DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 14:52   #421
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Wątek jest trochę chaotyczny i ciężko się trochę przegląda. Prosiłabym o namiary do dobrego dermatologa z Krakowa (nazwisko + ewentualnie gdzie przyjmuje), który naprawdę poważnie traktuje pacjentów i zna się na swoim fachu.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:15   #422
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez elfoniusz Pokaż wiadomość
W Poznaiu - polecam tylko gabinet Dermatologiczny A.Karpisiewicza na Świętym Marcinie 43. Profesjonalnie podszedł do mojego problemu z cerą i bardzo szybko mnie wyleczył. Jestem mu wdzięczna. Polecam !!!
A ja nie polecam dr Karpisiewicza byłam u niego i w niczym mi nie pomógł za to skasował należycie i to nie tylko za wizytę, ale i dodatkowo za badanie i próbki, które pobrał. Po czym przypisał mi jakieś dziwne leki.

Dziś idę do Prodermy. Gdy wrócę to napiszę czy warto tam się leczyć czy nie warto. Moja skóra jest coraz bardziej problematyczna
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:43   #423
aagniesia85
Przyczajenie
 
Avatar aagniesia85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 6
Dot.: Dermatolog kraków

Hmm..ja mam w Warszawie dobrą dermatolog gabinet Nova derm Ewa chlebuś, ja byłam u Alicji Kryst, za wizyte jak za wizyte prywatna niestety 100 peka, byłam rok temu zaleciła mi antybiotyki tetracykline, masc duac i differin przez pół roku, po 3 miesiącach widac było efekty bez żadnego wągra itp. nawet porów prawie niebyło . minoł rok od odstawienia antybiotyków a mi niestety efekty zaczeły nawracać, słyszałam ze masci na recepte powinno sie stosowac non stop, a antybiotyki dopiero wtedy gdy juz mamy straszne wykwity duze i bolące, bo masci z trądzikiem sobie daja rade, ja przestałam stosowac maści bo mi nikt o tym nie uswiadomił. Co do badań hormonalnych warto je zbadać np. na androgenizacje to te hormony sa odpowiedzialne za nasz stan skóry, no i po tabletkach antykoncepcyjnych gdy je odstawimy czesto nam burzą prace hormonów, więc wtedy tylko pozostaje zrobic badania na hormony tzw. dobór których nam w organizmie brakuje, no i znowu zacząć brac antykoncepcje żeby nam wyrównała poziom hormonów. Częto ginekolodzy przepisuja antykoncepcje która im sie podoba, albo z ktorej maja profit, a my mamy później problem w postaci wypadajacych włsów, tradziku na twarzy i wykwitów starsznych, przetłuszczajacych sie włosów, albo przyrostu wagi spowodawanej gromadzeniem sie wody w organiźmie, ktora nam tak szybko nie zejdzie. Wiec zalecam te dwie maści na cere duac oraz differin, dodam ze differin jest takze przeciw zmarszczkom
aagniesia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 09:05   #424
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - POZNAŃ?

Jestem zadowolona z wczorajszej wizycie w Prodermie

Przyjeła mnie dr Wioleta Zarębska-Schreiber. Najpierw przeprowadziła wywiad środowiskowy odnośnie chorób w rodzinie, alergiii, pielęgnacji skóry, stosowanych kosmetyków, trybu życia itd. Potem na leżance pani Wioleta obejrzała moją skórę w powiększeniu, sprawdziła jak reaguje na dotyk (mam bardzo wrażliwą skórę). Na koniec wystawiła diagnozę- pierwsze stadum trądziku różowatego i zaproponowała metody, etapy leczenia i zlagodzenia choroby.
Dostałam recepty na maści łagodzące i broszury informacyjne związane z chorobą mojej skóry.
Pozostaje mi tylko dostosowanie się do rad pani doktor ...

