Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 18:58   #1441
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Zaczepka Pokaż wiadomość
Chcę też kupić odżywkę z rossmana lub balsam do paznokci firmy Herba studio (nie pamiętam gdzieś zapisałam dokładną nazwę firmy).
O A ja właśnie a propo tego balsamu: ma rewelacyjną ocenę na wizażu, więc postanowiłam zainwestować... Ale
Jedna drogeria, druga drogeria, apteka nr. 1, 2 ,3 .... I za każdym razem witają mnie wielkie oczy i tekst: "Nie... Nie mamy."
Skąd wy to dorwałyście?
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:10   #1442
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
O A ja właśnie a propo tego balsamu: ma rewelacyjną ocenę na wizażu, więc postanowiłam zainwestować... Ale
Jedna drogeria, druga drogeria, apteka nr. 1, 2 ,3 .... I za każdym razem witają mnie wielkie oczy i tekst: "Nie... Nie mamy."
Skąd wy to dorwałyście?
ja widziałam w superpharm w części aptecznej w koszyczku czy w jakimś tam pojemniczku szklanym przy kasie lub można zapytać właśnie pani sprzedające w aptece
mi jakoś póki co szkoda kasy,olejek robi swoje i działa na paznokcie więc po co przepłacać:coje st:
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 22:35   #1443
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
O A ja właśnie a propo tego balsamu: ma rewelacyjną ocenę na wizażu, więc postanowiłam zainwestować... Ale
Jedna drogeria, druga drogeria, apteka nr. 1, 2 ,3 .... I za każdym razem witają mnie wielkie oczy i tekst: "Nie... Nie mamy."
Skąd wy to dorwałyście?
podobno trzeba się sporo nachodzić, a i tak niektóre Wizażanki pisały, że kupiły na stronie producenta. Ja dopiero będę za tym chodziła, jak sie nie uda to kupię to serum z Rossmana
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 16:04   #1444
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Wczoraj widziałam przy kasie w części "aptekowej" SuperPharm ten balsam do paznokci LINK<- ale nie wiedziałam że dobry jest czy coś ;p... mi tam na zwykłą wazelinę to wyglądało i nie kupiłam ;p Ale to na pewno działa? czy tylko zmiękcza skórki? i czy można to na odżywkę rossamnową nail care ( typu lakier) ? czy to nic mi nie da..? bo ja zawsze mam tą odżywką mleczną pomalowane bo przezroczyste ale nie takie zupełnie i jest praktyczna bo nie widać jakoś jak troszkę się pobrudzą paznokcie..

Zaczepko! Walczymy razem o zdrowe, naturalne i śliczne paznokietki
Trzymam za nas kciuki heh Powodzenia
i Pozdrawiam!
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:22   #1445
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja na lakierowych się zawiodłam. Zwłaszcza ostatnio - nie pamiętam co to było bo wylądowało już w śmietniku ale paznokcie rozdwajały mi się po niej do połowy. Preferuje te które się wchłaniają Co do balsamu to czytałam, ze przynosi efekty i chcę wypróbować bo marzą mi się piękne pazury.

Cleverly ciesze się, że nie jestem sama razem zawsze raźniej i w chwilach słabości można się powspierać
Również trzymam kciuki za nasze pazurki

Ja dzisiaj już po kilku smarowaniach maścią z witaminą A i olejkiem rycynowym (na zmianę). A jutro poluję na odżywkę lub balsam
pozdrawiam

Edytowane przez Zaczepka
Czas edycji: 2009-10-26 o 18:23
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:37   #1446
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Znajoma kosmetyczka podpowiedziała mi, że tak na prawdę z tymi oliwkami nie ma wielkiego znaczenia czy ona jest pierwszego tłoczenia, słonecznikowa czy dla dzieci..
Więc ja wcieram tą ostatnią bo mi została bo zawsze oliwką dla dzieci nogi latem sobie smaruję xP i potem zakładam rękawiczki żeby nie potłusić niczego i tak samo na noc... w każdej wolnej chwili jak jestem w domku to powtarzam...
już chyba dzisiaj 4 raz i właśnie sobie siedze w rękawiczkach :P ... ciepło przynajmniej. No i łykam jedną tabletke na wieczór Skrzypowity.
Kurcze... całe wakacje miałam takie ładne pazurki... a teraz to d***! :P
Powodzenia!
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:27   #1447
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja wręcz odwrotnie, w wakacje moje paznokcie to był koszmar. Przed wakacjami wykurowałam i przestały się rozdwajać. w wakacje działka, pole nie było uprawiane przez kilka lat, chwasty rosły jak chciały więc jak tylko się wypieliło to zaraz rosły nowe. Nakładałam 2 pary gumowych rękawiczek i na to "wampirki" ale nie zapobiegło to zniszczeniu paznokci Później kupiłam gdzieś tą nieszczęsna odżywkę i doprawiłam je.

