Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-16, 09:26   #3391
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez kasicam24 Pokaż wiadomość
wiecie dziewczyny tak sobie myślę, że przy mojej niedoczynności tarczycy, tabletkach Euthyrox 50 i małej ilości ruchu to 5,6kg na 40 dni to chyba spoko wynik. A może tylko się pocieszam...

Ta tarczyca mnie tak zalatwila - na studiach w ciągu roku przybralam 20kg. ehhh
nawet te 5.6 to duzo kochana! walcz dalej i sie nie poddawaj

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość

Kumpele na ulicy mnie nie poznały.
Przeszły obok mnie.
NIE POZNAŁY!!!!
Jak jednej napisałam na FB to mi nie wierzyła, że to ja byłam....
A dziś spędzam dzień z przyjaciółką i jej rodzinką
I robimy bramę weselną.
Przebieramy się za krasnoludki i królewnę śnieżkę
pewnie laska sie z Ciebie niezła zrobiła super pomysł na brame

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny moge sie przylączyc do grona dukających licząc na sparcie w chwilach kryzysu...jesli takowy nastąpi
pewnie napisz jaki masz wzrost jaka jest Twoja obecna waga i ile chcesz zrzucic test zrobiony?
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:55   #3392
kasik27
Raczkowanie
 
Avatar kasik27
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Hmmm... Wypadały z własnymi? Trochę się zaczynam bać...
Nie wiem czemu tak miałam,może to też przez diete,bo włosy wypadały(i nadal wypadają) strasznie to moze i rzesom sie udzieliło.Na szczescie odrosłyale "zabiegu"nie powtorze.Wydaje mi sie,że koleżanka zna się na rzeczy,ma dużo klientek i twierdzi, że to ja jestem dziwnym przypadkiem
__________________
01-02-2011 DUKAN po raz II
62kg->58->56->57->54....52kg,a może 50Nieosiągnięte: ciąża

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpiqv0blhdssp.png
15-03-2013 DUKAN po raz III 70kg->68->65->63 ->60na początekOSIĄGNIĘTY 19-05
60->57->55kgobecnie
A może by tak 50kg
kasik27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:32   #3393
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Bry Proteinki!!


Cytat:
Napisane przez CzarnaKropka Pokaż wiadomość

PS. Mam pytanie trochę z innej beczki do dziewczyn, które farbują włosy Jakiej farby używacie? Bo ja ostatnio użyłam LOREAL CASTING ...i owszem kolor był śliczny, ale utrzymał się 2 tygodnie!! Porażka, nie polecam
Kurka, mam podobne odczucia!
Ja farbuje L`orealem Preference i od jakiegos czasu mam wrazenie, ze kolor jakby szybciej mi ucieka z glowy Nie wiem, czy to mnie sie juz zlansowal mozg, czy faktycznie tak jest....


Ale fryzjerka mi ostatnio powiedziala, ze jesli wlosy sa wysuszone od ciaglego farbowania drogeryjnymi farbami ( a moje sa i to bardzo) to wiecej niz pewne, ze taka farba automatycznie bedzie splywac z nich.

Moze warto zainwestowac w jakies dobre nawilzanie? Ja sie rzucilam na ratunek wlosom i stosuje maseczke z jajka, miody i olejku rycynowego. A w sierpniu ide do niej i mi zrobi jakies takie nawilzanie z czyms tam w jakims specjalnym urzádzeniu, nawet tego opisac nie umiem. Ok 50 zl kosztuje taka impreza....
Moze u Ciebie tez w tym tkwi problem..?

Cytat:
Napisane przez kasicam24 Pokaż wiadomość


Zaraz tu zgon zaliczę!!! Ważyłam się w czwartek w środku dnia i w pelny ubraniu - 71,4kg

Ważę się dziś rano - 74,2kg

Nic nie grzeszyłam - płakać mi się chce. Wczoraj po obiadku z kiszoną kapustą miałam do wieczora straszą porcelankową posiadówkę z 6 razy w wc. Byłam pewna, że po takim przetkaniu kiszek waga będzie w dół a tu SZOK. Tak się zastanawiam, że może organizm po tych wczorajszych żołądkowych przeczyszczeniach zatrzymal wodę???

