Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 16:04   #61
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
Chwile temu wyslalam mu smsa, ze rozumiem, ze to juz koniec... ;(

wysłane z HTC
__________________
To właśnie nocą rozgrywa się największa walka pomiędzy tym co wiesz, a tym co czujesz...

soup <-- zapraszam!
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 16:20   #62
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Ale jaki koniec, jeśli jesteś gotowa dać mu drugą szansę? Kolejną, jak mniemam? On Cię bierze na przetrzymanie, robi co chce, a potem napisze i wszystko będzie super.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

I coś Ci jeszcze powiem. Bycie w dobrym, fajnym związku polega na tym, że ma się pewność, że partner nas o głupotę nie zostawi, bo mu na nas zależy, ale też nie robimy czegoś, co mogłoby spowodować, że swojego partnera stracimy. On się nie boi, że Cię straci, ma gdzieś również to, że Cię zrani. Na co Ci taki ktoś?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 16:20   #63
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
No koniec znajomosci, zwiazku.

Ale po tym co mu teraz napisalam odezwal sie do mnie. Jest na wykladach wiec mozemy jak na razie skorzystac tylko z smsow...nie wiem co z tego wyjdzie...ale tak, jestem gotowa dac mu druga szanse jesli bedzie taka potrzeba i mozliwosc bo go kocham.

wysłane z HTC
__________________
To właśnie nocą rozgrywa się największa walka pomiędzy tym co wiesz, a tym co czujesz...

soup <-- zapraszam!
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 16:23   #64
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ale jaki koniec, jeśli jesteś gotowa dać mu drugą szansę? Kolejną, jak mniemam? On Cię bierze na przetrzymanie, robi co chce, a potem napisze i wszystko będzie super.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

I coś Ci jeszcze powiem. Bycie w dobrym, fajnym związku polega na tym, że ma się pewność, że partner nas o głupotę nie zostawi, bo mu na nas zależy, ale też nie robimy czegoś, co mogłoby spowodować, że swojego partnera stracimy. On się nie boi, że Cię straci, ma gdzieś również to, że Cię zrani. Na co Ci taki ktoś?
Ostatnio miedzy nami nie bylo dobrze i oboje mielismy tego dosyc...chcielismy to skonczyc ale nie potrafilismy. Nie wiem jak bedzie ale wiem, ze mimo wszystko moge na nim polegac bo jesli uda nam sie porozumiec to wiem, ze wiecej tego nie zrobi.



wysłane z HTC
__________________
To właśnie nocą rozgrywa się największa walka pomiędzy tym co wiesz, a tym co czujesz...

soup <-- zapraszam!
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 16:25   #65
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez chemicallover Pokaż wiadomość
No koniec znajomosci, zwiazku.

Ale po tym co mu teraz napisalam odezwal sie do mnie. Jest na wykladach wiec mozemy jak na razie skorzystac tylko z smsow...nie wiem co z tego wyjdzie...ale tak, jestem gotowa dac mu druga szanse jesli bedzie taka potrzeba i mozliwosc bo go kocham.

wysłane z HTC
Widzisz? Pewny grunt się troszke pod nogami posypał i od razu jest odzew, zabawne
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 16:29   #66
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

"nie ma ofiar, sa tylko ochotnicy"
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 16:39   #67
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez chemicallover Pokaż wiadomość
Ostatnio miedzy nami nie bylo dobrze i oboje mielismy tego dosyc...chcielismy to skonczyc ale nie potrafilismy. Nie wiem jak bedzie ale wiem, ze mimo wszystko moge na nim polegac bo jesli uda nam sie porozumiec to wiem, ze wiecej tego nie zrobi.



wysłane z HTC
Zanim tak ochoczo zapomnisz o obecnej sytuacji zastanów się na co możesz i chcesz się godzić "w imię" tego związku.

Na razie ewidentnie jesteś na straconej pozycji.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 16:51   #68
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Facet pięknie Tobą manipuluje.

