Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek. - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-26, 16:19   #4651
emimille
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Aaa w sumie nic ciekawego się nie dzieje :P On się trochę uspokoił, a ja zajęłam studiami żeby zająć czymś myśli
emimille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 22:02   #4652
emimille
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Póki co obydwoje się trochę uspokoiliśmy i zajęliśmy swoimi sprawami. Był u mnie nawet kilka dni temu na trochę, to podładowaliśmy baterie Także jak na razie wszystko jest dobrze i mam nadzieję, że tak już zostanie

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

O kurczę, ale ze mnie nieogar Weszłam na poprzednią stronę i nie ogarnęłam, że już odpowiedziałam
emimille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 08:43   #4653
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez emimille Pokaż wiadomość
Póki co obydwoje się trochę uspokoiliśmy i zajęliśmy swoimi sprawami. Był u mnie nawet kilka dni temu na trochę, to podładowaliśmy baterie Także jak na razie wszystko jest dobrze i mam nadzieję, że tak już zostanie

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

O kurczę, ale ze mnie nieogar Weszłam na poprzednią stronę i nie ogarnęłam, że już odpowiedziałam
nie szkodzi. To dobrze, że się ułożyło, wszystko się da ogarnąć
Ja dziś marudzę, jest zimno, szaro ( w Wiedniu na dodatek wieje), mam nadzieję poprawić sobie humor zakupami w Lushu, a wieczorem jedziemy w góry <3 i jutro idziemy do Tatralandii (dla niewtajemniczonych > baseny, sauny, spa)
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 03:58   #4654
rumburak99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Ej dziewczyny przechodze jakis kryzys Po ponad roku jest coraz gorzej miedzy nami. Caly urok zaczyna pryskac i codziennosc wita. I wcale nie jest kolorowo. Najgorsze jest to, ze ja zawsze laduje sie w te zwiazki wszystkie bez przemyslenia - mam serce jak brama florianska.

Na poczatku wiadomo, rozmawia sie o ☠☠☠☠☠☠☠ach, o zyciu, o tym jak tam co tam. Do tego na starcie naszego zwiazku moj angielski byl sredni i nie potrafilam wyrazic siebie, tak jakbym chciala. Teraz juz smigam bez zadnego problemu i kilka miesiecy temu zaczelam dostrzegac pewne rzeczy, ktorych wczesniej nie zauwazalam (badz nie chcialam, zaslepiona nowa miloscia, po ciezkim prawie 4 letnim zwiazku).
Ja jestem fanka wiedzy, lubie czytac - artykuly, ksiazki, nowinki historyczne, lubie sie interesowac swiatem, wiem cos tam o polityce, religiach, no wydawaloby sie mam podstawowa wiedze o tym, co nas otacza. On nie. Jest mlodszy ode mnie o 2,5 roku i nie wie NIC. Skonczyl odpowiednik naszego liceum ogolnoksztalcacego, teraz jest na studiach w kraju, ktorym zyjemy. Oprocz samochodow nic go nie interesuje. Twierdzi, ze jest ateista. Ok, moge zrozumiec, ale do cholery, on nawet nie znal historii Jezusa. Ja tez nie wierze w Allaha, ale wiem mniej wiecej jak to wszystko powstalo. Nie pytalam o jakies szczegoly - zapytalam tylko, dlaczego jego zdaniem ludzie (w tym ja) obchodza Wielkanoc. Chodzilo mi o to, zeby mi podal powod. I sie zaczelo.. Zapytalam o jakies podstawy typu powstanie Rzymu, kim byl Szekspir, kim byl Kolumb, jak powstala Ameryka, jakies ramy czasowe II wojny swiatowej - no i nic. Czarna dziura. To samo mapa. Pytam czy wie, gdzie jest Francja, Hiszpania, Norwegia. Nic. Pytam o polityke - tez nic. On nawet nie zna zadnych fotografow, choc uwaza, ze fotografia to jego pasja. Pytam go - czemu Cie to nie ciekawi? Odpowiada mi, ze ta wiedza jest po prostu nieprzydatna. Rece mi opadaja.

Zeby nie bylo, to nie byla jedna rozmowa - wszystko wychodzilo w trakcie. Np. zapytalam, a co sadzisz o tym i o tamtym, a on nie wiedzial o czym mowie. Wiec mu tlumaczylam. Tak jest praktycznie za kazdym razem. Widze, ze sie czasem stara, powie mi jakas ciekawostke, o ktorej juz niestety slyszalam dawno temu i wtedy *upa zbita. Zaczely konczyc nam sie tematy do rozmow, gadam z naszymi znajomymi, czy to o historii czy kulturze, a on siedzi i pyta kiedy wreszcie skonczymy gadac o tych pierdach, bo to nudne.

