Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 09:15   #4531
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Em bardzo Ci dziekuje za typy Bylismy w Trufli (pyszny makaron,wino i fajny wystroj ) a potem m.in.w Swietej Krowie (super klimat!Ja chce taka knajpe w Wawie Skusilam sie na wypasione grzane wino z jablkiem,orzechami i mnostwem rzeczy,ktorych juz nie pamietam )
Bardzo się cieszę, że Ci się podobało! Przypomniała mi się śmieszna sytuacja, kiedy po jakiejś randce w ŚK staliśmy na przystanku, TŻ zbliża się do mnie, zaciąga się i mówi na cały głos "mmmm, pachniesz krową!"

Wróciłam do Krakowa, szkoda że dzisiejszego dnia nie mogłam już zacząć od basenu.

Przede mną okropnie ciężki tydzień, ale dam radę.

Jeśli chodzi o Naked2, to wciąż jeszcze swojej do końca nie rozgryzłam, ale rzeczywiście nie sądziłam wcześniej, że ona jest taka duża.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2013-01-21 o 09:17
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:22   #4532
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W H&M ja widziałam kilka fajnych bluzek i fajne spodnie dresowe poza tym kupa bałaganu, nie cierpię ich wyprzedaży, nigdy nie mogę nic w tym bajzlu znaleźć chyba że przypadkiem wpadnie mi w ręce coś odwieszonego przy przymierzalni.
Dla mnie wyprzedaż w H&M to jakiś horror, właściwie żakiet, który kupiłam w grudniu to chyba jedyny ciuch, jaki kiedykolwiek kupiłam u nich w okresie przecen. Wydaje mi się, że oni tam wyciągają jakieś stare ubrania, połowa wygląda jak szmaty i ciężko znaleźć cokolwiek.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie jej rozmiar nie przeraża, bo kolory są bardzo moje. Nawet dobrze że jest taka duża, bo zdecydowanie w zbyt dużej ilości moich cieni widzę dno. Dzisiaj rano się znowu zachwycałam przy makijażu, jestem zadowolona z zakupu.
Najważniejsze, że jesteś zadowolona. Ja połowy bym nie używała...

Ja się zakochałam w różu EL z wiosennej kolekcji Pretty Naughty i nie wiem, czy dam radę mu się oprzeć, byłby idealnym zamiennikiem dla mojego ukochanego Smashboxa Heartbreaker, który już mi się skończył...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja go nakładałam pod krem. Dokładnie między Pore Refiner a Lipidię, nawilżenie było niewiele lepsze niż po samym kremie. On mnie zaksoczył że jest taki lekki i relatywnie mało tłusty, nadawałby się nawet pod lekki krem na dzień jak dla mnie.
To prawda, że jest mało tłusty, dzięki temu wydał mi się bardzo przyjemny i zużyję go z radością. Na dzień na pewno nie będę go stosowała, mam zbyt wiele innych produktów typu serum pod kremy na dzień.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię. Potwierdzasz to co czytałam do tej pory o efekcie, słyszałam, ze jest bliski ideału, a skoro mówisz że się nie osypywał to i mnie mógłby kusić, ale już absolutny zakaz zakupowy sobie nałożyłam i nawet nie będę błądzić w stronę Sephory. Za 49 zł to na pewno warto kupić.
Efekt miał dla mnie porównywalny np. z Effet Faux Cils, tylko starczył mi na wiele dłużej, nie na 3 tygodnie jak w przypadku YSL
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:31   #4533
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że Ci się podobało! Przypomniała mi się śmieszna sytuacja, kiedy po jakiejś randce w ŚK staliśmy na przystanku, TŻ zbliża się do mnie, zaciąga się i mówi na cały głos "mmmm, pachniesz krową!"
Romantycznie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dla mnie wyprzedaż w H&M to jakiś horror, właściwie żakiet, który kupiłam w grudniu to chyba jedyny ciuch, jaki kiedykolwiek kupiłam u nich w okresie przecen. Wydaje mi się, że oni tam wyciągają jakieś stare ubrania, połowa wygląda jak szmaty i ciężko znaleźć cokolwiek.
No dokładnie, pełno szmat. Ja cos tam kupiłam, ale to co pamiętam że mam z wyprzedaży od nich czyli jedną koszulę to znalazłam odwieszoną przy przymierzalni. Na tych wieszakach z przeceną nie jestem w stanie znaleźć nic z sensem.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w różu EL z wiosennej kolekcji Pretty Naughty i nie wiem, czy dam radę mu się oprzeć, byłby idealnym zamiennikiem dla mojego ukochanego Smashboxa Heartbreaker, który już mi się skończył...
A jest już ta kolekcja w sklepach? Na zdjęciu wygląda super, na żywo jestem go ciekawa.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To prawda, że jest mało tłusty, dzięki temu wydał mi się bardzo przyjemny i zużyję go z radością. Na dzień na pewno nie będę go stosowała, mam zbyt wiele innych produktów typu serum pod kremy na dzień.
Ja na razie na dzień używam Flavo C i pewnie dużo się w tym temacie na razie nie zmieni. A chciałabym jeszcze kupić serum Nutriganics w najbliższym czasie, więc olejek raczej też zostanie u mnie na noc, ale zawsze mogę kiedyś zmienic zdanie.


