Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-08, 14:28   #2761
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas z owoców na razie był tylko banan. Na jabłko mały ma alergie, więc nawet mu nie podaje.

My jesteśmy po szczepieniu. Nie było próby trakcyjnej wszystko ok, mały waży 8,5 kg i ma 73 cm. Dzisiaj oprócz wzwb mieliśmy drugą dawkę Bexsero. Teraz miejmy nadzieję do stycznia spokój

Muszę spróbować jak zasmakuje brzoskwinia, bo manna z jabłkiem to był przysmak
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 14:46   #2762
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
U nas z owoców na razie był tylko banan. Na jabłko mały ma alergie, więc nawet mu nie podaje.

My jesteśmy po szczepieniu. Nie było próby trakcyjnej wszystko ok, mały waży 8,5 kg i ma 73 cm. Dzisiaj oprócz wzwb mieliśmy drugą dawkę Bexsero. Teraz miejmy nadzieję do stycznia spokój

Muszę spróbować jak zasmakuje brzoskwinia, bo manna z jabłkiem to był przysmak
Czyli ile jest dawek bexero? 3?
My jeszcze nie zaczelismy meningo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 16:19   #2763
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A macie moze do polecenia jakies ciekawe zabawki na teraz? Ja dawno nic nie kupowalam, jakos tez nic ostatnio nie dostaje a stare mam wrazenie ze sie powoli nudza (poza gryzakami)....
Moj dużo lubi bawic się tymi dwoma rzeczami
To pudełko to czasami nogami też mu się nacisnie to się cieszy, ona jest potem super dla siedzących dzieci

https://www.empik.com/dumel-discover...3868,zabawki-p

https://www.smyk.com/p/vtech-wesole-...oaAgwmEALw_wcB

A to pianinko ma już jakoś czas i bardzo go lubi



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 17:00   #2764
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas taki sorter - https://www.smyk.com/p/fisher-price-...UaAhcmEALw_wcB
Oczywiscie poki co tylko rozwala i wysypuje i gryzie klocki

I taka wieża z kółeczkami https://www.smyk.com/p/fisher-price-...caAhJFEALw_wcB

Ale odkąd „łazi” po domu to najlepszą zabawką są odkurzacze, buty i wszystko co w zasięgu rączek i buzi.

Pani logopeda potwierdziła - wychodzą dwa ząbki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 17:03   #2765
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A macie moze do polecenia jakies ciekawe zabawki na teraz? Ja dawno nic nie kupowalam, jakos tez nic ostatnio nie dostaje a stare mam wrazenie ze sie powoli nudza (poza gryzakami)....
U mnie hitem pianinko i bączek - obie rzeczy po starszakach. Bączka jej trzeba wciskać, ale uwielbia obserwować Plus piłeczki sensoryczne lubi. I wszelkiej maści gryzaki.fisher-price-blt38-pianinko.jpgsmiki-tumble-ball-domem-baczek-zabawka-niemowleca-czerwona-5732581.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 17:06   #2766
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
Moj dużo lubi bawic się tymi dwoma rzeczami
To pudełko to czasami nogami też mu się nacisnie to się cieszy, ona jest potem super dla siedzących dzieci

https://www.empik.com/dumel-discover...3868,zabawki-p

https://www.smyk.com/p/vtech-wesole-...oaAgwmEALw_wcB

A to pianinko ma już jakoś czas i bardzo go lubi



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
A tak ja mojej też powyciągałam już takie interaktywne zabawki, wali w nie i naciska jak leci 😄 Natomiast ja dalej nie widzę żeby jakaś zabawkę lubiła jakoś wyjątkowo.
Jestem po ginekologu, wszystko ok ale nie wiem czy kiedyś pisałam po jednym szyciu zrobiła mi się taka blizna która boli przy dotyku albo jak bielizna dotyka. Podobno nic z tym nie zrobię a ten dyskomfort kiedyś minie 😕
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 17:48   #2767
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Czyli ile jest dawek bexero? 3?
My jeszcze nie zaczelismy meningo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bexero są trzy lub 4 dawki, zależy jakie rozwiązanie wybieracie, według którego schematu. Tutaj są możliwe opcje https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/i...-podac-i-komu/

