Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapraszają ( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-18, 15:07   #1
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219

Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapraszają (


Szósta część wątku o januszowaniu

Poprzednia część:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1117801
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-18 o 17:36 Powód: Dodanie linku.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 15:11   #2
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cześć! Jaka Graża idzie na pierwszy wątkowy ogień?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 15:24   #3
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Ja bym chciała pozdrowić seksownych Januszy z brzuchem piwnym i bez koszulki z okazji nowego wątku, bo ostatnio znowu wypełźli na ulice po zimowaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 15:25   #4
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Tutaj gdzie mieszkam sa dwa parki bardzo blisko siebie. J Przy kazdym wejsciu do parku jest kosz na smieci i woreczki na kupy dla psow - i musze wam powiedziec, ze te woreczki tam faktycznie zawsze sa, nikt ich nie kradnie. Ostatnio jak spacerowalam to graza zostala okrzyczana przez inna pania, ze zostawia po swoim psie nieposprzatane piekny widok
No i ja sie z tym zgadzam. Szczerze to nawet jak bym nie wiedziala, gdzie sa woreczki i swojego zapomniala, to poszukalabym duzego liscia i zawinela chociazby w taki lisc i wyrzucila, zanim jakies dziecko w to wdepnie (a dzieci po trawie chodzi duzo, ludzie przychodza na piknik itd).
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 15:28   #5
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

nieeeee, tylko nie zaczynajmy kolejnej części wątku znowu od psich kup
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 15:43   #6
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Może już było, przy tylu częściach wątku, ale taki januszyzm mi się ostatnio przypomniał. Wypominanie ludziom, że wydają na coś, a na innym oszczędzają. Piękną ilustracją tego było kiedyś wyśmiewane w internecie zdjęcie Lexusa pod Biedronką. Jest tego multum odmian, np.: kasę ma a na wakacje nad Bałtyk jeździ, kasę ma a kupuje w zwykłych sieciówkach, kasę ma a telefon ma niezbyt wypasiony... Albo nawet jak ktoś ma średnie zarobki, to komentarze, że np. jeździ na wakacje po świecie, a samochód ma stary albo samochód kupuje ale w mieszkaniu mieszka zamiast dom budować. I można by tak jeszcze milion przykładów. Każdy ma inne priorytety.
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 15:46   #7
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Ja chyba byłam dzisiaj grażynką, odkurzałam ze 2 godziny.... A tu niedziela.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-18, 15:50   #8
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Przypomniał mi się biedronkowy Janusz sprzed paru dni. Stoi taki przy kasie koło kasjerki i wrzeszczy na cały sklep "łoborze, jaki w tej biedronce bałagan macie, kto to widział, kierownika pani wezwie". Okazało się, że musiał chwilę poczekać, bo kasjerka nie miała mu jak wydać reszty. A ten w kółko, że inne biedronki lepsze i tak drze jej się nad głową, gdy ona obsługuje innych klientów. W końcu mu powiedziałam, że jak inne Biedronki są lepsze to niech w innych robi sobie zakupy. Ale tak mi ciśnienie podniósł :P (przy okazji szacun dla kasjerki, że na niego nie krzyknęła w końcu ;p)
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 16:21   #9
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja chyba byłam dzisiaj grażynką, odkurzałam ze 2 godziny.... A tu niedziela.
Zakonna... No wiesz, nie poznaję cię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 16:24   #10
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Zakonna... No wiesz, nie poznaję cię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie przejmuj się, ja sama siebie też nie. Pisałam o tym na wątku o wiecznym bałaganie. Dostałam szału na sprzątanie od kiedy leczę depresję
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 17:02   #11
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja chyba byłam dzisiaj grażynką, odkurzałam ze 2 godziny.... A tu niedziela.
Trzeci raz pralkę załadowałam.
Wszystko wieszam na podwórku. :-D
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-18, 17:17   #12
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Może już było, przy tylu częściach wątku, ale taki januszyzm mi się ostatnio przypomniał. Wypominanie ludziom, że wydają na coś, a na innym oszczędzają. Piękną ilustracją tego było kiedyś wyśmiewane w internecie zdjęcie Lexusa pod Biedronką. Jest tego multum odmian, np.: kasę ma a na wakacje nad Bałtyk jeździ, kasę ma a kupuje w zwykłych sieciówkach, kasę ma a telefon ma niezbyt wypasiony... Albo nawet jak ktoś ma średnie zarobki, to komentarze, że np. jeździ na wakacje po świecie, a samochód ma stary albo samochód kupuje ale w mieszkaniu mieszka zamiast dom budować. I można by tak jeszcze milion przykładów. Każdy ma inne priorytety.
Słyszę to niestety bardzo często

