Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 18:45   #301
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Oooo Elcia no no no....pieknie No uciekasz mu na tydzien to chce z Toba pobyc Odezwij sie kochana jak juz dolecisz do PL !!!! Buziaki

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Pepus to daj znac co to wkoncu wyszlo....wiesz powiem Ci ze ja tez tak zawsze mialam ze jak zblizal sie @ to mialam na cos smaka a teraz ostatnio to jednego dnia nie mam wcale apetytu a drugiego poprostu wcinam za dwoch,ostatnio jak nigdy jak przechodze kolo ciastkarni to poprostu tak mi slinka cieknie ze nie moge przejsc obojetnie...a ogolnie nigdy nie przepadalam za slodkim,pomijajac owoce
Trzymam kciuki zeby bylo po Twojej mysli Pozdrowionka
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:33   #302
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
A mnie od tygodnia boli podbrzusze jak na @ a termin mam na jutro. Do tego ostatnio smakuje mi wszystko na ostro, a nie jadałam nic ani na ostro ani pieprzonego :/
Nie wiem czy cos mi brak , czy zaczynam fiksować. A wcześniej pisałam, że nie trafiliśmy - jestem raczej pewna.
Jutro lub w ciągu 2 - ch dni wszystko się wyjaśni.
Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki.
Pepus, ja termin mialam na niedziele i do tej pory nie mam okresu. A z dnia na dzien zyje w strachu, że moge go dostać...
Jeśli do poniedziałku nie dostane okresu to mam brać luteinę...
ale brać ją czy zrobić test krwi?
a czy idąc na test muszę mieć jakieś skierowanie od lekarza, czy mogę iść na własną rękę?
a dziewczyny i jak długo mogą kłuć jajniki po terminie spodziewanej miesiączki?
dziś mija 38dc (o:
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:54   #303
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
Oooo Elcia no no no....pieknie No uciekasz mu na tydzien to chce z Toba pobyc Odezwij sie kochana jak juz dolecisz do PL !!!! Buziaki

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Pepus to daj znac co to wkoncu wyszlo....wiesz powiem Ci ze ja tez tak zawsze mialam ze jak zblizal sie @ to mialam na cos smaka a teraz ostatnio to jednego dnia nie mam wcale apetytu a drugiego poprostu wcinam za dwoch,ostatnio jak nigdy jak przechodze kolo ciastkarni to poprostu tak mi slinka cieknie ze nie moge przejsc obojetnie...a ogolnie nigdy nie przepadalam za slodkim,pomijajac owoce
Trzymam kciuki zeby bylo po Twojej mysli Pozdrowionka
Zawsze przed @ jadłam coś słodkiego. Dziś mój mężuś kupił mi batona i powiem szczerze, że ugryzłam i odłożyłam . Staram się nie napalać, bo to dopiero pierwsza próba. A ja nie mam aż takiego szczęścia by zaliczyć za pierwszym razem.
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:27   #304
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Ziaaa hmm nie wiem ale ja bym poczekala z ta luteina i poszla bym na bete,z tego co wiem to mozna isc bez skierowania ale placi sie ok.30zl....
Hmm co do jajnikow to trudno mi powiedziec,bo mnie ostatnio bolalo cale podbrzusze na 2 tyg przed @(pamietasz jak opisywalam jaki mialam @?),i boli do dnia dzisiejszego a za niedlugo mam kolejny @,wiec chyba raczej nie pomoge Przykro mi kochana Ale zawsze bolaly mnie jajniki tylko w dzien dostania @ lub dzien przed i w dniu owulki....
Pepus u mnie najczesciej tez przed @ szla w ruch czekolada....a teraz w zaleznosci od dnia, co mi sie pod reke nawinie Np.przed chwila najadlam sie salatki,zagryzlam lodem,a pozniej nektarynka i dalej mam na cos smaka heh...ciekawe co mi przyjdze do glowy hehe....Kochana poczekaj spokojnie do jutra a jak nie dostaniesz to zrob tescik....kto wie czasem cuda sie zdarzaja Trzymam zeby sie udalo

a ja znow mam do myslenia z nowa obserwacja....od @(jaki byl opisalam ktoregos dnia) mialam nieplodne na co wskazywal sluz,wraz ze zblizajaca sie owulka robilo sie sucho i podczas owulki(1.06)totalna susza....a dzis znow zauwazylam ze pojawia sie nieplodny sluz....co o tym myslicie????

