Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 18:25   #1831
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Plamienia.

Cytat:
Napisane przez karolcia14157 Pokaż wiadomość
Witajcie, 30 grudnia współżyłam z chłopakiem, 2 dni później zaczęły mi się brązowe upławy, które trwają do dziś, dodatkowo czasem pojawia się krew. Towarzyszy również temu od kilku dni kłujący ból brzucha i nie wiem co mi jest.. Proszę o pomoc...
Ale właściwie jakiej porady od nas oczekujesz? idź do gina to się dowiesz.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 19:01   #1832
karolcia14157
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Plamienia.

Bo być może ktoś jest w stanie mi coś o tym powiedzieć...
karolcia14157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 17:26   #1833
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Plamienia.

Cytat:
Napisane przez karolcia14157 Pokaż wiadomość
Bo być może ktoś jest w stanie mi coś o tym powiedzieć...
tak, lekarz.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 16:23   #1834
karolcia14157
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle - wątek zbiorczy!

Brązowe plamienia się już skończyły, teraz tylko lekkie krwawienie a ból nadal czuję, tylko że tak jakby w jajnikach...
karolcia14157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:10   #1835
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Bolesne owulacje

Kieruję pytanie do zdrowych kobiet, które mają dość bolesne owulacje, a wiem, że jest ich niemało. Czy po owulacji wasz jajnik jest nieco obolały, czyli przy naduszeniu lekko go czuć?
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:24   #1836
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Bolesne owulacje

Cytat:
Napisane przez klotylda abc Pokaż wiadomość
Kieruję pytanie do zdrowych kobiet, które mają dość bolesne owulacje, a wiem, że jest ich niemało. Czy po owulacji wasz jajnik jest nieco obolały, czyli przy naduszeniu lekko go czuć?
Przez rozpoczęciem przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych miewałam boleści jajników w czasie owulacji. Przy ucisku delikatnie bolał aż do miesiączki. Nie mam i nie miałam żadnych problemów ginekologicznych, USG nie wykazywało żadnych nieprawidłowości.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:24   #1837
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Bolesne owulacje

Nie. Boli podczas owulacji od kilku minut do godziny. Potem wszystko jak ręka odjał. Ja nie czuje zazwyczaj strony po której jest owulacja.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 00:24   #1838
klotylda abc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 78
Dot.: Bolesne owulacje

Cytat:
Napisane przez babie_lato Pokaż wiadomość
Przez rozpoczęciem przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych miewałam boleści jajników w czasie owulacji. Przy ucisku delikatnie bolał aż do miesiączki. Nie mam i nie miałam żadnych problemów ginekologicznych, USG nie wykazywało żadnych nieprawidłowości.
Dzięki, to to mnie nieco pociesza.

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Nie. Boli podczas owulacji od kilku minut do godziny. Potem wszystko jak ręka odjał. Ja nie czuje zazwyczaj strony po której jest owulacja.

Ja mam ból po prawej stronie, a właśnie bóle owulacyjne pojawiają się zazwyczaj po prawej. Raz tylko mnie bolały oba - może miałam podwójną owulację, czyli urodziłabym bliźniaki dwujajowe.
klotylda abc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 10:55   #1839
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Krwawienie a ciąża

Mam takie pytanie,a mianowicie: Czy w fazie wczesnej ciąży może wystąpić krwawienie podobne do krwawienia miesiączkowego?
Spotkałam się z przypadkiem,że znajoma w pierwszym trymestrze miała krwawienia ale trwały krócej i były mniej obfite.
A innym razem czytałam gdzieś w internecie,że nawet przez całą ciąże można mieć takie plamienia.
Czy coś w tym jest czy to raczej bzdury wyssane z palca?
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 11:23   #1840
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Krwawienie a ciąża

"Okres" w ciąży jest prawdziwym faktem
Tu bardzo ładnie opisane jest:

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...a_w_ciazy.html
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 11:57   #1841
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Krwawienie a ciąża

A faktycznie wszystko jasne,czyli się nie myliłam Dziwna ta nasza fizjologia
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 12:05   #1842
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Krwawienie a ciąża