A miałam się pytać - znacie jakiś sposób na zmniejszenie buta o 1 rozmiar? Mam od siostry piękne szpilki ale mi kłapią i myślałam o jakichś wkładkach lub zapiętkach ale nie mam pomysłu co kupic i jakie żeby było skuteczne.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:43   #4534
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jest już ta kolekcja w sklepach? Na zdjęciu wygląda super, na żywo jestem go ciekawa.
Jest, ja oglądałam w weekend, paletka też jest ładna, ale cienie mnie nie kuszą.
Za to ten róż

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A miałam się pytać - znacie jakiś sposób na zmniejszenie buta o 1 rozmiar? Mam od siostry piękne szpilki ale mi kłapią i myślałam o jakichś wkładkach lub zapiętkach ale nie mam pomysłu co kupic i jakie żeby było skuteczne.
Ja zawsze kupuję wkładkę, a jak dalej buty są za duże, to dodatkowo zapiętki. Często muszę kupować władki, jeśli buty nie mają bardzo wąskich nosków - wtedy stopa za bardzo zjeżdża mi do przodu i wkładki zawsze mnie ratują Jak buty są dużo za duże, to im grubsza wkładka, tym lepiej.
Zapiętki mam z Scholla, nazywają się chyba Heel Leather Liners, są ok
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:51   #4535
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jest, ja oglądałam w weekend, paletka też jest ładna, ale cienie mnie nie kuszą.
Za to ten róż
Ja cieniowo jestem zaskopokojona i ta paletka mnie nawet nie interesuje. Chociaż ciut mnie kusi jeszcze wizyta w Sephorze po ten jasny cień z tej serii metalicznych, bo po przecenie bardzo się opłaca, takich kolorów u mnie nigdy dość.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja zawsze kupuję wkładkę, a jak dalej buty są za duże, to dodatkowo zapiętki. Często muszę kupować władki, jeśli buty nie mają bardzo wąskich nosków - wtedy stopa za bardzo zjeżdża mi do przodu i wkładki zawsze mnie ratują Jak buty są dużo za duże, to im grubsza wkładka, tym lepiej.
Zapiętki mam z Scholla, nazywają się chyba Heel Leather Liners, są ok
Dziękuję, rozejrzę się. U mnie się chyba nie obejdzie bez zapiętków w przypadku tych butów, a powiedz mi jeszcze , one z wkładką nie będą kolidować w żadnym wypadku?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:56   #4536
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja cieniowo jestem zaskopokojona i ta paletka mnie nawet nie interesuje. Chociaż ciut mnie kusi jeszcze wizyta w Sephorze po ten jasny cień z tej serii metalicznych, bo po przecenie bardzo się opłaca, takich kolorów u mnie nigdy dość.
Po przecenie cena jest świetna, a ja uwielbiam te cienie, więc niech sobie leżą i czekają w zapasie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuję, rozejrzę się. U mnie się chyba nie obejdzie bez zapiętków w przypadku tych butów, a powiedz mi jeszcze , one z wkładką nie będą kolidować w żadnym wypadku?
Nie będą, bo wkładka podnosi Ci całą stopę do góry i przez to lekko też skraca buta, a zapiętka tylko skraca i przyklejasz ją na samą górę w bucie, także one nie mają ze sobą żadnej styczności. To pozwala o jeden rozmiar skrócić, sama zapiętka to może być mało. Chyba, że są ogólnie za szerokie, nie tylko za długie, to chyba nic nie pomoże...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:00   #4537
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie będą, bo wkładka podnosi Ci całą stopę do góry i przez to lekko też skraca buta, a zapiętka tylko skraca i przyklejasz ją na samą górę w bucie, także one nie mają ze sobą żadnej styczności. To pozwala o jeden rozmiar skrócić, sama zapiętka to może być mało. Chyba, że są ogólnie za szerokie, nie tylko za długie, to chyba nic nie pomoże...
Nie, nie są szerokie, więc chyba powinno pomóc to co mówisz, dzięki. Musze zrobic stosowne zakupy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 14:52   #4538
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ależ okropna pogoda dziś, brrr.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wybrałam się dziś z koleżanką na zakupy, skusiłam się na olejek Soraya, a w Sephorze upolowałam pędzelek do eyelinera 1N Make Up For Ever za 29 zł (ze 110 zł!!!)
A co to za wyprzedaż?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Paleta Naked 2 przemówiła do mnie bardzo głośno, swatche moim zdaniem nie oddają jej uroku, więc oczywiście kupiłam i się zachwycam. Mam nadzieję, że w dalszym użytkowaniu nie zmienię zdania, dopiero przetestowałam dobrze dwa kolory do wczorajszego makijażu imprezowego.

