Muchomorek, narzutka, żakiecik... - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 19:15   #241
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Wy to kochane jestescie dziekuje ciesze sie ze sie Wam podoba i rzeczywiscie, niezly numer, kociolek masz taki sam
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 20:01   #242
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Dołączam do grona szczęśliwych posiadaczek muchomorków
Dziś udało mi się kupić aż dwa, osławione już modele w kratkę z Vero Mody I uprzejmie donoszę, że w Warszawie na dzień dzisiejszy (stan około godziny 16-17) jest jeszcze kilka sztuk w Arkadii (rozmiary 34-36) oraz na Chmielnej (rozmiary 38-40). Nie soprawdzałam tylko w Promenadzie i Blue City
I od razu mam do Was takie pytanko.. Dokąd sięgają Wam te muchomorki z Vero Mody Bo mój jest jakiś taki krótszy niż początkowo sobie wyobrażałam - kończy się tak mniej więcej w połowie brzuszka Chociaż z longiem i tak wyglada cudnie
Ech, a teraz napaliłam się jeszcze na tego zielonego z H&M, bo troszkę dłuższy jest i bardziej do kurteczki podobny
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 21:44   #243
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Unusual, boooski płaszczyk ! Szukałam identycznego całą zimę i nic. Można wiedzieć skąd taki posiadasz? Oj cudny jest !

Koko, też świetny grzyb. Przydałby mi się taki sweterkowy, ale dotychczas widziałam tylko w Vero Modzie, a raczej niespecjalne.

Nafie, też super wyglądasz. Nie wiem dlaczego siostra powiedziała, że brzydko. Na prawdę w porządku .
Mnie się wydaje, że fasonem bardziej przypomina zwykły żakiet. A form jest jednak bardziej rozszerzany.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 22:04   #244
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
Wy to kochane jestescie dziekuje ciesze sie ze sie Wam podoba i rzeczywiscie, niezly numer, kociolek masz taki sam
Ja też mam taki sam Pokazywałam na lumpkowym jakiś czas temu. Ostatnio znalazłam w lumpie taki sam, ale różowy i duży
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 22:55   #245
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

nafie mi sie podoba Twoj, fajnie lezy

unusual Twoj plasczzyk tez mi sie podoba

side85 mi sie podobaja te peep-toe z ryłko, sa slodkie i urocze, szkods tylko ze niewysokie bo zwykle tyle niewydaje na plaskie buty szczerze mowiac ja ich nie mierzylam ale jak patrze to mnie ta kaczuszka nie razi
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 03:45   #246
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
o jak fajnie ze jest taki watek nie musze zakladac nowego, bo wlasnie mam do Was interes kochane

BLAGAM powiedzcie mi co sadzicie o tym grzybku, dzis go dostalam w lumpie, jest zupelnie nowy z metkami firmy Atmosphere, taki pistacjowy ale DZIWNIE sie w nim czuje i siostra skwitowala ze brzydko wygladam, ale mi sam w sobie sie podoba...

CZY MOGLYBYSCIE mi powiedziec jak w nim wygladam ???? TYLKO SZCZERZE, prosze


Zostaw Grzybek fajny, oryginalny, cena tez pewnie bardzo przystepna I ladnie w nim wygladasz, siostra sie na zakiecie nie poznala
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 15:26   #247
Evelyna0309
Raczkowanie
 
Avatar Evelyna0309
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 308
GG do Evelyna0309
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Tak mi się podobaja te Wasze muchomorki, że chyba poszukam sobie jakiegoś
__________________

Evelyna0309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 13:52   #248
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Dziewczyny, dziekuje slicznie za mile opinie w sprawie ogromnego muchomora z H&M-u (rozmiar 46). Wczoraj odebralam go po przeróbce i wklejam efekt. Mimo wszystko jakos stuprocentowo przekonana nie jestem. Niby lezy w miare dobrze, ale mam wrazenie ze jakies takie bary mam w nim jak Pudzian co najmniej :/

Na drugiej fotce wersja bardziej luzacka

Na pierwszej - ugrzeczniona (czyli zapieta po sama szyje)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Grzyb001.JPG (26,4 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Grzyb002.JPG (27,2 KB, 133 załadowań)
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 14:44   #249
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

moim zdaniem wygladasz super i barow jak pudzian nie masz
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 16:00   #250
unusual
Raczkowanie
 
Avatar unusual
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 189
GG do unusual
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Unusual, boooski płaszczyk ! Szukałam identycznego całą zimę i nic. Można wiedzieć skąd taki posiadasz? Oj cudny jest !
dzieki dziewczyny, plaszcz fajnie sie nosi i jest nawet dosc cieply, nadaje sie na jesien i delikatne mrozy. Kupilam go w tym sezonie w Zarze (Łódź), na stronie zary byl tez taki w prezentacji kolekcji jesiennej ale w kolorze czerwonym, a do nas niestety czerwone nie dotarly...

