Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-04, 01:02   #1
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Question

Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...


Witajcie!!!
Jestem tutaj nowa a przygnała mnie na forum (jak pewnie większość ) zbliżająca się impreza-wesele w rodzinie. Oprócz porad odnośnie wesela chciałabym usłyszeć od Was jakieś konstruktywne uwagi dotyczące zmian w moim wyglądzie w ogóle.
Kreację weselną mam, innej nie będzie ;-) więc proszę, żebyście doradziły mi makijaż, dodatki, fryzurę ( w środę idę do fryzjera i mam okazję, żeby coś zmienić, od prawie trzech lat obcinam włosy tak samo). Włosy mam krótkie i pewnie niewiele można w tej chwili zdziałać ale wszelkie sugestie są mile widziane (np. dotyczące koloru). Aha, to chyba ważne, mam trzydziechę na karku ;-) i trójkę dzieci więc chciałabym wyglądać "statecznie" ale nie staro ;-)
Załączam zdjęcia:
1.Tak się ścinam i farbuję (zdjęcie sprzed 1,5 roku świeżo po fryzjerze i hennie)
2.Moja twarz (zdjęcie sprzed miesiąca)
3.Oczy
4.Kreacja weselna (zdjęcie sprzed2 dni)

Odpowiedzi do typu kolorystycznego
1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?

Opalam się raczej szybko, na złotawo-brązowo raczej

2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu zielony z rudawo-brązowymi "promyczkami", oprawa oczu "rozmyta", rzęsy na końcach jaśniejsze ale dość długie, oczy dość małe ze schowaną górną powieką

3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów nie mam

4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera ma odcień raczej chłodny, wpadający w róż (zwłaszcza nieopalona), cera normalna w porywach do mieszanej, czasami (mimo wieku) jakiś "kwiatek" się pojawia

5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?

kolor włosów ciemny blond/jasny brąz, odcień raczej popielaty(obecnie resztki baleyag'u: blond+czekolada, w dzieciństwie blond) cienkie, raczej rzadkie, raczej podatne na układanie

6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral?

Usta raczej różowe

7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
Przede wszsytkim lubię kolory stonowane: kolory ziemi, czerń, bordo. Nie lubię natomiast kolorów krzykliwych: róży, turkusów itp.

Wzrost 158
Waga 53
Biust małe B
Usta: w sam raz, tylko górna warga ma kanciasty wykrój
Talia kiepsko zaznaczona
Tendencje do wystającego brzuszka :-(
Wąskie biodra
Nogi raczej ok

I jeszcze coś. Źle się czuję z umalowanymi ustami, używam raczej błyszczyków, nie obrysowuję konturu ust. Bardziej podkreślam oczy.
Jeśli chodzi o ewentualne propozycje fryzur, to na pewno odpadają pazurki i wszystko, co zasłania uszy-mam dziwną manię zakładania włosów za uszy :-( i obawiam się, że cięzko byłoby mi z tym walczyć.

Mam nadziję, że potraktujecie mnie serio i doradzicie coś fajnego, bardzo na Was liczę.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (35,3 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (52,7 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (17,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (48,1 KB, 477 załadowań)
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 01:58   #2
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Na poczatku napisze ze jestes super babka Ladne oczy i figura
zaznaczam ze nei jestem ekspertem ale moge napisac co bym doradzila
wlosy - moze sprovujesz modnych ostatnio odcieni, karmelowego lub orzechowego (tu najlepiej niech wypowie sie Gaga, ktota nawiasem mowiac mialam przyjejmnosc niedawno poznac - milo mi ) mysle jednak ze w tych kolorkach byloby Ci ladnie, ale moze zdecyduj sie na cos innego niz balejage, najlepiej strzyzenie jakos fajnie kolorkiem podkreslic
kreacja na wesele bardzo mi sie podoba modna i pasuje do Twojej figury do tego eleganckie sandalki na obcasie i bizuteria, moze cos delikatnego na szyje i koczyki wiszace? komplecik jakis? ladnie by pasowala masa perlowa do tych pasteli w kreacji

jeszcze pomysle
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 10:52   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