Poza tym przekonały mnie do siebie granatowe szpilki ze Stradi - po pierwsze dlatego, że przecenili je o kolejne 20 zł a po drugie dlatego że trafiła się ciut lepsza para które mnie nigdzie nie uciskała. Ale dalej uważam że są niewygodne, będę je nosić chyba tylko 'na wyjścia samochodem' jak się nie uda w nich normalnie chodzić. Kupiłam też legginsowe spodnie z zamkami z nowej kolekcji w Stradi i bluzkę w H&M. Tak więc nie kupiłam nic po co poszłam (w Mango nie wsadziłam łydki w spodnie które mi się podobały i mnie to zniechęciło, bo moje łydki nie są ani grube ani umięśnione ) ale zadowolona jestem bardzo.
Ładny dzień dziecka sobie zrobiłaś
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kosmetycznie skusilam sie na kolejna mgielke TBS:/
I poszalalam w Zarze,wyszlam z 2 parami jeansow i leginso-spodniami,ktore juz prztetestowalam i sa super,tylko boje sie,ze sie rozciagna w pasie,bo nie sa "zwezane" tylko wlasnie zakonczone tak jak normalne spodnie...Takze Ice lacze sie w zaciskaniu pasa
I dziekuje za oferte smsa do S.,ale na razie wstrzymam sie z zakupami,moze nie byly mi pisane skoro go nie dostalam)
Cieszę się, że zostały miłe wspomnienia z weekendu
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wróciłam do Krakowa, szkoda że dzisiejszego dnia nie mogłam już zacząć od basenu.

Przede mną okropnie ciężki tydzień, ale dam radę.
Ja też byłam na konferencji, liczyłam na jakieś nowe znajomości pod kątem mojej kariery zawodowej, a tam sami znajomi ze studiów prawie

Na pewno dasz

Idę się zdrzemnąć, weekend dał mi w kość. Tzn. sama sobie dałam
Coś mi zużycia nie idą w tym miesiącu, na szczęście zakupy kosmetyczne też
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 15:41   #4539
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII



Widzę, że tu ostatnio jakaś rozpusta zakupowa zarówno ciuchowa jak i kosmetyczna
A ja właśnie szukam jakiejś dużej czarnej torby, myślę nad tą z etorebki: http://etorebka.pl/sklep-produkt.php?f=0473 Tylko jednak ten kształt nie do końca mnie jeszcze przekonuje

Muszę pochwalić przy okazji ten mój filtr barwiący z SVR. Mimo, iż kilku gul, które mi wylazły i które oczywiście rozdrapałam () nie zakrył zbyt idealnie, to jednak na twarzy dobrze się trzyma cały dzień i nie swiecę się po nim tak jak po Avence Nie włazi w załamania, nie ściera się zbytnio. Przypudrowany lekko LU daje ładny efekt wygładzonej cery.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:06   #4540
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przeglądam jeszcze raz gazetkę SP i wypatrzyłam nowy krem LRP Nutritic Intense Riche ciekawe czy fajny. I promocję na Sanoflore, może maseczkę z glinką jeszcze kupię dzisiaj w takim układzie.
Też na niego zwróciłam uwagę Byłam w weekend w SP, spieszyłam się i wpadłam tylko po krem półtłusty Iwostinu i lakiery Loreal(Addictive Plum i Parisian Rooftops). Spytałam o próbki tego Nutritica, dostałam kilka i szybko wyszłam. Dopiero w domu zobaczyłam, że to jest Nutritic Intense, czyli poprzednia, troszczkę lżejsza wersja

Tak wogóle to kusi mnie ostatnio za dużo nowych kremów ale nie zapowiada się, że do wiosny wykończę to co mam obecnie w użyciu.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wynik wczorajszej wizyty w Sephorze Cienie kupiłam na zapas, bo tak mi się podobają, a były po 19 zł.
Jakość zdjęcia średnia, iPhone'owa - wybaczcie

Oglądałam Naked 2, ale to jednak nie są cienie dla mnie, używałabym może 5 kolorów, reszta albo zbyt złocista, albo zbyt błyszcząca
Świetne zakupy Oglądałam ostatnio zestaw lakierów Nails Inc., tylko inną wersję kolorów, ale niestety nie były objęte promocją a 69zl nie chciałam płacić.

Oglądałam swatche tej paletki, owszem jest ładna ale też używałabym tylko kilku kolorów. Szukam sobie właśnie paletki i nie mogę się zdecydować. Te, które biorę pod uwagę mają aż do 12 odcieni, tylko, że mi podobają się po 3 kolory w każdej. Potrzebuję odcieni chłodnych: śmietankowego, czekoladowego brązu, kawy z mlekiem. Ciepłego złota ani miedzi zupełnie nie potrzebuję Rozważam Naked, NudeTude theBalm, Au Naturel Sleeka.
Może polecicie coś innego?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kosmetycznie skusilam sie na kolejna mgielke TBS:/
Ile te mgiełki kosztują w TBS?
Widziałam je w Douglasie i się zastanawiałam czy cena jest taka sama. Którą sobie dokupiłaś?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:07   #4541
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wynik wczorajszej wizyty w Sephorze Cienie kupiłam na zapas, bo tak mi się podobają, a były po 19 zł.
Jakość zdjęcia średnia, iPhone'owa - wybaczcie

