałyście płakać i przestało boleć?
Magdalenaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 10:14   #103
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj ostatni dzień w pracy i 3 tygodnie urlopu, jutro wyjeżdżam i tak sobie myślę, że mimo wszystko będę za nim tęsknić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magda, ale za czym tęsknić?

Udanego urlopu

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalenaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dołączam do wątku
Było tak pięknie, jak w bajce. Mam za sobą 3 związki, ale z żadnym nie było tak pięknie jak z nim. Miał mnóstwo cech, o których zawsze marzyłam. Dziś mnie zostawił, nie ma żadnych szans na powrót. Mam wrażenie, że serce pękło mi na pół, nie mogę przestać ryczeć. Ile czasu upłynęło u Was zanim przestałyście płakać i przestało boleć?
Dlaczego się rozstaliście?
Z każdym dniem będzie lepiej, swoje niestety trzeba wypłakać.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 10:18   #104
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Dziewczyny, mam cos dla Was : )


"Na początku będzie bolało. Będzie Cię parzyć. Będą koszmary. Będzie tęsknota. Będzie złość. Będą łzy. Pozwól sobie na to. Zadbaj o siebie. Nie ponaglaj. Nie poganiaj czasu. Obiecuję, że któregoś dnia otworzysz oczy i uświadomisz sobie, że zasługujesz na więcej. Uzmysłowisz sobie, że to nie miłość. Przestaniesz go idealizować. Postawisz na siebie. Przypomnisz sobie jakie masz marzenia. Dasz sobie szansę na życie. I on nagle zniknie. Może nie od razu, może nie tego samego dnia, ale będzie się zacierał. Będzie wygasał. I stanie się cud. Odzyskasz miłość do samej siebie." — N. Belcik

I tego Wam wszystkim z całego serca życzę! Trzymajcie sie, miłego dnia
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 12:02   #105
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja ciagle mam wrazenie ze blokuje swoje uczucia. czasami sama mam wrazenie ze jestem tykajaca bomba, jakbym sie hmmm... wylaczyla? I tylko jest taki strach ze za chwile ta bomba uczuciowa wybuchnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuję coś podobnego

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Musimy ustalić kilka kwestii dotyczących mieszkania, muszę zabrać swoje rzeczy, ale to wszystko. A kusi jak cholera. Mam ochotę mu przypomnieć, że powinien się umówić do lekarza, porozmawiać z nim tak zwyczajnie.
Czytałam pierwszy post, zero kontaktu, wiem

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Mi też brakuje takich zwyczajnych rozmów, tego żeby można było o kogoś zadbać...raczej nie samego eksa

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj ostatni dzień w pracy i 3 tygodnie urlopu, jutro wyjeżdżam i tak sobie myślę, że mimo wszystko będę za nim tęsknić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma za kim....chociaż rozumiem Twoje uczucia

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 13:28   #106
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Ale o jakich uczuciach Wy mowicie dziewczyny? O tych do eksa? Czy o jakims zalu, złości?
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 15:02   #107
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Madzia, jaki masz plan urlopu?
Jadę nad morze, planuję zwiedzić Trójmiasto, odciąć się od wszystkich, od pracy, od ex itd., a cała reszta zależna jest od pogody
Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Magda, ale za czym tęsknić?

Udanego urlopu [COLOR="Silver"]
Sama nie wiem za czym, dziękuję
Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Nie ma za kim....chociaż rozumiem Twoje uczucia
Wiem, że nie ma za kim i mam nadzieję, że ten wyjazd pozwoli mi już raz na zawsze o nim zapomnieć, zmienić do niego nastawienie, odciąć się całkowicie i zacząć żyć od nowa
Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Ale o jakich uczuciach Wy mowicie dziewczyny? O tych do eksa? Czy o jakims zalu, złości?
O tym jeszcze dogasającym sentymencie na dnie serca, niestety nie łatwo się go pozbyć
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 17:20   #108
Laptopek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 27
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Między innymi przez takich ludzi jak Wy ten wątek jest stale pełny
Rozszerz swoją myśl.
Laptopek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 17:21   #109
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Fajnie, że podzieliłaś się swoją historią dużo siły Ci życzę! A co do pogrubionego - oj zgadzam się zdecydowanie, ogólnie to jest problem wielu ludzi: nie potrafią rozmawiać. I przez to wiele relacji się rozpada niestety


Rozumiem ogromne pragnienie posiadania partnera, ale nigdy nie zgodzę się z takim twierdzeniem, że lepiej bylejaki, byleby był.