witaj
mam wrażenie , że kreacja ta lepiej wyglądałaby na kimś wyższym, Ciebie trochę przytłacza (zwłaszcza długość tej tuniki).
Choć myślę że wysokie obcasy pomogą.
Tak samo-piszesz że masz kiepsko zaznaczoną talię i wąskie biodra, a ten strój to eksponuje-robi się taki klocek.
Wyglądasz bardzo młodo-masz delikatną i dziewczęcą urodę.
Co do kolorystyki, wydajesz się chłodnym Latem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg probnikLATO.jpg (51,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probnikLATOZIMA.jpg (57,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probnikWIOSNAJESIEN.jpg (59,4 KB, 28 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 11:05   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Aga już się wypowiedziała nt. stroju i niestety mam bardzo podobne do niej zdanie. Ja może zwrócę uwagę na coś innego - na makijaż

Bardzo podoba mi się Twoja cera. Ma ładny, delikatnie różowy odcień. Możesz nakładać delikatny podkład, który zapobiegnie świeceniu się twarzy (nie wiem czy to lampa ze zdjęcia, czy rzeczywisty problem Ważne, żebyś przy wyborze koloru podkładu trzymała się tej zimnej, różowawej palety. Takie odcienie oznaczone są literkami C lub R (cold, rosy). Jeśli producent nie ma takiej numeracji, jak np. Guerlain, to musisz sprawdzać kolory już na sobie. I tak np. tu linia 400 to róże, a 500 beże.

Masz śliczne zielone oczy (jeśli dobrze dostrzegłam Równocześnie masz bardzo delikatną, dziewczęcą urodę. Wpisując w wyszukiwarkę hasło 'zielone oczy' wyświetli Ci się multum wątków z sugerowanymi makijażami. Sama od siebie załączam kilka przykładowych - delikatnych, dziennych makijaży

Tu - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56957 - możesz odnaleźć swój typ oczu i wskazówki jak je malować.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 11:08   #5
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Mia22dzięki za odpowiedź i liczę na więcej Za komplementy tymbardziej dziękuję.
Co do balejażu to wydaję mi się, że dodaje on trochę objętości (optycznie) moim niezbyt gęstym włosom i za to go lubię ;-). Być może są inne tricki, żeby to osiągnąć a przy okazji bardziej zgrać całość. Mam nadzieję, że mi coś jeszcze zasugerujecie.
Byłam pod ogromnym wrażeniem Waszej chęci pomocy, czytając wątek jn007!!!! NIe ukrywam, że byłoby mi niezmiernie miło, gdyby mną się ktoś tak "czule" zajął bo ja sama jakoś nie mam na siebie pomysłów. Teraz mam w sumie dogodny moment na zmiany w szafie bo troszkę przytyłam i chcąc, nie chcąc, muszę sobie wymienić garderobę. Ale nie ma tego złego... Z Waszą pomocą mam nadzieję zrobić to sensownie, bez wydawania kasy na rzeczy, których nosić nie powinnam.
Nie mam też zbyt dużego doświadczenia w doborze kosmetyków, maluję się dość rzadko więc zależałoby mi na skompletowaniu jakiegoś fajnego zestawu niezbędnych rzeczy (najlepiej łopatologicznie, czyli z podaniem producenta i konkretnego numerka).
Bardzo liczę na dobre rady i z góry dziękuję
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 14:09   #6
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

obcasy sa przy tej kreacji niezbedne czy jak wolisz szpilki-nie wiem co nosisz, wtedy wyciagnie Cie do gory i bedzie dobrze Moim zdaniem tez te falbanki przy kreacji troche tuszuja brak wciecia w talii a tunika wydaje sie byc dopasowana i lekko rozszerzana, no ale nie wiem

co do makijazu to sie zgadzam-delikatny, subtelny
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 14:33   #7
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