Justa, mnie sie wydaje ze muchomorek jest w porzadku ale bardziej chyba by mi lezal gdybys po spodem miala cos ciemniejszego
unusual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:25   #251
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
moim zdaniem wygladasz super i barow jak pudzian nie masz
Nafie, dziekuje Uff to mnie pocieszylas, cmok. Przy okazji powiem, ze twój muchomorek tez jest swietny i nie powinnas miec zadnych objekcji co do noszenia go, bo lezy bardzo fajnie.

Cytat:
Napisane przez unusual Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny, plaszcz fajnie sie nosi i jest nawet dosc cieply, nadaje sie na jesien i delikatne mrozy. Kupilam go w tym sezonie w Zarze (Łódź), na stronie zary byl tez taki w prezentacji kolekcji jesiennej ale w kolorze czerwonym, a do nas niestety czerwone nie dotarly...

Justa, mnie sie wydaje ze muchomorek jest w porzadku ale bardziej chyba by mi lezal gdybys po spodem miala cos ciemniejszego
Unsual, moze faktycznie masz racje. Popróbuje tez z ciemniejszymi longami. Dziekuje za opinie.
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 18:25   #252
Evelyna0309
Raczkowanie
 
Avatar Evelyna0309
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 308
GG do Evelyna0309
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Justa, super na Tobie leży ten muchomor !
__________________

Evelyna0309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:49   #253
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

justa, muchomor wyglada super, czy to z jasnym czy z ciemnym longiem zapewne, do pudziana tobie niestety dlaeko, chocbys nie wiem jak sie starala

unusual, sliczny grzybo-plaszczyk

PS justa, nie wiem dlaczego zawsze wydawalo mi sie, ze masz ciemne wlosy. hm, na tych zdjeciach wygladasz podobnie do nicole richie
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 19:06   #254
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez Evelyna0309 Pokaż wiadomość
Justa, super na Tobie leży ten muchomor !
Evelynko, cmok, dziekuje.

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
justa, muchomor wyglada super, czy to z jasnym czy z ciemnym longiem zapewne, do pudziana tobie niestety dlaeko, chocbys nie wiem jak sie starala

PS justa, nie wiem dlaczego zawsze wydawalo mi sie, ze masz ciemne wlosy. hm, na tych zdjeciach wygladasz podobnie do nicole richie
Kociolku Dziekuje Ci slicznie Alez sie ucieszylam. I do Pudziana
i do Richie mi daleko Ze do tej drugiej daleko to troche zaluje Ale tylko troche, bo chudzina z niej straszna
Jam blondynka od zarania dziejów Wczesniej bylam bardziej blond, a teraz jestem blondo-ciemny-braz i w tej wersji lubie sie bardziej. Jakos bardziej mi chyba jednak do twarzy kiedy wlosy sa deczko ciemniejsze
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:01   #255
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

grzybki są suuuper szczególnie te dwurzędowe. ostatnio byłam na zakupach z TŻ i w jednym sklepie byly przecenione na 59 zł ale mój TŻ powiedział ze absolutnie mi nie kupi bo to jest dla starych bab i od razu wyjdzie ze sklepu jak wezmę do przymierzalni

Nie zna się
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:05   #256
Justa1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bottrop, Niemcy
Wiadomości: 478
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
grzybki są suuuper szczególnie te dwurzędowe. ostatnio byłam na zakupach z TŻ i w jednym sklepie byly przecenione na 59 zł ale mój TŻ powiedział ze absolutnie mi nie kupi bo to jest dla starych bab i od razu wyjdzie ze sklepu jak wezmę do przymierzalni

