pogrubic twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-29, 15:48   #1
ANNABERA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 9

okrągła twarz


Co zrobić, jeśli ktoś ma okrągłą twarz, małe oczy i nie wygląda na wiek który sie ma?

Co z makijażem i fryzurą?
ANNABERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-30, 07:53   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: okrągła twarz

Droga Aniu [img]icons/icon7.gif[/img]
Najlepszym rozwiazanniem w takim przypadku jest odpowiednio dobrana fryzura. Jesli krotka to najlepiej, zeby byla mozcno pocieniowan i z duza iloscia pazurkow na buzi. Przyklad jak ponizej. Dodatkowo taka fryzura bardzo odmaladza. Moze tez pomyslisz o zmianie koloru wlosow, moze jakis kolorowy balejaz?
Przy dluzszych wlosach moze powinnas pomyslec o loczkach opadajacych na twarz. zdj2
Natomiast wykonujac makijaz to optycznie wyszczuplisz buzie nakladajac roz zaczynajac mniej wiecej na wysokosci polowy ucha i ciagnac pedzelek w kierunku ust. Taki ksztalt delikatnego trojkata. Podkreslisz nim troche bardziej kosci policzkowe.
Tylko nie przesadz z kolorystyka. Nie moze on byc bardzo ostry kolorystycznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg postrzepiona.jpg (31,6 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loczki.jpg (49,3 KB, 172 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-10, 10:53   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
pogrubic twarz

zawsze bylam chuda , ostatnio jeszcze schudlam.najgorzej odbilo sie to na mojej twarzy.wyglada to tak zapadniete policzki,wystajaca broda,twarz zwezajaca sie ku dolowi,trojkatna.jak moge sobie pomoc,zeby uzyskac efekt pogrubienia twarzy.chcialabym wygladac pelniej,bardziej okraglo.jaka fryzurka,makijaz?duze dzieki za pomoc.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-10, 14:02   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pogrubic twarz

Witaj,

Ja rowniez jestem chuda jak patyk,do tego mam drobne rysy twarzy i mowie Ci odpowiednia fryzura zmienia nie do poznania.Ja jakies 2 tyg temu dalam sobie zmienic fryzurke i wygladam o niebo lepiej tzn. fryzjerka skrocila mi wlosy gdzies tak do brody i fajnie je pocieniowala tak ze mam taka bombke na glowie i twarz zrobila sie od razu pelniejsza...z fryzurka tez nie ma problemow bo szybko sie uklada tak ze doradzam Ci zmiane fryzury.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-10, 17:48   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: pogrubic twarz

Witaj Wiewiorko [img]icons/icon7.gif[/img]
Posluchaj sie rady Joanny. Fryzura taka na pewno bardzo poprawi optycznie efekt. Nie zakrywaj mocno buzi ani kosmykami ani loczkami.. Buzia powinna byc odkryta a wlosy tak czesane, zeby maksymalnie zwiekszyc ich objetosc.

Dodatkowo jak sie malujesz nie uzywaj rozu w zalamaniach policzkow by bardziej nie poglebiac efektu szczuplosci.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety nie moge teraz podeslac Ci zdjec [img]icons/icon9.gif[/img] fryzur

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-10, 21:05   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pogrubic twarz

bylam u fryzjerki,ale jeszcze nie przyzwyczailam sie do nowej fryzurki.moje dlugie,rowne wlosy zostaly wycieniowane.fryzjerka sciela rowniez moja dluga grzywke i teraz mam taka kilka milimetrow za brwi.wlosy mam proste i raczej niezbyt geste,malowane na platyne.kupilam tez za namowa fryzjerki pianke zwiekszajaca objetosc wlosow.zobaczymy jak to bedzie.nie lubie grzywek,ale wiem,ze ta faktycznie skraca twarz i poszerza.moze to i dobry pomysl.dzieki za odzew.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.