Buziaki
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:38   #305
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

no i jestem ale sie najadlam to masskra
ledwo szlam
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 20:49   #306
dogisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 223
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
....Kochane Dogisia i Stara Panna hmm moze uda mi sie Was pocieszyc tak jak mnie to pocieszylo
Kolezanka z "planujemy dzidzie na 2010" byla wczoraj u lekarza na kontroli i dowiedziala sie ze jest w 6tyg ciazy....Przy czym w zyciu by nie pomyslala ze jest w ciazy,bo staranka ze swoim Tz odlozyli na pozniej...ale do rzeczy...Spytalam jak u niej bylo z okresem ze bedac w 6tyg sie nie kapnela ze jest w ciazy i napisala ze miala normalnie 2 dni plamien,3 dni obfitego krwawienia,i znow 2 dni plamien....aaa i robila tescik i wyszedl negatywnie !!!!!!!!! Wiec kochane nie zalamujcie sie!!!! Nie chce wzbudzac w Was nadzieji,chce Wam tylko tym przekazac ze wszystko jest mozliwe,wszystko sie moze zdarzyc!!! Dlatego dzieki niej mam jeszcze wiecej wiary w to ze fasolka we mnie jest

I trzymajcie mi te kciuki !!!!!!!!!!! Jeszcze troszke musicie wytrzymac nooo

Buziaki kochanienkie
taymam trzymam a wiadomość od bordany tez podtrzymuje mnie na duchu i daje nadzieje

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
ja jetsem ale zaraz zmykam TZ mnie zabiera na kolacyjke na miasto
az w szoku bylam
no super zycze udanego wieczorku


Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
.....
a ja znow mam do myslenia z nowa obserwacja....od @(jaki byl opisalam ktoregos dnia) mialam nieplodne na co wskazywal sluz,wraz ze zblizajaca sie owulka robilo sie sucho i podczas owulki(1.06)totalna susza....a dzis znow zauwazylam ze pojawia sie nieplodny sluz....co o tym myslicie????

Buziaki
powiem ze u ciebie to wszystko podejzanie wyglada oczywiscie pozytywnie
trzymam kciki z calej sily

u mnie z reszta tez dziwnie @ bardzo obfita niby mdlosci iinne objawy ustapily ale temp nadal 37 nie wiem alechyba przy @ powinna zmalec

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

elcia ty juz po a ja dopiero zycze udanego wypadu i jak bylo
dogisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 21:01   #307
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

fajnie najadlam sie ze masakra poszlismy do knajpki nad morzem na steka z frytkami bo ziemniakow tu nie podaja
chcielismy isc jeszcze pospacerowac ale po godzinie po obiadku pogonilo mnie do lazienki strasznie no i musielismy wracac bo to nie siku
ale jedzonko pycha
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 22:10   #308
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

KICIA ty jestes jakas podejrzana juz od dluzszego czasu lepiej idz do tego lekarza bo normalnie to to jest nie normalne.
6tydzien i nie wiedziec,jak to czasami nasze cialo plata nam figle
kiedy to mnie bedzie dane bicie dwoch serduszek,cos czuje,ze sobie poczekam

kochane dobrej nocy zycze ide zrobic jeszcze i lulu
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 22:42   #309
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Ohh a ja oczywiscie przybylam jak juz nikogo nie ma i pewnie nie bedzie
Dogisia trzymaj trzymaj,nie przestawaj !!!!
Elcia kochana normalnie smaka narobilas na steka !!!! Slonko udanej podrozy,przedewszystkim spokojnej i jak juz bedziesz w Pl to daj znac co i jak i jak tam w poniedzialek po USG,noo i wogole zagladaj do nas bo smutno bedzie nam bez Ciebie !!!!
Aga ja podejrzana ??? Nioo potrafi nam organizm platac figle,potrafi hehe .... Jeszcze troszke musze poczekac na wizyte u gina....

