oceńcie i podpowiedzcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-03, 16:50   #1
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88

oceńcie i podpowiedzcie


Hej, wreszcie mogę wysłać zdjęcia aktualne. Zrobione w świetle dziennym, jedno bez makijażu. Proszę Was o ocenę i może jakieś sugestie, co do sposobu malowania, fryzu, koloru włosów. Jestem otwarta na wszelkie Wasze podpowiedzi. Pozdrawiam wszystkie wizażanki.
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:40   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

Witaj Megi To co ja zauważyłam u Ciebie, po pierwsze opadające kąciki oczu, na zdjęciu pierwszym jest pokazane jak sobie z tym radzić. No są też głęboko osadzone więc trzeba je jakoś "wydobyć" - stosując jasne cienie (np róże, łososie szarości)na ruchomą powiekę nakładasz jasny cień a w jej załamaniu ciemniejszy, wyciągając go lekko ku górze i na zewnątrz. Druga rzecz,to korekcja noska ( zdjęcie drugie ) nie to, że jest jakiś zły czy coś po prostu jest szerszy na końcu, więc optycznie zwęzisz go nakładając ciemniejszy podkład bądź puder po bokach i delikatnie możesz musnąć czubek Jeżeli mnie wzrok nie myli to posiadasz trójkątną twarz( ja tez mam trójkącik ), no zbliżona do trójkąta, modelowanie takiej twarzy polega na przyciemnieniu skroni, brody; róz rozprowadzasz w dół od kości policzkowych w kierunku nosa, ale nie dalej niż za połowę oka - jejku ale Ci tu namieszałam Jaki kolor cieni dla Ciebie? Turkus, fiolet, pomarańcz, brąz, zielenie ,brzoskwinia, odcienie niebieskiego ale nie w tej samej tonacji co kolor oczu. Fryzurki to chyba nie możesz za bardzo zmienić ale ta nie jest taka zła, prawidłowo zrobiony przedziałek No to chyba tyle myślę - powodzenia życzę i miłego weekendu
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 19:50   #3
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

Dzięki, Mona 1978. Oczko, które podesłałaś jest mi ostatnio wzorem do malunku, tak staram się "robić oko", róż też nakładam według zaleceń dla twarzy trójkątnych. Twoje podpowiedzi dokładnie pokrywają się z tym, jak staram się malować i jak modelować twarz, tak, że dzięki za jednomyślność. A efekt? Cóż... Co do włosów - taki fryz i kolor wymyśliła mi fryzjerka ostatnio, ciekawa byłam opinii.
Pozdrawiam serdecznie
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 17:56   #4
olianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 113
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

Hej Megi Ciesze sie ze sa osoby, jak ty odwazne, zalaczaja swoje zdjecia i prosza o rady. Przy tym inni moga sie wiele nauczyc

Podoba mi sie twoje zdjecie numer 1. Zmienilabym tylko kolor szminki na mniej rozowa. Moze wybralabym taka wpadajaca troche w braz. O kacikach oczu juz bylo Odnosnie wloskow, pozwolilam sobie na mala poprawke twojego zdjecia numer 2. Wedlug mnie te wloski zakrecone z boku glowy sa niepotrzebne, a i fryzurka jest troche za wysoka. Pozdrawiam Cie
olianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:16   #5
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

Dzięki Olianna, szminkę już kilka dni temu nabyłam beżową właśnie - pani w drogerii doradziła mi beżową , a ja choć upierałam się przy różu, wzięłam ten beż i strzał w 10. Co do wlosów - to widzę, że zrobiłaś mi chyba fryzurkę a'la krótkie włosy, tak? Bo widzisz, ja zapuszczam, z tyłu mam coś jakby bombkę "wyrośniętą" - to pseudo dzieło mojego b.fryzjera, a przód taki,co to niby rośnie. A propos - kolor Twoim zdaniem pasujący czy przyciemnić w kierunku popielu?
Pozdrawiam
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 20:22   #6
olianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 113
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

Bezowa szminke , taka jasna ? Stanowczo odradzam. Probowalam Ci dobrac fryzurke i kolor wlosow. Niestety nie moglam uzyc zdjecia nr. 1 bo..jest za male
Natomiast na drugim Twoj kolor twarzy jest przeklamany. Obejrzyj moje propozycje i sama skomentuj, nie bede nic sugerowac.
pozdrawiam
olianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:31   #7
cellie
Raczkowanie
 
Avatar cellie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 136
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

robilas zdjęcia z lampą, więc cera pewnie wyszła jaśniejsza,niż masz rzeczywiście na Twoim miejscu zmieniłabym fryzurkę na cieniowanią do ramion,krótkie wlosy dają Ci bardziej dojrzaływygląd... może poeksperymentujesz z innym kolorem?ale zachowaj jasne włoski, pasują Ci może jakieś pasemka itd...pozdrawiam
cellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-06, 21:33   #8
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

Najbardziej podoba mi sie propozycja nr 2 wklejona przez Olianne
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:58   #9
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

ja bym zdecydowanie na twoim miejscu zapuscila troche wlosy, co juz jak widze czynisz z dluzszymi wlosami bedziesz wygladala bardziej dziewczeco i mlodo
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 02:32   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

Tez uwazam ze najladniej Ci we fryzurce nr 2
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 01:21   #11
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: oceńcie i podpowiedzcie

Bardzo odmładza ta fryzurka nr 2 Słodko w niej wyglądasz.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.