My jesteśmy w tym drugim schemacie i została nam tylko dawka uzupełniająca po roku.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 22:24   #2768
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Fajne te wasze zabawki, też muszę się porozglądać za czymś dla małego. A teraz u nas znów stan podgorączkowy i marudzenie po szczepieniu.. Oby przeżyć noc i jutrzejszy dzień
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 08:31   #2769
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Fajne te wasze zabawki, też muszę się porozglądać za czymś dla małego. A teraz u nas znów stan podgorączkowy i marudzenie po szczepieniu.. Oby przeżyć noc i jutrzejszy dzień
Oby szybko to przeszlo

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:16   #2770
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dajecie ze sloiczków czy same przyrządzacie?

I drugie moje pytanie w co bawicie się z niemowlakami? Ja ciągle pokazuje mu jakies nowe rzeczy i sobie dotyka, ale 2min i juz znudzony. Juz mi brak pomysłów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:40   #2771
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja raczej planuje sama,zobaczymy jak wyjdzie bo niestety nie mam przy niej zbyt wiele czasu nawet na swoje posiłki 🙈 ale pewnie sloiczki tez wjada, zwlaszcza produkty ktorych my na codzien nie jemy, typu dynia. Niektorych rzeczy nie chce mi sie kupowac zeby 95% zmarnowac no i pewnie czasem poratuja w trudne dni gdy nie będzie czasu na gotowanie



Startujemy jutro, trzymajcie kciuki
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-09, 10:40   #2772
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Dajecie ze sloiczków czy same przyrządzacie?

I drugie moje pytanie w co bawicie się z niemowlakami? Ja ciągle pokazuje mu jakies nowe rzeczy i sobie dotyka, ale 2min i juz znudzony. Juz mi brak pomysłów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My nie mamy jakis specjalnych zabaw. Lubi jak jej sie pokazuje karty ze zwierzatkami i nasladuje odglosy.
Bawi sie raczej zabawkami.
Czasem idziemy na balkon i obserwujemy samochody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 12:02   #2773
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas sloiczki, bo zaczęłam sama, ale jednak nie ta konsystencja. Oczywiście na razie sloiczki, bo planuje mu dawać normalne zupę, które jemy a później inne dania. Na początek fajne są te sloiczki jednoskladnikowe, bo czasem bez sensu kupować właśnie dynię, jeśli się jej nie je.

Co do zabaw to ja najczęściej podrzucam małemu to piłeczkę, to grzechotkę, to misia i bawi się sam na macie, a jak już mu się znudzi to włączamy ulubione piosenki na YouTube i śpiewamy albo czytamy książki.



Ech te szczepienia, dobrze że to ostatnie w tym roku. Noc była w miarę, temperatura spadła i spał budząc się chyba co godzinę na karmienie, a od rana marudzenie i temperatura 38,5. Dałam ibuprom i się poprawiło. Na śniadanie zjadł nawet kaszkę, a później zasnął.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 12:27   #2774
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja nie wiem jak to robicie ze dzieci Wam sie same bawia na macie, ja nie moge odejsc nawet na chwile co i kiedy ja zrobilam zle
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 13:09   #2775
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak to robicie ze dzieci Wam sie same bawia na macie, ja nie moge odejsc nawet na chwile co i kiedy ja zrobilam zle

Jak zacznie pełzać to nie będziesz potrzebna

U nas wczoraj było mango i wegański jogurt kokosowy Planton a dzisiaj na śniadanie „guacamole” - awokado, pomidor i troszkę soku z cytryny. Podawałam na dwie łyżeczki ale jeszcze dopychał rączkami tak się pięknie rwie do jedzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 14:03   #2776
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny a ja odkryłam wegańskie lody dla siebie. Kiedyś kupiłam jakieś w Lewiatanie, ale wywaliłam bo sama chemia, big milki też są bez szału, za to biedronkowe Marletto o smaku masła orzechowego lub słonego karmelu.. Pychota! Sama słodycz (dosłownie ) ! Tego mi brakowało
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 14:14   #2777
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Jak zacznie pełzać to nie będziesz potrzebna

U nas wczoraj było mango i wegański jogurt kokosowy Planton a dzisiaj na śniadanie „guacamole” - awokado, pomidor i troszkę soku z cytryny. Podawałam na dwie łyżeczki ale jeszcze dopychał rączkami tak się pięknie rwie do jedzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super ze taki chetny!!