Jak to kiedyś zasłyszałam że "kobieta to dziwna istota. Krwawi regularnie co miesiąc i nadal żyje" :P
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 12:26   #1843
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Krwawienie a ciąża

keira2008 : Mój Tż seksista jeden tak mówi Ale w niektórych wypadkach to krwawienie jest na wagę złota ale do czasu
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 14:37   #1844
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Krwawienie a ciąża

Może być krwawienie, ale nigdy tak samo obfite jak podczas miesiączki.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 15:16   #1845
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Krwawienie a ciąża

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Jak to kiedyś zasłyszałam że "kobieta to dziwna istota. Krwawi regularnie co miesiąc i nadal żyje" :P
my jesteśmy dziwne a co z facetami którzy mają dwie główki ale tylko jeden mózg
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 16:38   #1846
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Krwawienie a ciąża

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
keira2008 : Mój Tż seksista jeden tak mówi Ale w niektórych wypadkach to krwawienie jest na wagę złota ale do czasu
No zwykłe krwawienie menstruacyjne czasem jest na wagę złota, ale podczas ciąży krwawienie wprowadza kobietę w istne przerażenie


Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Może być krwawienie, ale nigdy tak samo obfite jak podczas miesiączki.
Aaaa to różnie bywa, może być też obfite dlatego wiele Pań myli takie krwawienie z miesiączką bo różnicy w nim nie widzi
Mało tego, czasem przy owym krwawieniu występuje ból podbrzusza co tym bardziej wprowadza w błąd


Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
my jesteśmy dziwne a co z facetami którzy mają dwie główki ale tylko jeden mózg
No i sęk w tym, że najczęściej niestety używają tej mniejszej główki
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:39   #1847
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Krwawienie a ciąża

keira2008 : domyślam się ,że przerażenie Ja to od początku ciąży chcę być w szpitalu przez 9 miesięcy,przez 24 h nadzorowana Bo panikara jestem straszna.. Ale kto mi za ten pobyt zapłaci?

Ja właśnie się obawiam.Bo była szansa,że zaszłam(przedłużenie przerwy i stosunki w czasie okresu i cały tydzień po przerwie bez zabezpieczenia).
A dziś dostałam o 3 dni spóźniony okres,jest go nieziemsko mało,praktycznie podpasek nie musiałabym zakładać i przez ok. 2 tyg brzuch mnie bolał a nigdy nie boli przed okresem jak i w czasie..
I stąd wątek
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:03   #1848
paris2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dziwna wydzielina z pochwy

Ostatnio miałabym swój pierwszy raz z chłopakiem, lecz do tego nie doszło, gdyż moja pochwa nie jest do końca rozszerzona i nie mógł we mnie wejść. Starał się, ale za bardzo mnie to bolało. Od tamtej chyba pory z pochwy leci mi taka jakby żółta, trochę zielona gęsta wydzielina. Wcześniej trochę krwi. Co to może być? Mój chłopak miał na sobie gumkę.
Nic mnie nie boli, nie piecze ani nic. Tylko ta wydzielina. Co to może być?
paris2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:38   #1849
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy

Idź do lekarza. To może być jakaś infekcja. Profilaktycznie przed wizytą możesz stosować maść clotrimazol 2% w aptece za jakieś 3 zł ale ginekologa to Ci nie zastąpi.
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 15:25   #1850
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Dziwna wydzielina z pochwy

wydaje mi się, że to mogą być właśnie początki infekcji wywołane podrażnieniem. możesz też delikatnie przemywać wacikiem nasączonym w naparze z kory dębu lub nagietka (działają łagodząco). krem clotrimazolum to lek na grzybicę a nie wiadomo tak naprawdę, co Ci jest ale może pomóc załagodzić objawy. warto też florę dobrą dostarczyć probiotykiem (np. lacibios femina, ale to już wydatek ok. 18-20zł). lekarz niestety konieczny
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 16:51   #1851
sabusia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
dluga miesiaczka