Grundeman, zgadzam się z Księgową i Laritaną. Taki kontakt z nim nic Ci dobrego nie da. Możliwe, że się zaangażujesz, a on trzeci raz Cię zostawi. Po co Ci to? nie chcesz z nim być - to utnij kontakt. A skoro doskwiera Ci brak bliskości, to szukaj innego kandydata na partnera, spędzaj tez czas z ludzmi, rodziną i znajomymi.
Natomiast: co innego, jeśli jednak podswiadomie, głosno się nie przyznając - myślisz o powrocie do niego. To oczywiscie Twoja decyzja, ale facet w czerwcu mówi Ci, że ma Cie dosyc, ze mu na Tobie nie zależy, wcześniej zdarzylo mu się kręcenei z inną... a teraz wielki płacz i żale? Nie kupuję tego. Może faktycznie tęskni i moze faktycznie wszystko jest dla niego do d**, jak to ujął - bo nagle Ciebie definitywnie zabrakło, nie ma kto o niego zadbać, i czuje samotnosc. Nie wierze natomiast w nagle objawienie siły uczucia do Ciebie. A przy tym układzie, który teraz macie, to dostał w bonusie seks i miłe chwile przy kolacji i filmie.
Jak mówię, to tylko moje zdanie, nie znam go i Was, więc cieżko oceniać.

Bandra, przykro mi przesyłam uściski!

Jestem takiego samego zdania,tylko niestety ja mam złe wzorce wyniesione z domu,przerabiałam już psychologa ale on i tak stwierdził,że będę się w toksyczne związki wplątywać i mój charakter nerwica niestety mi w tym nie pomagają,próbowałam pracować nad sobą ale za dużo miałam przykrych rzeczy w dzieciństwie
Jedyne pocieszenie dla mnie,że nie chce dzieci i nigdy nie pozwolę im na to by miała przerąbane jak ja miałam ...
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-04, 17:26   #110
Carola16
Zadomowienie
 
Avatar Carola16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 705
GG do Carola16
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

U mnie dziś mija równy miesiąc od chwili kiedy wywrócił moje życie do góry nogami. Była czarna rozpacz, były chwile nadziei że to wróci, że przemyśli co zrobił i że będzie jak dawniej.

Nie wróciło, i wiem że w tej chwili już bym nie pozwoliła na powrót. Dzięki wielu osobom ( i Wam !), poukładałam sobie już to w miarę w głowie. Owszem, wracają wspomnienia gdy przechodzę przez miejsca w których bywaliśmy razem. Ale chyba już nie tęsknie, tylko mam uczucie pustki. Oprócz tej pustki czuje złość, zarówno na niego jak i na siebie. Dlaczego też na siebie ? -bo nie dostrzegałam tego, ze ma mnie za nic, i że jest zapatrzonym w siebie egoistą. Dałam z siebie wszystko co najlepsze, nigdy się na mnie nie zawiódł - cóż, widocznie nie docenia takich gestów.


Na tą chwilę nie wyobrażam sobie jeszcze nowego związku, ale nie zamknęłam się na ludzi i w niedzielę idę na kawkę z nieznajomym z internetu
Carola16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 17:48   #111
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Jestem takiego samego zdania,tylko niestety ja mam złe wzorce wyniesione z domu,przerabiałam już psychologa ale on i tak stwierdził,że będę się w toksyczne związki wplątywać i mój charakter nerwica niestety mi w tym nie pomagają,próbowałam pracować nad sobą ale za dużo miałam przykrych rzeczy w dzieciństwie
Jedyne pocieszenie dla mnie,że nie chce dzieci i nigdy nie pozwolę im na to by miała przerąbane jak ja miałam ...
To chyba jakiś słaby ten psycholog, bo rozumiem że on stwierdził że będziesz się pchać w toksyczne związki i pozamiatane?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Carola16 Pokaż wiadomość
U mnie dziś mija równy miesiąc od chwili kiedy wywrócił moje życie do góry nogami. Była czarna rozpacz, były chwile nadziei że to wróci, że przemyśli co zrobił i że będzie jak dawniej.