Ratunku - dół na cały dzień
O matkoooo...
Wspolczuje....biedna...
Domyslam sie, jak sie musisz czuc...
Moze to po prostu waga fiksuje? A probowalas na innej? A moze to faktycznie te tabsy, ktore przyjmujesz???


P.S Dziewczyny, ponowie pytanie, czy ktoras z Was zauwazyla jakis nieporzadany wplyw tabsow hormonalnych na nasza diete??


Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość


Kumpele na ulicy mnie nie poznały.
Przeszły obok mnie.
NIE POZNAŁY!!!!
Jak jednej napisałam na FB to mi nie wierzyła, że to ja byłam....



A dziś spędzam dzień z przyjaciółką i jej rodzinką
I robimy bramę weselną.
Przebieramy się za krasnoludki i królewnę śnieżkę
woohoo superowo! Ale fajne uczucie, co?!


Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze to dobry wynik!
Kochane moje pamiętajcie, ze wolniejsze chudniecie sprzyja poprawie jędrności skóry oraz zapobiega jojo Nasz organizm powoli przyzwyczaja się do nowej wagi :
Chyba sobie to wydrukuje i przykleje na scianie..

Wlasnie weszlam na watek zeby poplakac Wam, ze ta moja waga nie chce ruszyc i magicznego -10 nie chce przekroczyc, mimo ze nie grzesze...Zaczynam juz powátpiewac w te diete...No ale...masz racje, nie ma w koncu tego zlegoo.....
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:47   #3394
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze to dobry wynik!
Kochane moje pamiętajcie, ze wolniejsze chudniecie sprzyja poprawie jędrności skóry oraz zapobiega jojo Nasz organizm powoli przyzwyczaja się do nowej wagi Ja przez pól roku zruciłam chyba 12kg bo mi sie waga zatrzymywała co jakiś czas np na 1-1,5 m-ca i nie chciała ruszyć więc wychodziło jakieś 2kg miesiecznie hehe
Dziś na wadze 60,9kg czyli mimo normalnego jedzenia już dłuższy czas waga wzrosła o pół kg i chyba właśnie te zastoje teraz mi pomagają - organizm nie świruje
Dziś o 7 znów byłam na basenie - jak ja to kocham! A potem jeszcze niespodziewanie odwiedził mnie kolega z Krakowa i niesamowicie poprawił mi tym humor A teraz siedzę w pracy i piję 3 kawke
katkasiek fajnie jak nas ludzie nie poznają co?
Iloa nie ma co się stresować - zastój zaraz minie a na weselu będziesz pięknie wyglądać
Pocieszające i dość logiczne.
Wolno chudnę i skóra się ładnie zbiega. A brzuszysko miałam ogromne i bałam sie "fartuszka".
Ale pamiętam mega-zastój Patty i boję się, że zastój poczeka do wesela, na weselu zepsuje mi humor i dopiero potem odejdzie ze śmiechem.
Cała nadzieja w gimnastyce (chociaż odkąd ćwiczę waga wolniej spada).
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:52   #3395
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
P.S Dziewczyny, ponowie pytanie, czy ktoras z Was zauwazyla jakis nieporzadany wplyw tabsow hormonalnych na nasza diete??