W drugą stronę też, racjonalnie wydaję pieniądze, oszczędzam na wielu rzeczach ale czasem wydaję dużo bo wierzę w markę, bo potrzebuję lub zwyczajnie dlatego, że chcę. To też potrafi drażnić Grażki.

Edytowane przez dacn
Czas edycji: 2017-06-18 o 17:31
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 17:28   #13
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Słyszę to niestety bardzo często

W drugą stronę też, racjonalnie wydaję pieniądze, oszczędzam na wielu rzeczach ale czasem wydaję dużo bo wieżę w markę, bo potrzebuję lub zwyczajnie dlatego, że chcę. To też potrafi drażnić Grażki.
Mimo,że podróże wydaja się takim oczywistym tematem do rozmów chyba lepszym niż remonty to jednak tego tematu unikam w realu, bo w polskich realiach nieważne, co widziałam tylko, ile zapłaciłam za to.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 17:31   #14
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Nie tylko w polskich realiach. Owszem polska cebula trzyma się mocno, ale nie jest to zjawisko występujące w naszym kraju.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 18:01   #15
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Mam "świeżutką" karinę w ciąży.
Prawie zdeptała mi psa, idzie i na moje grzeczne "Proszę uważać na psa" (chociaż i tak byłam ździebko zaskoczona bo pies mały nie jest, jasny dzień i ona nas doskonale widziała) ona do mnie, że ona jest w ciąży i ja mam się jej usunąć z drogi.
No fajnie, tyle, że ja już nie miałam gdzie się odsunąć bo stałam przy trawniku. Natomiast karynka miała luźne jakieś dwa metry żeby nas ominąć. Nie wiem co jest z ludźmi, ale mnie to strasznie dołuje.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 18:14   #16
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Nie tylko w polskich realiach. Owszem polska cebula trzyma się mocno, ale nie jest to zjawisko występujące w naszym kraju.
W tych klimatach przypomniało mi się jak koleżanka patrzyła na mnie jak na czuba kiedy jechałam do filharmonii na koncert , a jak już usłyszała, że kupiłam karnet na cały sezon to w ogóle. Było to w czasach licealnych. W pierwszej pracy współpracowniczka wielce zdziwiona zakupem książki. Było to wieki temu.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 18:58   #17
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

U mnie w otoczeniu kilka osób dziwi, że kupuję płyty z filmami książki, zamiast oglądać/czytać w necie. Pojawiają się teksty "no tak kto bogatemu zabroni" przy czym sami wydają kasę na drogie kosmetyki, albo inne rzeczy. no, ale widzi się u kogoś.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 19:10   #18
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Słyszę to niestety bardzo często