1. Nie załatwia się spraw w sposób 'milknę i olewam' a ona niech sie domysla
2. W sytuacji kiedy nie chce rozstania, a kobieta mi pisze, że to koniec to wychodze z wykładów i do niej jadę przepraszać na kolanach za tą olewkę

Czy Ty nie widzisz jak bardzo on Cię w tej sytuacji nie szanuje?
Już samo nieodzywanie się było poniżej jakiegokolwiek poziomu. A to, ze jest na wykładach, więc może Ci zaproponować popisanie smsów jest dla mnie szczytem bezczelności.

ps. nie wiem, może uznacie, że nie kocham tak mocno jak inni, ale w tej sytuacji bym po prostu zerwała kontakt a jego jedyną szansą byłoby przyjście i proszenie na kolanach o wybaczenie. Inaczej zawsze już żyłabym ze świadomością, że on wie, że może zrobić wszystko aja będę jak piesek na zawołanie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2012-12-15 o 16:52
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 17:00   #69
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Facet pięknie Tobą manipuluje.

1. Nie załatwia się spraw w sposób 'milknę i olewam' a ona niech sie domysla
2. W sytuacji kiedy nie chce rozstania, a kobieta mi pisze, że to koniec to wychodze z wykładów i do niej jadę przepraszać na kolanach za tą olewkę

Czy Ty nie widzisz jak bardzo on Cię w tej sytuacji nie szanuje?
Już samo nieodzywanie się było poniżej jakiegokolwiek poziomu. A to, ze jest na wykładach, więc może Ci zaproponować popisanie smsów jest dla mnie szczytem bezczelności.

ps. nie wiem, może uznacie, że nie kocham tak mocno jak inni, ale w tej sytuacji bym po prostu zerwała kontakt a jego jedyną szansą byłoby przyjście i proszenie na kolanach o wybaczenie. Inaczej zawsze już żyłabym ze świadomością, że on wie, że może zrobić wszystko aja będę jak piesek na zawołanie.

No i właśnie takim zachowaniem jakie zaprezentowała Autorka daje mu przyzwolenie na jego hopsasasa. Nie rozumiesz Dziewczyno, że on już wie, że co by się nie działo, on trochę pomilczy, a Ty będziesz odrazu zabiegać o jego atencję. Na Twoim miejscu nie chciałabym widzieć go na oczy, przez conajmniej tydzień, a Ty jeszcze sama do niego wypisujesz. Szok, że dajesz się tak traktować.
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 17:24   #70
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez Precious things Pokaż wiadomość
No i właśnie takim zachowaniem jakie zaprezentowała Autorka daje mu przyzwolenie na jego hopsasasa. Nie rozumiesz Dziewczyno, że on już wie, że co by się nie działo, on trochę pomilczy, a Ty będziesz odrazu zabiegać o jego atencję. Na Twoim miejscu nie chciałabym widzieć go na oczy, przez conajmniej tydzień, a Ty jeszcze sama do niego wypisujesz. Szok, że dajesz się tak traktować.
Napisałam to, co uważałam za słuszne. Poinformowanie go o zwrocie jego rzeczy przez pocztę i napisanie, że nie myślałam, że jest takim tchórzem moim zdaniem było jak najbardziej szczere i okej. To, że się odezwał i spotka się ze mną wieczorem chyba również świadczy o tym, że się trochę przestraszył, że jednak naprawdę będzie po związku.
Nie musicie popierać mojego podejścia...wierzę w ludzi i raz taka wiara się opłaca a raz nie...moim zdaniem warto zaryzykować jeśli się kogoś kocha, ale każdy robi jak uważa.
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 17:27   #71
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Facet pięknie Tobą manipuluje.