Witam,mam 45 lat zawsze miałam dość regularne i krótkie miesiączki,natomiast ostatnia trwa od 24 stycznia przez trzy pierwsze dni było skąpe plamienie następnie gdy spodziewałam się ze to już koniec zaczęło się normalne,proszę o poradę co może być tego przyczyną
sabusia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 17:02   #1852
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: dluga miesiaczka

Przyczyną może być stres, przemęczenie, przedźwignięcie, zmiana klimatu, pogoda itd.. Można by wymieniać w nieskończoność. Myślę że nie ma się czym martwić Jeżeli jednak krwawienie jeszcze długo nie ustąpi dla spokoju sumienia możesz udać się do ginekologa, aby ten rozwiał Twoje wątpliwości
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 17:05   #1853
sanax345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Szukam porady

Witam, jestem tu nowa, ale przeglądając to forum zauważyłam, że nie napotkam tu chamskich odzywek i podejdziecie do tematu powaznie. Niedawno straciłam dziewictwo. Ostatnio po stosunku lekko krwawiłam, później miałam objawy jak przy infekcji więc smarowałam się maścią i brałam tabletki urosept na wszelki wypadek. Jednak to krwawienie mnie lekko niepokoi, czy to może być objaw jakiejś choroby? Czy też wynik moich pierwszych kontaktów płciowych? Jestem młoda więc myśle , że nadżerka nie wchodzi w grę, mam stałego partnera od ponad pół roku.
sanax345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 18:58   #1854
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle - wątek zbiorczy!

To może być nadżerka nawet w tak młodym wieku, być może to infekcja albo zwykła niedelikatność partnera Na wszelki wypadek zgłoś się do ginekologa, na pewno Cię nie wyśmieje a zbada i postawi diagnozę.
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 22:05   #1855
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Ból i krwawienie po stosunku

Hej dziewczyny, czy któraś z was spotkała się z krwawieniem po intensywnym stosunku? Wczoraj kochałam się długo i dosyć mocno ze swoich partnerem, a dzisiaj boli mnie w środku i toalecie zauważyłam w śluzie lekkie jasnoróżowe zabarwienie.

Czytałam w Internecie, że to może być nadżerka, ale na ostatnim badaniu ginekolog powiedziała, że wszystko OK.

Czy może to krwawienie a w sumie plamienie mieć jakiś związek z powodu brania escapelle? (brałam w styczniu, po niej miałam już swój normalny okres)
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 09:07   #1856
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ból i krwawienie po stosunku

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z was spotkała się z krwawieniem po intensywnym stosunku? Wczoraj kochałam się długo i dosyć mocno ze swoich partnerem,
Wyżej masz odpowiedż.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 07:02   #1857
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Ból i krwawienie po stosunku

Oczywiście że może mieć to związek ze stosunkiem. Zresztą z escapelle też, poczytaj ulotkę, moze ona zaburzać pracę organizmu bardzo długo. Ale obstawiała bym jednak niedelikatność partnera
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 07:35   #1858
g700
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Ból i krwawienie po stosunku

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z was spotkała się z krwawieniem po intensywnym stosunku? Wczoraj kochałam się długo i dosyć mocno ze swoich partnerem, a dzisiaj boli mnie w środku i toalecie zauważyłam w śluzie lekkie jasnoróżowe zabarwienie.

Czytałam w Internecie, że to może być nadżerka, ale na ostatnim badaniu ginekolog powiedziała, że wszystko OK.

Czy może to krwawienie a w sumie plamienie mieć jakiś związek z powodu brania escapelle? (brałam w styczniu, po niej miałam już swój normalny okres)
Nie sądzę żeby to miało związek z przyjęciem escapelle, zwłaszcza że miałaś już normalny okres, plamienie po intensywnym stosunku może wystąpić jak najbardziej i wcale nie musi to oznaczać nadżerki.
g700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 10:25   #1859
sylwiunia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Ból podczas stosunku a związek z pęcherzem.