Nie wiem jak to jest z tymi olejami, zaszkodzić nie powinny Jak kupiłam olejek za 5zl (wybrałam duży bo smaruje nim też rzęsy i brwi ) Maść też nie była droga coś ok 2 zł. Tak ładnych skórek nigdy nie miałam: różowiutkie i bez zadarć- miodzio ;] Paznokcie też tak jakby zdrowiej wyglądają więc coś w tym jest.

Jeszcze muszę kupić sobie porządny pilniczek taki który będzie dobrze piłował - może jakieś rady? hehe moja zakupowa lista z dnia na dzień się wydłuża

ja łykam belisse wcześniej mi pomogła więc mam nadzieję, że teraz też mnie nie zawiedzie witaminkę b raz na jakiś czas (żeby nie przesadzić) rękawiczki zakładam na noc i tak śpię, w dzień jakoś mi nieporęcznie Zastanawiam się jeszcze nad pastą do zębów - kilka dziewczyn pisało tutaj, że im pomogło więc może raz na jakiś czas zrobić im taką maseczkę?
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 20:09   #1448
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Przeczytalam prawie wszystko Od jutra kupuje olejek i odżywkę wibo. Do tego witaminy.Mam nadzieję , że pomogą
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:00   #1449
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja polecam szklany pilniczek z Rosmanna taki dwukolorowy za 10 zł i dziewczyny balsam do paznokci HerbaStudio naprawdę on działa cuda! Dużo lepszy niz olejek rycynowy.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:20   #1450
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Też zastanawiam się nad pilniczkiem... ja mam takie z Rossmana akrylowe (plastik) i są beznadziejne, nabrałam się że to szklane :PP... a po 3 użyciach się całe pozdzierały.. I teraz zamierzam kupić szklany jak starczy na jakieś pół roku to ok!
No i dzisiaj będe w Rossmanie to kupie jeszcze odżywkę z jedwabiem którą już miałam i odżywkę wybielającą, która świeci w UV i daje taką.. fiołkową poświatę na frenczu/ mlecznym lakierze Wibo Lovely Nail Care. No i jeszcze tą Herba Studio balsamik... jak ma pomóc to niech pomaga! ;D a coo! xP
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 18:14   #1451
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Dzisiaj tam byłam i kupiłąm tylko serum Lovly z witaminą C i wapniem i smaruje tym na uczelni, a resztą w domu Jak mi się uda to jeszcze ten balsamik zakupie
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 15:45   #1452
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cleverly i Zaczepka, a wy tymi balsamami i serum jak się smarujecie, to na niepomalowane paznokcie? Malujecie paznokcie w ogóle? Czy teraz tylko kurujecie. Np.Ty zaczepka jak na uczelni smarujesz.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 16:03   #1453
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Cleverly i Zaczepka, a wy tymi balsamami i serum jak się smarujecie, to na niepomalowane paznokcie? Malujecie paznokcie w ogóle? Czy teraz tylko kurujecie. Np.Ty zaczepka jak na uczelni smarujesz.
Oczywiście, że na niepomalowane, balsamy ani odżywki nie mają mocy teleportacji przez warstwę lakieru.
Najlepiej najpierw wykurować paznkocie, dać im z 3 tygodnie odpoczać, malując jednocześnie, kuracja będzie się przedłużała. Potem malując też trzeba co parę dni je odżywiać, bo znowu się połamią.
Jak się na uczelni smaruje??? Siedzisz na wykładzie i wcierasz w paznokcie, czekasz na zajęcia smarujesz... Co w tym takiego trudnego do pojęcia???
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 16:34   #1454
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja również na niepomalowane! Bo przy pomalowanych oliwki, balsamy itd działają tylko na skórki. Ale wczoraj byłam na imprezie i pomalowałam... xP Odżywką mleczną Nail Care.. xP i na to nabłyszczaczem...
I jak wróciłam to jeden miałam bardzo rozdwojony... =P ... ale trudno się mówi
No ja mam zamiar kupic w najbliższym czasie ten Herba Studio teraz może w ten weekend nie bo Wszystkich Świętych... ale w następnym pewnie się wybiore do Browca i zakupie co trzeba.. =P
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 08:40   #1455
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że na niepomalowane, balsamy ani odżywki nie mają mocy teleportacji przez warstwę lakieru.
Najlepiej najpierw wykurować paznkocie, dać im z 3 tygodnie odpoczać, malując jednocześnie, kuracja będzie się przedłużała. Potem malując też trzeba co parę dni je odżywiać, bo znowu się połamią.
Jak się na uczelni smaruje??? Siedzisz na wykładzie i wcierasz w paznokcie, czekasz na zajęcia smarujesz... Co w tym takiego trudnego do pojęcia???
Nie wiem czy balsamy i odżywki potrafią się teleportować, ale wiem na pewno, że jedyną żywą częścią paznokcia jest macierz, do której łatwo można się przedostać smarując balsamami i odżywkami właśnie skórki. I one działają wtedy nie tylko na skórki, ale odżywiają również paznokieć. Nic nie odżywi Ci martwej części paznokcia, jaką jest płytka. Wierzę jedynie, że odżywka, ale raczej taka w formie lakieru, zawierająca formaldehyd np., może je utwardzić. Na efekty wcierania odżywki widoczne na całej płytce trzeba jednak trochę poczekać.
Co do smarowania na uczelni, to nie to miałam na myśli. Przykro mi, że uznałaś mnie za takiego bezmózgowca, któremu trzeba tłumaczyć w jaki sposób smaruje się paznokcie na wykładach. Szkoda, że nie wyjaśniłaś mi jeszcze sposobu krojenia marchewki w kuchni w mniej więcej taki sposób:
- bierzesz deskę do krojenia, którą przytrzymujesz lewą ręką, by nie spadła na ziemię. W prawej trzymasz nóż, ale ostrożnie by się nie skaleczyć. Następnie kroisz marchewkę, robiąc to wszystko oczywiście w kuchni, w czasie przerwy na reklamę podczas oglądania serialu M jak Miłość lub Brzyduli.