Wlasnie weszlam na watek zeby poplakac Wam, ze ta moja waga nie chce ruszyc i magicznego -10 nie chce przekroczyc, mimo ze nie grzesze...Zaczynam juz powátpiewac w te diete...No ale...masz racje, nie ma w koncu tego zlegoo.....
Kochana a próbowałaś zwiekszyć ruch?
A co do tabsów u mnie one nie miały znaczenia jeśli chodzi o chudniecie - miałam częste zastoje ale zawsze przy wadze, która wcześniej utrzymywałam dłuższy czas.
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:21   #3396
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Kochana a próbowałaś zwiekszyć ruch?
A co do tabsów u mnie one nie miały znaczenia jeśli chodzi o chudniecie - miałam częste zastoje ale zawsze przy wadze, która wcześniej utrzymywałam dłuższy czas.
chyba bede musiala o tym pomyslec...! Bo odkad jestem w Polsce nie musze ganiac za dzieciakami, chodzic do szkoly 2razy dziennie itd. Nic to, ide na dlugi spacer zaraz!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:41   #3397
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Wzrost sobie poszedl i przyszedl spadeczek o kg, jak @ sobie poszła Dziś waga wskazała 66,3
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 14:05   #3398
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dobry!
Uwaga uwaga wzrost poszedł w cholerę i dziś zanotowałam najniższą wagę 55,7kg spadek 0,7kg od wczoraj jeszcze niecałe 2 kg i trójeczka myślę że przejdę na nią od 1 sierpnia żeby łatwiej było liczyć dziewczyny nie poddawajcie się wahaniom i zastojom wagi! i nie grzeszcie boja jestem przykładem że waga ruszy




Cytat:
Napisane przez kasicam24 Pokaż wiadomość
wiecie dziewczyny tak sobie myślę, że przy mojej niedoczynności tarczycy, tabletkach Euthyrox 50 i małej ilości ruchu to 5,6kg na 40 dni to chyba spoko wynik. A może tylko się pocieszam...

Ta tarczyca mnie tak zalatwila - na studiach w ciągu roku przybralam 20kg. ehhh
Ja też mam tarczycę i biorę eutyrox, i zaczęłam dietę wtedy co ty i zrzuciłam w ciągu 41 dni dukania 7,6kg w tym tylko 2 grzeszki na początku ale potem już żadnego

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze to dobry wynik!
Kochane moje pamiętajcie, ze wolniejsze chudniecie sprzyja poprawie jędrności skóry oraz zapobiega jojo Nasz organizm powoli przyzwyczaja się do nowej wagi Ja przez pól roku zruciłam chyba 12kg bo mi sie waga zatrzymywała co jakiś czas np na 1-1,5 m-ca i nie chciała ruszyć więc wychodziło jakieś 2kg miesiecznie hehe
Dziś na wadze 60,9kg czyli mimo normalnego jedzenia już dłuższy czas waga wzrosła o pół kg i chyba właśnie te zastoje teraz mi pomagają - organizm nie świruje
Dziś o 7 znów byłam na basenie - jak ja to kocham! A potem jeszcze niespodziewanie odwiedził mnie kolega z Krakowa i niesamowicie poprawił mi tym humor A teraz siedzę w pracy i piję 3 kawke
katkasiek fajnie jak nas ludzie nie poznają co?
Iloa nie ma co się stresować - zastój zaraz minie a na weselu będziesz pięknie wyglądać
Karmelku ty stosujesz zasady 3 fazy??

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Wzrost sobie poszedl i przyszedl spadeczek o kg, jak @ sobie poszła Dziś waga wskazała 66,3
to tak jak u mnie
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:38   #3399
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

gratuluje spadków
sreberko ale bedziesz do Nas zagladac?

aniu matko gdzie Ty tyle rzeczy kupiłas za taka cene?
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...

Edytowane przez Legionistka23
Czas edycji: 2011-07-16 o 14:40
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:38   #3400
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

cześć Kochane moje
Właśnie wróciłam z moich fowów za 9,5 zl zakupiłam spódnice pomarańczowa, sukienkę czerwoną, spódniczkę ołówkową czarną new look nowa z metką, strój kąpielowy zebra new look nowy .... zadowolona z zakupów

a tak to dzisiaj weszłam na wagę i zobaczyłam 58,6 czyli 0,2 spadku czyli może coś się ruszyło

dzisiaj robię pstrągi na obiad z fasolką szparagową, piekę chleb i się zastanawiam nad tiramisu tylko musicie mi powiedzieć czy ten ser się nadaje


idę poczytać bo mam 2 strony do nadrobienia

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kasicam24 Pokaż wiadomość


Zaraz tu zgon zaliczę!!! Ważyłam się w czwartek w środku dnia i w pelny ubraniu - 71,4kg

Ważę się dziś rano - 74,2kg

Nic nie grzeszyłam - płakać mi się chce. Wczoraj po obiadku z kiszoną kapustą miałam do wieczora straszą porcelankową posiadówkę z 6 razy w wc. Byłam pewna, że po takim przetkaniu kiszek waga będzie w dół a tu SZOK. Tak się zastanawiam, że może organizm po tych wczorajszych żołądkowych przeczyszczeniach zatrzymal wodę???

