Mój przypadek+zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-08, 13:04   #1
misia1978
Przyczajenie
 
Avatar misia1978
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 19

Mój przypadek+zdjęcia


Mam włosy takie jakie widać na zdjęciu. Czytałam różne wątki na temat likwidacji takiego koloru,ale wolałam pokazać to na zdjęciu. Mam zaniedbane włosy,a ciemnych nie chcę. Rudych chyba też nie chcę. Wyglądam od lat tak samo. 1,5 roku temu miałam grzywkę,ale nie mam gęstych włosów,więc wolę być bez grzywki. Czy można coś zrobić z kolorem? Np. żeby wyszedł jasny brąz. Patrzę na te włosy i mam ich dość Mój facet już mi zwrócił uwagę,że mam zaniedbaną fryzurę. Zaznaczam,że na fryzjera mnie nie stać. Czy w domu można coś pokombinować. Proszę o opinie i dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (57,0 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (38,1 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (25,5 KB, 144 załadowań)
misia1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 13:11   #2
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

jedyne co możesz zrobić to użyć dekoloryzatora lub rozjaśniacza a później położyć na to jakiś brąz.
i tak na koniec radziłabym Ci jednak zrobić sobie grzywke może być taka asymetryczna na nią nie potrzeba wiele włosków.
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 17:14   #3
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

moizm zdaniem lepiej zaplacic 100 zl niz kombinowac w domu bo skutki moga byc tragiczne, a skoro zwrosila ci udwage chlopak to niech ci on zaplaci
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:04   #4
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
moizm zdaniem lepiej zaplacic 100 zl niz kombinowac w domu bo skutki moga byc tragiczne, a skoro zwrosila ci udwage chlopak to niech ci on zaplaci
a może jej chłopak nie ma też kasy??? nie zawsze trzeba chodzić do fryzjera żeby ładnie wyglądać... ja farbuje włoski sobie sama i efekt jest taki jak w salonie... jesli ktoś sie choć trochę na tym zna to może smiało sam działać---- po to właśnie są farby w drogerii
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:08   #5
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

misia1978 nawet nie musisz używać dekoloryzatora--na ten obecny kolor połóż brąz i napewno odcień bedzie sliczny- poźniej proponuje Ci zrobić jakies cienkie jasne pasemka a na koniec GRZYWKA----> KONIECZNIE
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:43   #6
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

Ewelino, myślę, że brąz bez rozjaśniania nie wyjdzie, chyba, że bardzo ciemny, prawie czarny, a czarny dla Misi - to chyba nie pasuje. Misi chyba byłoby pięknie w złotym brązie.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:16   #7
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

Na pewno musisz choć trochę ściągnąć ten kolor, żeby wyszedł Ci jasny brąz. Jeżeli chcesz to robić w domu, to pamiętaj, żeby nie wybierać zbyt ciemnego odcienia farby. Po rozjaśnianiu lub dekoloryzacji kolor zawsze wychodzi intensywniejszy lub ciemniejszy, w zależności od barwnika.
Z tej rudości bez problemu uda Ci się uzyskać brąz. A co do fryzury, może grzywka i na pewno końcówki do podcięcia, szczególnie po szaleństwach ze zmianą koloru.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 23:26   #8
iwosia
Raczkowanie
 
Avatar iwosia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 39
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

ja na twoim miejscu bym nie ryzykowała sama farbując włosy bo możesz sie przeliczyć, ale to twoja sprawa! I powróć do grezywki bo masz wysokie czoło i teraz taka fryzura ci n9e pasuje, bo uwydatnia ci to wysokie czoło!
Pozdrawiam!
iwosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 05:43   #9
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

Cytat:
Napisane przez ewelina121 Pokaż wiadomość
a może jej chłopak nie ma też kasy??? nie zawsze trzeba chodzić do fryzjera żeby ładnie wyglądać... ja farbuje włoski sobie sama i efekt jest taki jak w salonie... jesli ktoś sie choć trochę na tym zna to może smiało sam działać---- po to właśnie są farby w drogerii
Skroro nie ma kasy niech nie narzeka, ciekawe czy sam jest idealny Ja tez bym nie ryzykowala i ludzie nie przesadzajmy jak moze w 21 wieku niestac kogos na fryzjera? Jak masz komputer i dostep do internetu to napewno wyskrobniesz gdzies te 100 zlotych..albo szukaj tanszej fryzjerki ktora dorabia sobie prywatnie w domu, powodzenia.
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 11:31   #10
misia1978
Przyczajenie
 
Avatar misia1978
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 19
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

Z włosami nic nie robię,bo zapuszczam swoje-mam blond.Pomęczę się i mam dość tych szopek z farbowaniem

Co do wyskokiego czoła,to nie zgadzam się,bo to kwestia zrobionego zdjęcia. Mam normalne czoło,a to ogniskowa aparatu [za bliskie przybliżenie] zniekształciła mi twarz.
Pzdr.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16.VI.2007r.--large-msg-118256528818.jpg (73,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large-msg-115239777201.jpg (46,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko_o_16.VI.2007r.--large-msg-118256495216.jpg (39,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko_o_16.VI.2007r.--large-msg-118256492956.jpg (64,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg .--large-msg-115049503882-2.jpg (65,5 KB, 38 załadowań)
misia1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 12:06   #11
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

Jeśli zapuszczasz włoski, to końcówki i tak trzeba podcinać, poprzyglądaj im sie czy sie nie rozdwajają? Jesli są przsuszone i zaniedbane to pewnie i porozdwajac sie lubią. I lepiej iść z tym do fryzjerki, nie musi być mega trendy salon po prostu pani ma pewną ręke i dobre nożyczki ot tyle. Ja za taki "zabieg" płacę 15 zł nie czuję sie jakos specjalnie spłukana po tym


Skoro chcesz jaśniejszy kolor to wydaje mi sie jednak, ze bez znającej sie na rzeczy fryzjerki się nie obejdzie :/ zrobi to tak żeby jak najmniej zniszczyc Ci włosy. No chyba, ze masz jakąs koleżankę która jest zaprawiona w bojach i juz zdążyła potrenować na kimś innym


A do czasu zanim trafi sie jakas kasa na takie szaleństwo moze pomoże Ci zmasowany atak pielegnacyjny. Na zniszczone włosty nie ma jak Wax ok 25 zł a na ładny połysk, gładkośc i końcówki biosilk ok 10 zł, maseczka z olejku rycynowego, też chyba nie ozacza finansowej ruiny a przynajmniej kolor jaki by nie był bedzie sie prezentował na zdrowszych włosach.

A jak Cię ten kolor denerwuje i chcesz go doraźnie przybrązowic to moze jakims szamponem koloryzującym albo henna? bawiłam sie i jednym i drugim i daje ładne efekty, tylko trzeba poczytac na ulotce czy i jak stosowac na farbowane włosy, bo w te częsci ulotki nigdy sie nie zagłębialam.

Dobra wyczerpały mi sie pomysły

Pozdrawiam
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 12:09   #12
VanillaNut
Raczkowanie
 
Avatar VanillaNut
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Mój przypadek+zdjęcia

A ja proponuję Ci jasny brąz lub ciemny blond + pasemka o kilka tonów jaśniejsze (najlepiej uzyć rozjaśniacza 2-3 tony, nie tego 5-6).

Ja również mam cienkie włosy i z własnego doswiadczenia wiem, ze grzywka odpada, zwłaszcza, jak ja jeszcze mam zakola...

Pozdrawiam
__________________
Zamienię talent do komplikowania sobie życia na jakikolwiek inny...
VanillaNut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.