Moja sie dzis zafascynowala pietka od chleba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 14:45   #2778
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Jak zacznie pełzać to nie będziesz potrzebna

U nas wczoraj było mango i wegański jogurt kokosowy Planton a dzisiaj na śniadanie „guacamole” - awokado, pomidor i troszkę soku z cytryny. Podawałam na dwie łyżeczki ale jeszcze dopychał rączkami tak się pięknie rwie do jedzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Widać że pierwsze dziecko Tak pozytywnie. Że Ci się chce U mnie dostaje to co my, a jak to jest coś czego nie może jeść to wjeżdża słoik. Miało być samo blw, ale raz to jest bardzo chętna do jedzenia i je te papki, a dwa to ja nie mam ostatnio siły żeby cokolwiek robić. Mam zły czas

U nas dzisiaj święto - mała spała do 7, zamiast do 4:30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 14:47   #2779
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Jak zacznie pełzać to nie będziesz potrzebna

U nas wczoraj było mango i wegański jogurt kokosowy Planton a dzisiaj na śniadanie „guacamole” - awokado, pomidor i troszkę soku z cytryny. Podawałam na dwie łyżeczki ale jeszcze dopychał rączkami tak się pięknie rwie do jedzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Do tylu juz pełza i nic to nie zmienia. Jestem dzis juz tak zmeczona ze poszlam z nia spać na drzemke. Irytacja level 1000.

Super ze tak fajne Ci je A z jakiegos powodu dawalas jogurt kokosowy zamiast zwyklego, czy po prostu tak sie zlozylo? Zastanawiam sie czy z nabialem trzeba jakos ostrozniej/później ze wzgledu na jakies potencjalne alergie? Dzieki!
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-09, 15:29   #2780
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Widać że pierwsze dziecko Tak pozytywnie. Że Ci się chce U mnie dostaje to co my, a jak to jest coś czego nie może jeść to wjeżdża słoik. Miało być samo blw, ale raz to jest bardzo chętna do jedzenia i je te papki, a dwa to ja nie mam ostatnio siły żeby cokolwiek robić. Mam zły czas

U nas dzisiaj święto - mała spała do 7, zamiast do 4:30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz sie nauczylam ze plany planami a potem i tak wychodzi inaczej
Mala miala z nami nie spac, tez miala tylko byc na blw. I oczywiscie xadnych sloiczkow


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 18:08   #2781
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Do tylu juz pełza i nic to nie zmienia. Jestem dzis juz tak zmeczona ze poszlam z nia spać na drzemke. Irytacja level 1000.

Super ze tak fajne Ci je A z jakiegos powodu dawalas jogurt kokosowy zamiast zwyklego, czy po prostu tak sie zlozylo? Zastanawiam sie czy z nabialem trzeba jakos ostrozniej/później ze wzgledu na jakies potencjalne alergie? Dzieki!

A tak jakoś wyszło, normalny nabiał też podamy.
Na obiad próbowaliśmy kaszę jaglaną i ja też ją jadłam i do tego uparowałam cukinię i w tym samym czasie grzał mi siè schab dla mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Widać że pierwsze dziecko Tak pozytywnie. Że Ci się chce U mnie dostaje to co my, a jak to jest coś czego nie może jeść to wjeżdża słoik. Miało być samo blw, ale raz to jest bardzo chętna do jedzenia i je te papki, a dwa to ja nie mam ostatnio siły żeby cokolwiek robić. Mam zły czas