Ratunku - dół na cały dzień
jejciu przykro mi ... że tak się czujesz...
nie możliwe żebyś w jeden dzień przytyła 3 kg.... coś z wagą musi byc nie tak... może masz podłogę krzywą ... spróbuj w innym miejscu się zważyć..
będzie dobrze

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
ANIA 230 - przecież wątróbka (na wodzie )jest jak najbardziej wskazana na Dukanie (więc nie trzeba się przyznawać tylko chwalić)


"Jestem scyzorem i tego się nie wstydzę"- tak chyba śpiewa Liroy.
wolałam zapytać bo czasami nie wiem co można a co nie ... jeszcze się z tym gubię....

a ja swego czasu słuchałam Liroya ....

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny moge sie przylączyc do grona dukających licząc na sparcie w chwilach kryzysu...jesli takowy nastąpi
witaj
zapraszamy ... zrób test z pierwszej strony i jak możesz powiedz nam coś o sobie
zawsze służymy pomocą

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość






Kumpele na ulicy mnie nie poznały.
Przeszły obok mnie.
NIE POZNAŁY!!!!
Jak jednej napisałam na FB to mi nie wierzyła, że to ja byłam....



A dziś spędzam dzień z przyjaciółką i jej rodzinką
I robimy bramę weselną.
Przebieramy się za krasnoludki i królewnę śnieżkę
heh super aż miło pewnie Ci się zrobiło


A kto będzie królewną śnieżką a kto krasnoludkiem
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:41   #3401
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość

asniu matko gdzie Ty tyle rzeczy kupiłas za taka cene?
dzień dobry
tak wieczorkiem zrobię zdjęcia i Wam wrzucę ...
sukienkę będę musiała zwęzić ale to nie kłopot mamcię poproszę


teraz się zabieram za sprzątanie bo bałagan

a może ktoś pomoże

a Ty co robisz w taki śliczny dzień z synkiem ??
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 14:44   #3402
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
dzień dobry
tak wieczorkiem zrobię zdjęcia i Wam wrzucę ...
sukienkę będę musiała zwęzić ale to nie kłopot mamcię poproszę


teraz się zabieram za sprzątanie bo bałagan

a może ktoś pomoże

a Ty co robisz w taki śliczny dzień z synkiem ??
hejka no wlasnie narazie nic chyba na jakis spacerek pojdziemy bo dzis sami jestesmy bez taty ania koniecznie zrób zdjecia a to jakies przeceny były?
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 14:51   #3403
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość


Kurka, mam podobne odczucia!
Ja farbuje L`orealem Preference i od jakiegos czasu mam wrazenie, ze kolor jakby szybciej mi ucieka z glowy Nie wiem, czy to mnie sie juz zlansowal mozg, czy faktycznie tak jest....


ja też mam takie wrażenie że kolor się szybko spłukuje
ja używałam PREFERENCE L'Oréal Paris kolor Mango i na początku świetnie się trzymał ale z kolejnym farbowaniem już nie był ten sam kolor co za pierwszym razem


teraz farbuję też na rudo Joanna Naturia farba do włosów płomienna iskra 220 i kolor też jest ładny a farba dużo tańsza ...

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Wzrost sobie poszedl i przyszedl spadeczek o kg, jak @ sobie poszła Dziś waga wskazała 66,3
hehe super

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
hejka no wlasnie narazie nic chyba na jakis spacerek pojdziemy bo dzis sami jestesmy bez taty ania koniecznie zrób zdjecia a to jakies przeceny były?
8 zł za kg ( ul. Miodowa) a wyszłam z domu bo ostatnio jakoś samej siedzieć mi się nie chce i się przejechałam ... nie nastawiałam się na zakupy ale weszłam i z siatką wyszłam

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
spacerek pojdziemy bo dzis sami jestesmy bez taty
a to spacerek pewnie będzie fajną rozrywką i może na lody pójdziecie

ja myślę żeby się poopalać ale trzeba za sprzątanie się brać.... radio włączone i zaraz zaczynam wielkie porządki

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

więc tymczasem mówię do widzenia
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 15:48   #3404
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Ania, Dunka, Legionistko gratuluje spadkow!!


