25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-11, 14:38   #91
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Nie bierzecie pod uwage, ze niektore osoby moga miec problemy z okresleniem orientacji albo z akceptacja takowej. Nie wspominajac juz o traumach z dziecinstwa, kompleksach i niskim libido. Nie uogulniajmy, ludzkie historie zazwyczaj bywaja skomplikowane i skladac sie moga na nie rozne czynniki, wcale nie takie oczywiste.
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 21:49   #92
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Po lekturze tego wątku mogę stwierdzić, że:

- jestem brzydka jak noc
- jestem dysfunkcyjna
- jestem chorobliwie nieśmiała
- mam traume
- mam libido na poziomie 0


Mam akurat te rzeczona 25 lat i kolejny rok mija, a ja niczyja, że tak to ujmę. Nie wiem z czego to wynika, sama się czasem zastanawiam. Nie mam jakiegoś pokręconego charakteru, mam wszystkie kończyny, nie aż tak tragiczną twarz, nieśmiała jestem trochę, ale nie boję się kontaktu z facetem, także cielesnego.
Także po prostu takie przypadki chodzą po świecie :P
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 21:55   #93
agniechaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Nie każdy musi szybko stracić "prawictwo". Prawiczki niekoniecznie muszą być "cipkami". Może po prostu czekają na tę "jedyną"...

Edytowane przez agniechaaa89
Czas edycji: 2015-01-11 o 21:57
agniechaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 01:50   #94
doktor69
Przyczajenie
 
Avatar doktor69
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Olkusz/młpl
Wiadomości: 12
GG do doktor69
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

..

---------- Dopisano o 02:50 ---------- Poprzedni post napisano o 02:48 ----------

Cytat:
Napisane przez pstrag_w_pomaranczach Pokaż wiadomość
Po 3 latach bycia związku, potem pół roku dochodzenia do siebie, nareszcie odżyłam. Zaczęłam umawiać się na randki, flirtować, ogólnie stwierdziłam że nie ma co siedzieć samej w domu i z życia trzeba korzystać.

Poznałam chłopaka (październik). W listopadzie zasnęliśmy razem, wiadomo coś tam próbował, przy okazji wspomniał, że jest prawiczkiem i bardzo chce mieć to już za sobą. Miał 25 lat. W końcu nie zrobiliśmy tego, a po 2 tygodniach znajomość się posypała (z mojej inicjatywy, jednak to nie było to...).

Zaczęłam umawiać się z innym, również starszym ode mnie (25 lat) chłopakiem. Po mniej więcej miesiącu (wczoraj wieczorem) zaprosiłam go do siebie. Całowanie, poszliśmy do łóżka, już bez ubrań a on mi mówi, ze w sumie to nigdy z żadną dziewczyną tego nie robił. Było ciemno i dobrze, że nie widział mojego zdziwienia na twarzy - kolejny prawiczek? 25 letni? O co chodzi????
Stwierdziłam, że spróbujemy, niestety (chyba ze stresu) znajomy nie miał wzwodu... I skończyło się na wspólnym spaniu.

Zastanawiałam się dzisiaj, czy to normalne, zeby w tym wieku być prawiczkiem? Dodam, że zarówno pierwszy, jak i drugi znajomy urodą nie grzeszą, ale nie są również brzydcy (tzw. przeciętni), ale nie są nieśmiali, nietowarzyscy.

Czemu przyciągam takich chłopaków?

Nie wiem co dalej, moje życie seksualne było dość barwne (z tym chłopakiem z którym byłam 3 lata), a tutaj miałabym wszystkiego ich uczyć...

Dzięki za odpowiedź
ja prdl babom to nie dogodzi,;DD
ja bym sie cieszył jakbym trafił na dziewice a nie ku....
i lepszy prawiczek niż dziwkarz;D


Ja mam 25 lat i nigdy nie byłem w związku itp itd, i co mam się dołować tym?
Mam fobie społeczną niestety...

