Fantastyczny facet..ale... pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 09:49   #1
Katka1090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16

Fantastyczny facet..ale... pomóżcie


Proszę się nie złościć jeśli coś źle zrobię, pierwszy raz piszę na forum
Potrzebowałabym Waszej rady... od pewnego czasu spotykam z się z Tomkiem.Facet jest po rozstaniu z winy dziewczyny(zdradziła go),byli zaręczeni, mieli ustaloną datę ślubu na przyszły rok.Wiem ze był to dla niego cios w serce. Uważam ze jest fantastycznym facetem, jeszcze nikt się o mnie tak nie troszczył. Wszystko jest teoretycznie w porządku. Wszyscy znajomi uważają nas za parę mimo, że oficjalnie nią nie jesteśmy. Problem jest w tym że gdy rozmawialiśmy i powiedziałam mu ze się zakochałam i że dostrzegam, że traktuje mnie z pewnym dystansem, powiedział że widzi że sie zakochałam, że wie że mnie w sobie rozkochał ,że zrobił to specjalnie, że mu się to podoba, dodał również, że nie myśli o przyszłości i boi się zaangażować. Staram się go zrozumieć, bo był z tą kobietą bardzo długo i nie chce na niego naciskać, ale boje się, że po prostu się mną bawi... a może tylko potrzebuje więcej czasu? co myślicie?
Katka1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 09:53   #2
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
Proszę się nie złościć jeśli coś źle zrobię, pierwszy raz piszę na forum
Potrzebowałabym Waszej rady... od pewnego czasu spotykam z się z Tomkiem.Facet jest po rozstaniu z winy dziewczyny(zdradziła go),byli zaręczeni, mieli ustaloną datę ślubu na przyszły rok.Wiem ze był to dla niego cios w serce. Uważam ze jest fantastycznym facetem, jeszcze nikt się o mnie tak nie troszczył. Wszystko jest teoretycznie w porządku. Wszyscy znajomi uważają nas za parę mimo, że oficjalnie nią nie jesteśmy. Problem jest w tym że gdy rozmawialiśmy i powiedziałam mu ze się zakochałam i że dostrzegam, że traktuje mnie z pewnym dystansem, powiedział że widzi że sie zakochałam, że wie że mnie w sobie rozkochał ,że zrobił to specjalnie, że mu się to podoba, dodał również, że nie myśli o przyszłości i boi się zaangażować. Staram się go zrozumieć, bo był z tą kobietą bardzo długo i nie chce na niego naciskać, ale boje się, że po prostu się mną bawi... a może tylko potrzebuje więcej czasu? co myślicie?

tu masz całą odpowiedź, nic więcej do analizowania nie ma.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:00   #3
Katka1090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Uważasz, że powinnam dać mu czas czy przekreślić tą relacje?
Katka1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:09   #4
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

rozkochał Cię w sobie i jest z tego dumny, zrobił to specjalnie, ALE.. on nie myśli o przyszłości i o tym, żeby się wiązać i angażować to po co to zrobił, nie pomyślał o Tobie, jak Ty się poczujesz, nie jesteś zabawką..
-.-


Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:10   #5
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Ja bym się zastanowiła nad takim kolesiem. Nie chce sie angażować, ale specjalnie Cie rozkochał w jakim celu w takim razie? wygląda jakby nie myślał o Twoich uczuciach
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:13   #6
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Ta jego odpowiedź mi wygląda na to, że on się chce tylko zabawić i nie szuka nikogo na stałe. Dowartościowuje go fakt, że się w nim zakochałaś i tylko tyle.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:19   #7
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

wiem jedno że nie powinnaś pozwalać sobie na żadne całusy i seks.. bo wtedy to Cię naprawdę wykorzysta.
Zastanawiałaś się czy może nie jesteś przypadkiem tzw. "klinem" ??
Kiedy zerwali?? Jak dużo czasu minęło? bo jak 2-3 miesiące to nie łudź się że to coś poważnego.
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 10:24   #8
Katka1090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