Cytat:
Napisane przez Cleverly Pokaż wiadomość
Ja również na niepomalowane! Bo przy pomalowanych oliwki, balsamy itd działają tylko na skórki. Ale wczoraj byłam na imprezie i pomalowałam... xP Odżywką mleczną Nail Care.. xP i na to nabłyszczaczem...
I jak wróciłam to jeden miałam bardzo rozdwojony... =P ... ale trudno się mówi
No ja mam zamiar kupic w najbliższym czasie ten Herba Studio teraz może w ten weekend nie bo Wszystkich Świętych... ale w następnym pewnie się wybiore do Browca i zakupie co trzeba.. =P
Z kupnem odżywki Herba Studio nie męczyłabym się, biegając po sklepach. Chyba, że faktycznie wiesz, gdzie ona jest. Raczej trudno ją znaleźć, tym bardziej to 3razy większe opakowanie, które bardziej opłaca się kupić. Ja zakupiłam na stronie producenta www.herbastudio.pl Możesz tu kupić również wiele innych kosmetyków tej firmy a za przesyłkę płacisz tylko raz Ja na przykład nie wyobrażam sobie życia bez balsamu do ust tej firmy. Jest po prostu niezastąpiony
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 09:01   #1456
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja dzisiaj idę po masc z wit A.
Poniewaz rimmela uzywam teraz wieszananonda intensywnie czyli 2 dni i zmywanie i musze natłuscic skóki
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 09:15   #1457
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Kurczę, Madzia ja mam w domu tej maści pod dostatkiem, jakieś kilka opakowań. Ale to wazelina z dodatkiem odrobiny jakiejś pochodnej witaminy A. Ja wolę przebić kapsułeczkę z wit. A i wmasować. Ja dziś posmarowałam paznokcie odżywką Killys Witaminową Bombą. I tak w innym wątku przeczytałam o niezużywającym się pilniku Nail Teka po którym paznokcie się nie rozdwajają i tak sobie myślę i patrzę na niego:
http://allegro.pl/item795810280_nail...uzywa_sie.html
że to całkiem przydatna rzecz i w sumie jeśli miałby mi już służyć na wieki... A w ciągu swojego życia chyba jednak wiecej kasy wydałam na nie. I mam uraz do pilnika szklanego, bo kupiłam taki w Rossmanie za 8 zł chyba i zużył się po 2 razach. Do tego kilkadziesiąt pilników metalowych i papierowych za 5zł. Hmmm....

