"Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 09:12   #1
JayneMansfield
Przyczajenie
 
Avatar JayneMansfield
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Smile

"Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"


Ostatnio usłyszałam takie zdanie . Zastanawiając się czy coś w tym jest przypomniałam sobie , że kiedyś poznałam fajnego faceta , ale zainteresowany moją osobą zaczął być dopiero w momencie , jak przestałam się do niego odzywać

Ma któraś podobne doświadczenia ?
Jak to jest ?
Czy z nami kobietami jest podobnie ?
JayneMansfield jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:32   #2
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

tak to jest, ze facet ma instynkt łowcy i lubi gonic króliczka, a gdyby króliczek sam przylazł, to juz nie byłby taki pociągający.

najgorsze są króliczki, które przesiadują na ławkach w parku czekając na misia. od takich króliczków to tylko trzeba wiać.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:39   #3
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Tak, jest w tym bardzo duzo prawdy. Ale to dziala rowniez w obie strony. To paskudny sposob, aczkolwiek nic tak nie dziala jak zaintrygowanie kogos i urwanie kontaktu bez slowa. Pozniej bardzo ciezko, zeby taka osoba z glowy wyszla, bo nie bylo tzw. "zamkniecia" sprawy. Ego jest nadszarpniete, bo chcac nie chcac, szukamy w sobie winy za to, a nie w drugiej stronie, wiec drazymy by zapelnic ta luke. Czesto po dowiedzeniu sie, ze ta osoba nadal cos do nas czuje, zwyczajnie nam mija ta cala "bolączka".

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-05-31 o 09:40
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:49   #4
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Po prostu jak facet zatęskni to się odezwie.
A jak dziewczyna koło niego skacze non stop, to po co ma się starać, skoro wszysko ma podane pod nos?
Trochę dystansu dziewczyny Nie mówię, żeby faceta olewać, ale dać mu przestrzeń i go nie zamęczać swoją wieczną obecnością i telefonami. Czyli mówimy ''nie'' bluszczom
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2012-05-31 o 09:51
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:57   #5
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez JayneMansfield Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam takie zdanie . Zastanawiając się czy coś w tym jest przypomniałam sobie , że kiedyś poznałam fajnego faceta , ale zainteresowany moją osobą zaczął być dopiero w momencie , jak przestałam się do niego odzywać

Ma któraś podobne doświadczenia ?
Jak to jest ?
Czy z nami kobietami jest podobnie ?
Nie. Zaintrygować faceta można wyglądem i niebanalną osobowością. Ale aby utrzymać jego zainteresowanie rzeczywiście lepiej zachowywać pewien dystans, nie zabiegać o jego względy ani nie angażować się zbyt wcześnie.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:23   #6
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez JayneMansfield Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam takie zdanie . Zastanawiając się czy coś w tym jest przypomniałam sobie , że kiedyś poznałam fajnego faceta , ale zainteresowany moją osobą zaczął być dopiero w momencie , jak przestałam się do niego odzywać

Ma któraś podobne doświadczenia ?
Jak to jest ?
Czy z nami kobietami jest podobnie ?
Ja raz zniknąłem na 3 tygodnie i w sumie zadziałało.

Teoretycznie plan genialny w swojej prostocie, takie znikanie.
Tylko, że to ma równie dobrze szanse na niezły "backfire" - w zależności od tego z kim ma się do czynienia.