może się łudzę i próbuję go tłumaczyć.. ale tak się zastanawiam.. po rozstaniu z kobietą którą się kochało, z którą się planowało założenie rodziny, z którą był prawie 10 lat to chyba nie jest tak szybko zaufać innej kobiecie, jak się widzimy to jest taki troskliwy i w ogóle, poznał mnie ze swoimi rodzicami, znajomymi... gdybym była tylko zabawką to chyba by tego nie zrobił?
Katka1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:24   #9
domiii91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 194
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Facet sam Ci wszystko powiedział, nie chce się wiązać i z rozmysłem Cię rozkochał... ;/
domiii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:25   #10
Katka1090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
wiem jedno że nie powinnaś pozwalać sobie na żadne całusy i seks.. bo wtedy to Cię naprawdę wykorzysta.
Zastanawiałaś się czy może nie jesteś przypadkiem tzw. "klinem" ??
Kiedy zerwali?? Jak dużo czasu minęło? bo jak 2-3 miesiące to nie łudź się że to coś poważnego.
pół roku mineło
Katka1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:26   #11
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Jejuniu co za facet o.O Zimna, kalkulująca ryba o.O Jeszcze te słowa, że specjalnie Ciebie rozkochał...

Na Twoim miejscu byłabym ostrożna co do ewentualnego związku. Facet może chcieć się odegrać za zdradę byłej. Zemścić się na przedstawicielce kobiecego rodu. Zabawić się po prostu.

Może spróbuj na jakiś czas ograniczyć kontakt i zobaczysz czy będzie sam o niego zabiegać?
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 10:30   #12
Katka1090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

od tej rozmowy minęły 4 dni, pomyślałam tak samo ze zobaczymy czy będzie się odzywał.. pisze każdego ranka coś w stylu "miłego dnia Skarbie , buziaki" jak wraca z pracy to dzwoni... o dziwo dziś się nie odezwał jeszcze.
zabiera mnie ze sobą na każde możliwe wyjście , ostatnio nawet chciał, żebym z nim poszła na impreze z pracy, gdzie nikt nie szedł z osobą towarzyszącą.

Edytowane przez Katka1090
Czas edycji: 2013-12-11 o 10:32
Katka1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:33   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Ja nie widzę tu wcale fantastycznego faceta, ale kretyna, który bawi się czyimiś uczuciami (nie ma do tego prawa, nieważne ile razy rzekomo lub naprawdę ex go zdradziła). Wg mnie pan czeka na właściwą panią i już wie, że Ty nią nie jesteś. Ale z powodu tego, że jesteś chętna, tak szybko i łatwo nie chce wypuszczać Cię z rąk, coby nudno i pusto w życiu nie było. Odetnij się od niego. Jeżeli ma coś zrozumieć, to zrozumie w tym momencie i przyjdzie pod Twoje drzwi. Jeżeli nie, to przynajmniej nie stracisz więcej czasu (bo że serducho poboli, to wiadomo).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:36   #14
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
pół roku mineło
Ja bym na Twoim miejscu się wycofała, co innego gdyby Ci powiedział, że boi się zaangażowć , że to wymaga czasu a co innego że nie chce się angażować. On Ci jasno powiedział że możecie się spotykać ale nic poważnego z tego nie będzie, nie trać czasu .. pół roku to nie wiele + jego nastawienie raczej pokazuje że jeszcze sobie z tym nie poradził
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:40   #15
Katka1090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu się wycofała, co innego gdyby Ci powiedział, że boi się zaangażowć , że to wymaga czasu a co innego że nie chce się angażować. On Ci jasno powiedział że możecie się spotykać ale nic poważnego z tego nie będzie, nie trać czasu .. pół roku to nie wiele + jego nastawienie raczej pokazuje że jeszcze sobie z tym nie poradził
On powiedział ze się boi zaangażować żebyśmy to zostawili na razie tak jak jest.
Katka1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:44   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
On powiedział ze się boi zaangażować żebyśmy to zostawili na razie tak jak jest.
Nie bądź głupia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:55   #17
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
może się łudzę i próbuję go tłumaczyć.. ale tak się zastanawiam.. po rozstaniu z kobietą którą się kochało, z którą się planowało założenie rodziny, z którą był prawie 10 lat to chyba nie jest tak szybko zaufać innej kobiecie, jak się widzimy to jest taki troskliwy i w ogóle, poznał mnie ze swoimi rodzicami, znajomymi... gdybym była tylko zabawką to chyba by tego nie zrobił?
Trudno mi uwierzyc w dobre intencje czlowieka, ktory zaslaniajac sie wlasnymi uczuciami, nie liczy sie kompletnie z emocjami innych. Powtorze to co juz wiele razy tutaj pisalam: dopoki czlowiek nie jest gotow na podjecie odpowiedzialnosci za nowa milosc, dopoty nie ma prawa zawracac innym głowy! Powinnas sie odciac od tych waszych 'serdecznych' kontaktow i powiedziec, ze szkoda Ci inwestowac czas w takie sentymentalne znajomosci bez perspektyw. Jezeli mu zalezy, to przemysli sprawe i zawalczy. Jezeli nie, to tylko zyskasz pewnosc, ze duzo dla niego nie znaczysz.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:09   #18
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
może się łudzę i próbuję go tłumaczyć.. ale tak się zastanawiam.. po rozstaniu z kobietą którą się kochało, z którą się planowało założenie rodziny, z którą był prawie 10 lat to chyba nie jest tak szybko zaufać innej kobiecie, jak się widzimy to jest taki troskliwy i w ogóle, poznał mnie ze swoimi rodzicami, znajomymi... gdybym była tylko zabawką to chyba by tego nie zrobił?
uważam, że powinnaś go przekreślić, ale nie ze względu na jego przeszłość, a na to co Ci powiedział i jak widzi waszą znajomość. bawi się Tobą, nie chce się angażować i wyraźnie to zakomunikował, a to że znasz jego rodziców i znajomych nie ma nic do rzeczy.

