Prośba do Pani Agnieszki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-21, 12:52   #1
AniaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15

Prośba do Pani Agnieszki


Witam Pani Agnieszko! [img]icons/icon40.gif[/img]

Miałabym do Pani wielką prośbę wybieram się na bal karnawałowy i zupełnie niewiem jaki zrobić sobie makijaż i jaką fryzurę. Ostatnio nie uczestniczyłam w tego typu imprezach (mam małe dziecko) i wypadłam z obiegu tzn nie bardzo wiem co jest teraz modne. Dodam, że będę miała ubraną długą czarną sukienkę lekko połyskującą srebrem i do tego szal w kolorze czerwono-łososiowym.
Gdyby znalazła Pani trochę więcej wolnego czasu to prosiłabym również o pomoc w dobraniu dla mnie fryzury i makijażu codziennego. Od dłuższego czasu chciałabym coś zmienić lecz brakuje mi pomysłu.

Proszę o pomoc i bardzo dziękuję za rady.

Ania [img]icons/icon7.gif[/img]
AniaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 15:15   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prośba do Pani Agnieszki

Witaj Aniu [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie ma problemu. Oczywiście podumam [img]icons/icon7.gif[/img] i postaram się zaproponować Ci coś ciekawego jutro albo pojutrze najpóźniej.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 16:57   #3
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Prośba do Pani Agnieszki

Pani Agnieszko!
Znalazłam bardzo fajną fryzurkę i makijaż dla Ani w Votre beaute z grudnia 2001 9 metamorfoza str.40-41). Niestety nie mam skanera [img]icons/icon9.gif[/img] szperam dalej i pozdrawiam
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 11:09   #4
AniaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: Prośba do Pani Agnieszki

[img]icons/icon40.gif[/img]
Bardzo dziękuje za zaangażowanie i czekam z niecierpliwością na rady.
Pozdrawiam,
Ania [img]icons/icon7.gif[/img]
AniaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 11:23   #5
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Prośba do Pani Agnieszki

Znalazłam fryzurke podobną do tej z ww stylizacji.Nie zniechęcaj się Tym że dziewczyna, która ją nosi ma inny typ urody niż Ty.Ta fryzura podkresli Twoje piękne duże oczy i nada lekkości i zadziorności.
Co do koloru to proponowałabym, za stylizacją Dominiki Wiśniewskiej z Votre Beaute, pozostanie przy ciemnym ( może gorzka czekolada ?) = poprawienie koloru by był bardziej lśniący i intensywny + dodanie cieniutkiego balejażu w odcieniach bakłażana i ewent. średniego brązu
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 11:48   #6
AniaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: Prośba do Pani Agnieszki

Bardzo dziękuje za zdjęcie zastanowię się bo prawdę powiedziawszy nigdy nie miałam krótkich włosów (no z wyjątkiem gdy byłam malutka). Czekam na dalsze propozycje -jeśli to nie problem,
Ania [img]icons/icon7.gif[/img]
AniaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-22, 12:07   #7
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Prośba do Pani Agnieszki

Hmm...byłoby Ci bardzo fajnie w takiej elfiej fryzurce, ale nie przymuszam. Trzeba trafić na wlaściwy moment do tak dużej przemiany. Na razie może je trochę wystrzępić na dole (i skrócić do ramion,pliz [img]icons/icon7.gif[/img]. Jeśli w twoim mieście jest zakład fryzjerski Franck Provost to warto do nich pójść - oni specjalizuja sie w warstwowym strzyżeniu. I nosiś rozpuszczone. Grzywkę proponuje trochę poczochrać i lekko zaczesywać na bok tak by wymykały sie z niej kosmyki. W ogóle lekko nieporządna fryzura wydobędzie orginalność Twojej urody i podkreśli rozmażone spojrzenie...
Jeśli chodzi o makijaż to może ciepłe i świetliste odcienie brązu.Terracotowy róż i delikatna różowo beżowa lub łososiowa pomadka.
pozdrawiam
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-22, 12:33   #8
AniaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: Prośba do Pani Agnieszki