popieram Agę - równiez wyglądasz mi na Lato Załączam Ci palety.
Masz ładną twarz, myślę, że dobrze wyglądałabyś w bardzo delikatnym makijażu, w chlodnych kolorach. Myślę, ze sylwetkę masz prostą, typ "H". Poczytaj: http://www.xl-pozytywnie.pl/prosta.htm Niezbyt podobają mi się te blond pasemka (choc nie bierz tego osobiscie, bo z reguły u nikogo mi się to nie podoba.) przy stosunkowo ciemnych włosach nie wygląda to naturalnie, a ja wlasnie radzę Ci postawic na naturalność, bo masz taką fajną delikatną urodę Proponowałabym moze całe włosy pofarbowac na jeden kolor- moze troszkę jasniejszy od naturalnego. To tyle z moich sugestii
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-04, 14:35   #8
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

no tak, zapomnialam o paletach -ale juz to nadrabiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 18:50   #9
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

popieram Joey jesli chodzi o wlosy - balejage to juz przeszlosc lepiej jeden kolorek lub cos innego wymyslic ale to juz pytanie do fryzjerek
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 09:42   #10
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Dzięki dziewczyny za konstruktywne uwagi, na pewno wezmę sobie je do serca

Co do włosów to zaszczepiłyście mi chęć do przejścia na jednolity kolor a przynajmniej do zlikwidowania jasnych pasemek. Gdybyście były tak miłe i "rzuciły" parę konkretnych odcieni (chodzi mi o nazwy lub numerki z konkretnych palet), byłoby mi łatwiej a Wy miałybyście na koncie kolejną "nawróconą" .
Gdyby ktoś miał jakieś propozycje dotyczące ścięcia to również proszę o sugestie. Od czasu do czasu zmiana dobrze robi a zwłaszcza jak się nie zmieniało fryzury od paru lat.

Dziękuję za dotychczasowe sugestie i proszę o więcej
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 09:52   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Caillou, nie musisz całkiem rezygnowac z balejażu, jeśli lubisz ten efekt objętości który daje. Po prostu zrób sobie delikatne refleksy, cienke i nie tak mocno kontrastowe jak pasemka. Powinno być dobrze.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-05, 15:50   #12
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Cytat:
Napisane przez Caillou
Dzięki dziewczyny za konstruktywne uwagi, na pewno wezmę sobie je do serca

Co do włosów to zaszczepiłyście mi chęć do przejścia na jednolity kolor a przynajmniej do zlikwidowania jasnych pasemek. Gdybyście były tak miłe i "rzuciły" parę konkretnych odcieni (chodzi mi o nazwy lub numerki z konkretnych palet), byłoby mi łatwiej a Wy miałybyście na koncie kolejną "nawróconą" .
ja jestem zielona nigdy nie farbowałam włosów i jak narazie sie na to nie zanosi w najblizszej przyszłosci
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 16:19   #13
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Kurczaki swietnie wygladasz i powiem ze chcialabym tez tak wygladac majac 3 dzieci

Co do stroju to mnie sie bardzo podoba, ta tunika jest sliczna! Czy mozna niesmialo spytac gdzie takie cudenka sprzedaja?!

Jesli chodzi o dodatki to ja bym tu jauz niewiele dolozyla zeby nie przeladowac stroju, ktry juz sam w sobie dosc mocny.

Makijaz chyba najlepszy bylby w rozo-bezach. Anahstasia pisala o Guerlain. Ta firma ma bardzo ladna paletke Touche de Beige moze z niej cos bys sobie wybrala.I nie zapomnij musnac policzkow rozem, to nada twojej twarzy nowej swiezosci!!

Wiecej nie przychodzi mi do glowy. Udanej zabawy!
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 16:56   #14
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Wink Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Mnie by tu pasował taki nasycony, lśniący, jednolity brąz. Jeśli pasemka to blond lub czerwone, ale jeden odcień, nie więcej. Pozdrawiam!!! I wcale nie jestes taka stara
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:10   #15
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

To cos powiem o brwiach,na Twoim miejscu delikatnie bym je musnela niezbyt ciemnym brazowym cieniem-zwlaszcza na 2.zdjeciu prawie ich nie widac,a szkoda,bo jednak brwi nadaja charakter calej twarzy. Masz taka delikatna, swieza urode, wiec zdecydowanie powinnas to podkreslic-ladnym blyszczykiem w delikatnym rozowym odcieniu i rozem na policzkach. Ladna z ciebie babeczka,wygladasz mlodziutko
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 18:19   #16
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