A Ty Madzia czym piłujesz paznokcie? Może przez to Ci się rozdwajają? Ja nie lubię piłować. Musiałabym to robić z godzinę. Zawsze obcinam paznokcie obcinaczem, straaaasznie krzywo, bo raz-nie umie, dwa-mam strasznie twarde paznokcie (normalnie nie mogę zrozumieć jak faceci posługujący się tylko obcinaczem lub nożyczkami, mają tak równo ładnie obcięte paznokcie) a potem tylko wyrównuję pilniczkiem... metalowym własnie.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2009-10-31 o 09:18
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:30   #1458
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Jezeli chce sporo spiłowac to zaczynam papierowym W JEDNĄ STRONĘ a wykanczam szklanym. A jezeli jakies drobne poprawki to tez szklany. Nie wydaje mi sie zeby to było od pilnika, bo przez długi okres nie piłowałam bo były okej i bez piłowania sie porozdwajały
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 12:08   #1459
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

No ale w wątku o piłowaniu paznokci oblabla napisała na przedostatniej stronie bodajże, jak trzeba piłować paznokcie i z tego co zrozumiałam, to właśnie nie w jedną stronę tylko zgodnie z tym jak rośnie paznokieć. Nie bardzo to rozumiem, ale zajrzyj, może Ty zrozumiesz. A jaki masz ten pilniczek szklany? Gdzie kupiłaś? Nie jest tępy?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 12:18   #1460
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Ja tez tego nie rozumiem
Mam szklany z rossmanna ale ja jestem bardzo z niego zadowolona, moja mama też. Nie jest tępy na pewno. Jak kiedys piłowałam w obie str to mi sie bardzo rozdwajały, potem zaczęłam w jedną to juz znacznie mniej.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:13   #1461
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość

* Niezastąpiona odżywka

Raz w tygodniu nałuż na paznokcie maseczkę przygotowaną z żółtka, łyżeczki oliwy i kilku kropli soku z cytryny. Po 15 min. zmyj ją letnia wodą.

Pytanko: jak wy nakładacie tą maseczkę? I czy w ogóle ją robicie i czy przynosi efekty

a co do balsamu Herba Studio to chyba został mi tylko internet, bo nawet na Superpharmie się zawiodłam. A w sumie głupio kupować coś przez neta gdzie przesyłka jest równa produktowi^^
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...

Edytowane przez k_ota
Czas edycji: 2009-10-31 o 18:15
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:25   #1462
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
Pytanko: jak wy nakładacie tą maseczkę? I czy w ogóle ją robicie i czy przynosi efekty

a co do balsamu Herba Studio to chyba został mi tylko internet, bo nawet na Superpharmie się zawiodłam. A w sumie głupio kupować coś przez neta gdzie przesyłka jest równa produktowi^^
A na stronie HS masz spis punktów gdzie ich produkty znaleźć szukałaś?
I nie wiem czy tak głupio, opłaca się zamawiając większą ilość.
Ja za swoje 4,5g w aptece płaciłam 8,5.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:00   #1463
convallaria
Raczkowanie
 
Avatar convallaria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 224
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
Pytanko: jak wy nakładacie tą maseczkę? I czy w ogóle ją robicie i czy przynosi efekty

a co do balsamu Herba Studio to chyba został mi tylko internet, bo nawet na Superpharmie się zawiodłam. A w sumie głupio kupować coś przez neta gdzie przesyłka jest równa produktowi^^
Dlatego dobrym sposobem zamówienia tego balsamu jest ☠☠☠☠☠☠☠:. Dostępne są duży i mały:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p9569-Balsa...okci_5_ml_45_g
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p9570-Balsam_do_paznokci_15_ml