Nie wróciło, i wiem że w tej chwili już bym nie pozwoliła na powrót. Dzięki wielu osobom ( i Wam !), poukładałam sobie już to w miarę w głowie. Owszem, wracają wspomnienia gdy przechodzę przez miejsca w których bywaliśmy razem. Ale chyba już nie tęsknie, tylko mam uczucie pustki. Oprócz tej pustki czuje złość, zarówno na niego jak i na siebie. Dlaczego też na siebie ? -bo nie dostrzegałam tego, ze ma mnie za nic, i że jest zapatrzonym w siebie egoistą. Dałam z siebie wszystko co najlepsze, nigdy się na mnie nie zawiódł - cóż, widocznie nie docenia takich gestów.


Na tą chwilę nie wyobrażam sobie jeszcze nowego związku, ale nie zamknęłam się na ludzi i w niedzielę idę na kawkę z nieznajomym z internetu
Z tym co tak długo przez tel rozmawiacie?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 17:50   #112
Laritana
Raczkowanie
 
Avatar Laritana
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 344
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Carola16 Pokaż wiadomość
U mnie dziś mija równy miesiąc od chwili kiedy wywrócił moje życie do góry nogami. Była czarna rozpacz, były chwile nadziei że to wróci, że przemyśli co zrobił i że będzie jak dawniej.

Nie wróciło, i wiem że w tej chwili już bym nie pozwoliła na powrót. Dzięki wielu osobom ( i Wam !), poukładałam sobie już to w miarę w głowie. Owszem, wracają wspomnienia gdy przechodzę przez miejsca w których bywaliśmy razem. Ale chyba już nie tęsknie, tylko mam uczucie pustki. Oprócz tej pustki czuje złość, zarówno na niego jak i na siebie. Dlaczego też na siebie ? -bo nie dostrzegałam tego, ze ma mnie za nic, i że jest zapatrzonym w siebie egoistą. Dałam z siebie wszystko co najlepsze, nigdy się na mnie nie zawiódł - cóż, widocznie nie docenia takich gestów.


Na tą chwilę nie wyobrażam sobie jeszcze nowego związku, ale nie zamknęłam się na ludzi i w niedzielę idę na kawkę z nieznajomym z internetu
Bardzo sie ciesze, ze chociaż u Ciebie jest lepiej! Oby tak zostalo : )
I trzymam kciuki za niedzielne spotkanie.
: *
Laritana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 17:51   #113
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
To chyba jakiś słaby ten psycholog, bo rozumiem że on stwierdził że będziesz się pchać w toksyczne związki i pozamiatane?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Z tym co tak długo przez tel rozmawiacie?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Byłam u 2 na NFZ każdy dwóch zgodnie to stwierdziło,kolejny prywatnie miałam wrażenie,że mnie tylko naciąga i przepisuje tylko tabletki ehh
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 17:55   #114
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Byłam u 2 na NFZ każdy dwóch zgodnie to stwierdziło,kolejny prywatnie miałam wrażenie,że mnie tylko naciąga i przepisuje tylko tabletki ehh
Kurcze to mega słabe z ich strony, że nie proponowali Ci jak to rozwiązać

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 18:13   #115
Carola16
Zadomowienie
 
Avatar Carola16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 705
GG do Carola16
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość


Z tym co tak długo przez tel rozmawiacie?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Tak, z Nim
Ale na horyzoncie pojawił się także inny, nawet bardziej intrygujący osobnik :P Na pewno zdam Wam relację bo spotkaniu
Carola16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 18:18   #116
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Mnie znowu jakas koleżanka chce z kimś umówić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 18:18   #117
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Carola16 Pokaż wiadomość
Tak, z Nim
Ale na horyzoncie pojawił się także inny, nawet bardziej intrygujący osobnik Na pewno zdam Wam relację bo spotkaniu
Super mam nadzieję, że randka będzie udana To czekamy na relacje

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 18:20   #118
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Kurcze to mega słabe z ich strony, że nie proponowali Ci jak to rozwiązać

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Właśnie,prócz leków to niestety żaden nie pomógł w żaden sensowny sposób
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 18:22   #119
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mnie znowu jakas koleżanka chce z kimś umówić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie chciala się spotykać ze znajomymi koleżanek, bo jakoś tak głupio jakby coś "źle poszło"

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-04, 18:31   #120
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Ja bym nie chciala się spotykać ze znajomymi koleżanek, bo jakoś tak głupio jakby coś "źle poszło"

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
To jej taki daleki znajomy, prawie nie mają kontaktu. Wiec pod tym względem to akurat się nie martwie. Zresztą ja go kiedyś poznałam. W ten sam dzień kiedy umowilam się na pierwszą randkę z eks a mogłam się cofnąć hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-08 10:25:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.