Załóżmy, że mam z kimś dobry i częsty kontakt - coś się z tego może urodzić. Aż tu nagle się urywa kompletnie z dnia na dzień.
Więc możliwości są 3 :
- faktycznie zniknęła, została porwana albo leży w śpiączce - mało prawdopodobne
- ma mnie w d...
- urządza sobie właśnie taką gierkę, no i tu się pojawia problem, bo jakkolwiek jestem świadom istnienia tego typu zachowań, tak nie jestem w stanie stwierdzić, czy to konkretne ma na celu wzbudzenie mojego zainteresowania, czy też faktycznie moja osoba nie jest warta tych paru groszy na smsa. Więc zapobiegawczo zakładam opcję drugą, a jeśli się w końcu odezwie to mi wtedy też nie będzie się chciało palcem jeździć po ekranie telefonu.
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:28   #7
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Nie. Zaintrygować faceta można wyglądem i niebanalną osobowością. Ale aby utrzymać jego zainteresowanie rzeczywiście lepiej zachowywać pewien dystans, nie zabiegać o jego względy ani nie angażować się zbyt wcześnie.
zgadzam się. Sposób intrygowania, opisany przez autorkę, to wabik na niedojrzałych chłopców a nie mądrych mężczyzn, ceniących nie pogrywające sobie z nimi kobiety.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 10:33   #8
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez JayneMansfield Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam takie zdanie . Zastanawiając się czy coś w tym jest przypomniałam sobie , że kiedyś poznałam fajnego faceta , ale zainteresowany moją osobą zaczął być dopiero w momencie , jak przestałam się do niego odzywać

Ma któraś podobne doświadczenia ?
Jak to jest ?
Czy z nami kobietami jest podobnie ?
Tak, jeszcze chować twarz za wachlarzem i pozwolić mu tylko patrzeć w nasze oczęta, w których głębi utonie oczywiście
I jeszcze mieć w małym palcu podręcznik jak być wzorową zołzą...

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Nie. Zaintrygować faceta można wyglądem i niebanalną osobowością. Ale aby utrzymać jego zainteresowanie rzeczywiście lepiej zachowywać pewien dystans, nie zabiegać o jego względy ani nie angażować się zbyt wcześnie.
Zgadzam się w sumie
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!

Edytowane przez Ineczka33
Czas edycji: 2012-05-31 o 10:34
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:37   #9
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
zgadzam się. Sposób intrygowania, opisany przez autorkę, to wabik na niedojrzałych chłopców a nie mądrych mężczyzn, ceniących nie pogrywające sobie z nimi kobiety.
a takich malo, oj malo! najlepiej to widac jak popatrzymy na problem z drugiej strony - ile "opuszczonych" kobiet bez slowa przez facetow.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:39   #10
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Jak dla mnie, te wszelkie sztuczki pt. "bądź zołzą", "nie odzywaj się pierwsza", "odczekaj 3 dni i dopiero odpisz", "zniknij a zatęskni" są o kant tyłka otłuc. Może na lowelasa, który lubi polować na kobiety, to zadziała, ale na fajnego faceta wręcz przeciwnie - pytałam wielu kolegów i każdy odpowiadał, że wtedy ma wrażenie, że dziewczynie w ogóle nie zależy i że "ile można pierwszemu szukać kontaktu". I taka prawda. Moim zdaniem jeśli "zaczaruje się" faceta osobowością i uśmiechem, to żadne sztuczki nie będą potrzebne.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:39   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
zgadzam się. Sposób intrygowania, opisany przez autorkę, to wabik na niedojrzałych chłopców a nie mądrych mężczyzn, ceniących nie pogrywające sobie z nimi kobiety.
Amen.

Zaintrygować na chwilę w ten sposób? Może i tak. Zirytować - też możliwe. Ale czy zaintrygowanie kogoś prowadzi do udanej znajomości, czy związku? Nie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 10:42   #12
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Tak , taki sposób działa. Im bardziej jesteś niedostępna i olewasz faceta, to on co raz bardziej chce zwrócić twoją uwagę. Tylko jest trochę cienka granica, żeby nie przegiąć z tym i po prostu nie odstraszyć faceta. Chociaż ja tak robiłam i działało, a gdy już miałam tego dość i chciałam normalnie, to jakby on już sobie odpuścił? Nie wiem z czego to wynika, ale właściwie irytuje mnie to w facetach. I nie wiem czy to dotyczy tylko mlodych niedojrzałych chłopaków, wiele starszych facetów ma podobnie. Odzywasz się do niego, on jest niezdecydowany jakiś, więc dziewczyna kontakt urywa. No, a wtedy to jest jak kubeł zimnej wody na faceta i często on sie potem odzywa.
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:44   #13
Anonimka1992
Wtajemniczenie
 