Witam.
Mam pewne pytanie które nurtuje mnie od jakiegoś czasu. Chodzi mi dokładnie o przeszywający ból podczas stosunku. Podczas ostatniego razu ból był bardzo silny (głównie w trakcie wejścia i ruchów partnera). Nie miałam żadnej przyjemności ze zbliżenia, jedynie czekałam zaciskając zęby kiedy to się skończy (odkąd pamiętam zawsze przy zbliżeniu odczuwałam ból, ale słabszy). Po powrocie od chłopaka miałam bieliznę ubrudzoną krwią, i czułam jak wszystko rozrywa mnie w środku. Na drugi dzień bolało nadal i miałam jeszcze lekkie plamienia (dodam, że seks był naprawdę delikatny). Umówiłam się na wizytę do ginekologa. Zrobił mi USG, miał podejrzenie ciąży, gdyż moja macica była powiększona (najprawdopodobniej powodem tego była zbliżająca się miesiączka). Wykonał więc USG dopochwowe które ciąże wykluczyło. Stwierdził, że wszystko jest w porządku, nie ma nadżerki, grzybicy czego tak się obawiałam. Miałam jednak upławy ale lekarz stwierdził, że to pewnie jakaś infekcja i przepisał leki dopochwowe. Teraz (mimo, że rozstałam się z tamtym chłopakiem) zastanawiam się co może być przyczyną tego bólu, co mam zrobić żeby się go pozbyć i zacząć wreszcie cieszyć się bliskością, która na razie powoduje lęk przed tym bólem? Jeżeli od strony ginekologicznej jest wszystko w porządku, to gdzie może być problem? Czy może to mieć związek z pęcherzem? (mam mętny mocz, czasem odczuwam pieczenie) Nie wiem co robić, jakie badania wykonać. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Może ktoś miał podobny problem? Za wszystkie rady będę bardzo wdzięczna
sylwiunia580 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 10:50   #1860
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ból podczas stosunku a związek z pęcherzem.

Cytat:
Napisane przez sylwiunia580 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pewne pytanie które nurtuje mnie od jakiegoś czasu. Chodzi mi dokładnie o przeszywający ból podczas stosunku. Podczas ostatniego razu ból był bardzo silny (głównie w trakcie wejścia i ruchów partnera). Nie miałam żadnej przyjemności ze zbliżenia, jedynie czekałam zaciskając zęby kiedy to się skończy (odkąd pamiętam zawsze przy zbliżeniu odczuwałam ból, ale słabszy). Po powrocie od chłopaka miałam bieliznę ubrudzoną krwią, i czułam jak wszystko rozrywa mnie w środku. Na drugi dzień bolało nadal i miałam jeszcze lekkie plamienia (dodam, że seks był naprawdę delikatny). Umówiłam się na wizytę do ginekologa. Zrobił mi USG, miał podejrzenie ciąży, gdyż moja macica była powiększona (najprawdopodobniej powodem tego była zbliżająca się miesiączka). Wykonał więc USG dopochwowe które ciąże wykluczyło. Stwierdził, że wszystko jest w porządku, nie ma nadżerki, grzybicy czego tak się obawiałam. Miałam jednak upławy ale lekarz stwierdził, że to pewnie jakaś infekcja i przepisał leki dopochwowe. Teraz (mimo, że rozstałam się z tamtym chłopakiem) zastanawiam się co może być przyczyną tego bólu, co mam zrobić żeby się go pozbyć i zacząć wreszcie cieszyć się bliskością, która na razie powoduje lęk przed tym bólem? Jeżeli od strony ginekologicznej jest wszystko w porządku, to gdzie może być problem? Czy może to mieć związek z pęcherzem? (mam mętny mocz, czasem odczuwam pieczenie) Nie wiem co robić, jakie badania wykonać. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Może ktoś miał podobny problem? Za wszystkie rady będę bardzo wdzięczna
A może problem tkwi w psychice? skoro pozwalasz na seks zaciskając zęby kiedy cie boli ?
Badanie moczu może wyjasnić stan moczu.
Infekcje cewki i pęcherza sa czeste u kobiet, polecam brac cos z żurawiną.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 14:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.