A ja moze sie za bardzo nie znam na makijazach i w ogole, ale podobalabys mi sie z fryzura taka jak na zdjeciu pierwszym, ktore zalaczam (z ta blondyna ) a kolor - to co na drugim (a patrzac na pasma zalaczone przez Joey to bedzie mniej wiecej piate pasmo od lewej, to brazowe).
A jak na mame trojki dzieci to figure masz naprawde wspaniala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (15,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (23,8 KB, 19 załadowań)
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 22:13   #17
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Tanzanit, dziękuję za komplement Co do stroju, hmmm kupiłam na krakowskim bazarku, 1,5 godziny przed impreza, na którą szliśmy. Niestety wcześniej schodziłam wszystkie centra handlowe i nic sensownego nie znalazłam.
issunka_html brąz brzmi bardzo interesująco. Mówisz, że stara nie jestem...ale jak przeglądam forum to średnia wieku poniżej dwudziestki (mowa o tych pytających dziewczynach )

oLaSeK=D dzięki za miłe słowa.
Jeśli chodzi o brwi to w momencie, kiedy zrobione było zdjęcie, mocno się rozpleniły ;-), dawno nie widzialy kosmetyczki. Takie, jak na pierwszej fotce moga byc?
Usta właśnie podkreślam błyszczykiem, mocniejszych kosmetyków nie używam.

gramma dokładnie to samo pasemko mi najbardziej wpadło w oko, rzeczywiście fajny kolorek. A jeśli chodzi o fryzurę z pierwszej fotki to obawiam się, że z moimi włosami skłonnymi do podkręcania się może być ciężko. Fryzura Magdy Mołek z fotki poniżej baaaardzo mi się podoba ale nie wiem czy byłaby osiagalna na moich włosach.
A co do figury... ciut się zmieniła po ciążach, ale myślę, ze w ogólnym rozrachunku nie jest tragicznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magda mołek.jpg (37,8 KB, 70 załadowań)
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 22:28   #18
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

fryzura super ja Cie w niej widze

makijaz delikatny, w rozo-bezach jak napisala tanzanit, ale rzesy mozno wytuszowane

a co do kolorku podtrzymuje swoja wersje o karmelowym brazie
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 10:06   #19
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Cytat:
Napisane przez Caillou
Tanzanit, dziękuję za komplement Co do stroju, hmmm kupiłam na krakowskim bazarku,

[A co do figury... ciut się zmieniła po ciążach, ale myślę, ze w ogólnym rozrachunku nie jest tragicznie
No i prosze calkiem fajne rzeczy mozna i na bazarku kupic Kiedys Alicia Keys miala cos w tym stylu na rozdaniu jakis nagrod. Wlasnie spodnie i taka tunike. Wygladala bosko!!!!


A figura jest super. Moje niektore kolezanki po jednym dziecku wygladaja gorzej niz ty wygladalabys pewnie po 10
Wogole to podziwiam ze przy trojce malych "rozrabiakow" dbasz o swoja urode i wyglad. BRAVO!!!!!
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 08:19   #20
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Dziś mój wielki dzień ;-), idę do fryzjera i mam nadzieję wyjść stamtąd zadowolona. Zrobię też porządek z brwiami i rzęsami.
Postaram się załączyć fotki "PO" i dorzucić może jakiś makijaż (wczoraj udał mi się całkiem fajny-to zdanie moje i mojej siostry-ale na zdjęciach już się tak dobrze nie prezentował).
Kupiłam ostatnio trochę kosmetyków: cienie, kredki, róż i mam zamiar poeksperymentować i poddać się pod Waszą krytykę
pozdrawiam i do "zobaczenia" po ;-)
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 08:22   #21
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

koniecznie wklej zdjęcia-czekamy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 18:06   #22
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Już jestem, kolory nowe też są, balejaż w kolorze karmelowym i kawowym. Efekty oceńcie same.