Avatar Anonimka1992
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 645
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

troche jest w tym prawdy gdy ja "odpuscilam sobie " pewnego chlopaka to on nagle "otworzyl" oczy i zaczal sie o mnie starac
jestesmy razem

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez the cherry blossom girl Pokaż wiadomość
Tak , taki sposób działa. Im bardziej jesteś niedostępna i olewasz faceta, to on co raz bardziej chce zwrócić twoją uwagę. Tylko jest trochę cienka granica, żeby nie przegiąć z tym i po prostu nie odstraszyć faceta. Chociaż ja tak robiłam i działało, a gdy już miałam tego dość i chciałam normalnie, to jakby on już sobie odpuścił? Nie wiem z czego to wynika, ale właściwie irytuje mnie to w facetach. I nie wiem czy to dotyczy tylko mlodych niedojrzałych chłopaków, wiele starszych facetów ma podobnie. Odzywasz się do niego, on jest niezdecydowany jakiś, więc dziewczyna kontakt urywa. No, a wtedy to jest jak kubeł zimnej wody na faceta i często on sie potem odzywa.
dokladnie.... gdy tylko odpuszczasz on sie zaczyna starac... gdy znowu choc troche sie starasz on juz jest niezdecydowany
Anonimka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:44   #14
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Z moim TŻ-tem było tak, że właśnie kiedy "znikałam" nie zabiegał o mnie. Spotkaliśmy się w większym gronie znajomych raz czy dwa jako koledzy, potem rzadki kontakt. Raz jednak przegadaliśmy razem kilka godzin i to właśnie od tamtego dnia zaczął szukać kontaktu, pisać, proponować spotkanie. Powiedział, że go zaintrygowałam właśnie rozmową, nie musiałam się uciekać do jakichś sztuczek. I szczerze? Nie chciałabym faceta, który "zatęskniłby" za mną w momencie, kiedy zniknęłam. Powinien czuć do mnie coś cały czas, a nie tylko wtedy, gdy jestem niedostępna.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:50   #15
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Ja bym nie znikała celowo, bo nie wierzę w gierki... Na początku znajomości z moim facetem zdarzyło mi się jednak wyjechać na dłużej. Byliśmy na kilku randkach, mieliśmy się ku sobie, ale byłam już umówiona na wakacyjne biwakowanie ze znajomymi. Napisałam mu wiadomość na gg, że wyjeżdżam pod namiot i odezwę się po powrocie. Byliśmy na Słowacji na bardzo podrzędnym kempingu i nie mieliśmy prądu, więc z komórki nie korzystałam... włączyłam ją w powrotnym PKSie, a tam zylion połączeń, z czego połowa od niego, a połowa od mojego najlepszego przyjaciela, który też w przeciągu kilku minut znów zadzwonił, żeby mnie poinformować, iże X do niego wydzwania, bo martwi się, czy ze mną wszystko ok. Oddzwoniłam, powiedziałam, że ok, przyjechałam do domu, przepakowałam plecak i wyjechałam z przyjacielem na tydzień na festiwal filmowy.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:59   #16
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez JayneMansfield Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam takie zdanie . Zastanawiając się czy coś w tym jest przypomniałam sobie , że kiedyś poznałam fajnego faceta , ale zainteresowany moją osobą zaczął być dopiero w momencie , jak przestałam się do niego odzywać

Ma któraś podobne doświadczenia ?
Jak to jest ?
Czy z nami kobietami jest podobnie ?
Dla mnie to bujda na resorach. Znikanie do nadmiernie intrygujących nie należy. Co najwyżej może zirytować kogoś albo też włączyć chęć gonienia króliczka, która zniknie w momencie, w którym króliczek się zatrzyma — czyli szans na normalny związek zero.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:14   #17
Roobert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
zgadzam się. Sposób intrygowania, opisany przez autorkę, to wabik na niedojrzałych chłopców a nie mądrych mężczyzn, ceniących nie pogrywające sobie z nimi kobiety.
Bardzo trafne spostrzeżenie .
Roobert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:15   #18
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Może to i działa, jeśli komuś chodzi o flirt, niezobowiązujący romans, umilenie czasu, jakieś emocje etc.

