Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-16, 12:17   #1
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco

Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?


Cześć dziewczyny !
Mam do Was wielką prośbę o poradę Od 8 lat farbuję się na jasny blond, obecnie nieco przyciemniłam włosy i zeszłam do miodowego blondu. Podoba mi się ten kolor, jednak chciałabym wrócić do mojego naturalnego ciemnego blondu. Zastanawiam się jednak czy to dobra decyzja? Czy nie będę wyglądać zbyt "ciemno"... Poza tym, obawiam się, że włosy po zafarbowaniu na ciemny blond wyjdą zielone.
A może macie dla mnie jakieś inne propozycje?
Załączam zdjęcia mojego obecnego koloru, i takiego jaki chciałabym uzyskać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 140121-144227 modified.jpg (18,8 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 140307-143806.jpg (37,9 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,1 KB, 70 załadowań)
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 13:59   #2
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?

Obecny kolor jest bardzo ładny. Moim zdaniem w tych ciemnych nie będzie dobrze, zbyt chłodno...Ja bym poszła w strone rozjaśniania raczej.
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 16:31   #3
eldoczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?

świetny masz ten obecny jakoś nie wyglądają na zniszczone więc szkoda z nich zrezygnować, pamiętaj,że potem trzeba takie ciemniejsze pewnie rozjaśniaczem potraktować jak stwierdzisz,że znowu chcesz te wcześniejsze może spróbuj zrobić podobny tymi szamponetkami do 4 zmyć
?
eldoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 22:19   #4
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?

Masz ladne brazowe oczy i uwazam ze w jasnych wlosach jest Ci slicznie. Nie podoba mi sie tylko odcien tego bladu, wydaje mi sie zbyt zolty. Nie wiem w jakim stanie sa twoje wlosy, ale ja bym zaryzykowala i zrobila jasniejsze pasemka ale od polowy dlugosci twojej czupryny. L'oreal Professionnel ma niebieski szampon przeznaczony dla blondynek, on powinien lekko zniwelowac tez zolty odcien (tutaj nic nie ryzykujesz, jezeli stwierdzisz ze szampon zostawil Ci brzydki odcien umyjesz wlosy jeszcze raz i szampon odrazu sie wyplucze). Jezeli jednak zdecydujesz sie na ciemny blad to uwazaj. Z doswiadczenia wiem ze te kolory wychodza bardzo ciemno. Ja farbuje wlosy na ciemny braz a na koncowkach mam ciemny popielaty blad wymieszany z jasnym brazem i wierz mi ze wlosy wygladaja jakby byly naturalnie rozjasnione przez slonce tzn koncowki maja kolor sredniego brazu. Jestem ciekawa twojej zmiany i mam nadzieje ze wkleisz zdjecia z rezultatami. Pozdrawiam.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 08:17   #5
Nemesis_Nave
Raczkowanie
 
Avatar Nemesis_Nave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 161
Dot.: Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?

Również bym ich nie przyciemniała. Aczkolwiek ten żółty odcień wydaje mi się średnio trafny. Może gdybyś go trochę rozjaśniła i ochłodziła fajnie by to wyglądało (:
A do tego wystarczy i tylko płukanka z miodu, cytryny i rumianku na zmianę z gencjaną, bądź seria Joanny, ultra color system.
__________________
Anarchitektka

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:45   #6
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?

Dziękuję wam za opinie
Potwierdziłyście moje podejrzenia, że ciemne włosy są nie dla mnie. Właśnie przeszukuję wątek o naturalnym rozjaśnianiu włosów, wolałabym uniknąć chemicznego farbowania.
Umówiłam się do fryzjera na maj ! :/ takie terminy mają, no cóż ... spróbuję zrobić jasne refleksy, żeby pozbyć się tego żółtego odcienia.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Was Gorąco
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 10:14   #7
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?

Dobra decyzja, pozdrawiam
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 14:22   #8
ange1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 9
Dot.: Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?

radziłabym pozostać przy Blondzie. Mam podobną urodę do Ciebie, ciemne oczy i brwi. Obecnie mam kolor coś w tym stylu, a miałam i ciemne (wyglądałam jak szara myszka) i jasny blond. I jest to strzał w 10tkę http://img.szafa.pl/forum/0/foto_cac...84_500x640.jpg

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

I mając taki kolor, możesz zapuszczać odrost, gdyż nie będzie, się aż tak odcinać i uzyskasz efekt ombre...
ange1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 20:28   #9
lalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 56
Dot.: Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?

[QUOTE=SweetChoco;45688167]Dziękuję wam za opinie
Potwierdziłyście moje podejrzenia, że ciemne włosy są nie dla mnie. Właśnie przeszukuję wątek o naturalnym rozjaśnianiu włosów, wolałabym uniknąć chemicznego farbowania.
Umówiłam się do fryzjera na maj ! :/ takie terminy mają, no cóż ... spróbuję zrobić jasne refleksy, żeby pozbyć się tego żółtego odcienia.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Was Gorąco [/QUOTE
A co to za salon z terminami dopiero na maj? Nie chce sie wierzyc. Kolejki i terminy jak do lekarzy specjalistów. I to w krk? Jakinadres?
lalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 16:32   #10
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Powrót do naturalnych włosów - tak czy nie?

[QUOTE=lalutka;45735668]
Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za opinie
Potwierdziłyście moje podejrzenia, że ciemne włosy są nie dla mnie. Właśnie przeszukuję wątek o naturalnym rozjaśnianiu włosów, wolałabym uniknąć chemicznego farbowania.
Umówiłam się do fryzjera na maj ! :/ takie terminy mają, no cóż ... spróbuję zrobić jasne refleksy, żeby pozbyć się tego żółtego odcienia.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Was Gorąco [/QUOTE
A co to za salon z terminami dopiero na maj? Nie chce sie wierzyc. Kolejki i terminy jak do lekarzy specjalistów. I to w krk? Jakinadres?
To Kruczek Hair Concept pan Andrzej ma takie właśnie terminy, podobno warto? Przekonam się jak pójdę
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 17:32:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.