Oglądałam Naked 2, ale to jednak nie są cienie dla mnie, używałabym może 5 kolorów, reszta albo zbyt złocista, albo zbyt błyszcząca
super zakupy!
(jest jeszcze wątek typowo na nowe nabytki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667798 także zapraszam )
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wybrałam się dziś z koleżanką na zakupy, skusiłam się na olejek Soraya, a w Sephorze upolowałam pędzelek do eyelinera 1N Make Up For Ever za 29 zł (ze 110 zł!!!)
niezła promocja, nie dziwię się, że się skusiłaś

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Znacie może perfumerię Henri? Mają tam też pielęgnację apteczną.
Interesuje mnie mleczko Iso-Urea LRP (miałam kilka próbek i się zakochałam ) i dwupak micela Hydrabio (dla urozmaicenia po SEnsibio). I może coś jeszcze mi w oko wpadnie.
nie znam, ale ceny niektórych kosmetyków mają bardzo konkurencyjne
daj znać, jak coś zamówisz

podobnie jak u em przede mną ciężki tydzień (w zasadzie ponad 2 tyg a zaczęły się już dziś)

Snow, wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Żeby przybywały Ci same cudeńka kosmetyczne i żebyś jak najrzadziej miała wyrzuty po kolejnych zakupach
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-01-21 o 17:46
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 16:13   #4542
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


Widzę, że tu ostatnio jakaś rozpusta zakupowa zarówno ciuchowa jak i kosmetyczna
A ja właśnie szukam jakiejś dużej czarnej torby, myślę nad tą z etorebki: http://etorebka.pl/sklep-produkt.php?f=0473 Tylko jednak ten kształt nie do końca mnie jeszcze przekonuje
Mi się ona bardzo podoba. Nawet rozważałam niedawno zakup. Ale tak sobię myślę, że już niedługo będzie wiosna i może lepiej zaopatrzyć się w żywszy kolor.
Ale z drugiej strony czarnej torebki nie mam

A propos rozpusty zakupowej: kupowałam prezent urodzinowy dla tż i przy okazji wyszłam z dwoma sukienkami i bluzkami
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:04   #4543
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Mi się ona bardzo podoba. Nawet rozważałam niedawno zakup. Ale tak sobię myślę, że już niedługo będzie wiosna i może lepiej zaopatrzyć się w żywszy kolor.
Ale z drugiej strony czarnej torebki nie mam
Ja właśnie też Mam same brązy i beże, białą, pomarańczową, szarą... a czarnej ani jednej.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:29   #4544
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Sleepy: Ja bym postawiła na Au Naturel Sleeka
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 07:00   #4545
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A co to za wyprzedaż?
Wyprzedaż w Sephorze, zakupy, które wklejałam wcześniej, też były z przecen, była do

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Widzę, że tu ostatnio jakaś rozpusta zakupowa zarówno ciuchowa jak i kosmetyczna
A ja właśnie szukam jakiejś dużej czarnej torby, myślę nad tą z etorebki: http://etorebka.pl/sklep-produkt.php?f=0473 Tylko jednak ten kształt nie do końca mnie jeszcze przekonuje
Wygląda prawie identycznie jak shoppery z Zary...
Ja nie lubię za bardzo czarnych torebek, chyba, że mają jakieś ciekawe detale. Mam tylko jedną czarną, nawet teraz z nią chodzę - http://www.snobka.pl/artykul/torebka-zara-7490 - uwielbiam ją! Lubię ćwieki na torebkach

A teraz kupiłam taką: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BTYPU%2BWOREK i takie kolory lubię najbardziej, beże, delikatne szarości i wariacje na temat

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Świetne zakupy Oglądałam ostatnio zestaw lakierów Nails Inc., tylko inną wersję kolorów, ale niestety nie były objęte promocją a 69zl nie chciałam płacić.
Dziękuję Ja zapłaciłam 29 zł, wyjściowa cena 69 zł to o wiele za dużo

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Oglądałam swatche tej paletki, owszem jest ładna ale też używałabym tylko kilku kolorów. Szukam sobie właśnie paletki i nie mogę się zdecydować. Te, które biorę pod uwagę mają aż do 12 odcieni, tylko, że mi podobają się po 3 kolory w każdej. Potrzebuję odcieni chłodnych: śmietankowego, czekoladowego brązu, kawy z mlekiem. Ciepłego złota ani miedzi zupełnie nie potrzebuję Rozważam Naked, NudeTude theBalm, Au Naturel Sleeka.
Może polecicie coś innego?
Kiedyś oglądałam sporo swatchy tego Sleeka, ale doszłam do wniosku, że pewnie połowy kolorów bym nie używała... Ale ogólnie chyba jest bardzo polecana. Naked podoba mi się chyba bardziej niż Naked 2, ale też ma sporo złocistości...