mój tż też miał narzeczoną. byli razem 8 lat, wesele już było prawie gotowe. rozstali się z jej winy więc jestem pewna, że nie było mu łatwo.
ale minęło trochę czasu, teraz jestem ja i na każdym kroku mnie zapewnia, że jestem najważniejsza i nigdy do głowy by mi nie przyszło, że jestem tylko zabawką na pocieszenie.
przeszłość tutaj nie ma większego znaczenia, ważne jest zachowanie faceta. a zachowanie tego Twojego znajomego jest jakie jest i wg mnie nic z tego nie będzie i nie ma sensu się bardziej angażować.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:15   #19
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

a
Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
On powiedział ze się boi zaangażować żebyśmy to zostawili na razie tak jak jest.

Jak facetowi na babce zalezy to sie zaangazuje bez planowania tego...a on narazie traktuje cie luzno..i pewnie bedzie tak traktowal do puki nie spotka kogos kto wzbudzi w nim ponownie pewne emocje..
Jak dla mnie jestes klinem..minelo raptem pol roku..on spedza z toba czas bo nie jest przyzwyczajony byc sam..i pewnie sam byc nie chce...a tak ma ciebie...
Z premedytacja cie rozkochuje w sobie, bo dla niego to sama korzysc..takze ta emocjonlana..poczucie ze jakies kobiecie na nim zalezy...cenne dla zdradzonego przez big love faceta..
Zapoznaniem z rodzina i znajomymi tez bym sie nie sugerowala za bardzo..Bedac pare razy klinem tez interpretowalam to za dobry znak..i chyb o to im wlasnie chodzilo..
Zdystansuj sie...bardzo...

Edytowane przez banana84
Czas edycji: 2013-12-11 o 11:17
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 11:19   #20
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
On powiedział ze się boi zaangażować żebyśmy to zostawili na razie tak jak jest.
Zrobił wszystko co się dało, włącznie z przedstawieniem Cię swoim bliskim, żebyś się zaangażowała na amen, a potem stwierdził, że w sumie to on się nie chce zaangażować? Naprawdę nie widzisz w tym nic nie w porządku?
Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam.. po rozstaniu z kobietą którą się kochało, z którą się planowało założenie rodziny, z którą był prawie 10 lat to chyba nie jest tak szybko zaufać innej kobiecie
Oczywiście. Ale jeśli się nie jest w stanie zaufać, to się nie doprowadza tej drugiej strony do pełnego zaangażowania, bo to jest po prostu nie fair, wymagać i dążyć do tego żeby druga strona dała nam to, czego sami nie możemy albo nie chcemy dać. To jest po prostu nieuczciwe i bardzo egoistyczne.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Z premedytacja cie rozkochuje w sobie, bo dla niego to sama korzysc..takze ta emocjonlana..poczucie ze jakies kobiecie na nim zalezy...cenne dla zdradzonego przez big love faceta..
Dokładnie. Tamta podeptała jego uczucia i ego, trzeba teraz to ego doinwestować
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:19   #21
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Nie myśli o przyszłości = "ślub może i kiedyś będzie, ale postaraj się kobieto"