A wlasnie powiedzcie mi kiedy lepiej isc bo 14 mam dostac @....to isc przed czy poczekac na @ i isc po terminie spodziewanej jak nie dostane,albo po @ jak dostane tak jak ostatnio????

Buziaki i spokojnej nocki

Elcia trzymaj sie Slonko
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:06   #310
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
a ja znow mam do myslenia z nowa obserwacja....od @(jaki byl opisalam ktoregos dnia) mialam nieplodne na co wskazywal sluz,wraz ze zblizajaca sie owulka robilo sie sucho i podczas owulki(1.06)totalna susza....a dzis znow zauwazylam ze pojawia sie nieplodny sluz....co o tym myslicie????

Buziaki
No właśnie, ja ostatnio miałam podobny problem i zastanawiam się czy była owulka. Był tylko śluz niepłodny, a w czasie kiedy powinien się pojawić płodny - susza
Dziś obudziłam się zlana potem, więc coś mnie rozbiera tylko co i kiedy mnie dopadło
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:35   #311
dogisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 223
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

kicia ja bym poszla odrazu bo z ciekawości bym nie wytrzymala a czekac jescze 10dni to duzo
dogisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 09:05   #312
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

witam dziewczynki, kolejny nowy dzien
nawet jak mam ochote na wspolzycie to konczy sie to niemilo, bo u mnie ciasnota i susza.
kicia moze teraz ja napisze, że nieoficjalnie mogę Ci pogratulować, a dla pewności idź do ginekologa, powiedz jaka jest sytuacja. Podejrzewam, że będzie kazał Ci czekać do okresu, ale może trafi się miły pan i coś na to zaradzi
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:31   #313
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
witam dziewczynki, kolejny nowy dzien
nawet jak mam ochote na wspolzycie to konczy sie to niemilo, bo u mnie ciasnota i susza.
kicia moze teraz ja napisze, że nieoficjalnie mogę Ci pogratulować, a dla pewności idź do ginekologa, powiedz jaka jest sytuacja. Podejrzewam, że będzie kazał Ci czekać do okresu, ale może trafi się miły pan i coś na to zaradzi
A może trafi na miłą panią ginekolog?
A tak na marginesie to Kicia jest najbardziej podejrzana - tu macie rację dziewczyny. Nie wiem czy wytrzymałabym 10 dni, chyba by mnie z ciekawości skręciło.
Kicia trzymam za Ciebie kciuki i zrób wcześniej ten test i daj znać tutaj
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:02   #314
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

pepus moze byc i pani ginekolog :P byle by byl/-a mily/-a
ja jeszcze u ginekolożki nie byłam.

u mnie 39dc i nic nie zapowiada okresu! tydzien spoznienia, hiih
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:23   #315
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Witajcie Laseczki w sobotę

Ziaaa _ Koniecznie bierz ta Luteinę ! jeśli nie ma Fasolki..., wywoła @, jeśli jednak Fasolka jest... Pomoże jej pretrwać Tak więc bierz i nie marudź !

A u mnie... ? Jestem nadeta jakbym conajmniej w czwartym miesiacu była... I najdziwniejsze jest to, że wzdęty mam nie tyle brzuch, co tuż nad wzgókiem... ??? Już mnie wczoraj Dyr. pytała czy ja czasem w ciąży nie jestem..., bo mi tak brzuszek odstaje... I mdławo mi bywa... Ale przecież @ była... I wczoraj kurcze tak mnie jajnik bolał, że mało nie zemdlałam, aż do krzyża i pachwin promieniowało, ale śluz był nieprzeźroczysty, tzn. biały... I nie wiem... Owu to czy coś innego ?

A wogóle to chciałam zapytać, bo Wy niezwykle mądre jesteście... Co to jest jak śluz jest biały, bezzapachowy ale rozciągliwy jak białko ???