U nas dzisiaj święto - mała spała do 7, zamiast do 4:30

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wlasnie tak troche ide na latwizne zadnej kaszki jeszcze nie ugotowalam, owsianki tez, nic
Jogurt z kubeczka i rozciapane mango. Albo rozciapany pomidor i awokado. 2 min roboty.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 21:35   #2782
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Miniminiv mogę zapytać czemu byłaś u neurologopedy?
Dziewczyny moja Oliwcia powiedziała dziś pierwszy raz "mama" jestem zachwycona hihi Adusia pierwsze słowo jakie powiedziała było baba w 6 miesiącu potem dada a dopiero mając 8,5 miesiąca usłyszałam mama , także cieszę się że Oliwcia tak wcześnie zaczęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 05:50   #2783
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Miniminiv mogę zapytać czemu byłaś u neurologopedy?
Dziewczyny moja Oliwcia powiedziała dziś pierwszy raz "mama" jestem zachwycona hihi Adusia pierwsze słowo jakie powiedziała było baba w 6 miesiącu potem dada a dopiero mając 8,5 miesiąca usłyszałam mama , także cieszę się że Oliwcia tak wcześnie zaczęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bo syn miał podcinane wędzidełko w 3tyg życia i dobrze jest to sprawdzić i skonsultować przed rozszerzaniem diety.
I zdarza mu się spać z otwartą buzią a języczek zamiast dotykać podniebienia to leży na dole. A to niedobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 13:51   #2784
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Za nami pierwsze proby rd. Poczatek byl obiecujacy, zjadla płatki jaglane z bananem, nie jakos duzo ale pare lyzeczek weszło. Natomiast na obiad podalam jej ziemniaka, kalafior i fasolke w kawaleczkach, nic nie zjadla, nawet nie dotknela, gdy ja jej podalam ze swojej reki, to odgryzla malutki kawalek kalafiora, wykrzywiła sie i potem juz tylko jęczała. Takze tak sobie...
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 18:51   #2785
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

miniminiv rozumiem , ja myślałam iść do neurologopedy z tym takim niby ssaniem smoka bez smoka , tak usteczkami robiła jak by ssała , na szczepieniu oczywiście tego nie robiła i doktorka powiedziała że dzieciaki tak mają i nie ma się co przejmować ale ja sama nie wiem .
Ciekawe jak u Oliwci będzie wyglądało rozszerzanie diety , czy będzie taki łakomczuch jak siostra czy nie , jeszcze 3 tygodnie i zaczynamy
Miałam dziś ciężki dzień ale jak patrzę na moje córy to one dają mi siły żeby iść dalej ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 20:17   #2786
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Mój mały też tak ssie czasem..



Dziewczyny mamy zęba! A przedwczoraj lekarka na szczepieniu mówiła, że nieprędko będą, a wczoraj się pojawił
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 01:51   #2787
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Verna super
Dziewczyny napiszcie proszę czy ubranka dzieci pierzecie od początku w proszku takim jak wasze ubrania , czy w lovelii? Czy któraś z was prała w dziecinnym i przeszła na zwykły? Pytam bo ostatnio wrzuciłam niechcąco do prania z vizirem parę rampersow małej i się zastanawiam czy dostanie jakiegoś uczulenia , jak wasze dzieci reagują? Moja Ada pamiętam miała uczulenie , dopiero mając 10 mscy piorąc w zwykłym proszku nic jej nie było i się zastanawiam jak teraz będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 02:12   #2788
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja jak na razie cały czas piorę w Loveli, ale na początku dawałam dodatkowe płukanie, a teraz już mi się nie chce nic małemu nie jest, a oszczędzam czas
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 02:44   #2789
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Verna super
Dziewczyny napiszcie proszę czy ubranka dzieci pierzecie od początku w proszku takim jak wasze ubrania , czy w lovelii? Czy któraś z was prała w dziecinnym i przeszła na zwykły? Pytam bo ostatnio wrzuciłam niechcąco do prania z vizirem parę rampersow małej i się zastanawiam czy dostanie jakiegoś uczulenia , jak wasze dzieci reagują? Moja Ada pamiętam miała uczulenie , dopiero mając 10 mscy piorąc w zwykłym proszku nic jej nie było i się zastanawiam jak teraz będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od początku w naszym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 06:17   #2790
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja tez na razie w lovelli ale tylko dlatego ze jeszcze sie nie skonczyla
Kolejnej nie zamierzam kupowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.