JAk z nieciekawej zrobić ciekawą... (buzię) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 12:51   #1
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Red face

JAk z nieciekawej zrobić ciekawą... (buzię)


Witam
Jak po raz tysięczna z kolei proszę o pomoc co można ze mna zrobić,jezeli w ogole...
Jestem brunetką i kolor na zdjęciu to mój naturalny (chociaż na zdjęciu wyszedł ciemniej, połyskujący na granatowo).W rzeczywistości mam czyto czarne włosy. Cara moja jest blada chociaż opalam sie na brązowo to szybko ona schodzi. Nie chodzę do solarium ponieważ mam cerę trodzikową ,a poza tym używam kremu z kwasami (wczesniej miałam takiego typu zabiegi)
Czy możecie dokładnie powiedziec jaki mam typ urody i jakie rysy?CO powinnam uwysatniać a co maskować?
Chciałabym sie dowiedziec jakigo typu fryzura i makijaż by mi pasował (szczególnie chodzi mi o to drugie)
Wiem ,że mam owalną twarz i mam zrobioną grzywkę.ale raczej jej nie zaznaczam.Zwykle chodze w upiętych włosach,bo podobno tak mi najlepiej.
Pezesyłam zdjęcie w rozpuszczonych (przepraszam,że jestem na nich trochę ospała,ale wstałam przed chwilą:P)

Aha i mam 18 lat.

Z góry dziękuje za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jak to nie.jpg (62,3 KB, 163 załadowań)
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 14:09   #2
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: JAk z nieciekawej zrobić ciekawą... (buzię)

Z tego co widzę (o ile kolory na zdjęciu dobrze wyszły) masz podobny kolor cery i włosów jak ja. Najbardziej widziałabym dla Ciebie ubrania w wyrazistych kolorach - czerwień, szafirowy, fiolet, ciemna zieleń, turkus. Brązy, beże i pastele byłyby dla Ciebie raczej niekorzystne (przynajmniej oceniam po sobie ) W makijażu - podkreślenie jasnej cery, czarny tusz na rzęsy i koralowy lub malinowy błyszczyk, ale raczej transparentny.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 14:12   #3
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: JAk z nieciekawej zrobić ciekawą... (buzię)

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Z tego co widzę (o ile kolory na zdjęciu dobrze wyszły) masz podobny kolor cery i włosów jak ja. Najbardziej widziałabym dla Ciebie ubrania w wyrazistych kolorach - czerwień, szafirowy, fiolet, ciemna zieleń, turkus. Brązy, beże i pastele byłyby dla Ciebie raczej niekorzystne (przynajmniej oceniam po sobie ) W makijażu - podkreślenie jasnej cery, czarny tusz na rzęsy i koralowy lub malinowy błyszczyk, ale raczej transparentny.
Bardzo dobrze określiłaś moja kolorystykę ubierania sie.Ubieram sie właśnie w kolory jaskrawe,bo ładnie kontrastują z moimi włosami.Nawet inni mi to mówią
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 16:05   #4
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: JAk z nieciekawej zrobić ciekawą... (buzię)

Jeżeli to Twój naturalny kolor włosów, to taka barwa jest prześliczna! Jeżeli zależy Ci na opaleniźnie, spróbuj opalić się balsamem brązującym, a na buzię możesz zastosować brązujący krem np. Dove. Sama mam jasną skórę, ale dzięki temu jestem opalona.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 16:08   #5
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: JAk z nieciekawej zrobić ciekawą... (buzię)

Moim zdaniem właśnie ten kontrast jasna cera - ciemne włosy wyglada bardzo ciekawie i oryginalnie, po co go psuć opalenizną
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:17   #6
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: JAk z nieciekawej zrobić ciekawą... (buzię)

Ja proponuje Ci zaakcentować grzywkę, aby odwrócić uwagę od owalnej twarzy- wtedy będziesz korzystniej wyglądaćA co do makijażu to proponuje zaznaczyć kości policzkowe, nosek i bródkę każdorazowo przy malowaniu, przy owalnej twarzy jest to koniecznością-sama wiem bo mam okrągłą buzię
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.