Pamiętam, że z takich paletek w odcieniach nude podobała mi się piątka Diora Incognito (tylko nie jestem pewna, czy wszystkie odcienie były w niej chłodne), trójka ze Smashboxa Filter ma też takie odcienie, jak wymieniłaś. Piekna jest też Chanel Prelude. Tylko musiałabyś sprawdzić, czy tonacja Ci odpowiada w stu procentach. Akurat te marki mogę z czystym sumieniem polecić, mam co prawda inne wersje kolorów (z Chanel akurat zbliżoną, wycofaną już Beige Velours), ale bardzo je lubię.
Nie wiem tylko, czy taki przedział cenowy Cię interesuje...

Ja akurat jestem zwolennikiem kupowania paletek, w których wykorzystuję całość, albo pomijam max. 1 kolor. Poza tym nie lubię też ogromnych opakowań Stąd brak zachwytu nad Naked 2, ale widzę, że na nią mamy podobne spojrzenie - ja też zdecydowanie preferuję odcienie chłodne.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
super zakupy!
(jest jeszcze wątek typowo na nowe nabytki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667798 także zapraszam )
Dziękuję i dziękuję, nie znałam, będę zaglądać.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
niezła promocja, nie dziwię się, że się skusiłaś
Było warto, jest wspaniały, jeszcze nigdy tak łatwo nie malowało misię kreski

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
podobnie jak u em przede mną ciężki tydzień (w zasadzie ponad 2 tyg a zaczęły się już dziś)
Trzymam kciuki za Ciebie i za em, dacie radę dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Snow, wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Żeby przybywały Ci same cudeńka kosmetyczne i żebyś jak najrzadziej miała wyrzuty po kolejnych zakupach
Dziękuję Kochana Wspaniałe życzenia
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 08:39   #4546
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ładny dzień dziecka sobie zrobiłaś
Czasem trzeba, mi akurat w piątek było to bardzo potrzebne.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Też na niego zwróciłam uwagę Byłam w weekend w SP, spieszyłam się i wpadłam tylko po krem półtłusty Iwostinu i lakiery Loreal(Addictive Plum i Parisian Rooftops). Spytałam o próbki tego Nutritica, dostałam kilka i szybko wyszłam. Dopiero w domu zobaczyłam, że to jest Nutritic Intense, czyli poprzednia, troszczkę lżejsza wersja

Tak wogóle to kusi mnie ostatnio za dużo nowych kremów ale nie zapowiada się, że do wiosny wykończę to co mam obecnie w użyciu.
Ładne kolory L'Orealków kupiłaś. Ja w piątek w końcu je odpuściłam, nie miałam weny do wybierania kolorów. I miałam już udane zakupy za sobą, więc byłam na tyle zaspokojona, że straciłam parcie na lakiery, ale nie wykluczam, że jeszcze nadrobię.

Ja się staram nie interesować szczególnie nowościami, bo kremy niezmiennie mnie kuszą, ale chciałabym najpierw zużyć zapasy a mam w nich chyba jeszcze 3 nieotwarte kremy.

Jak dostaniesz gdzies próbkę tego Nutritica nowego to daj znać jak wrażenia.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Oglądałam swatche tej paletki, owszem jest ładna ale też używałabym tylko kilku kolorów. Szukam sobie właśnie paletki i nie mogę się zdecydować. Te, które biorę pod uwagę mają aż do 12 odcieni, tylko, że mi podobają się po 3 kolory w każdej. Potrzebuję odcieni chłodnych: śmietankowego, czekoladowego brązu, kawy z mlekiem. Ciepłego złota ani miedzi zupełnie nie potrzebuję Rozważam Naked, NudeTude theBalm, Au Naturel Sleeka.
Może polecicie coś innego?
Z podanych przez Ciebie mi się najbardziej podoba Naked (i mimo że dopiero co kupiłam Naked 2 to chętnie sprawiłabym sobie też tamtą), ale ja używałabym wszystkich kolorów sądząc po swatchach, bo dla mnie i chłodne i ciepłe brązy są w sam raz i na co dzień w zasadzie używam wyłącznie beży i brązów. Natomiast jakby mi się podobały tylko 3 odcienie z takiej dużej palety, to w życiu bym się na nią nie skusiła, wolałabym poszukać trójki lub czwórki w odpowiadającej mi tonacji.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A teraz kupiłam taką: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BTYPU%2BWOREK i takie kolory lubię najbardziej, beże, delikatne szarości i wariacje na temat
Bardzo ładna, taka by mi się przydała na wiosnę. Też najbardziej lubię torebki beżowe i brązowe.

snow ja również z małym poslizgiem życzę wszystkiego najlepszego
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 08:54   #4547
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się staram nie interesować szczególnie nowościami, bo kremy niezmiennie mnie kuszą, ale chciałabym najpierw zużyć zapasy a mam w nich chyba jeszcze 3 nieotwarte kremy.
To tak jak ja Przy ostatnich zakupach dostałam do przetestowania maseczkę Clinique Moisture Surge Overnight, obawiam się, że mi się spodoba