Aniu, ja tez kiedys uzywalam Mango! widze, ze tez jestes rudzielcem;;>

a ta Joanna to jakas podobna do Mango albo choc Pure Papriki? Bo przerzucilam sie na Paprike ( ton ciemniejsza) ale place 30 zl i mi to schodzi szybko Kupilam nawet ten Rossmanowy specjalny szampon do rudych wlosow, ale to raczej nie dziala cudow...
Fryzjerka mi jeszcze polecila taka jakas plukanke do wlosow rudych, bede musiala we fryzjerskim popytac..
Jak Ty sobie radzisz z wyplukujacym sie kolorem??
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 16:19   #3405
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Ania, Dunka, Legionistko gratuluje spadkow!!


Aniu, ja tez kiedys uzywalam Mango! widze, ze tez jestes rudzielcem;;>

a ta Joanna to jakas podobna do Mango albo choc Pure Papriki? Bo przerzucilam sie na Paprike ( ton ciemniejsza) ale place 30 zl i mi to schodzi szybko Kupilam nawet ten Rossmanowy specjalny szampon do rudych wlosow, ale to raczej nie dziala cudow...
Fryzjerka mi jeszcze polecila taka jakas plukanke do wlosow rudych, bede musiala we fryzjerskim popytac..
Jak Ty sobie radzisz z wyplukujacym sie kolorem??
Roux na pewno to nie jest taki kolor jak mango ... trochę jaśniejszy... ale kosztuje około 7 zł farba a Mango 25-35zl to trochę dużo ... jak włosy tak po 1,5 miesiąca trzeba zafarbować
Wypróbowałam farbę naturę i jestem z niej zadowolona...

tak jestem rudzielcem od 2 lat

Paprykę też kiedyś miałam ... ale wolałam ciut jaśniejsze

Ja się kiedyś pytałam mojej fryzjerki jak to jest z tym kolorem... to mi powiedziałam że podczas częstego farbowania pigment we włosie już nie łapie tego samego koloru co po raz pierwszy .... mi zaproponowała żebym na zimę robiła się na brąz ( jestem brunetką) a latem ruda.... wtedy włosy przez około 3-4 miesiącu odzyskają swój pigment i znów kolor będzie się lepiej trzymał.... na zimę spróbuje ...ja tak skacze od brązu do rudego
ale KOCHAM RUDE WŁOSY mam zielone oczy i piegi hehe jak Ania z Zielonego Wzgórza

a jaki to szampon ?? do włosów rudych ??


prawie posprzątane: wyprawe, odkurzone, umyte garki ...chleb się piecze...jeszcze zostało umyć podłogi , łazienkę i ogarnąc mój kącik..

pstrągi się rozmrażają

a dziewczyny do tiramisu mogę użyć tego serka Mleczna Dolina Serek tylko naturalny 400g??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowosci_small_01_serek_2010.jpg (19,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna-naturia-farba-do-wlosow-dziki-kasztan-222.jpg (11,8 KB, 4 załadowań)
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2011-07-16 o 16:52
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 16:46   #3406
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

mamcia kupi mi serek twarożkowy do tiramisu... więc ja dzisiaj robię ciasto

idę dalej sprzątać
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 17:06   #3407
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
Roux na pewno to nie jest taki kolor jak mango ... trochę jaśniejszy... ale kosztuje około 7 zł farba a Mango 25-35zl to trochę dużo ... jak włosy tak po 1,5 miesiąca trzeba zafarbować
Wypróbowałam farbę naturę i jestem z niej zadowolona...