Stałego związku nie wyobrażam sobie z kimś, kto lata za mną i interesuję go, gdy znikam. A wy? Skoro facet potrzebuje ciągle 'gonić króliczka', to jak juz go złapie (w sensie zobaczy, że jej zależy, czy wejdą w związek) po prostu mu się znudzi. Bo chyba dziewczyna nie będzie się z nim spotykała np. raz w tygodniu, a między tymi spotkaniami brak kontaktu, olewka, żeby facet sobie nie pomyślał, że jej zależy.

Dziecinne gierki i tyle.
Ja bym takiego faceta olała, bo wątpię, żeby traktował dziewczyny poważnie, a w związku nie zamierzam ciągle uciekać i zgrywać niedostępnej, żeby się mną interesował.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!

Edytowane przez leniwca
Czas edycji: 2012-05-31 o 11:16
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:21   #19
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Może to i działa, jeśli komuś chodzi o flirt, niezobowiązujący romans, umilenie czasu, jakieś emocje etc.

Stałego związku nie wyobrażam sobie z kimś, kto lata za mną i interesuję go, gdy znikam. A wy? Skoro facet potrzebuje ciągle 'gonić króliczka', to jak juz go złapie (w sensie zobaczy, że jej zależy, czy wejdą w związek) po prostu mu się znudzi. Bo chyba dziewczyna nie będzie się z nim spotykała np. raz w tygodniu, a między tymi spotkaniami brak kontaktu, olewka, żeby facet sobie nie pomyślał, że jej zależy.

Dziecinne gierki i tyle.
Ja bym takiego faceta olała, bo wątpię, żeby traktował dziewczyny poważnie, a w związku nie zamierzam ciągle uciekać i zgrywać niedostępnej, żeby się mną interesował.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 11:24   #20
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Skoro facet potrzebuje ciągle 'gonić króliczka', to jak juz go złapie (w sensie zobaczy, że jej zależy, czy wejdą w związek) po prostu mu się znudzi. Bo chyba dziewczyna nie będzie się z nim spotykała np. raz w tygodniu, a między tymi spotkaniami brak kontaktu, olewka, żeby facet sobie nie pomyślał, że jej zależy.
No właśnie, a co będzie po roku, pięciu? Jak taki facet odnajdzie się w związku? Wiadomo, że po jakimś czasie do każdego związku zaczyna wkradać się rutyna.

I co, mam wtedy tez ''znikać'' niezapowiedzianie Wyjeżdżać bez zapowiedzi? Facet, który lubi gonić króliczki nie nadaje się do związku na dłużej, moim zdaniem. Bo życie z takim okazem nie gwarantuje stabilizacji, tylko ciągły nerw, czy ja jeszcze mu uciekam, czy już przestałam i czy w związku z tym on nie zaczął gonić następnego ''pluszaka'
'
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:45   #21
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
I co, mam wtedy tez ''znikać'' niezapowiedzianie Wyjeżdżać bez zapowiedzi? Facet, który lubi gonić króliczki nie nadaje się do związku na dłużej, moim zdaniem. Bo życie z takim okazem nie gwarantuje stabilizacji, tylko ciągły nerw, czy ja jeszcze mu uciekam, czy już przestałam i czy w związku z tym on nie zaczął gonić następnego ''pluszaka'
Ja bym się bała przytulić czy okazać jakąkolwiek czułość, żeby sobie nie pomyślał 'Ha, zdobyta-nudaaa. Poszukam jakieś, za którą trzeba się nalatać i postarać'. Albo rozkminiać pół nocy. Czy wysłać mu miłego smsa na dobranoc, czy może wysyłać mu raz na tydzień? Albo rzadziej? Spotkanie co tydzień na 2godziny? A w międzyczasie będę usychać z tęsknoty, ale nie odezwę się, nie zaproponuję spotkania, bo co on sobie o mnie pomyśli...
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:07   #22
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Wydaje mi się, że nie chodzi o znikanie w sensie strice znikamia, a .... danie mężdczyźnie choć cień szansy na wykonanie pierwszego kroku- nie wskakiwanie od razu do łóżka, nie zapraszanie na randki, nie wyszukiwanie na portalach społecznościowych itp....
Większośc facetów jeżeli są zainteresowani- znajdą kobietę, a pozostali.... coż, ja nie gustuję w kobiecych facetach
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:17   #23
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
zgadzam się. Sposób intrygowania, opisany przez autorkę, to wabik na niedojrzałych chłopców a nie mądrych mężczyzn, ceniących nie pogrywające sobie z nimi kobiety.
Tez mam takie zdanie, tylko niedojrzałych niestety jest cała masa, wiec pewnie sposob działa.
Co do mnie, jakby mi ktos tak zniknął po czestym kontakcie, to jakby mu sie zechciało powrocic i odnowic kontakt, to bym go olała, pomyslałabym, ze pewnie miał cos ciekawszego na oku, nie wyszło, to wraca do rezerwowej.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:32   #24
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie chodzi o znikanie w sensie strice znikamia, a .... danie mężdczyźnie choć cień szansy na wykonanie pierwszego kroku- nie wskakiwanie od razu do łóżka, nie zapraszanie na randki, nie wyszukiwanie na portalach społecznościowych itp....
Większośc facetów jeżeli są zainteresowani- znajdą kobietę, a pozostali.... coż, ja nie gustuję w kobiecych facetach
Czyli co, kobieta ma broń boże nie pokazywać, że jej też zależy, ma się nie starać, nie robić przyjemności facetowi, z którym się spotyka? Nie zapraszać nigdzie, nic nie inicjować, nie odzywać się pierwsza?