W drugą stronę też, racjonalnie wydaję pieniądze, oszczędzam na wielu rzeczach ale czasem wydaję dużo bo wierzę w markę, bo potrzebuję lub zwyczajnie dlatego, że chcę. To też potrafi drażnić Grażki.
Jasne, to denerwuje i czlowiek nie powinien sie do tego wtracac, jak kto co wydaje.
Ale mam w bliskim otoczeniu taka grazke - paznokcie u kosmetyczki zrobione, u nog tak samo, doczepiane rzesy, fryzjer, co chwile modny ciuszek a narzeka, ze nie ma pieniedzy i co chwile by ode mnie pozyczala, i wez tu nie pozycz zeby sie nie obrazila. I wtedy to zaczyna mnie interesowac, bo a. nie chce mi sie sluchac wiecznego narzekania ze nie ma pieniedzy, b. wolalabym pozyczyc komus kto naprawde potrzebuje.
Raz jej wprost wyliczylam ile moze w miesiacu zaoszczedzic na tym stajlingu to sie przestala do mnie odzywac.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
W tych klimatach przypomniało mi się jak koleżanka patrzyła na mnie jak na czuba kiedy jechałam do filharmonii na koncert , a jak już usłyszała, że kupiłam karnet na cały sezon to w ogóle. Było to w czasach licealnych. W pierwszej pracy współpracowniczka wielce zdziwiona zakupem książki. Było to wieki temu.
O boze ilu ja takich ludzi znam. Poszli na studia, wyuczyli sie swojej dziedziny, ale nijak po nich nie widac, ze maja wyksztalcenie wyzsze. Nie interesuja sie absolutnie niczym, czego nie wymaga praca, ksiazki w reku ZADNEJ nie mieli od lat, robia tylko to, co musza i dziwia sie, ze ludzie maja zainteresowania.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 19:12   #19
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Samo zdziwienie na co kto wydaje jest chyba normalne. Gorzej z głupim komentowaniem. No chyba ze przypadki jak pisze Hiiro to śmiech na sali. Ja tez jak słyszę czyjeś narzekanie na brak kasy to of razu w myślach widzę te wszystkie drogie rzeczy/usługi tej osoby i nie wiem czy jej to uświadomić czy palić glupa i pocieszać bidoka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-18, 19:25   #20
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Rozpogodziło się na wieczór, więc okoliczne Sebki wyszły z browarem na bulwary nad rzeką i komentowały biegających. Sezon gwizdania i "du*eczkowania" otwarty.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 19:26   #21
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Samo zdziwienie na co kto wydaje jest chyba normalne. Gorzej z głupim komentowaniem. No chyba ze przypadki jak pisze Hiiro to śmiech na sali. Ja tez jak słyszę czyjeś narzekanie na brak kasy to of razu w myślach widzę te wszystkie drogie rzeczy/usługi tej osoby i nie wiem czy jej to uświadomić czy palić glupa i pocieszać bidoka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam w śród znajomych (bardziej znajoma mamy w sumie) kobietę wychowującą niepełnosprawnego syna. Spokojnie jest się w stanie utrzymać z tych zasiłków na niego, dużo rzeczy dostaje/ ma finansowane, ale jej umiejętności ogarniania finansów to jakaś masakra. Musi być McDonald, jakieś kretyńskie pierdółki, a na koniec miesiąca przychodzi pożyczyć pieniądze, bo nie ma na jedzenie...

Ciężki przypadek, bo szkoda kobity, miała trzech synów z tym schorzeniem, dwóch zmarło rok po roku ostatnio, więc dużo przeszła, ale jest taka głupiomądra i kompletnie nie stosuje się do żadnych rad, aby poprawić swój byt.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 19:29   #22
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Samo zdziwienie na co kto wydaje jest chyba normalne. Gorzej z głupim komentowaniem. No chyba ze przypadki jak pisze Hiiro to śmiech na sali. Ja tez jak słyszę czyjeś narzekanie na brak kasy to of razu w myślach widzę te wszystkie drogie rzeczy/usługi tej osoby i nie wiem czy jej to uświadomić czy palić glupa i pocieszać bidoka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawa jestem skąd wiesz ile a te rzeczy placi. Bo choćby markowe można mieć z sh, hybrydę robić samej w domu itd.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 19:33   #23
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem skąd wiesz ile a te rzeczy placi. Bo choćby markowe można mieć z sh, hybrydę robić samej w domu itd.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
No mówię o osobach które znam dobrze albo w stosunku do których wiem skąd coś mają. I mówię typowo o osobach z przyzwoitym dochodem, które non stop laza po sklepach, robią paznokcie i jeżdżą na wczasy a potem płacza ze kiepsko zarabiają a w ogóle to bida panie, bida.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 19:57   #24
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

ja mam znajomą która wszystko przelicza na kasę. wszystko. typowa rozmowa:
- ale masz piękną bluzkę!
- no kupiłam w XXX za 50 zł

- nowa fryzura?
- miło że zauważyłaś. tylko 30 zł zapłaciłam

- jak Ci minął weekend?
- a weź nie pytaj. tyle wydałam na zakupy że szkoda mówić.

czasem aż strach cokolwiek skomentować
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 20:21   #25
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Jasne, to denerwuje i czlowiek nie powinien sie do tego wtracac, jak kto co wydaje.
Ale mam w bliskim otoczeniu taka grazke - paznokcie u kosmetyczki zrobione, u nog tak samo, doczepiane rzesy, fryzjer, co chwile modny ciuszek a narzeka, ze nie ma pieniedzy i co chwile by ode mnie pozyczala, i wez tu nie pozycz zeby sie nie obrazila. I wtedy to zaczyna mnie interesowac, bo a. nie chce mi sie sluchac wiecznego narzekania ze nie ma pieniedzy, b. wolalabym pozyczyc komus kto naprawde potrzebuje.
Raz jej wprost wyliczylam ile moze w miesiacu zaoszczedzic na tym stajlingu to sie przestala do mnie odzywac.[COLOR="Silver"]

.