tak jestem rudzielcem od 2 lat

Paprykę też kiedyś miałam ... ale wolałam ciut jaśniejsze

Ja się kiedyś pytałam mojej fryzjerki jak to jest z tym kolorem... to mi powiedziałam że podczas częstego farbowania pigment we włosie już nie łapie tego samego koloru co po raz pierwszy .... mi zaproponowała żebym na zimę robiła się na brąz ( jestem brunetką) a latem ruda.... wtedy włosy przez około 3-4 miesiącu odzyskają swój pigment i znów kolor będzie się lepiej trzymał.... na zimę spróbuje ...ja tak skacze od brązu do rudego
ale KOCHAM RUDE WŁOSY mam zielone oczy i piegi hehe jak Ania z Zielonego Wzgórza

a jaki to szampon ?? do włosów rudych ??


prawie posprzątane: wyprawe, odkurzone, umyte garki ...chleb się piecze...jeszcze zostało umyć podłogi , łazienkę i ogarnąc mój kącik..

pstrągi się rozmrażają

a dziewczyny do tiramisu mogę użyć tego serka Mleczna Dolina Serek tylko naturalny 400g??
oo dziekuje za zdjecie!

Kurka, to ja bym jednak chciala cos ciemniejszego...cos jak mam w avie...

kupilam ten szampon https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do.html&next=1 niewiele moge na jego temat na razie powiedziec, bo uzylam go 2-3 razy. Ladnie pachnie i wlosy po nim sa super w dotyku, nie obciaza delikatnie nawet nablyszcza, ale co z kolorem to nie wiem...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:02   #3408
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
gratuluje spadków
sreberko ale bedziesz do Nas zagladac?

aniu matko gdzie Ty tyle rzeczy kupiłas za taka cene?
Pewnie kochana zostaję tu u was
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:27   #3409
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Pewnie kochana zostaję tu u was
nie opuszczaj Nas
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 18:29   #3410
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

sreberko

to mamy dwa rudzielce na wątku
ania to oczko w avie to Twoje?
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...

Edytowane przez Legionistka23
Czas edycji: 2011-07-16 o 18:42
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:36   #3411
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
sreberko

to may dwa rudzielce na wątku
ania to okczko w avie to Twoje?
hehe tak moje oko jest zielone

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

i jak byłaś na spacerku ??

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

poszłabym gdzieś na imprezę
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:39   #3412
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
hehe tak moje oko jest zielone
i jak byłaś na spacerku ??
poszłabym gdzieś na imprezę
ładne bylam jak wyszlismy przed 17 tak teraz wrócilismy troszke pod blokiem posiedziałam z sasiadkami i dzieciaczkami i nawet miło było
ja bym chciala posiedziec w babskim gronie gdzies nad woda z koszykiem pełnym pysznosci (nie dukanowych) i browarkami
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...

Edytowane przez Legionistka23
Czas edycji: 2011-07-16 o 18:41
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:42   #3413
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
ja bym chciala posiedziec w babskim gronie gdzies nad woda z koszykiem pełnych pysznosci (nie dukanowych) i browarkami
ooo tak co ja bym za to dała wszystko

mnie coś dzisiaj nosi ... a znajomy wszyscy albo w pracy albo na wakacjach ... i sama jestem nie mam z kim iść więc zostajecie mi Wy i książki i coca-cola i bimber
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:46   #3414
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
ooo tak co ja bym za to dała wszystko

mnie coś dzisiaj nosi ... a znajomy wszyscy albo w pracy albo na wakacjach ... i sama jestem nie mam z kim iść więc zostajecie mi Wy i książki i coca-cola i bimber
jaki bimber? ooo albo mi sie jeszcze marzy wyjazd z kolezankami do spa albo na week w gory ale z czesem wlasnie u wszytskich cieżko...

kochane jecie kabanosy drobiowe?

zakochałam się w tych butach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1713711519[1].jpg (10,3 KB, 9 załadowań)
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...