Co kto woli. Ja np. nie lubię być traktowana jak księżniczka, nie mam problemów, żeby sama zaproponować spotkanie, ani głupich rozkmin typu 'napisać do niego czy nie, żeby nie pomyślał sobie przypadkiem, że jestem nachalna!'.
Lubię też dawać, a nie tylko wymagać.
Jestem zainteresowana facetem-daję mu to do zrozumienia.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 13:01   #25
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez JayneMansfield Pokaż wiadomość
Ostatnio usłyszałam takie zdanie . Zastanawiając się czy coś w tym jest przypomniałam sobie , że kiedyś poznałam fajnego faceta , ale zainteresowany moją osobą zaczął być dopiero w momencie , jak przestałam się do niego odzywać

Ma któraś podobne doświadczenia ?
Jak to jest ?
Czy z nami kobietami jest podobnie ?
Na pewno nie jest to regułą.
Może nie od razu znikać, ale trzymać pewien dystans. Tak, żeby nie pozwalać drugiej osobie za dużo, a jednocześnie sprawić, żeby nie zechciała czmychnąć
A po drugie po co bawić się w jakieś dziwaczne gry typu jeden krok do przodu, dwa do tyłu. W końcu którejś ze stron by się to znudziło.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 14:28   #26
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Amen.

Zaintrygować na chwilę w ten sposób? Może i tak. Zirytować - też możliwe. Ale czy zaintrygowanie kogoś prowadzi do udanej znajomości, czy związku? Nie.
Zgadzam się.

Jakbym chciała się z kimś poganiać po okolicy i ustrzelić sobie jakąś zwierzynę lub być zwierzyną, to bym sobie zapłaciła za paintball.

I potem co jakiś czas znikać w drodze po bułki i wracać po miesiącu w celu podniesienia zainteresowania?
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 14:56   #27
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Chyba w przedszkolu pod ławką
Bez urazy autorko, ale na facetów z jakimi miałam jakiekolwiek kontakty nie działają/ły takie gierki, nie wiem co w tym fajnego, chyba infantylność.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14




Edytowane przez Unex
Czas edycji: 2012-05-31 o 15:00
Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 15:40   #28
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tak to jest, ze facet ma instynkt łowcy i lubi gonic króliczka, a gdyby króliczek sam przylazł, to juz nie byłby taki pociągający.
to jest taki mit, że ja pier....OLE! Mnie jak dziewczyna PODOBA się i coś do niej czuję, to MAŁO WAŻNE jest czy ona zacznie czy ja zacznę. Liczy się to COŚ a nie kto pierwszy a kto drugi