Nie zna się
Iwonka, jak ja to dobrze znam. Mój to juz w ogóle na grzyby patrzec nie moze. Powiedzial ostatnio, ze woli mnie jak latam w "podomowej" bluzie z kapturem (która ma juz chyba z 10 lat ) niz jak wychodze w tych cytuje: "smiesznych pelerynkach"
Justa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:31   #257
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Dziewczynki, gdzie w Warszawie znajdę jeszcze te zielone muchomorki z H&M..? Bo dzisiaj już ich nie było ani w Złotych Tarasach, ani w Centrum
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 10:11   #258
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Zwątpiłam..Nie moge nigdzie w tym moim cholernym Radomiu dostać grzybka..Obłaziłam chyba wszystkie lumpy i sklepy...I mam takie pytanko..Czy obecnie są jeszcze grzybki w Warszawie...Tylko takie hmmm do 110 zł...Nie drożej..Dzięki wielkie z góry za informacje..
czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 10:43   #259
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Pokaż wiadomość
Zwątpiłam..Nie moge nigdzie w tym moim cholernym Radomiu dostać grzybka..Obłaziłam chyba wszystkie lumpy i sklepy...I mam takie pytanko..Czy obecnie są jeszcze grzybki w Warszawie...Tylko takie hmmm do 110 zł...Nie drożej..Dzięki wielkie z góry za informacje..
Może H&M..? Są na pewno po 99 zł i bodajże 119 zł/129 zł w zależności od materiału i fasonu
Vero Moda przy odrobinie szczęścia
Chętnie dołącze się do pytania, gdzie jeszcze można znaleźć jakieś fajne muchmorki w rozsądnej cenie , bo w swoim już się zakochałam i czuję poważny niedosyt
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 13:36   #260
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Może H&M..? Są na pewno po 99 zł i bodajże 119 zł/129 zł w zależności od materiału i fasonu
Vero Moda przy odrobinie szczęścia
Chętnie dołącze się do pytania, gdzie jeszcze można znaleźć jakieś fajne muchmorki w rozsądnej cenie , bo w swoim już się zakochałam i czuję poważny niedosyt

Ty czujesz niedosyt a co ja mam powiedzieć..Nie mam ani jednego muchomorka nawet chociażby najmniejszego i trującego..Taka to ma szczęście
czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 14:48   #261
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Dziewczyny

Czy mogłybyście zmierzyc szerokość tych grzybków z VM w ramionach i pod pachami. Chodzi mi o rozmiar 34 i 36
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 15:02   #262
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

zwracam się tutaj do Anies: wiesz może jak takiego grzyba uszyć?
czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 20:45   #263
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Pokaż wiadomość
Ty czujesz niedosyt a co ja mam powiedzieć..Nie mam ani jednego muchomorka nawet chociażby najmniejszego i trującego..Taka to ma szczęście
Więc tym bardziej mam nadzieję, że ten stan rzeczy zmieni się w najbliższym czasie I wyprawa na grzybki zaowocuje jakimiś dorodnymi muchomorkami

Dziś sprawdzałam Vero Modę w Arkadii nadal nic Wogóle coraz mniej tam rzeczy z tych przecen
W H&M widziałam dwa zielone grzybki w rozmiarze 38 i 40. Mierzyłam obydwa, ale zdecydowałam, że wrócę po nie później, ale za godzinę pozostało już po nich tylko wspomnienie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 22:31   #264
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Pokaż wiadomość
Zwątpiłam..Nie moge nigdzie w tym moim cholernym Radomiu dostać grzybka..Obłaziłam chyba wszystkie lumpy i sklepy...I mam takie pytanko..Czy obecnie są jeszcze grzybki w Warszawie...Tylko takie hmmm do 110 zł...Nie drożej..Dzięki wielkie z góry za informacje..
Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Może H&M..? Są na pewno po 99 zł i bodajże 119 zł/129 zł w zależności od materiału i fasonu
Vero Moda przy odrobinie szczęścia
Chętnie dołącze się do pytania, gdzie jeszcze można znaleźć jakieś fajne muchmorki w rozsądnej cenie , bo w swoim już się zakochałam i czuję poważny niedosyt
Czarne grzybki za 149 są w Złotych Tarasach i na Marszałkowskiej- pełna rozmiarówka, natomiast czarne za 99zł z ZT tylko kilka sztuk, a na Marszałkowskiej też wszystkie rozmiary Są jeszcze takie beżowo- siwe, ale średnio ładne
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 22:42   #265
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez Justa1980 Pokaż wiadomość
Iwonka, jak ja to dobrze znam. Mój to juz w ogóle na grzyby patrzec nie moze. Powiedzial ostatnio, ze woli mnie jak latam w "podomowej" bluzie z kapturem (która ma juz chyba z 10 lat ) niz jak wychodze w tych cytuje: "smiesznych pelerynkach"
Mój też nie znosi grzybów. Wczoraj będąc z Marcinem na spacerze, weszłam do Orsay'a, przymierzałam grzyba. Nagle słyszę "Ooooo nie, znowu ten grzyb". Dziwnie to zabrzmiało, ludzie nie wiedzieli o co chodzi. Chyba myśleli, że ja mam grzyba, bo dziwnie patrzyli się na mnie
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 09:00   #266
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Mój też nie znosi grzybów. Wczoraj będąc z Marcinem na spacerze, weszłam do Orsay'a, przymierzałam grzyba. Nagle słyszę "Ooooo nie, znowu ten grzyb". Dziwnie to zabrzmiało, ludzie nie wiedzieli o co chodzi. Chyba myśleli, że ja mam grzyba, bo dziwnie patrzyli się na mnie
Wogóle grzybki to takie specyficzne ubranka Nie każdemu mogą przypaść do gustu, ale to akurat dobrze, bo mniej osób w muchomorkach można spotkać na ulicy