Nastepna kwestia - jezykowa i kulturowa. Niestety o zadnych grach jezykowych nie ma mowy, o flircie slownym, o odwolaniach do polskiego filmu i ogolnie polskiej kultury. Myslalam, ze uda mi sie to przeskoczyc, ale im jestem starsza (teraz mi 25 rok idzie) tym bardziej potrzebuje czegos takiego. Moja wina, bo mialam nadzieje, ze milosc wszystko przezwyciezy. Tak sie nie stalo.
Oprocz tego prozaiczne problemy - on mniej zarabia, nie rozumie mnie mimo jasnych komunikatow i wydaje mi sie, ze mnie nie szanuje. Ogolnie jestem typem sowy i czuje sie najlepiej w nocy (prace mam zawsze na popoludnia, on tez), on jest typem posrednim i najlepiej czuje sie w lozku przed 24. I kaze mi spac. Gasi swiatlo i mowi, ze idziemy spac, a ja nie chce. Moge cicho siedziec na telefonie, lezec w lozku, siedziec na kompie bez tego swiatla i cos po prostu ogladac, ale jemu to przeszkadza i mowi ze ma tego dosc. Nastepna sytuacja - wypomina mi, ze za duzo smarkam, wiem, moze sie wydawac to troche smieszne, ale uwierzcie mi, nie jest. Teraz jestem przeziebiona i leje mi sie z nosa jak z kranu. Wysiakalam dwa wagony chusteczek, a on mi wmawia, ze robie to, bo sobie ubzduralam i mi sie wcale nie chce smarkac. Ze tak naprawde nie mam az takiego kataru, ze caly czas musze korzystac z chusteczek. No przepraszam bardzo, przeciez czuje, ze mi sie leje z nosa to musze cos z tym zrobic?! Smieszne i tragiczne w jednym.

Powiedzcie mi czy ja za wiele wymagam, czy to z nim jest cos nie halo? I tak btw sory za dlugi post.
rumburak99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 06:31   #4655
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez rumburak99 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny przechodze jakis kryzys Po ponad roku jest coraz gorzej miedzy nami. Caly urok zaczyna pryskac i codziennosc wita. I wcale nie jest kolorowo. Najgorsze jest to, ze ja zawsze laduje sie w te zwiazki wszystkie bez przemyslenia - mam serce jak brama florianska.

Na poczatku wiadomo, rozmawia sie o ☠☠☠☠☠☠☠ach, o zyciu, o tym jak tam co tam. Do tego na starcie naszego zwiazku moj angielski byl sredni i nie potrafilam wyrazic siebie, tak jakbym chciala. Teraz juz smigam bez zadnego problemu i kilka miesiecy temu zaczelam dostrzegac pewne rzeczy, ktorych wczesniej nie zauwazalam (badz nie chcialam, zaslepiona nowa miloscia, po ciezkim prawie 4 letnim zwiazku).
Ja jestem fanka wiedzy, lubie czytac - artykuly, ksiazki, nowinki historyczne, lubie sie interesowac swiatem, wiem cos tam o polityce, religiach, no wydawaloby sie mam podstawowa wiedze o tym, co nas otacza. On nie. Jest mlodszy ode mnie o 2,5 roku i nie wie NIC. Skonczyl odpowiednik naszego liceum ogolnoksztalcacego, teraz jest na studiach w kraju, ktorym zyjemy. Oprocz samochodow nic go nie interesuje. Twierdzi, ze jest ateista. Ok, moge zrozumiec, ale do cholery, on nawet nie znal historii Jezusa. Ja tez nie wierze w Allaha, ale wiem mniej wiecej jak to wszystko powstalo. Nie pytalam o jakies szczegoly - zapytalam tylko, dlaczego jego zdaniem ludzie (w tym ja) obchodza Wielkanoc. Chodzilo mi o to, zeby mi podal powod. I sie zaczelo.. Zapytalam o jakies podstawy typu powstanie Rzymu, kim byl Szekspir, kim byl Kolumb, jak powstala Ameryka, jakies ramy czasowe II wojny swiatowej - no i nic. Czarna dziura. To samo mapa. Pytam czy wie, gdzie jest Francja, Hiszpania, Norwegia. Nic. Pytam o polityke - tez nic. On nawet nie zna zadnych fotografow, choc uwaza, ze fotografia to jego pasja. Pytam go - czemu Cie to nie ciekawi? Odpowiada mi, ze ta wiedza jest po prostu nieprzydatna. Rece mi opadaja.