Na jego miejscu też chciałbym kogoś mieć mimo, że ktoś wcześniej zranił.. Tylko wtedy jest właśnie taki dystans tej osoby, co wcale nie oznacza, że na amen
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:24   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Na jego miejscu też chciałbym kogoś mieć mimo, że ktoś wcześniej zranił.. Tylko wtedy jest właśnie taki dystans tej osoby, co wcale nie oznacza, że na amen
I też byś zrobił wszystko żeby kobietę rozkochać, mimo że wcale byś nie był pewien czy Ty się zakochać będziesz w stanie?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:25   #23
Katka1090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Nie myśli o przyszłości = "ślub może i kiedyś będzie, ale postaraj się kobieto"

Na jego miejscu też chciałbym kogoś mieć mimo, że ktoś wcześniej zranił.. Tylko wtedy jest właśnie taki dystans tej osoby, co wcale nie oznacza, że na amen
ale może się okazać, że stwierdzi: fajnie było ale już Cie nie potrzebuje
Katka1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:27   #24
MyNameIsMakeUp
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIsMakeUp
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 72
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Przykro mi to pisać,ale wygląda na to że facet używa Cię jako pocieszycielki.Tamta go zdradziła o krok od ślubu,mocno i boleśnie zachwiała jego pewnością siebie i ego,a on posłużył się Tobą,żeby te wartości w sobie odbudować.
Na dodatek musi być skrajnym egoistą,skoro postanowił Cię w sobie rozkochać,ale się nie wiązać...
Poza tym,piszesz że minęło pół roku - to za mało na zagojenie takich ran!Był w wieloletnim związku,został skrzywdzony,jego plany legły w gruzach - serio uważasz że człowiek po czymś takim ogarnia się zaledwie w kilka miesięcy?Otóż z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że nie!
Jesteś mu potrzebna,ale niestety nie jako życiowa partnerka,ale jako tymczasowa odbudowczyni jego poczucia własnej wartości.No i zapewne jako czuła łóżkowa pocieszycielka.
Jednym słowem - uciekaj!!!!!!!!!!!
MyNameIsMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:30   #25
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
ale może się okazać, że stwierdzi: fajnie było ale już Cie nie potrzebuje
Jasne że może. Myślę że powinnaś z nim porozmawiać, bo stawianie Cię w roli bezwolnej istotki czekającej aż się jaśnie pan namyśli, nie jest tym, czego od życia oczekujesz i na co zasługujesz. Jeśli on nie jest w stanie dać Ci tego, czego od Ciebie oczekuje, to niech przestanie oczekiwać, bo związek to dawanie, ale i branie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:30   #26
Kopciuszekk
Przyczajenie
 
Avatar Kopciuszekk
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Moim zdaniem powinnaś pogadać z psychologiem. Niestety dla dzieci rozpad rodziny to potężna dziura w życiorysie. Nowy tatuś w dwa lata to dla dziecka jakiś kosmos. Tym bardziej po traumie rozpadu jego rodziny.
Kopciuszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:31   #27
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Tak wiej ile sił w nogach.. Na taką odpowiedz? Widziałby moje wielkie zdziwione oczy, ale po raz pierwszy i ostatni. Podoba mu się? Autorko nie wygląda to zbyt zachęcająco, a tym bardziej nie ma wydzwięku, że potrzebuje więcej czasu...
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:32   #28
MyNameIsMakeUp
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIsMakeUp
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 72
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Kopciuszekk Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś pogadać z psychologiem. Niestety dla dzieci rozpad rodziny to potężna dziura w życiorysie. Nowy tatuś w dwa lata to dla dziecka jakiś kosmos. Tym bardziej po traumie rozpadu jego rodziny.

Chyba pomyliły Ci się wątki
MyNameIsMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:33   #29
Katka1090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 16
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Kopciuszekk Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnaś pogadać z psychologiem. Niestety dla dzieci rozpad rodziny to potężna dziura w życiorysie. Nowy tatuś w dwa lata to dla dziecka jakiś kosmos. Tym bardziej po traumie rozpadu jego rodziny.
Nie bardzo rozumiem co to ma do rzeczy??
Katka1090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 11:36   #30
MyNameIsMakeUp
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIsMakeUp
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 72
Dot.: Fantastyczny facet..ale... pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Katka1090 Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem co to ma do rzeczy??
To chyba takie zagubienie w czeluściach wizażowych wątków
MyNameIsMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.