Edytowane przez doktor69
Czas edycji: 2015-01-13 o 02:01
doktor69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 10:58   #95
nikt2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 15
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Temat mnie dotyczy.
nikt2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 13:55   #96
chlopak_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 54
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Czytam to wszystko i taka refleksja mnie nachodzi, że świat już chyba się naprawdę przewrócił do góry nogami. W ogóle jak dorosłemu, poważnie myślącemu człowiekowi może przyjść do głowy pytanie czy to normalne, że ktoś w wieku 25 lat jest prawiczkiem/dziewicą? Tak, to jest normalne, bo w dobie ogarniającego z wszystkich stron, mediów itd promowania hedonizmu i nastawienia się na JA, BIORĘ i NALEŻY MI SIĘ, istnieją ludzie którzy myślą inaczej. Dla mnie np niezrozumiałe jest mieć 25 lat , 10 parterów/ek seksualnych, a już bez związku tylko od tak "bo mam potrzeby" to ogólnie mnie śmieszy... W ogóle nie rozumiem tego typu myślenia, jak jesteś prawiczkiem/dziewicą to coś z Tobą nie tak Mam 25 lat, nie odstraszam ludzi, mawiają że jestem inteligentny, mam poczucie humoru, dobrze czuję się w towarzystwie kobiet i bynajmniej nie jest tak, że nie miałem okazji uprawiać seksu. Ale jestem prawiczkiem. I uważam się za normalnego faceta, a przysłowiowe "jaja" mam większe niż większość tych "zdobywców". Ale jeszcze zależy czym dla kogoś jest męskość i jaja. A i jeszcze jedno, dobry też jest argument, że facet jak sobie przeleci kilka lasek to jest fajny a kobieta jest beeeee taka i owaka. Wcale nie Bez względu na płeć takie zachowanie nie jest niczym fajnym
chlopak_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 20:32   #97
Carina97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Boże co za dziwaki ....Jak w wieku 25-ciu lat można być prawiczkiem??... Tym bardziej jak wygląda przeciętnie, przecież dużo jest brzydkich lasek dla takich chłopaków.Chyba ma coś z głową, albo mamusia nadopiekuńcza i obcinała mu paznokcie do 15-ego roku życia hahha
Ja mam 18 lat i do tej pory każdy mój chłopak muwił że robił to już z wieloma dziewczynami.
Carina97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 20:39   #98
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Dobrze, że muwił.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 21:00   #99
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez Carina97 Pokaż wiadomość
Boże co za dziwaki ....Jak w wieku 25-ciu lat można być prawiczkiem??... Tym bardziej jak wygląda przeciętnie, przecież dużo jest brzydkich lasek dla takich chłopaków.Chyba ma coś z głową, albo mamusia nadopiekuńcza i obcinała mu paznokcie do 15-ego roku życia hahha
Ja mam 18 lat i do tej pory każdy mój chłopak muwił że robił to już z wieloma dziewczynami.


Bardziej mnie ciekawi, jak w wieku 18 lat można tak bardzo nie ogarniać ortografii, hm? Zdradź mi swój sekret.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 19:11   #100
chlopak_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 54
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez Carina97 Pokaż wiadomość
Boże co za dziwaki ....Jak w wieku 25-ciu lat można być prawiczkiem??... Tym bardziej jak wygląda przeciętnie, przecież dużo jest brzydkich lasek dla takich chłopaków.Chyba ma coś z głową, albo mamusia nadopiekuńcza i obcinała mu paznokcie do 15-ego roku życia hahha
Ja mam 18 lat i do tej pory każdy mój chłopak muwił że robił to już z wieloma dziewczynami.
Zdanie z tymi "brzydkimi laskami" i przeciętnymi chłopakami mnie zmiotło z krzesła. Generalnie gratuluję "dojrzałego" podejścia do relacji damsko-męskich

A poza tym rozumiem, że to dla Ciebie powód do dumy i dodatkowe plusy dla chłopaka, z którym się spotykasz i który Ci bezceremonialnie mówił ile "zaliczył"? Coraz lepsza młodzież.
chlopak_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 21:23   #101
cotusie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 278
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez Carina97 Pokaż wiadomość
Boże co za dziwaki ....Jak w wieku 25-ciu lat można być prawiczkiem??... Tym bardziej jak wygląda przeciętnie, przecież dużo jest brzydkich lasek dla takich chłopaków.Chyba ma coś z głową, albo mamusia nadopiekuńcza i obcinała mu paznokcie do 15-ego roku życia hahha
Ja mam 18 lat i do tej pory każdy mój chłopak muwił że robił to już z wieloma dziewczynami.

A jeżeli nie troll, to już bym się wolał zamknąć w klasztorze, niż pójść z kimś piszącym "muwił" na kawę, a gdzie dopiero na coś więcej...
cotusie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 00:19   #102
olaodkota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 94
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Myślę że 25+ letnich prawiczków i dziewic jest o wiele, wiele więcej niż nam się wydaje.