Zeby nie bylo, to nie byla jedna rozmowa - wszystko wychodzilo w trakcie. Np. zapytalam, a co sadzisz o tym i o tamtym, a on nie wiedzial o czym mowie. Wiec mu tlumaczylam. Tak jest praktycznie za kazdym razem. Widze, ze sie czasem stara, powie mi jakas ciekawostke, o ktorej juz niestety slyszalam dawno temu i wtedy *upa zbita. Zaczely konczyc nam sie tematy do rozmow, gadam z naszymi znajomymi, czy to o historii czy kulturze, a on siedzi i pyta kiedy wreszcie skonczymy gadac o tych pierdach, bo to nudne.

Nastepna kwestia - jezykowa i kulturowa. Niestety o zadnych grach jezykowych nie ma mowy, o flircie slownym, o odwolaniach do polskiego filmu i ogolnie polskiej kultury. Myslalam, ze uda mi sie to przeskoczyc, ale im jestem starsza (teraz mi 25 rok idzie) tym bardziej potrzebuje czegos takiego. Moja wina, bo mialam nadzieje, ze milosc wszystko przezwyciezy. Tak sie nie stalo.
Oprocz tego prozaiczne problemy - on mniej zarabia, nie rozumie mnie mimo jasnych komunikatow i wydaje mi sie, ze mnie nie szanuje. Ogolnie jestem typem sowy i czuje sie najlepiej w nocy (prace mam zawsze na popoludnia, on tez), on jest typem posrednim i najlepiej czuje sie w lozku przed 24. I kaze mi spac. Gasi swiatlo i mowi, ze idziemy spac, a ja nie chce. Moge cicho siedziec na telefonie, lezec w lozku, siedziec na kompie bez tego swiatla i cos po prostu ogladac, ale jemu to przeszkadza i mowi ze ma tego dosc. Nastepna sytuacja - wypomina mi, ze za duzo smarkam, wiem, moze sie wydawac to troche smieszne, ale uwierzcie mi, nie jest. Teraz jestem przeziebiona i leje mi sie z nosa jak z kranu. Wysiakalam dwa wagony chusteczek, a on mi wmawia, ze robie to, bo sobie ubzduralam i mi sie wcale nie chce smarkac. Ze tak naprawde nie mam az takiego kataru, ze caly czas musze korzystac z chusteczek. No przepraszam bardzo, przeciez czuje, ze mi sie leje z nosa to musze cos z tym zrobic?! Smieszne i tragiczne w jednym.

Powiedzcie mi czy ja za wiele wymagam, czy to z nim jest cos nie halo? I tak btw sory za dlugi post.
Ja się nie rozpiszę bo się spieszę ale tak na szybko powiem ci, ze moim zdaniem niedobranie intelektualne i brak jakichkolwiek wspólnych zainteresowań to kompletna porażka. Potem będzie tylko gorzej. To nie kwestia jego wieku tylko osoby. Widzę że się męczysz i strasznie mi przykro z tego powodu. To takie smutne jak po czasie kiedy się zainwestowało całą siebie i liczyło na przyszłość wychodzą takie rzeczy.
Po roku minęła faza eksctytacji i wychodzą szczegóły. Jest sens się męczyć? Wyobrażasz sobie takie wspólne życie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 11:58   #4656
rumburak99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

DZiekuje za szybka odpowiedz. Tego sie obawiam, ze jesteśmy na różnych, ze tak powiem, levelach. Ogólnie on w domu posprząta, zrobi jakiś obiad, ale co z tego jak jest tak rożny. Jedziemy za miesiąc do Polski, pierwszy raz razem, na swieta. Ja nie wiem jak to bedzie. Moi znajomi i niektórzy członkowie rodziny znają angielski - o czym oni bedą gadać? Boze jest wiecej rzeczy na NIE. Sprawa jest skomplikowana, bo mieszkamy razem. Mamy wspólne meble i umowę o mieszkanie, jeszcze 6 miesięcy. Zauważyłam, ze wiecej nas różni, a nie łączy. Ja lubie ludzi, jestem tu krócej od niego a mam z kim sie spotkać, wyjsc na kawę czy piwo, nie wspominając o znajomych w Polsce, ktorych mam tez sporo. On nie ma takich ludzi, ja nie wiem co on całe życie robił.