1. Nie załatwia się spraw w sposób 'milknę i olewam' a ona niech sie domysla
2. W sytuacji kiedy nie chce rozstania, a kobieta mi pisze, że to koniec to wychodze z wykładów i do niej jadę przepraszać na kolanach za tą olewkę

Czy Ty nie widzisz jak bardzo on Cię w tej sytuacji nie szanuje?
Już samo nieodzywanie się było poniżej jakiegokolwiek poziomu. A to, ze jest na wykładach, więc może Ci zaproponować popisanie smsów jest dla mnie szczytem bezczelności.

ps. nie wiem, może uznacie, że nie kocham tak mocno jak inni, ale w tej sytuacji bym po prostu zerwała kontakt a jego jedyną szansą byłoby przyjście i proszenie na kolanach o wybaczenie. Inaczej zawsze już żyłabym ze świadomością, że on wie, że może zrobić wszystko aja będę jak piesek na zawołanie.
Cytat:
Napisane przez Precious things Pokaż wiadomość
Szok, że dajesz się tak traktować.
zgadzam sie
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 17:49   #72
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez chemicallover Pokaż wiadomość
Napisałam to, co uważałam za słuszne. Poinformowanie go o zwrocie jego rzeczy przez pocztę i napisanie, że nie myślałam, że jest takim tchórzem moim zdaniem było jak najbardziej szczere i okej. To, że się odezwał i spotka się ze mną wieczorem chyba również świadczy o tym, że się trochę przestraszył, że jednak naprawdę będzie po związku.
Nie musicie popierać mojego podejścia...wierzę w ludzi i raz taka wiara się opłaca a raz nie...moim zdaniem warto zaryzykować jeśli się kogoś kocha, ale każdy robi jak uważa.
Facet Cię nie szanuję a Ty lecisz na jego zawołanie. Powiedz, jak można tak się nie odzywać do ukochanej osoby? Chyba tylko wtedy gdy człowiek jest wyprany z uczuć i kompletnie nie zależy...

Też kiedyś miałam jedną poważną kłótnię z Tż - akurat to była moja wina i myślałam, że on mi nie wybaczy. Jednak na drugi dzień wyprosiłam spotkanie i wszystko zostało wyjaśnione. Zgodził się ze mną spotkać, bo mnie kochał i nie chciał stracić, pomimo sprzeczki.

Wszelkie nieporozumienia trzeba od razu wyjaśniać a nie przestać się odzywać i zero reakcji gdy dziewczyna pisze.

Cytat:
ps. nie wiem, może uznacie, że nie kocham tak mocno jak inni, ale w tej sytuacji bym po prostu zerwała kontakt a jego jedyną szansą byłoby przyjście i proszenie na kolanach o wybaczenie. Inaczej zawsze już żyłabym ze świadomością, że on wie, że może zrobić wszystko aja będę jak piesek na zawołanie.
Zgadzam się Po co zadawać się z niedojrzałym dupkiem. Nawet jeśli ktoś nie chce kontynuować znajomości to trzeba spotkać się, porozmawiać itd...

Autorko zrobisz jak zechcesz ale uwierz za jakiś czas będziesz tego żałować. Trzeba znać swoją wartość i pokazywać, że należy mnie szanować....
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 17:57   #73
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Autorko zrobisz jak zechcesz ale uwierz za jakiś czas będziesz tego żałować. Trzeba znać swoją wartość i pokazywać, że należy mnie szanować....
Dokładnie, zrobię jak uważam Być może będę żałować tego za jakiś czas, może nawet dziś po spotkaniu...a może okazać się, że druga szansa została wykorzystana i będzie dobrze. Wiem, że nie powinna mieć miejsca taka sytuacja ale skoro już się stało to myślę, że warto spróbować na nowo... Przynajmniej wiem, że kolejne takie zniknięcie będzie jednoznaczne z zerwaniem i wtedy będzie to koniec nie tylko związku ale również naszej znajomości.
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 18:00   #74
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Jak wrócisz ze spotkania to napisz co ciekawego ci wyobiecywał
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 19:17   #75
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez chemicallover Pokaż wiadomość
Dokładnie, zrobię jak uważam Być może będę żałować tego za jakiś czas, może nawet dziś po spotkaniu...a może okazać się, że druga szansa została wykorzystana i będzie dobrze. Wiem, że nie powinna mieć miejsca taka sytuacja ale skoro już się stało to myślę, że warto spróbować na nowo... Przynajmniej wiem, że kolejne takie zniknięcie będzie jednoznaczne z zerwaniem i wtedy będzie to koniec nie tylko związku ale również naszej znajomości.
Nie będzie dobrze ponieważ przekonał się, że może wyprawiać z Tobą co chce, a Ty zniesiesz wszystko. Jak tak czytam co dziewczyny tutaj wypisują to żal mi Ciebie bo możesz czuć się niezrozumiana i osamotniona ale zgadzam się z nimi wszystkimi, zastanów się bo z jakiegoś powodu wszystkie osoby piszą Ci mniej więcej to samo..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 21:02   #76
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Po części zgadzam się z dziewczynami ale chcę spróbować. Ludzie są różni, więc nie można wszystkich oceniać jedną miarą. Była taka sytuacja i trudno. Mam nadzieję, że więcej się nie powtórzy...a jeśli nawet to już wiem, że wtedy będzie to definitywny koniec i tyle. Jestem dobrej myśli, a co z tego wyniknie to wyjdzie z czasem
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 21:59   #77
Gucci_rush
Raczkowanie
 