Nie miałabym nic przeciwko prawiczkowi, cieszyłabym się z tego faktu.
olaodkota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 08:17   #103
ierlinda85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Z czego się tutaj byś miała cieszyć ? Przecież musiałabyś go nianczyć i musiałabyś się nim włąłśnie zajmowac. Do niczego by Ci to nie było potrzebne. Nie wolałabyś to robić z doświadczonym facetem taki, który już by wiedział czego to kobieta oczekuję
ierlinda85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 09:20   #104
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez ierlinda85 Pokaż wiadomość
Z czego się tutaj byś miała cieszyć ? Przecież musiałabyś go nianczyć i musiałabyś się nim włąłśnie zajmowac. Do niczego by Ci to nie było potrzebne. Nie wolałabyś to robić z doświadczonym facetem taki, który już by wiedział czego to kobieta oczekuję


Jedne by wolały, inne by nie wolały. Nie dla każdej osoby doświadczenie łóżkowe, zdobywane z innymi ludźmi, jest zaletą. Sa na przykład osoby, które wolałyby się uczyć razem
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 10:07   #105
henio578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Ja mam 24 lata i jestem prawiczkiem, nie miałem dziewczyny, nie całowałem się. Wyglądam ok. Jako nastolatek miałem silny trądzik, który pozostawił sporo przebarwień, teraz jest o wiele lepiej, mam zamiar to jeszcze spłycić w tym roku laserem. Ale z nerwicą również się borykam. Na dziewczynach, kobietach przestało mi zależeć, nie chcę mi się poznawać dziewczyn, ani nie mam na ti ochoty. Raz bylem w życiu zaurocozny, a większość dziewczyn mi się nie podoba. W dodatku zauważyłem u siebie preferencje do fetyszyzmu i uległości, mianowicie od kilku lat już marzę o takich praktykach, i może w tym się będę realizował. A prawictwo ? Może przejdę się do prostytutki i po sprawie. A sprawy związkowe nie wydają mi się za ciekawie, chodzenie, poznawanie rodziny, brak czasu dla siebie i wiele innych rzeczy.
henio578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 11:20   #106
ikagt2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 67
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Również jestem prawiczkiem w około tym wieku (25 lat, rocznikowo 26), i też takim intensywnym (bez żadnych pocałunków, randek [choć tu zdania są podzielone] ani niczego w tym guście). Swój "stan cywilny" lubię i zmieniać go ani nie zamierzam, ani nie chcę.
ikagt2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 13:42   #107
henio578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Ja tam na jakiś randkach byłem 1-3 . Miałem taki nawet seks z kobietami przez telefon, a cipkę widziałem i dotykałem mając z 8 lat hehe. Ale jak pisałem, ciągnie mnie do uległości, a rozprawiczy mnie może prostytutka. Za związkami nie tęsknie ani mi ich nie brakuje.
henio578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:00   #108
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

spotykam coraz wiecej ludzi (chlopakow, dziewczyny), którzy nie maja za soba jeszcze pierwszego razu, a sa w wieku 20-25 lat. Dla mnie to nie jest zaden obciach, wolę się zadawać z takimi ludźmi niż z jakimiś, co robia to wszedzie i z kazdym. Takie jest moje zdanie.
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 09:48   #109
TrueSurvivor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Witam
Ja mam 24 lata i też jestem prawiczkiem. A dlaczego nie mam dziewczyny - skrajna nieśmiałość i po prostu z domu nie wychodzę. Zawsze tak było szkoła i od razu prosto do domu. Nieraz się spotykałem z kolegami z podwórka. A drugi powód to zawsze był brak kasy. A studia ten sam schemat: szkoła-dom (dojeżdżam - więc dochodzi do tego brak czasu - wiem że źle zrobiłem). Na roku na wydziale to dziewczyny na palcach dwóch rąk można policzyć. A teraz to ja w ogóle nie wiem jak znaleźć jakąś dziewczynę ??? Z wyglądu jestem chudy, ale przystojny. Może to dla was wydaje się łatwe, ale dla mnie jest to trudne. To tak samo jak dla większości matma jest trudna, a dla mnie zawsze był to najłatwiejszy przedmiot ze wszystkich. Brakuje mi bliskości z kimś, seksu również. Nawet kiedyś przeczytałem 350 - stronnicową książkę o podrywaniu. I co? - i nic. . Wszędzie na forach czytam, że prawiczek powiedzmy 25 letni to jest jakiś nienormalny i wszyscy na takich naskakują. Ja jestem normalnym (nie lubię tego słowa) facetem tylko, że w sprawach damsko-męskich nie jest ze mną normalnie, bo mam zerowe doświadczenie.
TrueSurvivor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 18:00   #110
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez TrueSurvivor Pokaż wiadomość
Witam
Ja mam 24 lata i też jestem prawiczkiem. A dlaczego nie mam dziewczyny - skrajna nieśmiałość i po prostu z domu nie wychodzę. Zawsze tak było szkoła i od razu prosto do domu. Nieraz się spotykałem z kolegami z podwórka. A drugi powód to zawsze był brak kasy. A studia ten sam schemat: szkoła-dom (dojeżdżam - więc dochodzi do tego brak czasu - wiem że źle zrobiłem). Na roku na wydziale to dziewczyny na palcach dwóch rąk można policzyć. A teraz to ja w ogóle nie wiem jak znaleźć jakąś dziewczynę ???Z wyglądu jestem chudy, ale przystojny. Może to dla was wydaje się łatwe, ale dla mnie jest to trudne. To tak samo jak dla większości matma jest trudna, a dla mnie zawsze był to najłatwiejszy przedmiot ze wszystkich. Brakuje mi bliskości z kimś, seksu również. Nawet kiedyś przeczytałem 350 - stronnicową książkę o podrywaniu. I co? - i nic. . Wszędzie na forach czytam, że prawiczek powiedzmy 25 letni to jest jakiś nienormalny i wszyscy na takich naskakują. Ja jestem normalnym (nie lubię tego słowa) facetem tylko, że w sprawach damsko-męskich nie jest ze mną normalnie, bo mam zerowe doświadczenie.
Masz jakichś znajomych ze studiów ? Z pracy ? Bo nie wspomniałeś czy pracujesz.
Może wyjdź gdzieś z nimi, nie mówie tu o jakichś wixach w klubach, ale zwykłych domówkach, wyjście na piwo....