Dzięki za słowa wsparcia. Cały czas myśle ze cos sie zmieni
rumburak99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 09:39   #4657
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

eh rumburak smutna sytuacja troche
ale wiesz, dobrze ze zorientowalas sie teraz, a nie pozniej, jak wiazalyby Was jeszcze powazniejsze zobowiazania. Takie jest zycie, raz wychodzi raz nie...
teraz przynajmniej jestes na etapie, ze doskonale wiesz, czego oczekujesz od zwiazku i partnera. Mysle, ze masz juz obraz bardzo dobrze nakreslony, wiec znalezienie TEGO jedynego bedzie latwiejsze. Tak mysle, ze potrzebowalas tego zwiazku, zeby przygotowac sie na nastepny.
Mnie sie wydaje, ze ja tez tak mialam, bylam z jednym pozniej drugim facetem i akurat te dwa zwiazki nauczyly mnie wiele. Wiem juz czego szukac i wiem w co sie nie pakowac. 5 lat temu marzylam o ksieciu. Ale dzis wiem, co ten ksiaze ma miec w glowie, jakie wartosci ma wyznawac, jaki ma byc, jaki nie... Nie znaczy to, ze sfixowalam i mam idealny obraz idealnego czlowieka, nie! Ale wiem jakie maja byc najwazniejsze rzeczy, ktore nas polacza

Ja bym na tym etapie przemyslala strategie, porozmawiala na spokojnie z TZ i poszukala rozwiazania. Musisz myslec o sobie i absolutnie nie zastanawiac sie, jak przeczekac te 6 mcy. Musisz dzialac teraz ! Inaczej skonczysz w jakiejs emocjonalnej D**e. Powodzenia!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 17:54   #4658
rumburak99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Dziekuje bardzo za słowa otuchy! Rozmawialiśmy wczoraj, wszystko mu powiedziałam. Moze nie była to najprzyjemniejsza rozmowa, ale mimo wszystko oczyszczająca. Zobaczę jak bedzie, zerwanie to ostateczność, bo to dobry człowiek i mimo wszystko go kocham.
rumburak99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 18:24   #4659
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez rumburak99 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za słowa otuchy! Rozmawialiśmy wczoraj, wszystko mu powiedziałam. Moze nie była to najprzyjemniejsza rozmowa, ale mimo wszystko oczyszczająca. Zobaczę jak bedzie, zerwanie to ostateczność, bo to dobry człowiek i mimo wszystko go kocham.
jak zareagowal? domyslam sie, ze nie bylo Ci latwo to wszystko wyrzucic z siebie... A takze jemu to uslyszec..
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 09:13   #4660
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez rumburak99 Pokaż wiadomość
DZiekuje za szybka odpowiedz. Tego sie obawiam, ze jesteśmy na różnych, ze tak powiem, levelach. Ogólnie on w domu posprząta, zrobi jakiś obiad, ale co z tego jak jest tak rożny. Jedziemy za miesiąc do Polski, pierwszy raz razem, na swieta. Ja nie wiem jak to bedzie. Moi znajomi i niektórzy członkowie rodziny znają angielski - o czym oni bedą gadać? Boze jest wiecej rzeczy na NIE. Sprawa jest skomplikowana, bo mieszkamy razem. Mamy wspólne meble i umowę o mieszkanie, jeszcze 6 miesięcy. Zauważyłam, ze wiecej nas różni, a nie łączy. Ja lubie ludzi, jestem tu krócej od niego a mam z kim sie spotkać, wyjsc na kawę czy piwo, nie wspominając o znajomych w Polsce, ktorych mam tez sporo. On nie ma takich ludzi, ja nie wiem co on całe życie robił.

Dzięki za słowa wsparcia. Cały czas myśle ze cos sie zmieni
ojej, to bardzo przykra sytuacja. Wierzę, że musi Ci być ciężko, bo jednak masz wobec niego uczucia, a jednak są przeszkody, które powodują frustrację w waszym związku. Z tego co napisałaś wyżej mam wrażenie, że jakby wstydzisz się go zabrać do Polski do znajomych i rodziny. To chyba nei jest dobra sytuacja... Zgadzam się z dziewczynami, że dobrze, że zauważasz rzeczy któe ci przeszkadzają i otwarcie o tym mówisz. Nie zawsze w związku dwoje ludzi MUSI mieć te same zainteresowania, ale jeśli nei potraficie znaleźć choćby jednej rzeczy która was łączy to już gorzej...