Dużym minusem Prodermy jest to, że ani na stronce www ani w recepcji nie ma cennika. O wszystko trzeba się pytać, więc trudno nawet oszacować ile leczenie wraz z opieką dermatologiczną (trądzik różowaty jest chorobą przewlekłą ) będzie mnie kosztowało
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 09:46   #425
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Dermatolog kraków

ja z kolei bardzo nie polecam dr Anny Marcinek z Krakowa. Podejrzewam u siebie początki trądziku różowatego (wszystkie objawy się zgadzają) i byłam u niej z tym problemem. Delikatnie mówiąc zostałam olana w ogóle się mną nie przejęła, powiedziała zebym poszła sobie do kosmetyczki, bo mam dużo zaskórników. Zaczerwienienie, masę pękniętych naczynek na nosie oraz policzkach i nadwrażliwość skóry w ogóle jej nie obchodziły. Powiedziała żebym sobie kupiła krem na pękające naczynka. Czy ktoś z Krakowa jest w stanie polecić mi dobrego dermatologa który się tym zainteresuje?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 11:11   #426
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

oj wiem jakie to jest wkurzające, gdy lekarz olewa Twoje problemy

mi dermatolog oprócz maści na receptę poleciła krem zinalfat za ok 40 zł podobno świetnie uspokaja skórę.
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:40   #427
Sylvia0404
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0404
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do Sylvia0404
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

miałam ten Zinalfat i jakiś taki super nie był... Ale może na każdą skórę działa inaczej
Sylvia0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 07:33   #428
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Sylvia0404 Pokaż wiadomość
miałam ten Zinalfat i jakiś taki super nie był... Ale może na każdą skórę działa inaczej
nie napisałam, że jest super tylko, że podobno świetnie uspokaja skórę wczoraj użyłam go pierwszy raz. tłusty, ciężko wchłanający się typowo apteczna maść. no ale zobaczymy co będzie dalej...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:42   #429
Sylvia0404
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0404
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do Sylvia0404
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Ja miałam tę maść jako leczenie, kiedy dermatolog nie wiedziała co mi dać to dała wszystko co możliwe, a i tak nie pomogło. Do takiego uspokajania skóry to polecam kremy z Biodermy, drogie ale naprawdę warto.
Sylvia0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 00:45   #430
nataliach
Raczkowanie
 
Avatar nataliach
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do nataliach
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Hej dziewczyny!
ja od daaaaawna borykałam się z trądzikiem, moim problemem były ciagłe zmiany skóry, ale strasznie bolesne i zapalne, więc ciagle katowałam się wyduszaniem, bo nie chciały sie goić i tak w kółko.
Chodziłam do wielu dermatologów ale dopiero ten którego chce Wam polecić przepisał mi leki doustne łącznie z kuracją zewnętrzną.Wcześniej kazali mi sie smarowac jakimiś maseczkami i w ogole bez sensu!
Nie miałam jakiegoś nie wiadomo jakiego trądziku, ale ciągle cos z tą skroą sie działo.
Od miesiąca stosuje kurację(jeszcze 2 miesiące antybiotyku) i już widze znaczną poprawe!@

Polecam Wam Dr Mariana Jakubowicza, przyjmuje na Ul.Strugarka 8, w Poznaniu.
Wykłada na Poznańskich uczelniach kosmetologie, poza tym jest specjalistą w gazecie Uroda, jest dermatologiem estetycznym także. Wizyta u niego to 150zł, jeśli jest się jego studentką to bierze za wszystkie zabiegi połowę ceny.
Polecam serdecznie, niejedną z moich znajomych uratował, zdarzały się naprawde ciężkie przypadki. Poza tym jeśli chodzi o zabiegi typowo z dziedziny dermatologii estetycznej, to jest mistrzem
nataliach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 14:48   #431
Sylvia0404
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0404
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do Sylvia0404
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

A jakie leki doustne dostałaś, jeżeli można wiedzieć?
Sylvia0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 19:39   #432
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

nataliach a ten dermatolog ma stronkę www?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 19:46   #433
uaremyheroine
Rozeznanie
 
Avatar uaremyheroine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z polnocy
Wiadomości: 834
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

polecacie moze kogos z Gdanska?
__________________
go on little girl, feet twirl, go and make him smile.