W Arkadii czarne i te beżowe po 99 zł też są w pełnej rozmiarówce.
Może ktoś wie, gdzie w Warszawie można dostać jeszcze zielone Bo znowu się zagapiłam i będe jeździć po całej Warszawie w ich poszukiwaniu
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 17:44   #267
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

ja jakiś czas temu przałam u koleżanki żakiet w takim fasonie i było mi ochydnie

ale wczoraj byłam na zakupach szukałam białej kurtki
i od niechcenia przymierzyłam w h&m czarnego grzyba wyglądałam rewelacyjnie tylko że kosztował 159zł no i był czarny...
więc sobie darowałam

teraz zaluje że nie załapałam się na te z VM takie tanie były a teraz po nich ani śladu
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 06:17   #268
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez ooliwka Pokaż wiadomość
ja jakiś czas temu przałam u koleżanki żakiet w takim fasonie i było mi ochydnie

ale wczoraj byłam na zakupach szukałam białej kurtki
i od niechcenia przymierzyłam w h&m czarnego grzyba wyglądałam rewelacyjnie tylko że kosztował 159zł no i był czarny...
więc sobie darowałam

teraz zaluje że nie załapałam się na te z VM takie tanie były a teraz po nich ani śladu
Ani śladu, bo wszystkie trafiły na Allegro i są sprzedawane 2 razy drożej
Nieźle ktoś sobie na tym zarobi...

A myślicie, że w VM już się nie pojawią?
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 08:59   #269
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

Cytat:
Napisane przez Ditto Pokaż wiadomość
Ani śladu, bo wszystkie trafiły na Allegro i są sprzedawane 2 razy drożej
Nieźle ktoś sobie na tym zarobi...

A myślicie, że w VM już się nie pojawią?
Takie uroki Allegro w Polsce. Czasami trafi się coś okazyjnie, ale najczęściej rzeczy, które w sklepach są w przystępnych cenach, a skierowane są do nazwijmy do selektywnej grupy odbiorców m.in ze względu na lokalizację sklepów w dużych miastach, czy ogólnie niezbyt dużą ilość danego towaru, trafiają na Allegro i są sprzedawana o ileś tam % drożej. Patrz: chociażby słynne torebki H&M z działu dziecięcego.. licytacje zaczynają się od 30 zł , a w sklepie 14,90 zł.

Co do Vero Mody, to trudno powiedzieć.. Te muchomorki były z przeceny, a nie wiem, czy jest taki zwyczaj, że towar przeceniony dowozi się w następnych dostawach, czy nie laduje on w sklepach na raz
Na pewno trzeba się dowiadywać. Nie wiem, czy jakaś Wizażanka nie pisała wcześniej, że najpierw tych muchomorków w danym sklepie nie było, a później się znowu pojawiły więc teoretycznie wszystko jest możliwe

Ja dziś ruszam do H&M na grzybobranie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:34   #270
Eire
Raczkowanie
 
Avatar Eire
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bergen NO
Wiadomości: 456
Dot.: Muchomorek, narzutka, żakiecik...

pytanie do wszystkich posiadaczek grzybkow: czy oew muchomorki odstają wam z tylu czy przylegaja do plecow?

Przymierzalam juz muchomory z H&M i Vero Mody, ale jakos wszystkie bardzo mi odtsaja z tylu. Czy moglaby ktoras zrobic i wkleic zdjecie z profilu -zalozonego na sobie grzybka? Z gory dzieki
__________________
Bergen...nasz nowy dom


avatarek ze strony: e-avatarki.mylog.pl
Eire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.