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, te wszelkie sztuczki pt. "bądź zołzą", "nie odzywaj się pierwsza", "odczekaj 3 dni i dopiero odpisz", "zniknij a zatęskni" są o kant tyłka otłuc. Może na lowelasa, który lubi polować na kobiety, to zadziała, ale na fajnego faceta wręcz przeciwnie - pytałam wielu kolegów i każdy odpowiadał, że wtedy ma wrażenie, że dziewczynie w ogóle nie zależy i że "ile można pierwszemu szukać kontaktu". I taka prawda. Moim zdaniem jeśli "zaczaruje się" faceta osobowością i uśmiechem, to żadne sztuczki nie będą potrzebne.
O to to to nienawidzę gierek i z Tobą dogadałbym się od razu

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Z moim TŻ-tem było tak, że właśnie kiedy "znikałam" nie zabiegał o mnie. Spotkaliśmy się w większym gronie znajomych raz czy dwa jako koledzy, potem rzadki kontakt. Raz jednak przegadaliśmy razem kilka godzin i to właśnie od tamtego dnia zaczął szukać kontaktu, pisać, proponować spotkanie. Powiedział, że go zaintrygowałam właśnie rozmową, nie musiałam się uciekać do jakichś sztuczek. I szczerze? Nie chciałabym faceta, który "zatęskniłby" za mną w momencie, kiedy zniknęłam. Powinien czuć do mnie coś cały czas, a nie tylko wtedy, gdy jestem niedostępna.
Cudna jesteś, takie kobiety uwielbiają porządni faceci
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:06   #29
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

ja jestem jednakowoż zdania, że im większa zołza, tym większe powodzenie. największe powodzenie miałam właśnie wtedy, jak miałam tych facetów naprawdę kompletnie w pupalu, a oni odczepić się nie mogli chmarami. a najgorzej wspominam okres, jak byłam miła, kochana, wspierająca i do rany przyłóż. dodajmy obydwa te okresy różniły się 10 kg w jednej osobie. nie wiem, może to kwestia figury, może zlepek samopoczucia i figury, nie wiem.
i najlepiej wychodziłam na tym wszystkim, jak byłam wiecznie zajęta i niedostępna. ach, jaki ten czas spotkań był wtedy cenny. wyrachowane? nie, po prostu miałam wtedy takie podejście do życia, byłam rzeczywiście bardzo zajęta i facet wcale nie był najważniejszym elementem mojego życia, a jednym z wielu. i nadal tak jest. nigdy nie zrozumiem tych dziewczyn czekających na ławce na swojego misiaczka,jak to dzisiaj przeczytałam w jednym z wątków. ludzie są różni. może ja nieco wredna.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:14   #30
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: "Najlepszy sposób,żeby zaintrygować faceta – to zniknąć"

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ja jestem jednakowoż zdania, że im większa zołza, tym większe powodzenie. największe powodzenie miałam właśnie wtedy, jak miałam tych facetów naprawdę kompletnie w pupalu, a oni odczepić się nie mogli chmarami. a najgorzej wspominam okres, jak byłam miła, kochana, wspierająca i do rany przyłóż. dodajmy obydwa te okresy różniły się 10 kg w jednej osobie. nie wiem, może to kwestia figury, może zlepek samopoczucia i figury, nie wiem.
i najlepiej wychodziłam na tym wszystkim, jak byłam wiecznie zajęta i niedostępna. ach, jaki ten czas spotkań był wtedy cenny. wyrachowane? nie, po prostu miałam wtedy takie podejście do życia, byłam rzeczywiście bardzo zajęta i facet wcale nie był najważniejszym elementem mojego życia, a jednym z wielu. i nadal tak jest. nigdy nie zrozumiem tych dziewczyn czekających na ławce na swojego misiaczka,jak to dzisiaj przeczytałam w jednym z wątków. ludzie są różni. może ja nieco wredna.
Tylko jest różnica czy FAKTYCZNIE byłaś zajęta, czy robiłaś to specjalnie Bo jak specjalnie to...grałaś jakby nie patrzeć
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-03 14:02:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.