Będziesz miał tam jakąkolwiek okazję żeby kogoś poznać, może jakaś koleżanka/siostra kolegi. Książki o podrywie na nic ci sie nie zdadzą, musisz wyjść do ludzi.
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 20:14   #111
TrueSurvivor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez z_blondem_mi_do_twarzy Pokaż wiadomość
Masz jakichś znajomych ze studiów ? Z pracy ? Bo nie wspomniałeś czy pracujesz.
Może wyjdź gdzieś z nimi, nie mówie tu o jakichś wixach w klubach, ale zwykłych domówkach, wyjście na piwo....

Będziesz miał tam jakąkolwiek okazję żeby kogoś poznać, może jakaś koleżanka/siostra kolegi. Książki o podrywie na nic ci sie nie zdadzą, musisz wyjść do ludzi.
Za kilka miesięcy kończę polibudę i wreszcie do jakiejś normalnej pracy (obym jeszcze ją znalazł-ale z tym myślę, że większych problemów nie będzie). Niestety (i tego żałuję) moje studia pod względem towarzyskim przespałem głównie przez te moje dojazdy (w szczegóły nie wnikam). WYJŚĆ DO LUDZI - święte słowa. Powinienem chyba w pokoju wywiesić napis - WYPIE....J Z DOMU ! Znajomych mam - tylko że większość się teraz porozjeżdżała. Chyba trzeba działać na tym polu (najłatwiejszym polu)- spotkać znajomą znajomych . Innej opcji jakoś nie widzę typu: sam iść do klubu, zagadywać na ulicy, nawiązać kontakt przez internet. Chcę po prostu zobaczyć jak to jest mieć dziewczynę, a samotność mnie dobija. Widzę wokół siebie - dużo osób w moim wieku w związkach. Chcę teraz spróbować, bo w wieku 30 lat będę żałował, że straciłem tyle czasu i nie poznałem żadnej dziewczyny. A te poradniki - masz rację - to mi nic nie pomogły - bez wyjścia do ludzi są bezwartościowe, ale nie powiem czytało się je ciekawie.
Dobranoc
tylko oby wyjść do ludzi, oby wyjść do ludzi,......
TrueSurvivor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 23:57   #112
henio578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Ja mógłbym się przejść do prostytutki w celu rozprawiczenia, bo również mam 24 lata, ale nie wiem czy ma to sens. Mam pociągi do uległości, mianowicie pociąga mnie uległość, coś w stylu Femdom. Jestem w dodatku fetyszystą stóp, znoszonych szpilek i bielizny. Nie wiem co mam począć. Zwykły seks, to dla mnie raczej za mało, biorąc pod uwagę moje dziwne upodobania.
henio578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 18:08   #113
BuchajacaKopara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 46
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez chlopak_chlopak Pokaż wiadomość
I uważam się za normalnego faceta, a przysłowiowe "jaja" mam większe niż większość tych "zdobywców". Ale jeszcze zależy czym dla kogoś jest męskość i jaja. A i jeszcze jedno, dobry też jest argument, że facet jak sobie przeleci kilka lasek to jest fajny a kobieta jest beeeee taka i owaka. Wcale nie Bez względu na płeć takie zachowanie nie jest niczym fajnym
Hahaha, tak, oczywiście. To w sumie dziwne bo z tego co piszesz wynika raczej, że miękka z Ciebie pipka.
BuchajacaKopara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 13:49   #114
chlopak_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 54
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Już czujesz się fajny czy jeszcze trochę napinki w internecie musisz zrobić?
chlopak_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 21:58   #115
misanthropist
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 66
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