Avatar Gucci_rush
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

a podobno sie nie wchodzi dwa rady do tej samej rzeki
Gucci_rush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:13   #78
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez Gucci_rush Pokaż wiadomość
a podobno sie nie wchodzi dwa rady do tej samej rzeki
Ale ja z niej jeszcze nie wyszłam
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:15   #79
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez Gucci_rush Pokaż wiadomość
a podobno sie nie wchodzi dwa rady do tej samej rzeki
Dwa razy do tej samej rzeki nie wejdziesz - bo zmienia swój bieg

Cytat:
Napisane przez chemicallover Pokaż wiadomość
Ale ja z niej jeszcze nie wyszłam
A co on Ci na spotkaniu powiedział ?
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 22:21   #80
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
A co on Ci na spotkaniu powiedział ?
Więc...przyjechał z kwiatami, przeprosił mnie za tą sytuację, wyjaśnił że miał problemy rodzinne, doszła sesja, kłótnia ze mną, czyli bla, bla, bla...wyjaśniliśmy sobie sprawy, o które często się sprzeczaliśmy...mimo wszystko powiedziałam, że teraz to ja potrzebuję czasu bo nie wiem czy chcę być z kimś, kto tak mnie potraktował (fakt, faktem chcę spróbować raz jeszcze ale teraz, kiedy wiem, że jemu zależy na tym w jakimś stopniu chcę to na spokojnie przemyśleć i ochłonąć po tej akcji).
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:25   #81
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez chemicallover Pokaż wiadomość
Więc...przyjechał z kwiatami, przeprosił mnie za tą sytuację, wyjaśnił że miał problemy rodzinne, doszła sesja, kłótnia ze mną, czyli bla, bla, bla...wyjaśniliśmy sobie sprawy, o które często się sprzeczaliśmy...mimo wszystko powiedziałam, że teraz to ja potrzebuję czasu bo nie wiem czy chcę być z kimś, kto tak mnie potraktował (fakt, faktem chcę spróbować raz jeszcze ale teraz, kiedy wiem, że jemu zależy na tym w jakimś stopniu chcę to na spokojnie przemyśleć i ochłonąć po tej akcji).
No ale te argumenty, które on podał to nie powód, żeby narażać Ciebie na takie nerwy, niepewność...
Co on sobie myśli...
Wybacz, ale Twój facet to gówniarz i tyle.. Przyjechał z kwiatami i myślał, że załatwi sprawę... :/
Jak chcesz to mu wybacz to, ale raczej bądź przygotowana, że takie sytuacje kiedy będzie miał Cię w tyłku i nie będzie sie odzywał - powtórzą się. I to nie raz, nie dwa..
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:31   #82
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
No ale te argumenty, które on podał to nie powód, żeby narażać Ciebie na takie nerwy, niepewność...
Co on sobie myśli...
Wybacz, ale Twój facet to gówniarz i tyle.. Przyjechał z kwiatami i myślał, że załatwi sprawę... :/
Jak chcesz to mu wybacz to, ale raczej bądź przygotowana, że takie sytuacje kiedy będzie miał Cię w tyłku i nie będzie sie odzywał - powtórzą się. I to nie raz, nie dwa..
Jeśli powtórzy się to raz jeszcze to już nie będzie powrotu.
Co do jego argumentów...nie będę tutaj wnikać w szczegóły ale wiem, że problemy rodzinne w jego wypadku są naprawdę trudne i nie są to błahe sprawy.
Zobaczymy jak to będzie...może przez tydzień będzie okej, a później znowu będzie kłótnia...nie mam pojęcia. Póki co na nic się w sumie nie nastawiam, ale cieszy mnie, że pewne sprawy sobie wyjasniliśmy
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:44   #83
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez chemicallover Pokaż wiadomość
Więc...przyjechał z kwiatami, przeprosił mnie za tą sytuację, wyjaśnił że miał problemy rodzinne, doszła sesja, kłótnia ze mną, czyli bla, bla, bla...wyjaśniliśmy sobie sprawy, o które często się sprzeczaliśmy...mimo wszystko powiedziałam, że teraz to ja potrzebuję czasu bo nie wiem czy chcę być z kimś, kto tak mnie potraktował (fakt, faktem chcę spróbować raz jeszcze ale teraz, kiedy wiem, że jemu zależy na tym w jakimś stopniu chcę to na spokojnie przemyśleć i ochłonąć po tej akcji).
To żałosne- rozumiem, może mieć problemy rodzinne ale wystarczyło napisać JEDNEGO SMSA: " wybacz nie będę chwilowo odzywać się ze względu na trudny czas, problemy etc. nie martw się"