Buziaki...
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:56   #316
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Hejka kochane
Musze Wam powiedziec,bo normalnie nie wytrzymam....
jestescie poprostu przewspaniale !!!!!
Pepus u mnie w tym cyklu nie bylo owulki na 100%...
Ziaaa kochana to powiem Ci ze mam tak samo...juz mnie ostatnio skrecalo z braku przytulanska...a ze byl termin owulki,to stwierdzilam ze jak jeszcze nie ma fasolki to postaramy sie o nia teraz...i musielismy uzyc zelu bo inaczej bylyby nici z przytulanska...a na nastepny dzien myslalam ze umre z bolu brzucha
Slonko"nie" dziekuje Zeby nie zapeszyc

Kochane pan gin jest suuper,bylam u niego juz raz...mily pan w srednim wieku,z swietnym humorem,ktory mowi po niemiecku,a ja rozumiem co trzecie slowo
Hmm tez tak mysle ze powie ze mam przyjsc po @,i dlatego wole uzbroic sie w cierpliwosc niz zaplacic 200e zeby to uslyszec
Hmm Stara Panna noo ja tez czesto chodze wzdeta,najczesciej wieczorem,a jeszcze teraz dopadly mnie zaparcia wrr,jak nigdy nie mialam z tym problemu
Ale ten Twoj sluz jest jakis dziwny...niby plodny bo rozciagliwy ale bialy?? heh nie wiem nie mam pojecia...kochana napewno jest bialy,a nie przezroczysty jak bialko???

Wiecie pol nocy dzis nie spalam,bo na dworze jakas banda sie darla,i w pewnym momencie zaczelam myslec o tym jak moglo dojsc do zaplodnienia I juz wszystko wiem...ale napisze Wam troszke pozniej bo musze isc na zakupy bo dopiero sie obudzilam
Buziaczki kochaniutkie
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:03   #317
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Kicia - biały lub kremowy... Ale rozciąga się na 3-4 cm. Zaparcia to ja też mam od ok. tygodnia..., a też nigdy nie miałam z tym problemu. I te jajniki... Boję się, że kurcze znów jakieś potworne zapalenie złapałam...
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:56   #318
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Cytat:
Napisane przez Stara Panna Pokaż wiadomość
Witajcie Laseczki w sobotę

Ziaaa _ Koniecznie bierz ta Luteinę ! jeśli nie ma Fasolki..., wywoła @, jeśli jednak Fasolka jest... Pomoże jej pretrwać Tak więc bierz i nie marudź !

A u mnie... ? Jestem nadeta jakbym conajmniej w czwartym miesiacu była... I najdziwniejsze jest to, że wzdęty mam nie tyle brzuch, co tuż nad wzgókiem... ??? Już mnie wczoraj Dyr. pytała czy ja czasem w ciąży nie jestem..., bo mi tak brzuszek odstaje... I mdławo mi bywa... Ale przecież @ była... I wczoraj kurcze tak mnie jajnik bolał, że mało nie zemdlałam, aż do krzyża i pachwin promieniowało, ale śluz był nieprzeźroczysty, tzn. biały... I nie wiem... Owu to czy coś innego ?

A wogóle to chciałam zapytać, bo Wy niezwykle mądre jesteście... Co to jest jak śluz jest biały, bezzapachowy ale rozciągliwy jak białko ???

Buziaki...
Ok już już nie marudzę, czyli jednak od poniedziałku zaczne brać luteinkę
Taki śluz jak piszesz wypłynął ze mnie ostatnio, nawet tu gdzieś pisałam... ale to była spora ilość jednorazowa ( na pewno to nie była sperma, bo wtedy celibat trwał 2dni:P) i od tamtej pory śluzu praktycznie brak, nisko, zamknięta.

Kicia Tobie to dobrze, ja juz wstalam po 8, bo w koncu w centralnej Polsce zawitało słońce!))))))
ja słyszałam ogólnie, że panowie ginekolodzy są delikatniejsi i może dlatego nie byłam jeszcze u p. ginekolog.
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:10   #319
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

A ja mam tego śluzu całe hektolitry... . Do tego strasznie tam ciasno, szyjka nisko i mięciutka... Nie wiem tylko czy otwarta czy zamknięta...

A Ziaaa - gdzie mieszkasz w centralnej Polsce ??? Bo ja w stolicy

Edytowane przez Stara Panna
Czas edycji: 2009-06-06 o 14:12
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 14:19   #320
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

ZIAA Kicia ma racje z ta luteina.takze nie marudzimy tylko lykamy


KICIA ja tez na Twoim miejscu poszlabym po @.to raptem pare dni pozniej a wiecej mozesz sie dowiedziec.a w dzien spodziewanej @ zrob test.