Polega to na tym, że logujesz się na portalu, zamawiasz produkty i odbierasz w wybranej aptece DOZ w pobliżu miejsca zamieszkania (wykaz aptek też na portalu). Za zamawianie i odbiór w ten sposób nic dodatkowo się nie płaci!
Ta opcja jest korzystniejsza od zamawiania na stronie producenta oczywiście pod warunkiem, że mamy w pobliżu aptekę DOZ...
Ale jeżeli piszesz o SuperPharmie to myślę, że DOZ też się najdzie

Ja na realizację zamówienia czekam najwyżej do następnego dnia, a jeśli zmawiam rano, to mogę odebrać już popołudniu!

Aha i jedyne ograniczenie, to minimalna kwota zamówienia - 20 zl. Ale wybór kosmetyków i suplementów jest kuszący

Powodzenia
__________________


Edytowane przez convallaria
Czas edycji: 2009-10-31 o 19:29
convallaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:22   #1464
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez k_ota Pokaż wiadomość
Pytanko: jak wy nakładacie tą maseczkę? I czy w ogóle ją robicie i czy przynosi efekty

a co do balsamu Herba Studio to chyba został mi tylko internet, bo nawet na Superpharmie się zawiodłam. A w sumie głupio kupować coś przez neta gdzie przesyłka jest równa produktowi^^
Pewniejszy niż apteka bedzie sklep zielarski. Tam jest duza szansa dostac Herba Studio .
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 08:11   #1465
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Miałam problemy z netem ale już wszystko ok

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Cleverly i Zaczepka, a wy tymi balsamami i serum jak się smarujecie, to na niepomalowane paznokcie? Malujecie paznokcie w ogóle? Czy teraz tylko kurujecie. Np.Ty zaczepka jak na uczelni smarujesz.
Smaruje tylko na niemalowane paznokcie i nie maluję (od lakieru bardziej mi się rozdwajają ).
Na uczelni smaruje tylko tym serum z lovely bo ma aplikator i szybko się wchłania poza tym jest najmniej tłusty. Smaruje kiedy tylko mogę lub mam chwilkę czasu (nawet jak jechaliśmy na groby to w samochodzie kilka razy )

Co do piłowania ja piłuję od zewnętrznych brzegów do środka paznokcia (inaczej brzegi mi się rozwarstwiają) Kwestia jeszcze dorwania dobrego pilniczka
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:00   #1466
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Tak tak... ja mam upatrzoną Herba Studio więc szukać nie muszę. Skróciłam wszystkie pilniczkiem i teraz mam malutkie i smaruje oliwką, jak się wzmocnią to wtedy będę zapuszczać. W końcu chyba i tak tak będzie lepiej niż jakbym miała długie i ciągle się łamały.
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 09:47   #1467
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

no a ja na razie odpuściłam sobie wit. A i olejek rycynowy i nie robię z moimi paznokietkami NIC. No i jest dobrze: nie rozdwajają się i nie łamią, mam tylko jeden problem: na linii łączenia urośniętego, białego paznokcia i różowego mam taką żółtą krechę. Nie jest to brud, ani lakier, a nie chce zejść. Nie wiem co z tym zrobić, a wygląda to okropnie!
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 13:49   #1468
Zaczepka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczepka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

a próbowałaś moczyć w soku z cytryny?
Zaczepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:08   #1469
Cleverly
Raczkowanie
 
Avatar Cleverly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 49
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

też tak kiedyś miałam, nawet nie wiem od czego. Po prostu jak rósł paznokieć to to zniknęło i problemu nie ma
Cleverly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 10:12   #1470
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

no kiedyś jak wycisnęłam większą część z soku to paznokcie jednej dłoni włożyłam do połówki cytryny, ale potem były takie suche, że zaniechałam
a na takie moczenie z oliwą albo olejem rycynowym to nie mam czasu, ehh...
no, poczekamy zobaczymy, może zniknie
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 21:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.