A propos pielęgnacji twarzy, dziś wyczytałam w artykule o olejkach na Wizażu, że powinno się je stosować na krem, a nie pod, jako ostatni etap pielęgnacji. Ja wczoraj nałożyłam pod, jak serum... Ale wypróbuję w odwróconej kolejności, skoro tak niby byłoby prawidłowo.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Z podanych przez Ciebie mi się najbardziej podoba Naked (i mimo że dopiero co kupiłam Naked 2 to chętnie sprawiłabym sobie też tamtą), ale ja używałabym wszystkich kolorów sądząc po swatchach, bo dla mnie i chłodne i ciepłe brązy są w sam raz i na co dzień w zasadzie używam wyłącznie beży i brązów. Natomiast jakby mi się podobały tylko 3 odcienie z takiej dużej palety, to w życiu bym się na nią nie skusiła, wolałabym poszukać trójki lub czwórki w odpowiadającej mi tonacji.
U mnie złote i ciepłe odcienie zupełnie się nie sprawdzają... A ciepłe brązy to już katastrofa.
W stu procentach zgadzam się z podkreslonym

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo ładna, taka by mi się przydała na wiosnę. Też najbardziej lubię torebki beżowe i brązowe.
Dziękuję
Uwielbiam beżowe torebki i beżowe buty

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
snow ja również z małym poslizgiem życzę wszystkiego najlepszego
Dziękuję!


Wyczytałam, że z głosowaniu na letnie OS wygrał ananas i kaktus - szkoda, że nie Wild Berries
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 08:58   #4548
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A w ogóle to dzisiaj rano wywaliłam do kosza puste opakowanie po podkładzie True Match. Myślałam że mam go sporo więcej, a tu kolejnej buetelczki nie ma w zapasach.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A propos pielęgnacji twarzy, dziś wyczytałam w artykule o olejkach na Wizażu, że powinno się je stosować na krem, a nie pod, jako ostatni etap pielęgnacji. Ja wczoraj nałożyłam pod, jak serum... Ale wypróbuję w odwróconej kolejności, skoro tak niby byłoby prawidłowo.
A to ciekawe, muszę dzisiaj tak spróbować. Ja używałam do tej pory pod krem, tak samo jak Ty.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie złote i ciepłe odcienie zupełnie się nie sprawdzają... A ciepłe brązy to już katastrofa.
No ja mam ciut inny typ urody niż Ty czy sleepy ja z kolei nie mogę używać niebieskich ani różowych cieni bo wyglądam jak pani z leśnego pobocza.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wyczytałam, że z głosowaniu na letnie OS wygrał ananas i kaktus - szkoda, że nie Wild Berries
Szkoda że nie Wild Berries ale może chociaż na ananasa się skuszę.

W ogóle dzisiaj otwieram ostatni żel pod prysznic z zapasów, czas iść na zakupy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 09:08   #4549
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pamiętam, że z takich paletek w odcieniach nude podobała mi się piątka Diora Incognito (tylko nie jestem pewna, czy wszystkie odcienie były w niej chłodne), trójka ze Smashboxa Filter ma też takie odcienie, jak wymieniłaś. Piekna jest też Chanel Prelude. Tylko musiałabyś sprawdzić, czy tonacja Ci odpowiada w stu procentach. Akurat te marki mogę z czystym sumieniem polecić, mam co prawda inne wersje kolorów (z Chanel akurat zbliżoną, wycofaną już Beige Velours), ale bardzo je lubię.
Nie wiem tylko, czy taki przedział cenowy Cię interesuje...
o tak, Prelude jest fantastyczną paletką uwielbiam w niej każdy kolor
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za Ciebie i za em, dacie radę dziewczyny!
na pewno się przydadzą
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To tak jak ja Przy ostatnich zakupach dostałam do przetestowania maseczkę Clinique Moisture Surge Overnight, obawiam się, że mi się spodoba

Wyczytałam, że z głosowaniu na letnie OS wygrał ananas i kaktus - szkoda, że nie Wild Berries
widziałam tę maseczkę w nowościach pielęgnacyjnych, też wydała mi się fajna a Ty już próbowałaś?

TŻ mi mówił, szkoda.. coś czuję, że ananas, jak zwykle w kosmetykach, będzie bardzo chemiczny - chociaż wolałabym się mylić (czemu nie mogą wejść wszystkie )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 09:48   #4550
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A w ogóle to dzisiaj rano wywaliłam do kosza puste opakowanie po podkładzie True Match. Myślałam że mam go sporo więcej, a tu kolejnej buetelczki nie ma w zapasach.
To po pracy koniecznie zajrzyj do Rossmanna, do 26.01 na wszystkie podkłady jest -40%

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja mam ciut inny typ urody niż Ty czy sleepy ja z kolei nie mogę używać niebieskich ani różowych cieni bo wyglądam jak pani z leśnego pobocza.
Co za określenie
Ja różowe ok, pod warunkiem, że nie są żarówiaste i połączę je z szarością np.
Za niebieskimi nie przepadam, mam jedną paletkę w takich odcieniach, ale źle się w niej czuję...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Szkoda że nie Wild Berries ale może chociaż na ananasa się skuszę.