STARA PANNA ja juz sama sie gubie w tym rozronianiu sluzow.ale ostatnio wyczytalam,ze sluz przezroczysty bardzo rozciagliwy to plodny,a mleczny,bialy,zbity to nie plodny.


ja dzis w nocy caly czas sie budzilam, a do tego pic mi sie zachcialo i potem sie rozbudzilam i zasnelam ok 7.wstalam o 11 i bylam spuchnieta jak krolik.

kochane milego dzionka
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:20   #321
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Stara Panna, ja Bełchatów
ale pogoda uległa zmianie... szaro buro i ponuro. Śpiąca jestem od nowa..
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:23   #322
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Ziaaa - a u nas słoneczko

Agnieszka - z tym śluzem to ja wiem... tylko nigdzie znaleść nie mogę białego, a rozciągliwego... Jakas inna, nietypowa chyba jestem
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 16:25   #323
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

A mnie boli głowa, gardło i ogólnie czuję się okropnie jeszcze niech dojdzie do tego @ to będzie już zupełnie super.
Zresztą głowa to mnie pobolewa już od tygodnia a za to podbrzusze nie boli - czarno to widzę. Ledwo siedzę. Usta mam tak suche, że nie nastarczam ze smarowaniem ich.
Dobrze, że jeszcze mogę sobie trochę pokrzyżykować - wtedy zapominam o głowie i całej reszcie.
Ja się wybieram do gina po @ na cytologię, bo odkładam i odkładam a miałam pójść w lutym, a tu już czerwiec

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Kicia ja jeszcze tu jestem tylko w między czasie haftuję obrazek i zapominam odświeżyć stronę
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 17:01   #324
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Ohh dziewczynki ja mam od wczoraj jakies straszne dni...jestem strasznie leniwa,totalnie nic mi sie nie chce

Ehh Stara Panna...rozciagliwy plodny...ale kolor mi sie nie podoba..nie wiem co to moze oznaczac... Nie potrafie Ci pomoc A Ty jestes jakos swiezo po @ prawda??? Hmm moze odczekaj troszke i zrob tescik???
Nie wiem bo ja mialam bialy,gesty,grudkowaty i nie rozciagliwy zaraz po @,pozniej chwile sucho,pozniej miala byc owulka i dalej sucho,a teraz po "owulce" jest znow taki jaki byl po @,ale sa go znikome ilosci....
Ziaaa hihi ja wstalam po 7,wyprawilam mojego Tz do pracki i poszlam dalej spac...I jak zwykle spalam do 10 gooora 11 tak od wczoraj budze sie 12,po 12 heh...
Aga no dokladnie tez tak mysle zeby poczekac z lekarzem na termin po @...i zobacze co bedzie,a tescik sobie zrobie w dzien spodziewanej
Pepus mnie tez od kilku dni pobolewa glowa,i mam zawroty...ale to chyba pogoda,bo jest paskudna i chyba jest niskie cisnienie
Ohh zazdroszcze Ci tego wyszywanka...jak mi sie juz za tym teskni Ale juz w lipcu zaopatrze sie w kanwy i muliny i bede miala zajecie,uwielbiam wyszywac,a niemcy nie maja takich cudow
To widze ze tak jak ja jak masz isc do gina to odkladasz to w nieskonczonosc heh...

A ja nie wiem jak Wy to mozecie stwierdzic czy jes otwarta,czy zamknieta,czy twarda czy miekka...nie mam pojecia jak Wy to rozpoznajecie Ja juz od dluzszego czasu czuje ze jestem tam jakas napuchnieta
Aaa wiecie mooze czy zagniezdzanie jajeczka tez moze bolec???