Edytowane przez Legionistka23
Czas edycji: 2011-07-16 o 18:51
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:52   #3415
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
jaki bimber? ooo albo mi sie jeszcze marzy wyjazd z kolezankami do spa albo na week w gory ale z czesem wlasnie u wszytskich cieżko...

kochane jecie kabanosy drobiowe?
tak tak bimber z winogrona białego

taki wypad coś wspaniałego ... odpocząć można i szaleć

idę robić tiramisu biszkopt jest masa też teraz tylko przekładanie


a kabanosy nie jadłam... ale hmmm zjadłabym

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
jaki bimber? ooo albo mi sie jeszcze marzy wyjazd z kolezankami do spa albo na week w gory ale z czesem wlasnie u wszytskich cieżko...

kochane jecie kabanosy drobiowe?

zakochałam się w tych butach
na wizazu dziewczyny czasami robią zamówienia na buty... podobne robiły kiedyś ...możesz tam zaglądnąć

takie szpile
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 18:54   #3416
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
tak tak bimber z winogrona białego

taki wypad coś wspaniałego ... odpocząć można i szaleć

idę robić tiramisu biszkopt jest masa też teraz tylko przekładanie


a kabanosy nie jadłam... ale hmmm zjadłabym
bimber to zło chyba nie będziesz piła?

zjadłabym tiramisu ale widze ze po skrobi mam zastój wiec ograniczam bardzoooo
a ja własnie zjadłam jajeczniczke z kabanosem drobiowym ja jadam i waga mi spada wiec sobie pozwalam ale nie za czesto...
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 19:07   #3417
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
bimber to zło chyba nie będziesz piła?

zjadłabym tiramisu ale widze ze po skrobi mam zastój wiec ograniczam bardzoooo
a ja własnie zjadłam jajeczniczke z kabanosem drobiowym ja jadam i waga mi spada wiec sobie pozwalam ale nie za czesto...
nie będę poczeka do imienin

o jajecznice bym też zjadła hehe z chlebusiem ... o na kolacje sobie zrobię

i zrobiłam tiramisu i nie wiem czy dobrze :/ bo biszkopt mi taki średni urósł i mało słodki a słodzik dałam i pokropiłam go na kawałki to mi go zabrakło ... i dawałam go co jakiś czas... kawy nie posłodziłam i nie wiem czy nie będzie gorzkie :/ ... wszystko zrobiłam i dałam do lodówki ... rano się zobaczy co z tego wyszło

rodzynki można dopiero na III fazie
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 19:12   #3418
Legionistka23
Zakorzenienie
 
Avatar Legionistka23
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 5 029
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
nie będę poczeka do imienin

o jajecznice bym też zjadła hehe z chlebusiem ... o na kolacje sobie zrobię

i zrobiłam tiramisu i nie wiem czy dobrze :/ bo biszkopt mi taki średni urósł i mało słodki a słodzik dałam i pokropiłam go na kawałki to mi go zabrakło ... i dawałam go co jakiś czas... kawy nie posłodziłam i nie wiem czy nie będzie gorzkie :/ ... wszystko zrobiłam i dałam do lodówki ... rano się zobaczy co z tego wyszło

rodzynki można dopiero na III fazie
napewno bedzie pyszny a do serka tez dałas słodzik tak? to ser powinien byc slodki
ja jak robilam to kawy tez nie slodziłam i smaczny wychodził
nie wiem ale napewno nie mozna na II a co zjadłabyś?
__________________

Nie jestem chamska
po prostu nie lubię być
sztucznie miła...
Legionistka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 19:30   #3419
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

witam ponownieLegionistka23, ania230 dziewczyny
test robiłam kiedys bo zaczynam drugi raz stety niestety popełnilam bład grr ale juz wiem że chce prawidłowo dukać.
moj wzrost 164. zaczynam z waga 64,5 tesy wyliczyl bodajrze 53 doszłam juz do 57 i czulam sie świetnie wiec dukam do celu

P.S też jestem ruda
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 19:32   #3420
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Legionistka23 Pokaż wiadomość
a co zjadłabyś?
hehe dokładnie

coś mam smaka na tysiąc rzeczy ... ale idę robić jajecznice

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość

P.S też jestem ruda
Ruda rządzi, Ruda radzi, Ruda nigdy Cię nie zdradzi



witaj w klubie
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2011-07-16 o 19:33
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.