Czas coś zmienić... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 09:45   #1
Vinanti
Raczkowanie
 
Avatar Vinanti
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 355

Czas coś zmienić...


Witam. To mój pierwszy post na tym forum - mam nadzieję, że mnie nie zbesztacie, że pierwsza wypowiedź i od razu tutaj . Otóż, chciałabym coś zmienić w sobie - nie wiem, kolor włosów, fryzurę, jaki kolor makijażu pasuje mi najbardziej itp...

1. Jestem wysoka i przy kości - ponad 180 cm i 80 kg żywej wagi .
2. Baardzo ciężko się opalam - mogę cały dzień leżeć na słońcu, a efekt ledwie widoczny...
3. Kolor oczu zielono-piwne
4. Kolor włosów - naturalny, taki jak na zdjęciu, włosy proste, lekko podkręcające się pod kształt twarzy.
5. Twarz owalna, owalna, i jeszcze raz owalna...nie znoszę jej...
6. Jestem masakrycznym leniem, więc przy włosach nie robię praktycznie nic
7. Małe, lekkie piegi na nosie

Włosów nigdy nie związuję w kitkę - uwydatnia to brzydotę mojej twarzy. Zazwyczaj włosy mam rozpuszczone - w takich się czuję najlepiej. Co do ciuchów, to jestem dziwna - nie ubieram się jak większość dziewczyn - w spódnicy mnie nie uświadczycie, tylko dżinsy, tenisówki, bluzeczka i ewentualnie sweterek. Może jest to uwarunkowane tym, że nigdy nie mogę znaleźć na siebie rozmiaru - wszystko mini, mini, S lub XS, podczas gdy mój rozmiar to XL... Żadnych pasków, torebeczek - ewentualnie coś na szyję lub na rękę.

Mam nadzieję, że pomożecie mi ukierunkować się. Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na propozycjach fryzur (może powinnam napisać o tym w dziale 'Pytanie do fryzjerki'?). Czy grzywka by mi pasowała? Już dawno chciałam ją zrobić, ale zawsze się bałam...Z góry dzięki za pomoc .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (31,8 KB, 81 załadowań)
Vinanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 20:10   #2
Paulisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 288
Dot.: Czas coś zmienić...

Po pierwsze to nie masz z tego co widze twarzy owalnej tylko okrągłą Ale wcale nie myśle żeby to był powód do wstydu. Jeśli chcialabyś grzywke to tlyko na bok... myśle że prosta jeszcze bardziej uwydatniła by krągłość twarzy.

Co do reszty to ci niestety nie pomoge bo sie nie znam za bardzo... ale może inne dziewczyny?? ;p

Pozdrawiam
Paulisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:34   #3
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Czas coś zmienić...

grzywka bardzo wystrzepiona na bok ( ostry skos) odwroci uwage ) pazurki po tylko przy twarzy od brody i bardzo dlugie wlosy nie zaczesuj za ucho
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 14:20   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Czas coś zmienić...

Propozycja fryzurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vinanti1.JPG (23,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vinanti2.jpg (45,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vinanti3.jpg (41,1 KB, 5 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 16:21   #5
mistrz03
Raczkowanie
 
Avatar mistrz03
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 276
Dot.: Czas coś zmienić...

Cytat:
Napisane przez Vinanti Pokaż wiadomość
Witam. To mój pierwszy post na tym forum - mam nadzieję, że mnie nie zbesztacie, że pierwsza wypowiedź i od razu tutaj . Otóż, chciałabym coś zmienić w sobie - nie wiem, kolor włosów, fryzurę, jaki kolor makijażu pasuje mi najbardziej itp...

1. Jestem wysoka i przy kości - ponad 180 cm i 80 kg żywej wagi .
2. Baardzo ciężko się opalam - mogę cały dzień leżeć na słońcu, a efekt ledwie widoczny...
3. Kolor oczu zielono-piwne
4. Kolor włosów - naturalny, taki jak na zdjęciu, włosy proste, lekko podkręcające się pod kształt twarzy.
5. Twarz owalna, owalna, i jeszcze raz owalna...nie znoszę jej...
6. Jestem masakrycznym leniem, więc przy włosach nie robię praktycznie nic
7. Małe, lekkie piegi na nosie

Włosów nigdy nie związuję w kitkę - uwydatnia to brzydotę mojej twarzy. Zazwyczaj włosy mam rozpuszczone - w takich się czuję najlepiej. Co do ciuchów, to jestem dziwna - nie ubieram się jak większość dziewczyn - w spódnicy mnie nie uświadczycie, tylko dżinsy, tenisówki, bluzeczka i ewentualnie sweterek. Może jest to uwarunkowane tym, że nigdy nie mogę znaleźć na siebie rozmiaru - wszystko mini, mini, S lub XS, podczas gdy mój rozmiar to XL... Żadnych pasków, torebeczek - ewentualnie coś na szyję lub na rękę.

Mam nadzieję, że pomożecie mi ukierunkować się. Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na propozycjach fryzur (może powinnam napisać o tym w dziale 'Pytanie do fryzjerki'?). Czy grzywka by mi pasowała? Już dawno chciałam ją zrobić, ale zawsze się bałam...Z góry dzięki za pomoc .

zapusc wlosy mozesz zrobic grzywkę na bok,
zrob blond pasemka,
wyreguluj brwi-najlepiej idz do kosmetyczki,
zadbaj o cerę,
mozesz sprobowac delikatnego makijazu oka + podklad, zacznij się ruszac jesli doskiewa ci problem wagi
wejdz na dzial "moda" i poszukaj dla siebie inspiracji w kobiecym stylu
__________________
" I know I can be what I wanna be
If I work hard at it I'll be where I wanna be "

NAS
mistrz03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:43   #6
~paulinka~
Przyczajenie
 
Avatar ~paulinka~
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Czas coś zmienić...

moze lekko wycieniuj wlosy byleby zostały na długosć takie sam, najlepiej je zapusc .. grzywka dluzsza na bok .. wyreguluj brwi .. jakis podkładzik tusz do rzęs i powinno być OK pozdrawiam
~paulinka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.