Milutkiego popoludnia
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 17:05   #325
aneczka555
Zadomowienie
 
Avatar aneczka555
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 019
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Czesc dziewczyny,od jakiegos czasu sledze ten watek i bardzo mnie on zaciekawil otoz ja tez staram sie o malenstwo od 5 miesiecy.dzis jest moj 64 dc i okresu ani widu ani slychu,bralam nawet luteine na wywolanie ale nic z tego obserwuje swoje cialo i mierze temp.codziennie rano i nanosze na wykres.wychoszi na to ze owulacje moglam miec jakies pare dni temu,ale nie znam sie za bardzo na tym.czy ktoras z was moglaby mi pomoc w interpretacji? pozdrawiam was serdecznie
aneczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 17:13   #326
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Aneczka a robilas test ciazowy?? Piszesz ze bralas luteine,z czego wnioskuje ze bylas u gina,czy nie powiedzial Ci ze jesli @ nie wystapi do pewnego dnia to lepiej zrobic tescik lub bardziej pewne badanie BetaHCG(z krwi)???
Bo to juz strasznie dlugo trwa ten Twoj cykl....

Pozdrowionka i fajnie ze do nas dolaczylas
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 17:23   #327
aneczka555
Zadomowienie
 
Avatar aneczka555
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 019
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

.

Edytowane przez aneczka555
Czas edycji: 2010-01-15 o 14:35
aneczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 17:23   #328
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

A ja obiecalam ze napisze o moich dzisiejszych nocnych przemysleniach....

Tak sobie lezalam i myslalam...i wymyslilam hehe
Kochalismy sie z moim Tz 29.04 a pozniej 2 i 3 maja,gdzie karzdy kalendarzyk wyznacza mi date owulki na 2.05(pamietam jak dzis to byla sobota) i bylismy z rodzicami mojego Tz na campingu za miastem na dlugim weekendzie...Obudzilam sie w sobote rano z strasznym bolem jajnikow(jak juz wiem ten bol powodowala owulka)...i tak bol zostal do dzis,jednego dnia silniejszy innego slabszy,ale jest wraz z innymi dolegliwosciami,i jak juz pisalam kochalismy sie prae dni przed i w trakcie owulki,i dzien po...I tak doszlam do wniosku ze hmm naprawde moge byc w ciazy hehe Tylko jedno mnie zastanawia,czy ten bol owulacyjny mogl sie przerodzic w bol zwiazany z zagniezdzeniem jajeczka?? Bo on trwa praktycznie nieustannie...jedynie na bolalo w dniu tej smiesznej @ jaka mnie dopadla i w dniu plamien,a tak to jednego dnia boli innego nie...wczesniej bolalo calymi dniami,zdarzalo sie ze w nocy tez,a teraz od pewnego czasu boli przewaznie wieczorami??
Powiedzcie mi czy to mozliwe,zeby ten bol z owulacji przerodzil sie z czasem w bol towarzyszacy zagniezdzaniu jajeczka??? To mnie najbardziej zastanawia
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 17:32   #329
aneczka555
Zadomowienie
 
Avatar aneczka555
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 019
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

.

Edytowane przez aneczka555
Czas edycji: 2010-01-15 o 14:36
aneczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 17:35   #330
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 2

Hmm Aneczka a dalej zazywasz luteine??? No troszke zle zrobilas ze tego nie skonsultowalas Hmm przy owulacji wystepuje podwyzszona temp.,i sluz podobny do bialka,rozciagliwy...obse rwowalas sluz??? Najlepiej zglos sie do gina na badanie i konsultacje,i powtorz tescik!!!!
Przykladem jednej z naszych kolezanek Elci ktora nie mogla doczekac sie zrobienia tesciku i zrobila dzien przed @ i wyszedl negatywny,a nastepny zrobila dzien pozniej,w dniu spodziewanej @ i wyszly 2 kreseczki
Ja sama osobiscie nie wierze w testy,mimo ze je robie,czekam na konsultacje z lekarzem,a co do mojego braku wiary w testy utwierdzaja mnie jeszcze dziewczyny ktorym testy nie wyszly a okazalo sie ze sa w ciazy...jak kilka dni temu kolezanka z innego watku,co pewnie juz czytalam jak wczoraj pisalam....zrobila tescik i nie wyszedl a poszla do lekarza i okazalo sie ze jest w 6tyg...a zeby bylo malo to @ miala praktycznie normalnie...
Ja na Twoim miejscu poszlabym sie zbadac !!! I trzymam kciuki zeby okazalo sie ze to fasolka

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Tak tak ja pojde ogolnie na badanie po terminie spodziewanej @....a do tego mam jeszcze troszke ponad 9 dni
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.