uaremyheroine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:50   #434
Thommy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
GG do Thommy
Exclamation Dot.: DOBRY DERMATOLOG we WROCŁAWIU - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Thommy Pokaż wiadomość
Witam!
Przeczytałem tu sporo dobrego na temat pani dr Danuty Nowickiej
A czy wiecie może czy przyjmuje gdzieś na NFZ???
Pozdrawiam!
ps.: jeśli znacie może jeszcze jakiegoś bardzo dobrego dermatologa we Wrocławiu to także prosiłbym o namiary...bo muszę zasięgnąć opinii kilku lekarzy, ponieważ mój problem staje się nie do zniesienia, pomimo już długotrwałego i drogiego leczenia
Ponawiam pytanie...
Thommy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 22:43   #435
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Widzę, że większość tutaj ma problemy z cerą, trądzikiem, a ja czytam wątek, bo potrzebuję dermatologa, który powiedziałby mi co to jest i wyleczył, coś co zrobiło mi się na stopie (nie potrafię tego określić, nie jest to modzel, byłam u kosmetyczki na pedicure leczniczy, ale powiedziała, że sama nie wie co to i żebym poszła z tym do dermatologa). Prz okazji chciałabym aby dermatolog doradził mi jakąś maść na blizny na stopach. Czy mogę sie spokojnie zgłosić z takimi problemami np. do Der Medu albo Derm Mediku?
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:17   #436
MALENSTWO84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 270
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

wiesz, nie jestem lekarzem, ale ja być może miałam to samo co ty- Pani doktor powiedziała mi, że to są brodawki (miałam to na stopie) . na początku myślałam, że to jakieś odciski... Wprawdzie nie skorzystałam z propozycji wypalania prądem, który chciała mi zaaplikować lekarka (na stopie podkreślam- nie wiem jak bym chodziła do zagojenia się!!!!) ale za to myślę, że diagnoza była trafna, bo po wypaleniu na palcu u ręki normalnej brodaweczki, zniknęły i te na stópkach, a tak się podobno dzieje w przypadku brodawek. Natomiat mogę polecić lekarzy z przychodni na ul. fiołkowej w Krakowie. Mój TŻ tam się leczył i był bardzo zadowolony. Co najważniejsze kuracje były skuteczne, a diagnozy były trafne. Wyżej wymenionej Pani doktor z Alei Kijowskiej nie polecam właśnie za pomysł wypalania brodawek na podeszwie stopy
MALENSTWO84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 09:39   #437
Justi_sls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez possiblymaybe Pokaż wiadomość
ponawiam prośbę bo mój post przeszedł nie zauważony : ]

szukam sprawdzonego dermatologa od spraw trądziku w okolicach:
TARNOWSKIE GÓRY
BYTOM
PIEKARY ŚLĄSKIE
ewentualnie KATOWICE


można nawet powiedzieć że BARDZO szukam.
psychoterapeuta od spraw trądziku tez by się przydał...
POLECAM PANIĄ DR CZERNICKĄ- KUPRAS.REWELACJA!! Przyjmuje w gabinecie w Bytomiu. Leczenie trądziku w jej wykonaniu to po prostu cuda!!
Justi_sls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 16:47   #438
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez MALENSTWO84 Pokaż wiadomość
wiesz, nie jestem lekarzem, ale ja być może miałam to samo co ty- Pani doktor powiedziała mi, że to są brodawki (miałam to na stopie) . na początku myślałam, że to jakieś odciski... Wprawdzie nie skorzystałam z propozycji wypalania prądem, który chciała mi zaaplikować lekarka (na stopie podkreślam- nie wiem jak bym chodziła do zagojenia się!!!!) ale za to myślę, że diagnoza była trafna, bo po wypaleniu na palcu u ręki normalnej brodaweczki, zniknęły i te na stópkach, a tak się podobno dzieje w przypadku brodawek. Natomiat mogę polecić lekarzy z przychodni na ul. fiołkowej w Krakowie. Mój TŻ tam się leczył i był bardzo zadowolony. Co najważniejsze kuracje były skuteczne, a diagnozy były trafne. Wyżej wymenionej Pani doktor z Alei Kijowskiej nie polecam właśnie za pomysł wypalania brodawek na podeszwie stopy
Dziękuję za odpowiedź. Niestety dopiero dziś ją przeczytałam. Byłam dziś u pani Markiewicz w Derm Medik. Rzeczywiście jest to brodawka. Będę miała robioną krioterapię. Ja nie mam tego na podeszwie stopy także może jakoś to przeżyję.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 09:59   #439
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

a co z Olsztynem? Czy naprawde nie ma nikogo z mazur? eh
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 19:54   #440
Deadspace
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