Rozumiem, ba sama wkurzona zachowaniem znajomej podesłałam jej linki do blogów o oszczędzaniu i zaprezentowałam książkę o racjonalnym wydawaniu pieniędzy.
Tutaj rozmawiamy o nieco innej sytuacji, kiedy to znajoma komentuje moje wydatki zbędne ( zakup suskrypcji pudełka z kosmetykami), drogich okularów ( przeciwsłoneczne za cenę 10x tych z bazaru) czy wydatków na " za drogie" jedzenie ( chia itd). Przy fakcie że wydaję mniej niż zarabiam i nikogo o pieniądze nie proszę.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja mam znajomą która wszystko przelicza na kasę. wszystko. typowa rozmowa:
- ale masz piękną bluzkę!
- no kupiłam w XXX za 50 zł

- nowa fryzura?
- miło że zauważyłaś. tylko 30 zł zapłaciłam

- jak Ci minął weekend?
- a weź nie pytaj. tyle wydałam na zakupy że szkoda mówić.

czasem aż strach cokolwiek skomentować
Okropne.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 20:22   #26
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
No mówię o osobach które znam dobrze albo w stosunku do których wiem skąd coś mają. I mówię typowo o osobach z przyzwoitym dochodem, które non stop laza po sklepach, robią paznokcie i jeżdżą na wczasy a potem płacza ze kiepsko zarabiają a w ogóle to bida panie, bida.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wraz z zarobkami dodana potrzeby więc i wydatki


Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 20:34   #27
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Tutaj rozmawiamy o nieco innej sytuacji, kiedy to znajoma komentuje moje wydatki zbędne ( zakup suskrypcji pudełka z kosmetykami), drogich okularów ( przeciwsłoneczne za cenę 10x tych z bazaru) czy wydatków na " za drogie" jedzenie ( chia itd). Przy fakcie że wydaję mniej niż zarabiam i nikogo o pieniądze nie proszę.
--.
Mnie tam nic do tego jak i na co ktoś wydaje pieniądze, ale to chyba dosyć częste takie komentowanie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 20:38   #28
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Kiedyś rozmawiałam z koleżanką o butach. Powiedziałam, że nie kupuję conversów, bo trochę szkoda mi pieniędzy na trampki. Na moje nieszczęście miałam na nogach Jordany (adidasy, których ceny zaczynają się od 400 zł). Oczywiście polała się fala żali i krytyki, bo jak to kupiłam sobie te, a na tamte mi szkoda?!! Normalnie jak mogłam 😂
Mam też kolegę, który każdy droższy zakup wśród znajomych komentuje niby żartem "za X zł to ja bym sobie życie ułożył". I nie powiem, czasami mnie to denerwuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 20:50   #29
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

ja kupiłam drogie okulary przeciwsłoneczne, jak jednej osobie powiedziałam ile kosztowały (bo pytała), to od razu były teksty, że ja tyle za okulary bym nie dała. Tak więc kolejnym osobom nie mówię w ogóle.

zresztą to jest nic, założyłam aparat na zęby i też słyszę komentarze czy nie szkoda mi kasy xD
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2017-06-18 o 20:52
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-18, 21:03   #30
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja kupiłam drogie okulary przeciwsłoneczne, jak jednej osobie powiedziałam ile kosztowały (bo pytała), to od razu były teksty, że ja tyle za okulary bym nie dała. Tak więc kolejnym osobom nie mówię w ogóle.

zresztą to jest nic, założyłam aparat na zęby i też słyszę komentarze czy nie szkoda mi kasy xD
Nie no, nie do wiary.
Co do tych książek, podróży, koncertów... to dziwią się osoby wykształcone i mające zbliżone do moich dochody.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-25 21:08:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.