Tak zrobiły dojrzały facet nawet jeśli miałby do Ciebie żal to dałby znak życia, wiedziałby, że będziesz się martwić.
Dorośli ludzie nie prowadzą gier - nie będę się odzywał to może zrozumie, nie zgodzę się na sex to może zrozumie, że coś mi nie pasuje itd...- związek nie działa na takiej zasadzie.

Powodzenia, życzę abyś nie rozczarowała się
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 14:39   #84
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez chemicallover Pokaż wiadomość
mimo wszystko powiedziałam, że teraz to ja potrzebuję czasu bo nie wiem czy chcę być z kimś, kto tak mnie potraktował (fakt, faktem chcę spróbować raz jeszcze ale teraz, kiedy wiem, że jemu zależy na tym w jakimś stopniu chcę to na spokojnie przemyśleć i ochłonąć po tej akcji).
Zależy mu "w jakimś stopniu"... Trzymajcie mnie, bo padnę. Pogratulować autorko, że masz faceta, który zamiast napisać: "Kochanie, wybacz, ale mam ciężki okres, przez jakiś czas będę się mniej odzywał" woli po prostu wystawić się na Ciebie tyłkiem.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:04   #85
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Już nie wspominając o tym, że mając ciężkie chwile chce się właśnie mieć osobę bliską obok
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:25   #86
clara morfina
Raczkowanie
 
Avatar clara morfina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: P.
Wiadomości: 256
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Zależy mu "w jakimś stopniu"... Trzymajcie mnie, bo padnę. Pogratulować autorko, że masz faceta, który zamiast napisać: "Kochanie, wybacz, ale mam ciężki okres, przez jakiś czas będę się mniej odzywał" woli po prostu wystawić się na Ciebie tyłkiem.
Zgadzam się ze wszystkimi postami invisible_01.
Dla mnie jest nie do pomyślenia, żeby mój facet zachowywał się w taki sposób.
Osoba, która kocha nigdy nie pozwoli na to, by drugi człowiek męczył się tak jak Ty się męczyłaś przez te ostatnie parę dni. Zazwyczaj się nie wypowiadam na intymnym ale po prostu mi ręce opadły jak przeczytałam, że Autorka dała się przekupić kwiatkami po tym jak ją potraktował.
__________________
cm
clara morfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 15:31   #87
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez clara morfina Pokaż wiadomość
Zgadzam się ze wszystkimi postami invisible_01.
Dla mnie jest nie do pomyślenia, żeby mój facet zachowywał się w taki sposób.
Osoba, która kocha nigdy nie pozwoli na to, by drugi człowiek męczył się tak jak Ty się męczyłaś przez te ostatnie parę dni. Zazwyczaj się nie wypowiadam na intymnym ale po prostu mi ręce opadły jak przeczytałam, że Autorka dała się przekupić kwiatkami po tym jak ją potraktował.
Powiedziała dlaczego: bo go kocha i wierzy, że będzie dobrze. My patrzymy z zewnątrz na tę sytuację i widzimy ją w pełnym i niestety złym świetle, bez emocji towarzyszącym autorce.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 16:47   #88
clara morfina
Raczkowanie
 