Czasem podzielam twoją frustrację, chociaż pewnie nie w takim stopniu. Ja skończyłam szkołę artystyczną, uwielbiam odwiedzać galerie sztuki i muzea, mój chłop umiera w takich miejscach z nudów. Wkurza mnie to nieraz, bo na wycieczkach albo muszę go tam zaciągać siłą i wtędy słuchać jego jęczenia, albo chodzić sama... Ale on the other hand jest mnóśtwo rzeczy które nas łączą - podróże, sporty, zamiłowanie do przyrody, więc jakby tą jedną sprzeczność łatwiej jest przeboleć. Wyobrażam sobie jakie to musi być bolesne, nie zgadzać się aż w tylu miejscach...
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 13:01   #4661
JesiennaCzarownica
Raczkowanie
 
Avatar JesiennaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 31
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cześć mieszadełka!
Dawno mnie tu nie było – i z tego co widzę Was też nie
W pierwszej połowie roku pochłonąły mnie przygotowania do ślubu – tak, witam się już jako żona  Później szukanie domu – tu niestety mamy mniej szczęścia i nadal jesteśmy w fazie poszukiwań, ale jestem dobrej myśli 
Pisałyście o różnicach w związku – mnie i TŻ łączy większość rzeczy ale dzieli jedno – ja nie chcę mieć potomstwa, on tak. Mimo wszystko, nie wyobrażamy sobie życia bez Ciebie i nie ma wątpliwości, że dojdziemy do porozumienia.
Mimo, że widzę że Lavendova nie udziela się na tym watku od jakiegoś czasu, widziałam filmik z zaręczyn na YT – gratulacje kochana!
JesiennaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-14, 12:52   #4662
ssissi21
Raczkowanie
 
Avatar ssissi21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków/Piemonte
Wiadomości: 272
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez JesiennaCzarownica Pokaż wiadomość
Cześć mieszadełka!

Dawno mnie tu nie było – i z tego co widzę Was też nie

W pierwszej połowie roku pochłonąły mnie przygotowania do ślubu – tak, witam się już jako żona  Później szukanie domu – tu niestety mamy mniej szczęścia i nadal jesteśmy w fazie poszukiwań, ale jestem dobrej myśli 

Pisałyście o różnicach w związku – mnie i TŻ łączy większość rzeczy ale dzieli jedno – ja nie chcę mieć potomstwa, on tak. Mimo wszystko, nie wyobrażamy sobie życia bez Ciebie i nie ma wątpliwości, że dojdziemy do porozumienia.

Mimo, że widzę że Lavendova nie udziela się na tym watku od jakiegoś czasu, widziałam filmik z zaręczyn na YT – gratulacje kochana!

Gratulacje żono!
Też zauważyłam, że tu bardzo spokojnie i chociaż siedzę sobie na innym wątku chętnie poczytałabym co u Was.
ssissi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 11:54   #4663
rumburak99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cześć dziewczyny! U mnie o dziwo wspaniałe. Byłam z chłopakiem w Polsce - i wszyscy sa nim zachwyceni. Ja tez. Odnalazł sie jak nikt, jestem z niego dumna! Od tego czasu w ogóle sie nie kłócimy, ja biorę leki na depresje, on zmienił prace na lepsza, stara sie czytać i oglądać coraz wiecej rzeczy. Oczywiście czasem szlag mnie trafia, jak palnie jakas głupotę, jednak jak narazie jest super!
rumburak99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:04   #4664
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez rumburak99 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! U mnie o dziwo wspaniałe. Byłam z chłopakiem w Polsce - i wszyscy sa nim zachwyceni. Ja tez. Odnalazł sie jak nikt, jestem z niego dumna! Od tego czasu w ogóle sie nie kłócimy, ja biorę leki na depresje, on zmienił prace na lepsza, stara sie czytać i oglądać coraz wiecej rzeczy. Oczywiście czasem szlag mnie trafia, jak palnie jakas głupotę, jednak jak narazie jest super!
super cieszę się )

u mnie bez zmian związkowo Za to przeboje w pracy: doszły do mnie wieści, że mogą zamknąć department w którym pracuję i mam stresa o swoją przyszłość... a mój ukochany teraz firmę rozkręca, więc nie ma mowy o zmianie kraju gdyby się posypało :/
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 12:30   #4665
batermik
Przyczajenie
 
Avatar batermik
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Ja swojego obcokrajowca znalazłam w necie Udało mi się ten romans zacząć tutaj i tak się kręci
__________________
A Ty nigdy nie zrobiłeś nic głupiego z powodu uczuć?