25-letni prawiczek/dziewica to dla mnie typowy przejaw stulejarstwa umysłowego i przegrywu. Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez misanthropist
Czas edycji: 2015-08-09 o 21:59
misanthropist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 11:52   #116
chlopak_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 54
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez misanthropist Pokaż wiadomość
25-letni prawiczek/dziewica to dla mnie typowy przejaw stulejarstwa umysłowego i przegrywu. Dziękuję za uwagę.
Ja pier.... co za czasy
chlopak_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 20:37   #117
Krzysztof_25lat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Ja radze każdej dziewczynie aby uciekała po takiej informacji. Ja także tego nie robiłem i już nie bede (szykuje sie do życia w samotnosci).
Krzysztof_25lat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 01:22   #118
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez henio578 Pokaż wiadomość
W dodatku zauważyłem u siebie preferencje do fetyszyzmu i uległości, mianowicie od kilku lat już marzę o takich praktykach, i może w tym się będę realizował. .
Daj ogłoszenie na branżowym portalu "Uległy prawiczek pragnie poznać dominę, która zbruka jego czystosć i zniewoli ciało". Myślę, że nie będzie problemów.

---------- Dopisano o 02:22 ---------- Poprzedni post napisano o 02:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_25lat Pokaż wiadomość
Ja radze każdej dziewczynie aby uciekała po takiej informacji. Ja także tego nie robiłem i już nie bede (szykuje sie do życia w samotnosci).
Jak ktoś ma nastawienie "nikogo nie poznam" i zamyka się w domu to tworzy samospełniającą się przepowiednię.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-08-22 o 01:21
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 19:51   #119
henio578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

[QUOTE=Elfir;52499570]Daj ogłoszenie na branżowym portalu "Uległy prawiczek pragnie poznać dominę, która zbruka jego czystosć i zniewoli ciało". Myślę, że nie będzie problemów.[COLOR="Silver"]

Wszystko fajnie. Ale raczej bardziej interesowała by mnie trwalsza relacja z taką kobietą, a to już nie takie proste.
henio578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 14:16   #120
Melissana_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 91
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez TrueSurvivor Pokaż wiadomość
Za kilka miesięcy kończę polibudę i wreszcie do jakiejś normalnej pracy (obym jeszcze ją znalazł-ale z tym myślę, że większych problemów nie będzie). Niestety (i tego żałuję) moje studia pod względem towarzyskim przespałem głównie przez te moje dojazdy (w szczegóły nie wnikam). WYJŚĆ DO LUDZI - święte słowa. Powinienem chyba w pokoju wywiesić napis - WYPIE....J Z DOMU ! Znajomych mam - tylko że większość się teraz porozjeżdżała. Chyba trzeba działać na tym polu (najłatwiejszym polu)- spotkać znajomą znajomych . Innej opcji jakoś nie widzę typu: sam iść do klubu, zagadywać na ulicy, nawiązać kontakt przez internet. Chcę po prostu zobaczyć jak to jest mieć dziewczynę, a samotność mnie dobija. Widzę wokół siebie - dużo osób w moim wieku w związkach. Chcę teraz spróbować, bo w wieku 30 lat będę żałował, że straciłem tyle czasu i nie poznałem żadnej dziewczyny. A te poradniki - masz rację - to mi nic nie pomogły - bez wyjścia do ludzi są bezwartościowe, ale nie powiem czytało się je ciekawie.
Dobranoc
tylko oby wyjść do ludzi, oby wyjść do ludzi,......
Nie przejmuj się, miałam tak samo, damski kierunek studiów, dojeżdżanie na uczelnię i czas na poznawanie ludzi został przespany. Ba, nawet w pracy mam same kobiety. A czas goni, mam 27 lat...
Melissana_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-16 17:56:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.