Avatar clara morfina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: P.
Wiadomości: 256
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Powiedziała dlaczego: bo go kocha i wierzy, że będzie dobrze. My patrzymy z zewnątrz na tę sytuację i widzimy ją w pełnym i niestety złym świetle, bez emocji towarzyszącym autorce.
Domyślam się jakie emocje mogą towarzyszyć autorce, gdyż sama poniekąd kiedyś przechodziłam przez coś podobnego. Też dawałam drugą, trzecią, iksową szansę, mimo, że wszystko wskazywało na to, że się przejadę. Dlatego tak mnie to bulwersuje (?). I też popełniłam ten sam błąd - pokazałam facetowi, że może sobie na wiele pozwolić i wcale nie było lepiej, bo przy każdej okazji on to wykorzystywał. Dlatego czasem warto jest odsunąć emocje na bok i popatrzeć na wszystko obiektywnie. Zwłaszcza, że wszystkie dziewczyny tutaj raczej są podobnego zdania. Samo "kocham go" nie wystarczy do zbudowania czegoś fajnego - po pewnym czasie sama się otrząsnęłam i dopiero wtedy do mnie dotarło, że na zbyt wiele sobie pozwalałam w imię miłości.
__________________
cm
clara morfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 17:21   #89
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez clara morfina Pokaż wiadomość
Domyślam się jakie emocje mogą towarzyszyć autorce, gdyż sama poniekąd kiedyś przechodziłam przez coś podobnego. Też dawałam drugą, trzecią, iksową szansę, mimo, że wszystko wskazywało na to, że się przejadę. Dlatego tak mnie to bulwersuje (?). I też popełniłam ten sam błąd - pokazałam facetowi, że może sobie na wiele pozwolić i wcale nie było lepiej, bo przy każdej okazji on to wykorzystywał. Dlatego czasem warto jest odsunąć emocje na bok i popatrzeć na wszystko obiektywnie. Zwłaszcza, że wszystkie dziewczyny tutaj raczej są podobnego zdania. Samo "kocham go" nie wystarczy do zbudowania czegoś fajnego - po pewnym czasie sama się otrząsnęłam i dopiero wtedy do mnie dotarło, że na zbyt wiele sobie pozwalałam w imię miłości.
Zgadzam się oczywiście. Pewnie każda z nas ma podobne doświadczenie za sobą dlatego mówimy to, co mówimy autorce. Niestety człowiek ma to do siebie, że musi nauczyć się na własnych błędach.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 20:21   #90
chemicallover
Raczkowanie
 
Avatar chemicallover
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 53
GG do chemicallover Send a message via Skype™ to chemicallover
Dot.: Problem z TŻetem- już ex czy jeszcze nie?

Dziewczyny, dzisiaj poinformowałam go, że musimy się spotkać bo nie chcę tego ciągnąć. Nie chcę znowu myśleć czy nic mu się nie stało kiedy zniknie bez słowa i cierpieć z tego powodu. Powiedział, że chce czasu żeby to naprawić, żeby było dobrze, ale nie dam mu tego czasu. Chcę to skończyć na amen...tylko...jest takim tchórzem, że boi się mi spojrzeć teraz w oczy i nawet nie chce dopuścić do tego spotkania.
Wiecie...nie myślałam, że spotykam się z takim dupkiem.
Naprawdę bardzo mi pomogłyście i otworzyłyście oczy. Dziękuję ;*
__________________
To właśnie nocą rozgrywa się największa walka pomiędzy tym co wiesz, a tym co czujesz...

soup <-- zapraszam!
chemicallover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.