Zdjęcie robione w pośpiechu więc może nie najszczęśliwsze ale grunt, że włosy dobrze widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.JPG (25,6 KB, 113 załadowań)
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 18:56   #23
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

super!! bardzo odmlodzila Cie ta fryzurka

czekamy na makijaze
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:58   #24
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Jednak stwierdzam, że to zdjęcie nie oddaje rzeczywistego koloru moich włosów. One tak naprawdę wyglądają bardzo różnie, w zależności od światła. Może uda mi się zrobić lepszą fotkę. No i oczywiście kształt fryzury też się zmienił, taki już nie będzie bo ja nigdy nie potrafię odtworzyć tego, co zrobiła fryzjerka tak że po myciu będzie już moja wersja ;-)
Jak synek mi pozwoli (tzn. będzie długo spał ;-) ) to zrobię próbny makijaż do weselnej kreacji, chciałabym, żebyście się wypowiedziały zanim się tak umaluję na wyjście.
Tak więc idę położyć Smyka i biorę się do roboty. Trzymajcie kciuki, żeby się udało!!!
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 13:14   #25
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Miałam robić makijaż w różo-beżach a zrobiłam w fiolecie, grunt, to kosnekwencja, nie? ;-)
No ale jak już mam ten to Wam pokażę i czekam na baty za błędy.
No i znowu jest przekłamanie w kolorach, w rzeczywistości ten make up jest bardziej fioletowy, tu wyszedł baaaaaardzo delikatnie, już próbowałam na wszystkie możliwe sposoby i nie wydhodzi taki jak w realu :-( Proszę Was więc, żebyście się wypowiedziały odnośnie techniki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczyfiolet4.JPG (41,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczyfiolet5.JPG (20,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczyfiolet6.JPG (29,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczyfiolet7.JPG (59,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczyfiolet8.JPG (47,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczyfiolet9.JPG (59,9 KB, 42 załadowań)
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 19:42   #26
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Proszę, powiedzcie co myślicie o tym makijażu. Chciałabym poćwiczyć jeszccze przed imprezą, tylko muszę wiedzieć co źle robię. Czekam niecierpliwie na Wasze uwagi.
Pozdrawiam
P.S. Dorzucam jeszcze dwie fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczyfiolet10.JPG (59,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczyfiolet11.JPG (30,2 KB, 14 załadowań)
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 20:18   #27
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Fryzurka świetna. Odsłoniła Ci twarz i naprawdę odmłodziła
Ponieważ tunika ma też zielone łodyżki kwiatów to do ładnego i delikatnego makijażu dodałabym jeszcze szczyptę zieleni. Tak jak na zdjęciu poniżej.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 20:33   #28
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

Wydaje mi sie,ze masz leciutko opadajace zewnetrzne kaciki, w kazdym razie ja wyciagnelabym je roztarta np brazowa lub szara kredka ku gorze na zewnatrz,lub po prostu mocniej zaakcentowala to miejsce cieniem,ciemniejszym odcieniem ciagnac ku gorze. Ale mysle ze ta roztarta kreska nie zaszkodzi Do tego mocniej wytuszowalabym rzesy przy wewnetrznych kacikach. Sliczne brwi
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 20:44   #29
Caillou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 13
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

No właśnie na tych zdjęciach dopiero zobaczyłam że lekko mi opadają zewnętrzne kąciki. Spróbuję nad nimi popracować.Na rzęsach mam tylko hennę i odżywkę, nie tuszowałam ich w ogóle do tej "wersji roboczej", ale na wyjście oczywiście wytuszuję
Brwi wczoraj "robione" przez kosmetyczkę, dlatego wyglądają po ludzku
Dzięki za odzew już się martwiłam, że nikt mi nie doradzi.
Pozdrawiam
Caillou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 20:49   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Taka stara a nie wie jak się za siebie zabrać...

zewn. kąciki opadają, więc zamiast podkreslać dolną powiekę (co ciągnie oko do dołu) podkreśl zewn. kącik i wyciągnij go do góry.
A w ogóle to fryzurka świetna, wyglądasz na 20 lat
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.