W ogóle dzisiaj otwieram ostatni żel pod prysznic z zapasów, czas iść na zakupy.
Ja głosowałam na Pineapple i Wild Berries, więc połowicznie jestem zadowolona

Wow, gratuluję, ja mam jeszcze 2 żele i dwa olejki Bielendy... Masz już jakieś typy?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałam tę maseczkę w nowościach pielęgnacyjnych, też wydała mi się fajna a Ty już próbowałaś?
Wypróbuję ją dziś lub jutro, moja koleżanka już ją testowała i była zachwycona, dam znać, czy podzielam jej opinię.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:07   #4551
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To po pracy koniecznie zajrzyj do Rossmanna, do 26.01 na wszystkie podkłady jest -40%
O to super Ty zawsze masz dobre informacje dla mnie. Tylko musze się wybrać od jakiegoś dalszego, bo u mnie nie ma tego koloru TM który Ty ostatnio kupiłaś i do którego się przymierzam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co za określenie
Ja różowe ok, pod warunkiem, że nie są żarówiaste i połączę je z szarością np.
Za niebieskimi nie przepadam, mam jedną paletkę w takich odcieniach, ale źle się w niej czuję...
Tzn. w sumie źle to ujęłam - ja z różowych mogę używac tylko pastelowego różu w połączeniu z czymś zdecydowanie brązowym/szarym/fioletowym, a z niebieskich tylko granatu.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wow, gratuluję, ja mam jeszcze 2 żele i dwa olejki Bielendy... Masz już jakieś typy?
W związku z tym że w gazetce Rossmanna nie wypatrzyłam ciekawych promocji to chyba przetestuję teraz żele Paloma.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:16   #4552
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O to super Ty zawsze masz dobre informacje dla mnie. Tylko musze się wybrać od jakiegoś dalszego, bo u mnie nie ma tego koloru TM który Ty ostatnio kupiłaś i do którego się przymierzam.
Jestem posłańcem dorbych wieści
Mnie on bardzo odpowiada, jest naprawdę idealnie jasny i żółtawo-beżowy!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tzn. w sumie źle to ujęłam - ja z różowych mogę używac tylko pastelowego różu w połączeniu z czymś zdecydowanie brązowym/szarym/fioletowym, a z niebieskich tylko granatu.
Ja granat bardzo lubię, ale jakoś nie myślę o nim jako o niebieskim
W każdym razie granat bardzo mi odpowiada, a róże też preferuję pastelowe

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W związku z tym że w gazetce Rossmanna nie wypatrzyłam ciekawych promocji to chyba przetestuję teraz żele Paloma.
Dobra myśl, ja już się tak długo zbieram, żeby je kupić, a ciągle mi nie wychodzi. Jutro będę obok drogerii Jasmin, to może wstąpię i coś wezmę.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:24   #4553
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jestem posłańcem dorbych wieści
Mnie on bardzo odpowiada, jest naprawdę idealnie jasny i żółtawo-beżowy!
No właśnie dla mnie ten kolor brzmi super, bo im bardziej żółty tym lepiej dla mnie, dlatego dzisiaj nawet chyba podjadę do Rossmanna z dużą szafą i wezmę go skoro jest promocja.

Swoją drogą denerwuje mnie ostatnio "mój" Rossmann w którym ciągle nic nie ma z rzeczy którymi kusicie tutaj.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dobra myśl, ja już się tak długo zbieram, żeby je kupić, a ciągle mi nie wychodzi. Jutro będę obok drogerii Jasmin, to może wstąpię i coś wezmę.
Ja wyczaiłam drogerię z nimi jak kupowałam lakier Jolly Jewels, ale wtedy się nie zdecydowałam, a teraz chyba czas kupić, nie lubię nie mieć ani jednej butelki w zapasie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:26   #4554
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Swoją drogą denerwuje mnie ostatnio "mój" Rossmann w którym ciągle nic nie ma z rzeczy którymi kusicie tutaj.
A ja wczoraj odkryłam, że "mój nowy" Rossmann jest bardzo dobrze zaopatrzony

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wyczaiłam drogerię z nimi jak kupowałam lakier Jolly Jewels, ale wtedy się nie zdecydowałam, a teraz chyba czas kupić, nie lubię nie mieć ani jednej butelki w zapasie.
Też nie lubię, uważam taką sytuację za niedopuszczalną.

Dalej nie mam złotka Jolly Jewels, nigdzie go nie ma
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:34   #4555
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow, fajna ta Twoja torba z ćwiekami Też mi się takie "rockowe" podobają, ale doszłam do wniosku, że wolę coś klasycznego.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:39   #4556
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dalej nie mam złotka Jolly Jewels, nigdzie go nie ma
Mogę Ci kupić i wysłać jak skocze po te żele, prawdopodobnie jutro.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:51   #4557
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, fajna ta Twoja torba z ćwiekami Też mi się takie "rockowe" podobają, ale doszłam do wniosku, że wolę coś klasycznego.
Dzięki Ja ubieram się dość prosto, cenię minimalizm, klasykę i elegancję, ale lubię to przełamywać dodatkami

Mnie te klasyczne shoppery się bardzo podobają, ale najbardziej chciałabym taką w kolorze nude.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mogę Ci kupić i wysłać jak skocze po te żele, prawdopodobnie jutro.
Jesteś kochana! Myślałam, żeby w ramach zakupów zaciągnąć TŻ do centrum handlowego, w którym powinni mieć te lakiery, ale nie wiem, czy da się namówić... Więc w razie czego bardzo bym chciała i byłabym Ci bardzo wdzięczna!
Skoro ma to być jutro, to najpóźniej rano dam Ci znać, czy udało mi się upolować go samej, ok?