Edytowane przez batermik
Czas edycji: 2017-03-22 o 13:08
batermik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 14:42   #4666
millefeuilles
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 74
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez batermik Pokaż wiadomość
Ja swojego obcokrajowca znalazłam w necie Udało mi się ten romans zacząć tutaj i tak się kręci
Zdradź coś więcej na ten temat
millefeuilles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 07:54   #4667
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Dziewczyny, dzieje się! Kupujemy mieszkanie! Pierwszy raz w życiu biorę hipo i jestem posrana, że coś się nie uda, nie mogę spać po nocach. Tyle załatwiania! Trzymajcie kciuki.
(poprzednie mieszkanie kupowałam za cash, więc było to łatwe i bezproblemowe)
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 09:15   #4668
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzieje się! Kupujemy mieszkanie! Pierwszy raz w życiu biorę hipo i jestem posrana, że coś się nie uda, nie mogę spać po nocach. Tyle załatwiania! Trzymajcie kciuki.
(poprzednie mieszkanie kupowałam za cash, więc było to łatwe i bezproblemowe)
Kciukotrzymacz Mode on 😆 i gratulacje.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 14:30   #4669
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzieje się! Kupujemy mieszkanie! Pierwszy raz w życiu biorę hipo i jestem posrana, że coś się nie uda, nie mogę spać po nocach. Tyle załatwiania! Trzymajcie kciuki.
(poprzednie mieszkanie kupowałam za cash, więc było to łatwe i bezproblemowe)
Super, gratulacje!

Niedługo mi minie 9 miesięcy w Finlandii :O Okropnie szybko ten czas na obczyźnie leci!
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-04, 21:00   #4670
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Trzymam kciuki blotowlosa!
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 10:26   #4671
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez poise Pokaż wiadomość
Super, gratulacje!

Niedługo mi minie 9 miesięcy w Finlandii :O Okropnie szybko ten czas na obczyźnie leci!
Mnie w tym roku minie 10 lat w Irlandii.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 11:58   #4672
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

dzięki jak wszystko się powiedzie tak ja ma, w czerwcu już będziemy w swoim pierwszym własnym słowackim mieszkaniu
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 13:37   #4673
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzieje się! Kupujemy mieszkanie! Pierwszy raz w życiu biorę hipo i jestem posrana, że coś się nie uda, nie mogę spać po nocach. Tyle załatwiania! Trzymajcie kciuki.
(poprzednie mieszkanie kupowałam za cash, więc było to łatwe i bezproblemowe)
ajjjj! Szalowo! Trzymam kciuki! )

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Mnie w tym roku minie 10 lat w Irlandii.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
o matkobosko!! kawal czasu...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 11:23   #4674
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Wow ostatni mój wpis był 26.03.2016. Nie mogę aż uwierzyć .
Tez kupiłam mieszkanie i w czerwcu sie przeprowadzam
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 09:49   #4675
mellowghost
Przyczajenie
 
Avatar mellowghost
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim dziewczynom, których partnerzy pochodzą z innych krajów niż Polska
Szczególnie pozdrawiam te dziewczyny które pisały, że mają chłopaków z Bałkanów.
Osobiście mam na koncie 4 związki z czego 3 z obcokrajowcami, także doskonale Was rozumiem.
mellowghost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 19:35   #4676
arabprincess
Przyczajenie
 
Avatar arabprincess
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arabprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 21:49   #4677
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Ja czasem zaglądam ale widzę ze wątek ucichł
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 18:15   #4678
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

I ja, a skoro ktoś sie odezwał to sie podzielę wieściami, mój Portugalczyk mi sie oświadczył tego lata
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 21:00   #4679
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
I ja, a skoro ktoś sie odezwał to sie podzielę wieściami, mój Portugalczyk mi sie oświadczył tego lata
Gratulacje

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 11:08   #4680
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
I ja, a skoro ktoś sie odezwał to sie podzielę wieściami, mój Portugalczyk mi sie oświadczył tego lata
oh my! gratulacje


a ja ciagle bez pierscionka... ilez mozna czekac...
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 16:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.