A mógłby ktoś napisać o swoich doświadczeniach z panią dr. Czernicką-Kupras? Jak ktoś się wstydzi to zapraszam na PW . Zastanawiam się czy warto do niej iść, bo odwiedziłam już całe mnóstwo dermatologów i żaden mi nie pomógł... Męczę się z tym trądzikiem i tylko wyrzucam pieniądze w błoto... Pieniędzy ubywa, a krostek wciąż przybywa, a lekarze rozkładają ręce i nie wiedzą co mi przepisywać.

Edytowane przez Deadspace
Czas edycji: 2009-06-02 o 19:55
Deadspace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:43   #441
benven
Przyczajenie
 
Avatar benven
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zacisze biurowe/czasami z kanapy :)
Wiadomości: 10
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Jeżeli ktoś szuka dobrego dermatologa w Toruniu to tylko dr Agnieszka Łętkowska
jak ognia unikać Akademickiej Przychodni!!!
kompetencja i wiedza przeciwstawiona "totalnemu nieporozumieniu"!
p.s. leczę trądzik od 9 lat... i często się przeprowadzam, w związku z tm poznałam trochę lekarzy... niestety - LEKARZY jest naprawdę niewielu (zresztą tak jak w każdym zawodzie - jest mnóstwo ludzi, którzy się do po prostu nie nadają do, a nie potrafią, nie chcą, są zbyt leniwi albo są zbyt zadufani w sobie, żeby się do tego przyznać i zmienić pracę)
benven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:55   #442
Gloss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

uaremyheroine: profesor Roman Nowicki, prywatnie w Sopocie przyjmuje
(btw, fajny nick private brand? )

Edytowane przez Gloss
Czas edycji: 2009-06-09 o 14:57
Gloss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 19:41   #443
koza83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Wink Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Agnieszka Gruszczyńska Bereza Kraków MultiMedis Sp. z o.o.
Dziś byłam na pierwszej
wizycie, jeśli chodzi o pierwsze wrażenie SUPER!!! prowadzi dokładny wywiad następnie ogląda problem!!!trzymała mnie prawie godzinę i nie było to wychwalanie swojego prywatnego gabinetu tylko przez cały czas trwała rozmowa o moim problemie!
JESTEM NA TAK
P.S. za miesiąc kontrolna wizyta postaram się odezwać ponownie i pochwalić również efektami
koza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:59   #444
Daria2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: mgr.Lilianna Jeżowa mikrobiolog z Poznania - kto zna? jakie opinie

Witam. Byłam pierwszy raz u Pani mgr Jeżowej i chiałabym się dokładnie dowiedzieć na czym polega ta szczepionka i kto ją podaje. (Czy może podać ją każdy lekarz, lub pielęgniarka?) Moje dziecko miało pobrany wymaz z nosa i gardła i Pani Jeżowa kazała czekać na wyniki, jedank nic pozatym nie powiedziała, wiec nie wiem co mam dalej zrobić z wynikami, które dostane i na czym polega szczepionka, o której mowiła Pani lekarz. Jeśli to możliwe proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Daria2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 22:44   #445
Safir
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dermatolog kraków

Cytat:
Napisane przez kiniusia Pokaż wiadomość
ELO!

ja natomista bardzo duzo slyszalam o dr DREXLER z ul.chopina
bierze wparwdzie 70 zl
ale pomoze