Bardzo Ci dziękuje za rady na pewno skorzystam. Ta druga fryzurka, którą proponujesz bardzo mi sie spodobała i pewnie o cos takiego poproszę fryzjera - muszę tylko sprawdzić czy jest u nas zakład o którym wspominałaś. Moze kiedyś skuszę się na krótkie włosy ale to chyba jeszcze nie ten moment. Poza tym jest jeszcze mąż, który nie chce żebym ścinała włosy na krótko. Ale gdy już zdecyduję się to może wtedy wykorzystam zdjęcie, które mi przysłałaś.
Dzieki również za rady co do makijażu.
Pa [img]icons/icon7.gif[/img]
Ania
AniaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 11:30   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prośba do Pani Agnieszki

Witaj Aniu ponownie [img]icons/icon7.gif[/img]
Znalazłam kilka propozycji dla Ciebie. Mam nadzieję, ze okażą się pomocne.
Na początku bal. Jeśli chodzi o fryzurę to polecam Ci raczej upięte włosy. Co prawda teraz jest moda na rozpuszczone "topielice" [img]icons/icon12.gif[/img] ale myślę, że Ładnie upięte włosy będą zawsze w modzie.
Oto kilka propozycji. Możesz swobodnie do nich nosić grzywkę, tylko proponowałabym troszkę ją pocieniowac i podwinąć pod spód.

Kolor makijażu. Myślę, że bardzo ładnie byś wygłądała w proponowanym na zdjęciu. I na pewno pięknie by się komponował z szalem. Tylko nałóż jasny podkład i nie przyciemniaj policzków różem. Połóż go w załamaniu się policzków a rozświetl jej środkową część właśnie jasnym podkładem.

Na bal i na codzień proponuję Ci dwa kolory włosów. Jak na zdjęciu nr5 lub nr7;

Jeśli chodzi o fryzury na codzień to proponuję teraz pozostac przy dłuższych włosach, tak jak na razie wolisz. Tylko je inaczej czesz, koniecznie zmień kolor i zadbaj o ich zdrowy wygląd.

Ale te pliki prześlę w następnym wątku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (24,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (25,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image10.jpg (31,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie_wloski.jpg (19,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (17,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz.jpg (18,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (15,9 KB, 4 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 12:19   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prośba do Pani Agnieszki

Moim zdaniem Noa dała Ci bardzo ciekawą propozycję metamorfozy [img]icons/icon35.gif[/img]
Ja natomiast mam takie przejściowe, które nie będą wymagały bardzo dużych zmian. Są to głównie propozycje uczesań.

Co do makijażu. To tak jak pisałam polecam jasny, beżowy podkład. A cienie mogą być cieplejsze lososiowe róże połaczona z odrobiną chłodniejszego brązu, może to byc delikatny matowy brąz z perłowym ecry lub brudny ciemny róż z jasnym różem.

Powinnas również poprawic kształt brwi. Trzeba je poddepilować, wyrównac i przedłużać odrobinę robiąc makijaż. Możesz robić to delikatnie jaśniejszym brązem i cienkim ściętym pędzelkiem.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (18,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (15,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (17,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (30,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (17,5 KB, 5 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 12:34   #11
AniaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: Prośba do Pani Agnieszki

[img]icons/icon40.gif[/img]
Agnieszko bardzo dziękuje za rady napewno z nich skorzystam - a czy wiesz jakie to cienie na zdjęciu nr 6 a na ustach chyba jest błyszczyk? Dzieki również za rady co do różu i podkładu bo nigdy nie wiedziałam jak właściwie modelować swoją twarz.[img]icons/icon7.gif[/img]
Jeśli zdobedziesz dalsze zdjęcia to z góry dziekuję.
Ania
AniaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-23, 12:57   #12
AniaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: Prośba do Pani Agnieszki

Agnieszko naprawdę bardzo, bardzo dziękuję Ci za pomoc [img]icons/1cmok.gif[/img] już teraz chyba wiem co zrobić. Po pierwsze udać się do fryzjera z Twoimi zdjęciami (trochę wycieniować włosy) no i muszę kupić parę nowych kosmetyków. A później zacznie się zabawa z makijażem.
Może kiedyś skuszę się na tą krótką fryzurkę którą proponowała mi Noa ale musi nadejść odpowiedni moment [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam ciepło,
Ania
AniaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.