W razie czego ja mogę kupić Ci TM w moim kolorze, gdyby nie udało Ci się go znaleźć
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:57   #4558
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie te klasyczne shoppery się bardzo podobają, ale najbardziej chciałabym taką w kolorze nude.
Mi też się bardzo podobają te torebki, ale już mniej mi się podoba to, że pół miasta takie ma.

Tak jak mój płaszcz z Zary, ten co karolina też ma, co drugi dzień spotykam kogoś w takim samym, a już jak poszłam na zakupy to kompletny dramat - 4 dziewczyny w takim widziałam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jesteś kochana! Myślałam, żeby w ramach zakupów zaciągnąć TŻ do centrum handlowego, w którym powinni mieć te lakiery, ale nie wiem, czy da się namówić... Więc w razie czego bardzo bym chciała i byłabym Ci bardzo wdzięczna!
Skoro ma to być jutro, to najpóźniej rano dam Ci znać, czy udało mi się upolować go samej, ok?

W razie czego ja mogę kupić Ci TM w moim kolorze, gdyby nie udało Ci się go znaleźć
Jasne, daj znać. Dla mnie to żaden problem.
I wzajemnie będę bardzo wdzięczna za zakup TM jak mi się nie uda dostać u mnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 11:33   #4559
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

podobnie jak u em przede mną ciężki tydzień (w zasadzie ponad 2 tyg a zaczęły się już dziś)
Ja też mam taki tydzień. Rzumiem więc i trzymam kciuki Jak wytrwam do piątku to potem będzie już z górki. Najbardziej pociesza mnie myśl, że w drugiej połowie lutego wyskoczę na kilka dni do siostry do Londynu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sleepy: Ja bym postawiła na Au Naturel Sleeka
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Pamiętam, że z takich paletek w odcieniach nude podobała mi się piątka Diora Incognito (tylko nie jestem pewna, czy wszystkie odcienie były w niej chłodne), trójka ze Smashboxa Filter ma też takie odcienie, jak wymieniłaś. Piekna jest też Chanel Prelude. Tylko musiałabyś sprawdzić, czy tonacja Ci odpowiada w stu procentach. Akurat te marki mogę z czystym sumieniem polecić, mam co prawda inne wersje kolorów (z Chanel akurat zbliżoną, wycofaną już Beige Velours), ale bardzo je lubię.
Nie wiem tylko, czy taki przedział cenowy Cię interesuje...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Z podanych przez Ciebie mi się najbardziej podoba Naked (i mimo że dopiero co kupiłam Naked 2 to chętnie sprawiłabym sobie też tamtą), ale ja używałabym wszystkich kolorów sądząc po swatchach, bo dla mnie i chłodne i ciepłe brązy są w sam raz i na co dzień w zasadzie używam wyłącznie beży i brązów. Natomiast jakby mi się podobały tylko 3 odcienie z takiej dużej palety, to w życiu bym się na nią nie skusiła, wolałabym poszukać trójki lub czwórki w odpowiadającej mi tonacji.
Dziewczyny, dziękuję bardzo za Wasze opinie.
Au Naturel to mało ryzykowny zakup, nawet jak mi nie będzie odpowiadać to mogę bez bólu serca komuś oddać. Koleżanka z pracy ją niedawno kupiła i przyniesie mi ją w celu dokładnych oględzin
A Prelude jest piękna Przy najbliższej okazji jeszcze ją pomacam, ale skusiłabym się chyba tylko w promocji -20%. Obecnie mam tylko jedną paletkę i jest to właśnie czwórka Chanel. Systematycznie używam tylko jednego odcienia, dwóch rzadko, a jednego to właściwie wogóle. Gdyby Prelude skradła moje serce to tą puściłabym w świat

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To po pracy koniecznie zajrzyj do Rossmanna, do 26.01 na wszystkie podkłady jest -40%
A mi gazetka nie chodzi akurat. Od dawna nie jestem na bieżąco z promocjami Rossa. Pojawia się okazja, żeby wkońcu zdecydować się na Lumi Magique.
Snow i Organzza, macie ten sam żółtawy odcień? Jaki to numerek?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 12:12   #4560
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Basiu te mgielki sa po 39 zl.To w D. jest TBS?Wzielam grapefruita,chociaz kusila mnie satsuma,ale mango jest dosc slodkie i chcialam wyraznej odmiany

Ice Ty wzielas granatowa kurtke wtedy?Ja ten kolor widze codziennie w ilosci hurtowej na ulicach i w komunikacji.Moja tez widuje,ale o wiele rzadziej.A nie niszczy Ci sie ta kurtka od zahaczania o suwaki?Ja widze juz slady na rekawach:/
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.