Temu wysokiemu Panu juz PODZIEKUJE !! mam koszmarne problemy z tradzikiem, gosc ewidentna pijawa ! 5 minut wizyta 70zl do zonki ktora siedzi w kasie i tyle ! zadnego efektu. Milalam wtedy 17lat cala twarz w syfie takim grudkowatym, bolacym, dodam ze w okresie dojrzewania na buzi nie mialam nic. Ten Pan tylko co chwile zmienial mi antybiotyk a jak jzu nicnie pomagalo to zapisal REAKUTAN , co kazdy madry wie ze jest dosyc ryzykownym posunieciem, bo lek jest szkodliwy. Facet w ogole nie mial pomyslu jak mnie leczyc, najgorsze bylo jego podejscie do klientow. Krzyczal czesto, mowil szybko nie bylo czasu kiedy porozmawiac, zapytac, byle szybciej i szybciej bo przeciez za drzwiami stoi kolejka z 30 osbami (tak bylo!) aa czym szybciej tym wiecej kaski w kieszeni!

Po zapisaniu reacutanu, (bylam tak zdesperowana tymi syfami ze chcialam go kupic) wiecej sie u niego nie zjawilam. Moja mama wykazala sie na tyle przytomnoscia umyslu ze zaczerpnela opini dot. tego leku i kazdy go odradzil, ze jest szkodliwy, tym bardziej niezalecany u mlodych dziewczyn.

Reasumujac, nie polecam DOKTORKA D. strata kasy zero efektu - stwierdzam z pelna odpowiedzialnoscia po rocznym leczeniu i wizytach praktycznie co tydzien zgodnie z zaleceniem tego goscia

Dzis mam 23 lata i dopiero stosowanie Cilestu wyciszylo troche moja cere, syfki mi wychodza ale nie w takiej ilosci jak dawniej, mozna z tym zyc.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez eulalka Pokaż wiadomość
mnie nie pomogl..., a 70 zl to standard za wizyte u dermatologa.

Jedyne co mam ochote powiedziec temu wyrpsnietemu favetowi "doktorowi" to NIE POLECAM STRATA KASY U DREXLERA !!

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez monniaa Pokaż wiadomość
A czy cos wiecej wiecie o o dr DREXLER z ul.chopina? czy uważacie ze jest dobry? czy antybiotyk tetralysal jest dobry?

Absolutnie go odradzam !! gosc wyjatkowo niesympatyczny, placisz za 5 minut wizyty, wszystko "na szybko" nie ma czasu dla pacjenta, nie robi wywiadu, wkurza sie jak sie mu zadaje za duzo pytan, wali na oslep antybiotykami chodzilam do niego rok, nic nie pomogl!! A ludzi tam chodzi tyle ze w kolejce po te 5 minut musialam stac nawet z 2 godziny!! nie polecam! mam kiepskie doswiadczenia z tym drexlerem - z reszta poczhtaj na forum opinie moja potwierdzaja tez inne osoby

NO for dr Drexler


---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

dla wahajacych sie, znalazlam cenne opinie innych:

http://www.znanylekarz.pl/lekarz-195...log-krakow.php
Safir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 07:39   #446
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Dermatolog kraków

szukam dobrego dermatologo z okolic NOWEGO SĄCZA jak ktos zna to prosze pisac
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 21:15   #447
Safir
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dermatolog kraków

A czy ktos leczyl sie u dr Piotra Ratka (KRAKÓW), który przyjmuje w Centrum Medycznym Zdrowie na Gertrudy? Pierwsza wizyta 120, nastepne 100zl - jak Was leczyl z tradziku?
Safir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 20:13   #448
83sabina83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: gdzie dobry dermatolog na śląsku??

Polecam panią dermatolog A. Zielonka przyjmuje prywatnie na ul. Wojewódzkiej w Katowicach.
83sabina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 07:30   #449
Sylwucha77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Arrow Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?Warszawa

Potrzebny mi jest dobry prywatny dermatolog z Warszawy i tak, żeby mógł by mnie przyjąć z dnia na dzień... Na wizyte u dermatologów z NFZ niestety trzeba długo czekać ...Bardzo prosze Was o pomoc!!!
Sylwucha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 15:14   #450
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Dermatolog kraków

Czy ktoś poleciłby dermatologa w Luxmedzie w Warszawie?
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.